ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Od “ Nur für Deutsche “ do “Nur für Geimpfte”


Obostrzenia tylko dla osób niezaszczepionych. Całymi sercami są za takim krokiem lekarze. Kiedy pandemia koronawirusa zaczyna nam odpuszczać - nadchodzą wielkie zmiany w obowiązujących zasadach. Pandemia może ludziom popuścić ale reżim rządzący nigdy.

Lekarze za obostrzenianiami dla niezaszczepionych. Dziwicie się? Przecież od dawna lekarze to ci którzy skladają przysięgę Hipokratesa.

Oryginalny tekst Przysięgi Hipokratesa w tłumaczeniu:

Przysięgam Apollinowi lekarzowi i Asklepiosowi, i Hygei, i Panakei oraz wszystkim bogom jak też boginiom, biorąc ich za świadków, że wedle swoich sił i osądu [sumienia] przysięgi tej i tej pisemnej umowy dotrzymam.

Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją.

Do któregokolwiek z domów wnijdę, wejdę dla pożytku cierpiących; obcy mi będzie rozmyślny występek, jak też każda inna nieprawość, zwłaszcza czyny lubieżne na ciałach kobiet i mężczyzn, nie tylko wolnych, lecz i niewolników. 

Jeżeli więc tej swojej przysięgi dochowam i jej nie naruszę, niech zyskam powodzenie i w życiu, i w sztuce, i sławę u wszystkich ludzi po wsze czasy; jeżeli zaś ją złamię i się jej sprzeniewierzę, niech mnie wszystko przeciwne dotknie.

Przesłaniem tej przysięgi jest„Primum non nocere”, co znaczy „Po pierwsze nie szkodzić”. Przysięga Hipokratesa to dzisiaj swoisty kodeks etyczny przyjmowany przez środowisko lekarskie. Swoisty o tyle, że aby nie szkodzić (więcej) lekarz bez zmrużenia oka zabija poprzez eutanazję lub aborcję albo odmawia pomocy choremu bo NFZ “nie płaci”.

Okazuje się że 1/3 Poaków nie dała się ogłupić i zastraszyć i jasno deklaruje, że absolutnie nawet  nie zamierza skorzystać z możliwości zaszczepienia się.

Jako że Europa jest faktycznie pod niemieckim butem powinnniśmy zacząć przyzwyczajać się do tego języka. Co zrobić z bezczelnymi osobnikami, które w taki sposób podchodzą do sprawy? Pomysł na to mają członkowie Rady Medycznej przy premierze Mateuszu Morawieckim.

Specjaliści chcieliby utrzymać część obostrzeń tylko dla osób niezaszczepionych. "Jako członkowie Rady Medycznej przy premierze konsekwentnie opowiadamy się za utrzymaniem części obostrzeń dla osób niezaszczepionych" - mówił dla PAP dr Konstanty Szułdrzyński.

Wszystko zależy teraz od decyzji rządu. Rekomendacje Rady Medycznej są bardzo istotne i brane pod uwagę, ale nie zmienia to faktu, że nie zawsze politycy realizują je od a do z. Myślicie, że rządzący darują antyszczepionkowcom dalsze obostrzenia?

Czego boją się “zaszczepieni” ? . Przecież  nic im nie grozi. Niezaszczepialni pozarażają się nawzajem , wyginą jak muchy zgodnie z rządowymi statystykami i będzie po sprawie. Zostaną tylko ONI.

Przecież im szybciej tak się stanie tym lepiej. A póki co.... czy powstaną specjalne listy niepokornych?

Lista czarna, czerwona i żólta albo innego koloru z flagi LGBT?

Czy po ogólnym spisie ludności, po uzyskaniu dodatkowych info każdy obywatel będzie wpisany do odpowiedniej grupy.

Lista czarna to osoby świadome zagrożenia. - Blogerzy, youtuberzy czy nieliczni już prawdziwi dziennikarze którzy każdego dnia, starają się przemówić społeczeństwu do rozsądku, aby powstrzymać plany globalistów.


Tacy ludzie są największym zagrożeniem dla władzy. Najprawdopodobniej, przed wybuchem stanu wojennego zostaną oni błyskawicznie wyeliminowani. Kolejni do rozprawy są ich zwolennicy.

Lista czerwona to osoby o naturze patriotycznej z tendencją do obrony swoich praw. Są to drudzy w kolejce ludzie do odstrzału.

Trzecia, największa to lista żółta. Najprościej mówiąc owce, które dostosują się do każdego, wydanego im polecenia. Tacy ludzie bez większych problemów zostaną przemieszczeni do obozów jakie zbudowala w USA agenda rządowa FEMA, a następnie powoli eksterminowani. Takie obozy zwane czasem szpitalami polowymi a zbudowane tak że nie można z nich uciec powstają już na Węgrzech.Czy to w takich “sanatoriach” będzie się uzdrawiać niepokornych niezaszczepionych? Izolatki z kratami w oknach i drut kolczasty “żyletkowy” skierowany do środka aby nie uciekać! Tak proszę Państwa – to jest masowe więzienie które pod pozorem “plandemii” ma więzić i prawdopodobnie szczepić pod przymusem ludzi, którzy się nie zgadzają z mitem Covidian.

Taki “ Nowy Ład” nam przygotowują Covidianie z NWO? Świeży przykład do porównania z kraju wzorcowej demokracji.

Nieszczepieni uczniowie „ponumerowani” z pisakiem Sharpie i śledzeni na studniówce. To zdjęcie po lewej stronie. Niezaszczepieni uczniowie biorący udział w balu studniówkowym w Exeter w stanie New Hampshire zostali „ponumerowani”  długopisem, a następnie śledzeni przez cały wieczór, informuje obrońca praw rodzicielskich z New Hampshire.

Dzieciom powiedziano,
że dostarczenie kopii karty szczepień jest opcjonalne. Kiedy pojawili się na  na balu , Dzieciom powiedziano, że dostarczenie kopii karty szczepień jest opcjonalne. Kiedy pojawili się na balu jeśli nie byli zaszczepieni (sic!) zostali oznaczeni czarnym numerem ( jak czarne owce) .

Zaszczepione miały inny kolor i nie przypisano im żadnego numeru. Po każdych 3-4 tańcach dzieci były proszone o podniesienie rąk, aby wyznaczeni uczniowie mogli sprawdzić gdzie są i ilu ich jest na parkiecie. 

Czy to nie jest dyskryminacja i segregacja jak za czasów Hitlera?


Informacja o szczepieniu jest częścią dokumentacji medycznej człowieka , jest tajna i podlega prawnej ochronie danych. Co by było, gdyby uczniowie zostali napiętnowani numerem, gdyż mają chorobę przenoszoną drogą płciową?” „Czy oni też powinni być zobowiązani do dzielenia się tymi informacjami? A co z AIDS? Gdzie są organizacje mówiące że dbają o prawa człowieka?


Ocena: 82 13
Głosów: 95
1282 odsłon