antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo
Piątek 30 Czerwiec 2023 r.

PISowski Holokaust


Polska znalazła się dziś
w najtrudniejszej sytuacji, od czasów rozbiorów. Rząd PIS odebrał nam suwerenność i bez pytania kogokolwiek o zdanie przekazał wszelkie decyzje do Brukseli ubezwłasnowolniając naród.

Teraz w kampanii wyborczej 2023 Prezes i jego najemnicy wmawiają Polakom, że oni będą walczyć o tę suwerenność, którą nam właśnie przehandlowali.

Obiecują nam walkę o Polskę a jeszcze jest o co, ponieważ przez 8 lat nie zdążyli ograbić nas ze wszystkiego.


Zdjęcie jest ilustracją tekstu

Pod ziemią zostały skarby natury a na powierzchni jakieś szczątki polskiej własności, więc chcą już dobić nas wszystkich do końca tak, byśmy nie mając niczego mogli nareszcie być szczęśliwi.

Ponieważ od dawna Polacy nie są równi wobec prawa, więc przywileje pozostaną przy judaszach, których majątki wyrosłe nie tylko ze spółek skarbu państwa, ale i z grabieży w majestacie prawa, jakie sobie uchwalili pozostaną nadal ich a reszta przechodzi pod kuratelę panów którym zostaliśmy podarowani na własność.

W 2015 roku opozycyjna partia PIS bezapelacyjnie wygrała wybory parlamentarne.

Wygrała, bo odwołała się do polskich uczuć patriotycznych, bo obiecała budować i rozwijać nasz kraj, nieść sprawiedliwe życie w oparciu o prawo, wygrała, bo oszukała dokładnie wszystkich którzy im powierzyli swoje zaufanie.

Już po pierwszej kadencji objawiały się zdrady, zaprzaństwa, próby dewastacji państwa i nadchodzącej niewoli, ale nie dotknęły one większości Polaków do tego stopnia, by to ich dość mocno zabolało.

To dlatego, w roku 2019 ponownie, choć już nie tak definitywnie, ale zjednoczona łżewica dostała władzę.

Wybór z 2019 roku był wynikiem powtarzanego jak mantra sloganu: „Jeśli nie PIS to kto?”.

Inną opcją był drugi oszust, hitlerowski kaszub z całą świtą antypolskiej, złodziejskiej elity, czyli krótko mówiąc z obu stron spadkobiercy komuny, stalinizmu i grabieżcy naszego majątku.

Były to elity antypolskich kanalii i bandycko złodziejskich mafii, elity spod znaku mycki i gwiazdy jakiej Polacy nie chcieliby na żadną gwiazdkę otrzymać.

Z wyboru pomiędzy dżumą i cholerą Polacy znowu wybrali cholerę. Dżuma utknęła na marginesie polityki w formie przetrwalnikowej i od czasu do czasu daje o sobie znać na wiecach organizowanych w różnych miastach.

Większość założeń programowych jakie za naszymi plecami realizowała Zjednoczona Prawica zostało wdrożonych w nasze życie pod szyldem patriotycznego poświęcenia się dla nas.

W rzeczywistości nie tyle dla nas przez rządzących, ale poświęcenia nas, dla tych najemników, którzy w sejmowej kawiarence na swoich smartfonach podliczają korupcyjne profity i łupy.

Zjednoczona Łżewica nie nauczyła się niczego przez te 8 lat. Ośmioletnie rządy utwierdziły ich w przekonaniu, że nie licząc się z nikim, bezkarnie będą nas okradać aż do skończenia świata, no bo jeśli nie PIS to kto?

Nie zważając już na nic, na sam koniec uchwalili nam prawo wywłaszczeniowe tak, aby przez kolejne lata już nic nie było w Polsce polskiego.

Zabrali się za wszystko, za wszelkie skarby pod ziemią i nad ziemią w taki sposób, żeby to co jest ponad ziemią, rabować nam, razemz nami i z tym co znajduje się pod ziemią.

Wywłaszczenie Polaków bez odszkodowania przepychali już różnymi ustawami nie dbając o konstytucyjne gwarancje własności a to w ustawie „O obronie ojczyzny”, a to „O ochronie ludności” a teraz ustawą geologiczną dokończyli dzieła.

Ustawa wprowadza definicję „złoża strategicznego”, które ze względu na swoje znaczenie dla gospodarki lub bezpieczeństwa kraju podlegać będzie "szczególnej ochronie prawnej".

Tą szczególną ochroną prawną ma być objęty totalny rabunek wszystkiego co fizycznie istnieje, bez względu na jakiekolwiek prawo, konstytucje czy wcześniej udzielone inne gwarancje.

Dla bandytów, złodziei, prostaków i zbrodniarzy nie ma takiej świętości, której by nie można zbezcześcić w imię własnych korzyści jakie z niej dało by się wyciągnąć.

O tym, co jest złożem strategicznym decydować będzie jednoosobowo minister klimatu i środowiska a od jego decyzji nie będzie odwołania.

Tak więc, jeśli minister odkryje w piwnicy siarkowodór i uzna go za strategiczne złoże, to właściciel zostanie przegoniony ze swojego domu bez odszkodowania tylko dlatego, że w piwnicy puścił bąka.

Właściciele nieruchomości położonych na terenie złóż strategicznych, nie będą mieli także prawa do żadnego odszkodowania za spadek wartości działki, czy ograniczenie prawa do korzystania ze swojej własności, bo będą tej własności na mocy decyzji ministra pozbawieni.

Takiej decyzji nie można będzie zaskarżyć i żadna droga odwoławcza nie jest przewidziana. Bandytyzm i rabunek bez żadnych hamulców, jest prawnie objęty zakazem sprzeciwu ze strony okradanych ludzi.

Bandyci nie maja zahamowań, nie maja sumienia i nie maja skrupułów. Do tego stopnia zdewastowali polskie państwo, że bez najmniejszego problemu uchwalili nam zbrodnicze prawo, przyśpieszając dziadowienie Polaków i utylizację Polski, bez jakiegokolwiek sprzeciwu.

Robią to w taki sposób, aby holokaust jaki nam zgotowali, był przez nas uważany nie jako trauma, ale wybawienie. Tak jak śmierć była takim wybawieniem w niemieckim obozie zagłady Auschwitz.

Prawo i Sprawiedliwość to dziś dwa najbardziej zbezczeszczone pojęcia, które z racji swojego znaczenia były przez wieki święte i najbardziej pożądane.

Bezczelni oszuści z nieprawości, niegodziwości, zaprzaństwa i destrukcji, nie przyjmują do swojej świadomości żadnych sprzeciwów i buńczucznie znowu wybierają się po następne zwycięstwo wyborcze.

Oni są nadal przekonani, że Polacy wybiorą sobie albo cholerę, albo dżumę w związku z czym jakiekolwiek protesty, wobec zbrodniczego procederu, jaki codziennie dokonuje się na Polakach, nie mają dla nich najmniejszego znaczenia.

Mały Prezes, mówi nam i to przez mikrofon, że on będzie walczyć o Polskę. I to jest prawda, będzie walczyć o Polskę, bo pisowskie załgane łapy, poza Polskę już nie sięgają by niszczyć i rabować inne narody.

Żaden kraj oprócz Polski, nie pozwoliłby prezesowi na taką destrukcję i grabież jaką sprezentował dzisiejszym Polakom i następnym co najmniej kilku polskim pokoleniom.

Normalna władza o nic nie walczy. Władza rządzi. Władza wydaje akty prawne i rządzi, ale władza PISowska walczy i to z własnym narodem, jest z polskim narodem na wojnie, bo tylko na wojnie najbardziej się można dorobić.

Ich orężem są nieograniczone nakazy i zakazy oraz penalizacja za ich łamanie tak, aby żaden sprzeciw wobec tej zbrodni nie rodził się w głowach niewolników.

Prezes, i łżewica, i dżuma, i cholera będą walczyć dla nas z nami ... będą się prześcigać w pomysłach jak by tu najszybciej zaorać to miejsce, gdzie kiedyś była Polska.

Dziś trudno jest znaleźć kogoś z trzeźwym umysłem i realistycznym spojrzeniem na rzeczywistość w jakiej przyszło nam żyć.

Wyobraźni nie starcza do wieczora, więc nikt już od nikogo nie wymaga spojrzenia w jakąkolwiek przyszłość. Wszystko dzieje się tu i teraz.

Wszystkim się wydaję, że ich prawda jest najichsza i dlatego ten świat pogrąża się w zapaści, bo do debili nie dociera to, że myśleć można co się chce, ale życie toczy się podług odwiecznych i niezmiennych praw.

Możne je lekceważyć, ale nie można ominąć konsekwencji takiego lekceważenia.

Nie ma gorszej opcji dla Polski niż spadkobiercy komuny w tym PIS, PO, PSL, SLD i ich następne pokolenia jak Hołownia czy tlące się gdzieś tam w kulisach lewackie bojówki.

Można by w tej sytuacji powiedzieć nieelegancko, że Pies ten PIS i inne poubeckie dziedzictwo pisiał! bo taka postawa wśród tych dla których Polska jest najwyższą wartością nikogo nie obruszy.

Wszystkie okrągłostołowe partie i organizacje to zdrada przede wszystkim a potem zdrada, zdrada i zdrada, zamordyzm, morderstwa, złodziejstwo, łgarstwo i unicestwienie mojej Ojczyzny Polski.

Pod terrorem znalazły się już wszystkie dziedziny życia zarówno społecznego jak i indywidualnego.

Taktyka bandytów polega na wyizolowaniu ofiar i indywidualnym rabunku, zamiast rabunku na wielką skalę całego społeczeństwa bo taka jest technika i ekonomika bandytyzmu.

Niektórym zatem wydaje się, że są poza zasięgiem bandyckich łap, bo po nich jeszcze nie przyszli, ale nie zdają sobie sprawy z tego, że jest to tylko kwestia czasu.

W takie ręce Polacy oddawali władzę nad sobą od 1945 roku po dzień dzisiejszy.

Rząd najemny, wciąż przyznaje sobie kolejne uprawnienia terrorysty i bez wyroku sądowego, izby skarbowe mogą już rabować dosłownie wszystko co tylko posiadamy.

Szukanie ratunku gdziekolwiek nie ma sensu, bo prawo narzucone przez rządzących zbrodniarzy, pozwala im na dowolne działanie bez możliwości odwołania się gdziekolwiek.

Dodatkowo, tam gdzie jeszcze takie możliwości by pozostały, procedury odwoławcze są tak przygotowane, że zanim zapadnie jakakolwiek pozytywna decyzja, to poszkodowany albo nie dożyje sprawiedliwości, albo wartość przyznanej rekompensaty nie będzie miała żadnej siły nabywczej.

Dokonuje się na Polakach holokaust. Dosłownie i w przenośni.

Nie dokonują tego Niemcy hitlerowskie czy komunistyczny reżim ZSRR, ale dokonują tego najemnicy, usadowieni w organach państwa, przez niewidzialną rękę agentury, korupcji, zdrady, zbrodni i zaprzaństwa.

Polska po raz kolejny została pogrzebana co jest efektem bezmyślności pokoleń trzeciej Rzeczpospolitej. Demoralizacja, ogłupienie i zamroczenie dzisiejszych pokoleń sprawiły, że dokonuje się zbrodnia na nas bez żadnego sprzeciwu.

Tym nielicznym Polakom, którym udało się nie wpaść w otumanienie, znowu przyszło walczyć o wolną i suwerenną Polskę! a przed nami jest jeszcze i przelew polskiej krwi, przed którym ci zbrodniarze się nie cofną.

Do wszystkich nieszczęść jakie nam zafundował liliput z Żoliborza chcą nam dołożyć jeszcze wojnę z Rosją...

Z przerażeniem więc można już tylko patrzeć na utylizację Polaków, jaka się na naszych oczach dokonuje każdego dnia nawet bez wojny.

Kiedy reszta będzie otwierać oczy, już na cokolwiek będzie za późno. To dziś jest ten czas gniewu i sprzeciwu, dopóki jeszcze cokolwiek można dla siebie i dla Polski zrobić. To my tworzymy historię przed którą kiedyś sami odpowiemy.


Ocena: 10 0
Głosów: 10
2951 odsłon