antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Poniedziałek 30.05.2022

Marsz ku wolności

W poszukiwaniu śladów patriotyzmu w przestrzeni medialnej polskojęzycznych mediów, natknąłem się na wypowiedź Pana Dr. Jacka Pawłowskiego, co stało się dla mnie inspiracją do poszukiwania rozwiązań, które jeszcze jakiekolwiek dobro mogły by przynieść naszej umęczonej Ojczyźnie.

Refleksje Polaków - o ile są - mogą zawierać dobro i zawsze będą owocować dobrem wówczas, kiedy zaczniemy wymieniać się nimi między sobą, w poszukiwaniu dobra.

Dziś to właśnie tak niepozorny akt jak refleksja, staje się czymś heroicznym na miarę bohaterstwa o zasadniczym znaczeniu dla przetrwania Narodu Polskiego.

Refleksje nie będą miały na celu dostarczania emocjonalnych satysfakcji, ale będą kierowane do najszerszych rzesz Polaków dla uświadomienia sobie koniecznośc podjęcia raz jeszcze wysiłku, by wynieść się ku wolności.

By wybić się raz jeszce  na suwerenność i niezależność, by nasza Ojczyzna raz jeszcze mogła stać się dla całego świata wzorem szlachetności i wolności człowieka. 

Od czasów rozbiorów, ani Polacy, ani Rzeczpospolita na skutek obsadzanych obcą ręką rządów nie mogą wznieść się ku wolności, tak upragnionej przez minione pokolenia.

Im bardziej rządzący nami zapewniają nas, że chcą dla nas i dla naszej Ojczyzny jak najlepiej, tym gorzej żyje się we własnej ojczyźnie Polakom, polskim rodzinom i Narodowi.

Nie jest to zbieg okoliczności, ale zaplanowane z premedytacją działania wymierzone przeciw Polsce i przeciw nam.

Działania te są realizowane rękami zdrajców uderzających w nutę Patriotyczno -Narodową dla zyskania sobie zaufania i realizacji obcych celów.

Pokolenia mijają i nie ma komu wypomnieć tych niezliczonych łgarstw kierowanych ku nam, by tylko utrzymać władzę by bić kolejne rekordy grabieży Polaków i ich majątku znajdującego się w obszarze Rzeczpospolitej.

Aby móc się bronić przed grabieżą niezbędna jest wiedza, która przed Polakami jest bardzo skrupulatnie skrywana.

Szcególnie skrywane są zaś zamiary wytyczane przez obcych dla kształtowania najbliższej i tej dalszej naszej przyszłości, naszego przyszłego życia

Wiedza ta staje się dla Polaków konieczna, by można jeszcze było kiedykolwiek upomnieć się o niezbędne do życia warunki, o godność osobistą i godne życie każdego z nas, by to życie mogło w ogóle jeszcze trwać.

Tylko, jakże człowiek ma wiedzieć co mu do życia jest konieczne, jeżeli życia nie pragnie?

Komu taka wiedza będzie wtedy potrzebna?

Oczywiście nie temu człowiekowi postępowemu, nie temu wykształconemu w szkołach i na uniwersytetach, nie tym z wielkich miast i nie tym z wielkich korporacji którym służą.

Także nie tym z korporacyjnych fili, nie rządom krajów nazywających siebie bezpodstawnie "Demokracją", z obecnymi nadzorcami III RP włącznie, nie tzw. reprezentantom parlamentów, niezależnie od ich geograficznego ulokowania.

Nad wszystkim bowiem czuwają globalni psychopaci a swoim żandarmem na początek ustanowili WHO, które na dziś ma czuwać nad wszystkim. WHO Po angielsku czytane „hu” tzn. „kto”. No właśnie kto!

Analizując cenzurę w polskim Internecie jaka się na co dzień dokonuje w polskojęzycznych mediach wyraźnie widać, że ta cenzura wychodzi z Polski.

To na terenie Rzeczpospolitej cenzuruje się niewygodne treści i przekazuje prośby w świat by blokada na te treści była zakładana we wszelkich możliwych miejscach komunikacji społecznej.

To z Polski idą doniesienia skierowane do BIG TECH, gdzie i kogo trzeba zbanować, ocenzurować i pozbawić głosu w Internecie. Cenzura ta obnaża jakość sprawowania władzy w Polsce przez nadzorców III RP.

Uniwersytety i uczelnie nie służą już do poszerzania wiedzy ale do kreowania nowych nadzorców niezbędnych do zarządzania globalnego (global governance) dla którego to zarządzania wspomniane uniwersytety i uczelnie produkują tzw. „kadry”

Jak mówił tow. Stalin „kadry decydują o wszystkim” co doskonale dzisiaj widać na przykładzie aktualnej hierarchii władzy na wszystkich szczeblach i we wszystkich krajach. Włącznie z Watykanem.

Uniwersytety nie wyłączając tych „najznakomitszych” czyli amerykańskich (np. Yale)  jak i tego, który ma polskie konotacje (Princeton), nie służą dziś nauce, ale totalitaryzmowi uzurpatorów i terrorowi rozlewającemu się na cały świat.

Z Princeton pochodzi pewien znany już manipulator żydowskiego pochodzenia Jan Thomas Gross. Przywołuję go tu jako przykład tego co się dzieje w Polsce.

Urodził się on w rodzinie polsko-żydowskiej. Jego ojciec, zasymilowany Żyd Zygmunt Gross, był kompozytorem i adwokatem (bronił w procesach politycznych okresu stalinowskiego takie osoby, jak Władysław Bartoszewski i działacz PSL Stanisław Mierzwa).

Gross jest przede wszystkim kolegą Adama Michnika z czasów tak zwanych wydarzeń marcowych 1968 roku.

To on został wybrany do niszczenia dobrego imienia Polski i do przenicowania polskiej historii na drugą stronę żydowskiego chałata.

To takie elity jak Gross i Michnik sterują życiem politycznym i gospodarzcym w Polsce a jest to możliwe dlatego, że nikt ich nigdy nie pytał o przeszłość.

Zachodzi pytanie dlaczego i dziś nikt nie pyta kim jest osoba starająca się o nasze poparcie w drodze do władz Rzeczpospolitej?

Dlaczego najistotniejsze informacje o kandydatach do polskich władz są ustawowo przed Polakami skrywane pod groźbą karną? W jakim celu tak istotne dane osób publicznych są przed Polakami skrywane?

Czy nikogo nie zastanawia przeszłość rządzących źle Polską? Naprawdę nie interesuje was teraźniejszość? Nikogo nie obchodzą plany zmierzające do pogrążenia najpierw Polski w chaosie a następnie w niebycie?

Czy naprawdę nie chcecie wiedzieć choćby tego, czy te wszystkie głoszone pdejrzenia są prawdą? nie zastanawia was zbieżność życiorysów rodzinnych z antypolską wrogą nam działalnością ?

Czemu nikt nie protestuje przeciw podstępnemu i rozbójniczemu przejmowaniu waszej własności przy wykorzystywaniu bandyckiego prawa stanowionego dla nas przez wrogich Polsce agentów?

Czemu przyglądacie sie biernie Sądom stosującym prawo niezgodne z Konstytucją i biernie przyglądacie się wszelkim organom państwa to prawo stosującym ?

Polska już nie stanowi dziś dla globalnych bandytów żadnego problemu.

Dzięki zakamuflowanym żydom w polskich instytucjach, ci ludzie skupili już w swoich rękach całą władzę i dobijanie polskiego państwa to tylko kwestia decyzji żydowskiej większości parlamentu, rządu i administracji.

Czy ktoś z Polaków zastanowił sie nad tym kto nim rządzi ? Czy ktoś się zastanawiał, czemu pomimo tak ogromnego wysiłku i ofiar całego narodu przez wiele lat w Polsce poziom życia cały czas oscyluje w granicach biedy, nędzy, poniżenia, zamordyzmu i grabieży?

Czy ktoś z was zastanowił się kiedykolwiek nad tym, że bez względu na to jaka formacja polityczna rządzi w Polsce cele i kierunek polityki wogóle się nie zmieniają ?

Czy ktokolwiek z was, zastanowił się choć raz, nad tym, dlaczego żadna formacja, która sprawowała rządy w Polsce nie dotrzymała niczego ze swoich obietnic wyborczych?

Czy jesteście w stanie nad tym się zastanowić i wyciągnąć wnioski? Czy zechce wam się chcieć? czy są jakikolwiek wartości dla was, których chcielibyście bronić? Czy chce się wam jeszce żyć? Czy macie jeszcze jakiekolwiek pragnienie życia ?

Nie oczekuję żadnej odpowiedzi od kogokolwiek. Oczekuję, że każdy kto to przeczyta, postawi sobie takie lub inne pytania, bo dziś refleksja zrodzona u pojedynczego chocby obywatela RP jest tą szansą na Sprawiedliwość i na Prawo i na zmartwychwstanie zamęczonej przez zdradzieckich bandziorów Ojczyzny.


Ocena: 3 0
Głosów: 3
3985 odsłon