antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo
Sobota 22 Kwiecień 2023 r.

Bliżej Prawdy

Trwa kolejny dzień wojny na Ukrainie i kolejny dzień jesteśmy zalewani zakłamaną propagandą. Śledzę uważnie wszystkie wydarzenia związane z wojną i nic tu nie trzyma się logiki.

Łżemedia konsekwencje opisują niezwyciężony marsz UPA po utracone ziemie i kolejne tysiące zabitych Rosjan na froncie, poza frontem, na ziemiach ukraińskich i rosyjskich.

Od czasu do czasu gdzieś przecieknie informacja i ujawni się opinia mówiąca o totalnym przegrywaniu tej wojny przez USA, NATO i UPA ińskie wojska.

Jednak czujne „globalne ocipienie” zawsze zdąży takie informacje usunąć z przestrzeni publicznej by goebdelsowska   propaganda mogła triumfować i drążyć zbaraniałe mózgi aż do wyłączenia myślenia włącznie.

Ci którzy muszą o szóstej rano wstać i iść do roboty, żeby o 20:00 wrócić do domu, niewiele orientują się w tym co rzeczywiście dzieje się poza ich przyziemnym bytowaniem.

Nie interesują się oni także tym, co im bieżący dzień przyniesie ani tym, czy będą mieli jakąkolwiek korzyść z tego rannego wstawania i wieczornych powrotów.

Elita, która nie musi się martwić o swój status materialny swoje stresy topi w narkotykach, margines, który nie może związać końca z końcem musi się zadowolić seksem z własną lub obcą żoną.

Tymczasem, każdy dzień jaki nas doświadcza karmi nas kolejnym etapem testów na człowieczeństwo jakie stwórca dopuszcza, by dać nam kolejną szansę powrotu do normalności, byśmy mogli dojrzewać w prawdzie kierując się ku ostatecznemu przeznaczeniu.

Jeśli tylko na moment uda nam się wykorzystać własne możliwości naturalnej inteligencji, natychmiast jasnym staje się, że wojna na Ukrainie jest doskonałym przyczynkiem do realizacji wszystkich celów jakie są niezbędne do utrzymania totalitarnej władzy i dyscypliny zmierzającej do ujarzmienia narodów świata.

Mało tego jasnym się staje, że jesteśmy w kulminacyjnym punkcie przejmowania władzy przez globalistów i nowego porządku świata, w którym już nie ma miejsce na równość ludzi czy godność.

Nieuchronnie zmierzamy do nowego podziału świata z najprostszym systemem z możliwych z jakimi ludzkość miała już do czynienia, czyli podziału na panów i niewolników.    

Ludzkość po raz kolejny zatoczyła ogromne koło i wraca do punktu wyjścia, kiedy to taki podział był powszechnie obowiązujący aż do czasu buntu, jaki doprowadził cały rodzaj ludzki do demokracji załganej.

Jeśli dobrze się przyjrzeć faktom można wyraźnie zobaczyć, że wzajemne wybijanie się na Ukrainie nie jest konfliktem Rosyjsko Ukraińskim a konfliktem pomiędzy USA wraz z całym NATO a Rosją.

Rosja od zawsze była celem dla międzynarodowych złodziei i bandytów, którzy nie chcą pogodzić się z tym, że istnieje na świecie coś, co nie jest ich własnością.

Po raz pierwszy w nowożytnych dziejach związek wojskowy jakim jest NATO będący zbrojnym ramieniem globalistów, zdecydował się na przetestowanie swoich zdolności militarnych w realnym konflikcie zbrojnym i rozpoczął konfrontację z Rosją na terenie Ukrainy.

Struktura NATO jest ponadto największym testem globalnej władzy, jaka kroczy za funkcjonowaniem tej wielonarodowej organizacji zbrojnej, która bierze za łeb kolejne państwa wstępujące do NATO, gdzie już żadna demokracja nie działa, bo jest poddana totalitarnej władzy hierarchicznej.

Tak więc w NATO jest wiele państw i jeden rząd zwany dowództwem co dokładnie odpowiada dążeniom globalistów w skali całej ziemi.

Tu testuje się funkcjonowanie takiego podziału świata, w którym już tylko naczelny dowódca będzie miał ostateczny decyzyjny głos.

NATO jest także dokładnym odzwierciedleniem cywilnej struktury masońskiej, która z kolei jest fundamentem ostatecznej organizacji NWO.

Zaprezentowany został raport Fundacji World For Ukraine na temat aktualnej sytuacji na Ukrainie.

Co ciekawe zawsze kiedykolwiek dokonują się historyczne dla ludzkości wydarzenia, natychmiast znajduje się fundacja, która najpierw wyznacza cele a następnie finansuje ich realizację.

Wyliczono w nim m.in. wartość pomocy dla ukraińskich obywateli, jakie udzieliły poszczególne kraje.

Okazuje się, że Polska jest absolutnym pomagierem numer jeden, pomagając Ukrainie w walce z Rosją.

Problem w tym, że Polska nie ma tu nic do powiedzenia a reprezentowana przez najemny rząd, staje się ofiarą podżegaczy wojennych nie zaś empatycznym sponsorem wojny.

Tematy poruszone w raporcie obejmują rekonstrukcję gospodarki, odbudowę miast i infrastruktury, kryzys żywnościowy, optymalizację transportu, dostarczanie pomocy humanitarnej do najbardziej potrzebujących, edukację, ochronę zdrowia (w tym opiekę psychologiczną) oraz tematykę partnerstw samorządowych.

Raport stanowi pierwsze kompleksowe kompendium wiedzy obejmujące różne aspekty funkcjonowania państwa będącego w stanie wojny w XXI wieku w Europie.

Nie wspomina i nie wskazuje przyczyn, które spowodowały ten konflikt, co w tym przypadku jest kluczowe do zrozumienia zaistniałej sytuacji.

Prof. dr hab. Piotr Wachowiak, rektor Szkoły Głównej Handlowej, który objął raport patronatem powiedział:

Na uwagę zasługuje uwzględnienie głównych aktorów zaangażowanych w walkę z kryzysem wywołanym wojną. Rządy i samorządy, biznes oraz trzeci sektor, którego rola jest nie do przecenienia, tworzą swoisty ekosystem, który dziś wspiera społeczeństwo ukraińskie w oporze i pozwala mu przetrwać, zaś jutro będzie gwarantował odbudowę kraju.


Jaki profesor taka ocena.
Ocena ta jest daleka od realiów, w jakich dziś te gremia funkcjonują i nie uwzględnia tego, że te samorządy biznes i trzeci sektor jest przymuszany przez najemniczy rząd w Polsce do takich właśnie działań.

Polska jest wśród liderów wsparcia Ukrainy. Pomoc dla ukraińskich obywateli wyceniono na 8,36 mld euro. To jest największa kwota spośród wszystkich krajów.

To jest jednocześnie kwota zabrana z polskiej biedy by przekręty dokonywane na tej wojnie, godnie mogły wzbogacić zarówno polskich jak i ukraińskich decydentów.

"Dziękujemy Polsce i Polakom za pomoc i wsparcie w walce z rosyjską agresją" – mówił konsul generalny Ukrainy we Lwowie Oleh Kuts.

Konsul Generalny przemilcza fakt złamania traktatów mińskich przez Ukrainę i podjęcia działań zmierzających do wstąpienia Ukrainy do NATO, co stało się detonatorem interwencji wojskowej Rosji na Ukrainie.

Wszyscy marzymy o tym, żeby wojna jak najszybciej się skończyła. Obecnie ważne jest zaopatrzenie szpitali w leki, wyroby medyczne oraz sprzęt medyczny. Niezbędna jest również żywność, woda, środki higieniczne i sanitarne, żywność dla niemowląt, materace, koce, śpiwory i pościel– dodał Oleg Kuts.

Lista jest długa a polski najemny rząd nie zważa na koszty ponoszone przez polski naród, tak jak nie zważa i niszczy pamięć o ludobójstwie dokonanym na Polakach przez Ukraińców w latach 1943- 1944.

Biały Dom ogłosił kolejny, 36. pakiet pomocy wojskowej dla Ukrainy.  W istocie nie jest to żaden pakiet pomocy wojskowej dla Ukrainy a wsparcie działań militarnych USA na Ukrainie w jakich amerykanie czynnie uczestniczą od samego początku.

Jak zapowiedziała rzeczniczka Białego Domu Karine Jean-Pierre, będzie on zawierać m.in. amunicję do systemów HIMARS, amunicję artyleryjską i "systemy przeciwpancerne".

Decyzja o konfrontacji zachodu z Rosją była przygotowywana przez lata. Wszelkie rewolucje islamskie i te bliżej granic Rosji w Europie miały na celu przemieszczenie zachodnich wojsk jak najbliżej granic Rosji. Co też się stało.

Przystąpienie Ukrainy do NATO i struktur UE skutkowało by kolejnym zbliżeniem wojsk zachodu ku granicom Rosji, by osaczona ze wszystkich stron Rosja, mogła być w końcu zaatakowana i rozparcelowana przez międzynarodową zbrodniczą i złodziejską sitwę.

Wojna na Ukrainie jest właśnie pierwszą próbą rozparcelowania Rosji i o tym mówi już cały świat w tym najwyżsi rangą zachodni wojskowi i politycy w sposób jawny i publicznie.

Ludzie porażeni propagandą jak gangreną nie dostrzegają i nie chcą dostrzegać tego, co tak naprawdę się wydarzyło i dokąd to wszystko zmierza. Prawda stała się dla nich wrogiem.

Świat wszedł w fazę testowania systemu totalitarnego, w którym kończy się wszystko, co do tej pory było znane, dobre i sprawdzone.

Ci którzy okradli świat z własności, ci którzy stworzyli pieniądz bez pokrycia w jakichkolwiek wartościach, Ci którzy opanowali wszelkie media i środki przekazu, poczuli się już kimś więcej niż Stwórca.

Stwórca bowiem wypowiadając słowo „fiat” wszystko stworzył i nadał prawa, natomiast międzynarodowi zbrodniarze stworzyli prawa i stworzyli „fiat” czyli pieniądz bez pokrycia w jakichkolwiek dobrach czy wartościach.

Pieniądz ten następnie posłużył im do zniszczenia wszystkiego co stworzył Bóg i odebrania nam wszystkiego czym Bóg nas obdarzył.

Z każdym pokoleniem przychodzącym na świat, człowiek jako stworzenie Boże wywyższone ponad inne jego dzieła, jest coraz bardziej odzierany z praw i degradowana jest jego godność.

Dziś odarty ze wszystkiego stał się zupełnie bezwartościowym a nawet szkodliwym bytem organicznym po to, by mógł być dowolnie unicestwiany przez tych, którzy go okradli i zniewolili do końca.

Idea bandyckiej boskości opiera się o technologię strachu, narzucanego nam, poprzez stanowione przez bandytów prawa narzucane wszystkim narodom i każdemu człowiekowi z osobna.

Wszystko do czego dążą ci uzurpatorzy, może być realizowane zgodnie z założeniem, że wolną wolę człowieka oraz jego wolność, można skanalizować bezwartościowym pieniądzem jaki oni dla nas stworzyli.

Uwierzyliśmy, że to nie my nad bandytami, ale bandyci nad nami mają przewagę i władzę a także wyzbyliśmy się dobrowolnie wszelkiej woli, by to zło ostatecznie zwyciężyć.

Zdają oni sobie sprawę z tego, że siła i ostateczny wynik tego starcia pomiędzy globalną antycywilizacją a życiem danym nam przez stwórcę, jest bez najmniejszych wątpliwości po naszej stronie

Nie ma takiej możliwości by miliony nie były w stanie zneutralizować kilku tysięcy płatnych najemników i nie ma takich możliwości by miliardy nie były w stanie wyegzekwować swoich praw jakie im nadał stwórca.

Wystarczy jedynie chcieć być wolnym, wystarczy jedynie zastosować dekalog i determinację a wszelkie zło jakie nas oplotło i niszczy zostanie bezpowrotnie pokonane.


Ocena: 4 0
Głosów: 4
3756 odsłon