PwS - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo
Proces Nowaka
Oskarżyli go o bzdurę, żeby zrobić widowisko o niewinności PO i czystości rządów Tuska.Ludzie, nie dajcie się nabrać na ten ustawiony proces. Nowak ma uniewinnienie pewne jak w szwajcarskim zeg.chciałem powiedzieć - jak w szwajcarskim banku. Zresztą słusznie - bo robienie afery o jeden nie wpisany do oświadczenia zegarek, nawet za siedemnaście tysięcy, to nie wymiar, lecz nadmiar sprawiedliwości.
| 0 | 3557
Co By Było Gdyby
Gdyby wybory odbyły się 1 maja 2022 wygrało by je Prawo i Sprawiedliwość z 38,4 proc. poparcia mówi Estymator dla „DoRzeczy” Tak się składa, że Estymator dla „DoRzeczy” mówi od rzeczy … Uściślimy dane. W Polsce jest uprawnionych wszystkich obywateli do głosowania 29.147.064 osoby. Gdyby w wyborach wzięło udział 60 % uprawnionych to w wyborach wypowiedziało by się 17.488.200 osób.Z tych 17 milionów na pis zagłosowało by 38.4% a więc 6 milionów 715 tysięcy osób. To jest właśnie ta liczba ludzi która ustanawia władzę w Polsce. Na ponad 38 milionów mieszkańców Polski.6 milionów decyduje o losie pozostałych 32 milionach obywateli Polski. Te 6 milionów decydujących o naszych losach to zaledwie 15% ogóły Narodu polskiego społeczeństwa. I to jest właśnie cała demokracja tak fałszywa, jak fałszywy jest Kaczyński, Morawiecki, Witek, Grodzki, PIS, PO, LSD z Czarzastym na czele, Hołownia, Kukiz, PSL i inni jakby to było napisane na końcu filmu, tego horroru jaki na co dzień oglądamy.
| 0 | 4423
NWO - Nie Suwerenność.
Podczas codziennego przeglądu Internetu trafiliśmy na kolejną wrzutkę łże mediów, mającą na celu wykazanie dobrej reputacji największego szkodnika, od czasów Konrada Mazowieckiego, który nam kiedyś sprowadził Krzyżaków.Premier Morawiecki: Polska jest gotowa, by stać się jednym z kluczowych ogniw post imperialnej Europy. No proszę jaki nam się Dawid objawił zarówno od gospodarki jak i od imperializmu i wszelkiej działalności militarno politycznej ustanawiającej Nowy Porządek Świata.
| 0 | 3117
Z Kim Walczy Rosja
Od samego początku wojny jaka toczy się na Ukrainie propaganda wmawia nam, że w lutym 2022 wybuchła wojna pomiędzy Rosją i Ukrainą, ponieważ w Rosji zregenerował się sowiecki imperializm.Jednak ignorowane fakty, którym propaganda na co dzień albo zaprzecza albo je ukrywa, w sposób wyraźny pokazują, czyja jest ta wojna i kto z kim na Ukrainie walczy do ostatniego Ukraińca.O dostawach broni, nie trzeba już informować, bo niewiele jest krajów na świecie, które by Ukrainy nie dozbrajały.
| 0 | 2451
Układ Scalony
Z obrzydzeniem wielkim, ale jednak z szacunku do wiedzy i prawdy, ukazującej upadłość człowieka, zajrzałem na niemiecki „Onet”. Tak, na ten najbardziej perfidny i antypolski Onet, nie tyle internetowy portal, co rynsztok serwowany „Nowemu Polakowi”, którego największym osiągnięciem może być tylko pozostanie sodomitą. Ten szlam intelektualny zgarnięty z samego dna dziennikarstwa, zajął się edukacją polityczno-moralną, resztek polskiego niegdyś społeczeństwa. Stankiewicz, Długosz, Dziubka i Grochal to są twarze załgania, politycznego lokajstwa, degrengolady i upadku godności z jaką każdy człowiek przychodzi na świat.
| 0 | 2665
Skazany za skazanego
Chorego na schizofrenię biedaczynę sąd zapuszkował na 5 dni do koszalińskiego więzienia, bo ukradł batonik za 99 groszy i orzeczonej przez sąd grzwny nie zapłacił. Skazańca zobaczył Kszysztof Olkowicz, dyrektor koszalińskiego kryminału, zamienił z nim trzy słowa, zlitował się, zapłacił za niego 40 złotych grzywny i wypuścił. Słuchałem pana dyrektora Olkowicza w telewizji i miałem wrażenie, że mówi do mnie człowiek. Mówił, że w więzieniu ma więcej takich
| 0 | 5948
Jak słowo ciałem się stało
Prof.Bruce liptom i biofizyk i biolog molekularny Piotr Garjajev pracowali nad tymi 90% DNA, które przez światową naukę są traktowane, jako niegodne uwagi naukowej,ponieważ tylko 10% DNA jest używane do budowy protein. to tylko te 10 %poddaje się badaniom i kategoryzacji. Liptom, Garjajev i połączone zespoły lingwistów - genetyków przebadały pozostałe 90% DNA. Rezultaty tych badań i wnioski z nich wypływające są wręcz dewastujące współczesną myśl Techno Homo Sapiens
| 0 | 8733
Jeszcze raz Smoleńsk
To brutalna i bezprecedensowa nagonka na polską naukę i naukowców, którzy służą prawdzie. Wstyd - powiedział Antoni Macierewicz, przewodniczący Zespołu Parlamentarnego Ds.Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M,odnosząc się do publikacji prokuratury na temat ekspertów zespołu. Eksperci przedstawiali w sejmie swoje ustalenia. Nigdy nie użyję słowa "zamach" jednak jestem głęboko przekonany, że w Smoleńsku doszło do wybuchu nad ziemią -powiedział prof. Jacek Rońda
| 0 | 3897
Manipulacja 2007
Forum für Bürgerschaftliche Entwicklung in Warschau nosiw internecie nazwę Forum Obywatelskiego Rozwoju. Strona podaje,że FOR rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2007r.(a więc na miesiąc przed wyborami) i jest instytucją niezależną. Fundacja Konrada Adenauera to najważniejsza instytucja wpływu działająca w Polsce. W minionych latach silnie oddziaływała na polskich polityków, przyczyniając się do powstania III Rzeczypospolitej w jej kolonialnym kształcie.
| 0 | 5297
Obama w Chinach
Przywódca Chin Xi Jinping wie coś czego nie wie Barack Obama: USA są skończone. Gospodarka USA jest jak transatlantyk, który zanurzył się już poniżej linii wodnej. Pod pokładem wciąż gra orkiestra - ale na mostku, sytuacja jest jasna. Za wyjątkiem końcowej epoki ZSRR, Ameryka tonie szybciej niż jakiekolwiek Wielkie Mocarstwo w historii świata. W porównaniu z produkcją krajową, zadłużenie zagraniczne amerykańskie jest już większe niż jakiegokolwiek Wielkiego Mocars
| 0 | 4035
Putin - Wróg zachodnich demokracji
Baczny obserwator zachodnich "elit" rządu światowego musi dojść do przeświadczenia, że szatan, w ich osobach, zużywa już trzeci garnitur swych sług. Prawdziwie porażające jest ich ograniczenie umysłowe i ignorancja.Dr Roberts interpretuje to zjawisko, jako symptom dekadencji zachodu. Jednak przyczyna jest bardziej fundamentalna. Nawet tak złowrogie postacie jak Stalin, Lenin, czy Hitler nie prowadziliby polityki torami Obamy, Camerona, czy Hollande.
| 0 | 5056
Taśmy Wiplera
Poseł Wipler zaatakował twarzą pięść służbową funkcjonariusza, potem nielegalnie wdychał jego służbowy gaz by wreszcie głową i plecami dokonać próby dewastacji chodnika i w końcu za pomocą tyłka złamać pałkę pani funkcjonariuszki. Pałkę służbową, ma się rozumieć. W dodatku zrobił to na ciężkiej bani, nie mogąc ustać na nogach i nie potrafiąc z gęby wydobyć ludzkiego słowa. Ciężka służba w Policji może skopac zycie nie jednego Wiplera.
| 0 | 4290
Zagubieni w akcji
Można zgadzać się lub nie zgadzać z ekspertami Macierewicza, można im ufać albo nie ale nie można zaprzeczyć ich istnieniu. Każdy wie, każdy widzi, jak wyglądają i co mówią profesorowie Binienda, Nowaczyk, Obrębski, czy choćby wyszydzany ostatnio profesor Rońda. Ekspertów Laska nie ma. Sam Lasek nie pamięta ani jednego nazwiska.Jedyny ekspert Laska Jerzy Miller.Był prezesem agencji rolnej, badał katastrofę smoleńską, a teraz jest wojewodą.
| 0 | 9137
Wartość Człowieka
Czy ktos się zastanawiał ile człowieka jest zawarte w ludzkim ciele? Ciało człowieka jest jak sreberko od cukierka. Potrzebne ale smaku nie daje. W życiu przychodzą takie chwile kiedy ludzie się zatrzymują po to, by mogła ich spotkać refleksja. Jeśli jeszcze ciebie to nie spotkało nie martw się i nie ciesz, bowiem z pewnością te chwile przyjdą i zadasz sobie pytanie o sens życia.
| 0 | 6952
Paprykarz zrozumiał
Kiedy sławny paprykarz zadawał Donaldowi Tuskowi swoje słynne pytanie - jak żyć? - pozostawał w błędzie co do adresata swojego pytania. Głos mu drżał. jakby się bał paprykarz, żeby go do puszki nie wsadzili.Paprykarza najwidoczniej wprowadziły w błąd tytuły - pan premier, wokół niego rząd, ława ministrów, sztaby doradców, limuzyny,. ale to przecież wcale nie oznacza, ze Pan Premier i otaczające go towarzystwo czymkolwiek rządzi, że za cokolwiek odpowiada.
| 0 | 3094
Miedzy klasztorem a Oskarem
Dolores Hart, dziś 73-letnia Matka Przełożona - Benedyktynka - była kiedyś partnerką Elvisa Presleya. Widzowie oglądający galę Oskarową łatwo ją zauważą. Bowiem będzie w habicie. Niezwykła historia życia Siostry Przełożonej Dolores Hart posłużyła jako kanwa scenariusza do dokumentalnego filmu - "God Is The Bigger Elvis." Siostra Dolores w 1960 r grała u boku Montgomery Clifta, Roberta Wagnera oraz dwukrotnie z Elvisem Presleyem
| 0 | 6922
Historia z lusterka
1 Września 1939 r. Niemcy, nie mityczni naziści, nie hitlerowcy niewiadomego pochodzenia ale Niemcy - napadli na Polskę i rozpoczęli drugą wojnę światową. Najbardziej krwawą w historii i pierwszą, która całkowicie oficjalnie była nastawiona nie na zdobycie terytoriów czy dóbr ale na fizyczne wyniszczenie narodów złożonych ich zdaniem z podludzi. Warto w tym dniu pamiętać też o tym, że bez swojego sojusznika - Józefa Stalina Niemcy nie byliby zdolni tej wojny rozpocząć.
| 0 | 3991
Obiecanki cacanki a głupiemu PO
Zbliżają się wybory. Zaczęła się kampania która z wolna nabiera rozmachu. Dla rozgrzewki rozpoczyna się antagonizowanie społeczeństwa z jednej strony i festiwal obietnic z drugiej.Tylko patrzeć jak wszyscy będą obiecywać odebranie przywilejów - bo nic tak Polaków nie uwiera jak fakt, że sąsiad ma lepiej. W takim razie oni obiecują, że będzie miał gorzej.
| 0 | 4295
Pięć piw
Nie ma chyba faktu lepiej ukazującego fikcyjność demokracji w naszym państwie.. Spory ideologiczne jakie toczą się w Polsce są pozorne , jest to inscenizacja, udawanie, że żyjemy w zachodnim kraju by w konsekwencji można było prowadzić walkę o utrzymanie Polski w Brukselskiej strefie wpływów
| 0 | 11589
Pranie Mózgów
Tekst ten został znaleziony na portalu niezależna.pl, przez ludzi uczciwych zwanym nienależna.pl albo wręcz załgana.pl Portal ten stosuje niewyobrażalną cenzurę wypowiedzi w oparciu o poprawność polityczną. Czemu to robi, trudno zgadnąć, ale nie sposób jest tam napisać krytyczny komentarz w stosunku do zdrajców zwanych rządem RP. Ci „skrzywdzeni” Rosjanie. Tomasz Łysiak dla Niezalezna.pl o skutkach propagandy Kremla
| 0 | 4759
Wczoraj i Dziś
Tym razem Antydotum podejrzało w sieci na "Niezależnej" artykuł Piotra Lisiewicza, który warto jest wziąć sobie do serca. Wraz z upływem czasu zmieniają się pokolenia a wraz z wymianą pokoleń, zwyczaje, wartości, wiedza, poglądy, wiara, przyzwyczajenia i nasza zdolność intelektualna jako gatunku Homo Sapiens. Od kiedy tzw. Nauka zajęła się nami, coraz mniej człowiek przypomina człowieka, ponieważ na naszych oczach dokonuje się deewolucja rodzaju ludzkiego „Homo”.
| 0 | 3862
Integracja niszczy
Lewicowi publicyści i komentatorzy coraz śmielej głoszą tezę, że PiS jest w rzeczywistości sojusznikiem Rosji, a Władimir Putin otwiera szampana za szampanem, gdy patrzy na to, kto rządzi w Polsce.
| 0 | 4149
Wojna Bez Zwycięzców
W tej wojnie nie ma i nie będzie zwycięzców. Polska wśród największych przegranych. Wojna na Ukrainie codziennie przynosi nowe tragedie. Od ofiar cywilów, po uchodźstwo milionów Ukraińców. Prezydent Wołodymyr Zełenski i państwa zachodnie zapowiadają walkę aż do zwycięstwa nad Rosją. W tej wojnie Wszyscy przegrywają i nikt nie osiągnie celów, które wszystkie strony konfliktu sobie założyły.
| 0 | 7098
Retrospekcje Prezesa
8 maja 2022 w wieku 57 lat zmarł prof. Waldemar Paruch. Prof. Waldemar Paruch urodził się 15 września 1964 r. w Lublinie. Był naukowcem, działaczem społecznym, inicjatorem powołania i byłym szefem rządowego Centrum Analiz Strategicznych oraz historykiem związanym z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
| 0 | 5396
Rzepliński łamie prawo
Prezydent mógłby zapytać prezesa TK, na jakiej podstawie powołał nieznany Konstytucji ani ustawie, 10-osobowy skład Trybunału
| 0 | 6049
Wyciąg z manipulacji
W sam raz, trafiła do moich rąk mała książeczka o manipulacji pt. "Metody manipulacji XXI wieku", autor Marcin Niewalda. O manipulacji wiemy prawie wszystko, a w każdym razie tak się wydaje wykształconym wytrwałym konsumentom towarów i idei.
| 0 | 6062
Czy Premier Szydło pójdzie na wojne z UE
Wybór właściwej strategii zależy od rozpoznania prawdziwych intencji Brukseli. Od tego, czy rzeczywiście zależy jej na przestrzeganiu reguł praworządności w Polsce, czy też ma zupełnie inny cel na oku
| 0 | 3992
Honor i słowo
Raper Taco Hemingway, lansowany przez media na idola młodzieży w utworze Polskie tango wyśmiał pstrokate bloki i ich mieszkańców. Odpowiedział my inny raper tak jak należało. W programie Piotra Lisiewicza Wywiad z chuliganem odpowiedział mu raper Małpa
| 1 | 5110
Białostocka Profanacja
16 czerwca 2019 roku w Bazylice Św. Rocha w Białymstoku za przyzwoleniem ks. Proboszcza Tadeusza Żdanuka a z polecenia Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, odbył się koncert Festiwalu Kultury Żydowskiej Zachor - Kolor i Dźwięk.
| 0 | 2732
Strefa zagrożenia
Oto co czytamy na portalu Niezależna pl. Ciekawe jest to, że portal ten nigdy nie ujawnia autorów takich tekstów. Nic tu nie było by dziwnego ani nic zdrożnego, gdyby ta relacja była pokazana rzetelnie i pisana po prostu po polsku. Jeśli chodzi o fakty nie ma tu nic szczególnego z czym można by się nie godzić. ale wplątanie między fakty po prostu zwykłej bezczelnej propagandy jest już godne całkowitego potępienia
| 0 | 5387
Róża Maria Barbara von Thun
Od 1992 do 2005 pełniła funkcję dyrektora generalnego, a następnie prezesa zarządu Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Jest autorką tekstów publicystycznych i wystąpień konferencyjnych w Polsce, Francji, Niemczech i innych krajach. zwolenniczka integracji europejskiej w formie Federacji.
| 0 | 3736
Dziecko to jeszcze nie człowiek
Dziecko w opinii profesora Dębskiego jest towarem, produktem który należało - w wyniku wykrytych braków - zutylizować. Nie jestem medykiem, nie znam się na sposobach leczenia ludzi z tak poważnymi wadami. I właśnie dlatego chętnie bym coś na ten temat usłyszał. Tymczasem ani słowa a cała ustawka Kuźniar - Dębski sprawiła na mnie wrażenie klasycznej propagandówy, której jedynym celem było przekonanie ludzi do zabijania chorych, nienarodzonych dzieci.
| 0 | 3720