BHO - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo


Czerwone Elity
Kierownictwo "Gazety Wyborczej" od początku jej istnienia miało jeden cel: wychować i ukształtować nowe pokolenie. Dlatego, tworząc redakcję, sięgnięto głównie po psychologów i socjologów. Nie było między nimi żadnych sporów ideologicznych z prostego powodu - większość szefów "GW" wywodzi się z jednego środowiska: członków Komunistycznej Partii Polski i komunistycznego aparatu władzy.
| 0 | 2960
Beatyfikacja
10 września w Markowej (woj. podkarpackie) odbędzie się beatyfikacja zamordowanej przez Niemców rodziny Umów. Wykonana przez hitlerowców egzekucja była karą za pomoc, jakiej Ulmowie udzielili Żydom. Sprawie przyglądają się już wszystkie organizacje żydowskie na świecie. Akt beatyfikacji Ulmów, to kolejna okazja by światu wykazać, że Polacy to najbardziej prymitywni wykonawcy holokaustu. Według instytutu „ jad waszem” (a naszem odszkodowania) zanosi się na kolejną antyżydowską hucpę przygotowaną przez antysemitów w Polsce i Watykanie. Nowojorskie żydostwo już gotuje się z oburzenia, bo najwyraźniej w ich przekonaniu, majątek Ulmów choć nie jest imponujący, to jednak był żydowską własnością przejętą podstępnie pod pretekstem ratowania żydowskiego życia.
| 0 | 1002
Krzysztof Begowski - Upadek państwa polskiego
Od początków polskiej państwowości utrzymywanie niepodległego , dumnego , wolnego narodu i państwa było okupywane największymi ofiarami. Począwszy od Chrztu Polski za Mieszka i skończywszy na ostatnim etapie wolności Polaków , zakończonym 1 września 1939 roku napaścią dwóch sąsiednich państw: Hitlerowskich Niemiec i Komunistycznego Związku Radzieckiego. Za "Wolność Naszą i Waszą" lała się na przestrzeni wieków polska krew.
| 0 | 12236
Prezydencka lewatywa
Pan Prezydent Komorowski, oby żył wiecznie, okazał się znawcą medycyny wojskowej. Skandującym podczas jego wystąpienia oponentom zalecił lewatywę. Powszechnie wiadomo, że Prezydent z wojskiem był związany niemal od kołyski a z WSI od samego poczęcia. Prezydent więc wie, że w wojsku aplikowano ją symulantom. Zbawienne skutki lewatywy wojskowej stosowane na problemy z głową, dają o sobie znać w pałacu z żyrandolami
| 0 | 4667
Maryja - królowa Polski
Tytułowanie Maryi Królową Polski rozpowszechniły Śluby Lwowskie Jana Kazimierza. Kult ten znany był jednak wcześniej, od objawień o. Mancinellego. W Neapolu na przełomie XVI i XVII w. żył o. Giulio Mancinelli, jezuita. Odznaczał się on niezwykłą świętością życia, wielką czcią do Najświętszego Sakramentu i Matki Bożej, troską o dusze w czyśćcu cierpiące oraz nabożeństwem do świętych naszych rodaków - Stanisława Kostki i biskupa Stanisława.
| 0 | 5689
Matka Joanna od matołów
Oto kolejna Joanna została opętana.Ta podobnie jak tamta została opętana pożądaniem tyle, że pożądaniem władzy i sławy. Tak właśnie kończy sie wyciąganie maniaków z niebytu i wprowadzanie ich na salony. "Matka Joanna od zdrady" ze swoim "Aniołem Tchórzem" razem będą się troszcyć o Polskę.Urodziła.Jako studentka była działaczką opozycyjną w zdelegalizowanym Niezależnym Zrzeszeniu Studentów, kontrolowanym jak cała opozycjas przez SB.
| 0 | 3544
Czy Biblia to rzeczywiscie bajka ?
Na początku XX wieku żydo-masoneria weszła w fazę realizacji swoich chorych wizji stworzenia globalnego świata opartego na totalitaryzmie.Aby ten zamiar mógł sie powieść potrzeba było kilka spraw wywrócić do góry nogami.Już od połowy XX wieku to wywracanie weszło w decydującą fazę. Rozkład życia publicznego na wielką skalę rozpoczął się przy pomocy mediów z prawem zezwalającym im na podłą działalność upodlania i niszczenia człowieka
| 0 | 6923
Pogrzeb Mrożka
Sygnatariusz Rezolucji 53, wyrażającej poparcie dla stalinowskich władz PRL,po procesie krakowskich księży, gdy trzech już oczekiwało na wykonanie wyroków śmierci, pochowany został w podziemiach kościoła św. Piotra i Pawła w Krakowie. Brawo Kościelni dostojnicy, którzy dołączacie do panteonu tworców teatru absurdu! Największym osiagnieciem pisarskim S.Mrożka bylo nie "Tango" ale tzw. Apel Krakowski, wyrażający poparcie dla stalinowskich władz PRL.
| 0 | 4536
Co powiedział Arcybiskup Michalik
Od dłuższego czasu można obserwować npady mediów na Kościół Katolicki w Polsce. Od strony main streamu codziennie mamy zalew wręcz potępienia stanu Kapłańskiego przedstawianego jako stowarzyszenie rozpustników a po przeciwnej stronie powstał spontaniczny ruch na rzecz solidarnego poparcia dla hierarchów, który znaleźli się pod bezpardonowym atakiem lewackich i pozbawionych wszelkich norm cywilizacyjnych organizacji z mediami main streamowymi włącznie.
| 0 | 7032
Brońcie Krzyża
Ludzkość posługuje się symbolami od swojego zarania.Można je znaleźć nawet w jaskiniach. Ludzie którym symbole przeszkadzają, są na poziomie intelektualnym człowieka przed jaskiniowego.Jazgot palikociarni i żądania usunięcia Krzyża z Sejmu są bezpodstawne. W Sejmie w identycznym miejscu i równie widoczny znajduje się symbol ateizmu.Nad drugim wejściem do Sejmu nie ma nic.Jest pusta ściana.Żądajmy zawieszenia w tym miejscu choćby portretu Premiera lub Prezydenta
| 0 | 5618
Grunt To Prund
Podjęliśmy działania, żeby prąd dla każdego gospodarstwa domowego do 2 tys. kW był po cenie stałej, która obowiązywała dotychczas. Cena nie będzie zwiększana, a jeżeli ktoś zmniejszy zużycie o 10% to będzie miał ulgi - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Pruszkowa. Ale Prezes nie wspomniał nawet słowem o tym, że już dobroczyńcy z PiS zdążyli drastyczne podnieść cenę nie tylko prądu, żeby mieć z czego finansować Ukrainę (a przy okazji siebie) i teraz wygląda na to, że ta cena będzie ceną, którą będą płacić gospodarstwa domowe.
| 0 | 3593
Śmierć z Fiolki
Eksperci od depopulacji nazywają to “nadmierną śmiertelnością".Jakoś trzeba ludziom zamydlić oczy by depopulacja nie spowodowała nagłych eksplozywnych protestów, które by międzynarodową bandyterię starły z powierzchni ziemi. W Europie odnotowuje się obecnie niezwykle wysokie wskaźniki zgonów. Koronawirus nie może być bezpośrednią przyczyną fali śmierci mówią dziś ci co jeszcze wczoraj straszyli nas bezpośrednią śmiercią od koronawirusa.
| 0 | 4782
Niebezpieczne związki Petru
Euro poseł Guy Verhofstadt tak o nowej władzy w Polsce mówi : "Biorąc pod uwagę determinację Władimira Putina w próbach zniszczenia europejskiej jedności i rządów prawa, obecny polski rząd wykonuje tę pracę za niego".Guy Verhofstadt to polityczny sojusznik Ryszarda Petru.
| 3 | 10672
Historia i Pamięć
Podczas 200 lat niewoli naród Polski był poddany totalnej eksterminacji kulturowej, moralnej i fizycznej. W czasie pierwszej wojny światowej i w okresie tej drugiej - najtragiczniejszej - na Polkach dokonywał sie holokaust, gdzie z jednej strony niemieckie bestie niszczyły wszytko co było w zasięgu ich wojsk a z drugiej strony sowieckie barbarzyństwo dokonywało wywózki na nieludzką ziemię tysięcy najświatlejszych Polaków do "zakatyniowania"
| 0 | 11308
Śmierć bez Zmartwychwstania
Okres Wielkiej Nocy jest czasem szczególnym bo skłania ku refleksjom jak w żadnym innym czasie . Wielkanoc roku 1980 była także czasem refleksji i nadziei których nie zamieniono w czyn a roztrwoniono w sposób bezmyślny ze względu na ten podskórny trąd jaki trawił Polaków od Rewolucji Październikowej kiedy to tylko cwaniactwo i ryzyko pozwalało przetrwać. Nikt nie przewidział, że tę samą strategię nauczeni historią zastosują nasi wrogowie
| 0 | 8471
Aleksander Kwaśniewski
Aleksander Kwaśniewski w okresie PRL - działacz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, minister w rządach Zbigniewa Messnera i Mieczysława Rakowskiego. Urodził się 15 listopada 1954 w Białogardzie. Polityk z zamiłowania do kłamstwa, z zawodu dziennikarz, czyli też kłamca. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej od 23 grudnia 1995 do 23 grudnia 2005. Jego polityczne motto to : "Porzućmy przeszłość, wybierzmy przyszłość" i "Ole Olek wygraj"
| 1 | 22611
Egzekucji zawsze dokonują kaci
Antynarodowa władza prześladuje Kościół, naród, rodziny, ludzi i ich sumienia, wmawiając "mowę nienawiści" tym, którzy bronią prawdy i życia, pobłażając jednocześnie bluźniercom, złodziejom i mordercom, popierając zabijanie dzieci poczętych, eutanazję (w różnych formach) i wprowadzając anty-dekalog. Kolejne pokolenia postkomuny odkryły w sobie "godność" zarówno własną jak i ich rodzin.Godność zbrodni wymierzonych w Polskę
| 0 | 16806
Totalitaryzm
Czy nie zastanawia was co jest prawdziwym powodem zachowań dzieci i młodzieży w szkołach? Czemu jesteście obojętni na działania niedotyczące was bezpośrednio? Czemu społeczeństwo coraz bardziej się rozwarstwia w zastraszającym tępie? Czemu rodziny już nie zjeżdżają się na święta tak jak kiedyś? Czemu coraz więcej ludzi boi się chodzić po ulicy po zmroku obawiając się pobicia przez młodzież? Pytań i skutków określających patologiczne zachowania społeczeństa.
| 0 | 4663
Aleksander Smolar
Aleksander Smolar urodził się 10 grudnia 1940 w Białymstoku.Rodzice Aleksandra Smolara to przedwojenni żydowscy działacze komunistyczni: Grzegorz (Hersz) Smolar i Walentyna Najdus.Olek Studia rozpoczął. Najpierw na Wydziale Łączności Politechniki Warszawskiej, ale łączność z Israelem nie była stabilna ze względu na podszepty Mosadu więc przeniósł się na Socjologię i Ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim gdzie okrutnie prześladowali Żydów.
| 7 | 27888
Ryszard Kalisz
Stawiając swoje cięzkie kroki w politycznej karierze młody jeszcze Ryszard K skierował sie do 45 liceum im Romualda Traugutta na nauki, gdzie uczęszczał w owym czasie wyłącznie lud "narodu wybranego" i to wybranego z narodu. Dzięki takiej klasyfikacji społecznej dojrzały juz niemal Ryszard K trafił przy okazji otwartych drzwi prosto do Fiata polskiego 125P, gdzie testował z płcią przeciwną swój pierwszy stosunek do równouprawnienia tej samej płci.
| 1 | 10321
Eskimosi ...
Artykuł ten jest zaczerpnięty z sieci nie tylko ze względu na trafny sarkazm ale także ze względu na przerażającą prawdę kryjącą sie za rozpętywaniem antysemityzmu w Polsce przez samych Żydów.Brak miłości do Eskimosa jest antyeskimosizmem a krytyka Eskimosów, to już holokaust. Można opluwać dowolny naród,ale krytyka narodu "Eskimoskiego" to antyeskimosizm!
| 0 | 8549
Magdalena Środa
Magdalena Środa podobnie jak Joanna Senyszyn po prostu się urodziła. Prawdopodobnie w wyniku paplania głupstw przez Joannę Senyszyn, która w dniu 7 stycznia 1957 roku, nieopatrznie po słowie "fijat" wypowiedziała słowa "dziś środa".W przeciwieństwie jednak do swojego stwórcy,Pani Magdalena Środa nie urodziła się jako profesor tylko jako - teoretyczka etyki, filozofka, publicystka,feministka. Niestety praktyka etyki była już poza zasięgiem Pani profesor.
| 1 | 9002
Eurowizja na wizji
Na konkursach piosenkarskich jak dotąd Polskę reprezentowały różne miernoty. W ramach globalistycznej ofensywy odnaradowianie Polski nabiera tempa. Tym razem przy okazji Konkursu Eurowizji sięgnięto po tzw. "słowianizm". Polskę trzeba wymieszać z czymś co później pozwoli ją wessać w obręb nowego bytu jaki się dla Polski i Polaków przygotowuje po wyprowadzeniu flagi Polskiej i Polskiego Orła z Sejmu i obiektów rządowych.
| 0 | 7168
Fedrowanie w Lisim przodku
Paszkwil Newsweeka pod nadzorem Tomasza Lisa."Atakuje się wyłącznie przeciwników, a fakty dobiera tak, by zabolało. W myśl stalinowskiej zasady: dajcie człowieka, a paragraf się znajdzie." - piszą w tygodniku Newsweek niemal ze łzami w oczach synowie i córy nomenklatury komunistycznej. "Prawicowe media upodobały sobie lustrowanie rodziców i dziadków swoich oponentów politycznych i domniemanych wrogów.
| 0 | 29075
Joanna Senyszyn
Życiorys Pani Joanny Senyszyn zaczyna się tam gdzie kończy się życiorys Pana Bartoszewskiego a mianowicie na profesurze. Pani Joanna urodziła się jako Profesor Zwyczajny, dr nauk ekonomicznych na początku swojej kariery naukowej. Ewenementem tych narodzin jest fakt, że Pani Joanna urodziła się profesorem sama z siebie nie mając żadnych rodziców. Nauka nie wyjaśnia, czy jest to wynikiem doświadczeń invitro, czy też w wyniku zawołania "fijat" czy Uraaaaaaaaaa.
| 1 | 16835
Adam Michnik
Adam Michnik.Żyd z antypolską misją i antypolskim rodowodem.Historia wstydliwa. Jego ojciec, Ozjasz Szechter, był pierwszym sekretarzem Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy a jego matka, Helena Michnik po której Adam nosi nazwisko to osobna historia...
| 26 | 212943
Osaczony złem
12 maja 1983 roku z rąk funkcjonariuszy MO zginął maturzysta Grzegorz Przemyk. Winą za jego śmierć obciążono sanitariusza karetki Pogotowia Ratunkowego. W wołomińskiej bibliotece odbyło się spotkanie z człowiekiem którego przed laty zaszczuto by przenieść odpowiedzialność ze ten bestialski mord na człowieka niosącego ludziom ratunek - Sanitariusza Karetki pogotowia Pana Michała Wysockiego. Osaczono go by zatrzeć ślady dokonanej przez SB zbrodni.
| 0 | 5537
Waldemar
Znaki czasów mówią, że XXI wiek jawi się jako wiek władzy medialnej, gdzie ludzie nade wszystko wykształceni, pozbawieni osobistych ambicji, będący bezwzględnie usłużni swoim mocodawcom , sterować będą myślami i czynami mas. pierwsze dno stanowi sam Waldemar
| 0 | 12765
Szczepienny Holokaust
Mało kto dziś zdaje sobie sprawę z teg, że system demokratyczny będący przez wieki systemem nadziei przerodził się na naszych oczach w demoniczny system zbrodni opartej na przymusie prowadzącym do destrukcji i śmierci. System, który cywilizację życia, zamienił w cywilizację śmierci bezprawia i ostatecznego końca.W tych demonicznych systemach zachodnich jakie się narodziły po okresie demokracji,od zagłady juz nie ma odwrotu. W Polsce rozpoczyna się pierwsze oswajanie
| 0 | 5312
Zakopane Ginie
Barbarzyństwo zwane nowoczesnością, postępem czy nowym porządkiem świata zbiera niszczące żniwo. Nie oszczędza ani ludzi, ani kultury, ani tradycji, ani wiary, ani niczego co z nas czyni cywilizacje, naród i po prostu człowieka.
| 0 | 5571
Polskie serce z betoniarki.
Dziwiłem się z początku,że wszystkie delegacje z państw Europy zachodniej, a szczególnie Anglii i Stanów Zjednoczonych, jak przyjeżdżają do Polski służbowo lub prywatnie, to w pierwszym rzędzie oddają hołd i składają wieńce i kwiaty pod pomnikiem warszawskiego getta.
| 0 | 2582
Być Żydem
Od zakończenia II wojny światowej na całym świecie najważniejszy stał się Żyd, bez względu na jego status społeczny materialny czy miejsce zamieszkania. Dzisiejszy świat, to świat Żydów, który Żydzi sobie stworzyli
| 2 | 9176
W nurcie ścieków
Problemem lat 30 XXI wieku stają się media. Jawność życia publicznego coraz bardziej staje się tajna a wolność słowa i wolność wypowiedzi coraz bardziej komercyjne. W ślad za największymi przestępcami światowej bandyterii takimi jak pesjbook, świter i googlacz pospieszają wszelkie bezmyślne miernoty medialne, które za wszelką cenę chcą kształtować serca i umysły nasze na wzór przodowników leninowskich klas.
| 0 | 1467
Całun Turyński
Na twarzy człowieka z Całunu Turyńskiego nie widać złości...Profesor Idzi Panic - kierownik Zakładu Historii Średniowiecznej Uniwersytetu Śląskiego, zajmuje się m.in. historią Górnego Śląska i Śląska Cieszyńskiego. Od połowy lat 80. XX wieku prowadzi badania nad Całunem Turyńskim, zwieńczone publikacją monografii "Tajemnica Całunu" (wyd. AVALON).
| 0 | 7442
Żałobnicy z KOD
Spadkobiercy katów stawili się przed Bazyliką Mariacką w Gdańsku czyli tam, gdzie przez całe dziesięciolecia docierała tylko ich niczym nieokiełznana,pogarda dla Polski, nienawiść, zniszczenie i śmierć.Stawili się tam gdzie przez te lata mimo barbarzyńskiej przemocy byli bezsilni. Stawili się po to, by jeszcze raz zadeptać historię , pohańbić prochy, zbezcześcić odradzającą się godność,i w nicość obrócić pamięć
| 2 | 11109
Polska Wolność
Zdradzeni przez zachód i zniewoleni przez wschód, straciliśmy prawo nie tylko do samostanowienia o sobie, ale i prawo do kształtowania kierunków, w jakich miałaby zmierzać Polska.Przyniesiona na sowieckich bagnetach wolność i "szczęście socjalistyczne" skutkowały przede wszystkim obsadzeniem wszelkich możliwych urzędów, sowieckimi agentami NKWD, którzy rekrutowali sie z żydowskiego aparatu terroru i przemocy powstałego w komunistycznej Rosji.
| 2 | 8114
Najstarsza córa Kościoła
Od wielu lat w oparciu o chore ideologie francuskiego motłochu z czasów najbardziej barbarzyńskiej rewolucji czasów nowożytnych, coraz szersze kręgi zatacza religia ateistyczna w której kultem i bożkiem stała się laickość.
| 0 | 5077
Spisek to nie teoria
Stanley Milgram: Amerykański psycholog społeczny, profesor na Uniwersytecie Yale . Jego eksperyment "mały świat" doprowadził naukowców do analizy stopnia więzi, przede wszystkim "sześć stopni oddalenia pokrewieństwa" Milgram, jest powszechnie uważany za jedną z najważniejszych postaci w historii psychologii społecznej.
| 0 | 6176
Wścieklizna antypolonizmu
"Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami.Nigdy na to nie pozwolimy. Będziemy to powtarzać dopóki Polska nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie atakowana.
| 2 | 16190
Kwestionowany autorytet
Minęła kolejna rocznica śmierci Władysława Bartoszewskiego, znanego głownie z tego, że Polaków nazwał "bydłem" a sam bezprawnie był nazywany profesorem. W swej desperacji "Totalna" wyciąga upiory z zaświatów
| 5 | 19874
Leksykon poprawnej polszczyzny
Polskojęzyczne antypolskie media idąc w ślady międzynarodowych manipulatorów tak konstruują swoje "news"y" żeby niedouczony wyborca PO porażony błyskotliwością byłego Prezydenta RP "Bula" i urodą Prezesa Rzeplińskiego nie był w stanie zrozumiec co tak naprawdę wokół niego sie dzieje
| 0 | 6027
Słowacy mają juz dość.
Wszyscy ci, którzy się przyłączą do tej "Rewolucji przeciw tyranii", niech noszą na piersi naszą trójkolorową wstążkę. Ta trójkolorowa wstążka nas stopniowo zjednoczy! Z czasem będzie nas coraz więcej.Nie będą to tylko dorośli. Będą wszyscy.
| 1 | 6913