antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Środa 25 Październik 2023

Wszystko Nowe

 

Wybory się właśnie skończyły i choć wszyscy w tych wyborach przegrali, to dla zamulonego polskiego telewizyjnego wyborcy, wszyscy są zwycięzcami.

PiS choć przegrał, to wygrał te wybory, uzyskując najwięcej mandatów w Sejmie, które w całej swej masie na szcęście niczego PIS nie dały.

"Kałolicja Obywatelska" choć przegrała, to jednak wygrała, bo w porozumieniu z pozostałymi politycznymi renegatami, dysponując sumą przegranych, będzie mieć większość w sejmie i możliwość utworzenia nowego-starego rządu.

Król "Europejskiej Jełopy" - Tusk, kombinuje zrobienie składaka dla dewiantów, składającego się ze starych politycznych capów, skompromitowanych, sprzedajnych najemników, nastawionych na świadczenie usług wszystkim, oprócz Polski, jeśli uda im się dogadać w sprawie jej ostatecznego rozszabrowania i dobicia.

Dowiadujemy się teraz po raz kolejny, że wszystko co stare, wraca właśnie jako wszystko nowe.

Rzesze tych wypłaszczonych inteligentów, co oddali swój głos na "Kałolicję Obywatelską", po staremu, będą mogli cieszyć się, z powrotu do standardowego statusu „Polnische Schweine”, którym  po nowemu będzie zarządzać, Obergruppenführer Donald Tusk, z tradycjami zaczerpniętymi prosto od dziadka z Wermachtu.

Stary nowy PSL połączył się z nowym- starym "Zespołem Downa", który co prawda od lat, ale tym razem pod przywództwem Hołowni, nazwał się jak tanie wino od Palikota 2050 i wskoczył na scenę polityczną nie wiadomo jeszcze nawet jakim cudem.

Od czasów Stana Tymińskiego, polityczne UB-ckie cienie, wracają w każdych wyborach jako „nowe”, przybierając coraz to bardziej egzotyczne nazwy, takie jak choćby „Nowoczesna” - „Partia Piwa” czy obecnie 2050 wybierając sobie na "przy-wódce" kolejnego komika.

Całość zaś, ma do zrealizowania główny plan, czyli wybijanie narodu polskiego przy pomocy legalnej zbrodni.

Oczywiście wraca nowe, czyli zaczynamy od najbardziej pilnej sprawy depopulacji Polaków jako narodu a to oznacza legalne i bezkarne mordowanie polskich dzieci nienarodzonych.

To jest główna bolączka nowego starego Führera, któremu polskość utkwiła w gardle kością.

"Trzeciej Nogi nie trzeba będzie przekonywać"

Trzy lata temu Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepisy dotyczące legalnej aborcji są nie konstytucyjne.

Tym samym wyrok ten, uniemożliwia tysiącom rozpasanych dziwek, jednoczesne życie w rozpuście i mordowanie dzieci z tej rozpusty poczęte.

Odszczepieńcy, szli więc do tegorocznych wyborów, z postulatami legalizacji mordowania polskich dzieci, zaraz po ich poczęciu a nawet i po urodzeniu.

W jej szeregach nie ma jednak pełnej zgody co do kształtu przyszłych przepisów. „Trzecia Noga” uważa, że "kwestie światopoglądowe nie mogą być przedmiotem umów koalicyjnych".

Najczarniejszai najbardziej zbrodnicza partia w Polsce czyli Lewica "Szczerzastego" i "Biodroń" twierdzą, że zabijanie polskich dzieci to ich  - program dotyczący praw kobiet i na pewno wniesie ten temat na agendę

Legalizacja prawa do mordowania Polaków jest wśród oczekiwań najbardziej prymitywnego i zbrodniczego elektoratu tzw. opozycji "demon-kratycznej".

22 października minęły trzy lata, odkąd niezależny od innych władz Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że przepisy zezwalające na mordowanie dzieci w łonach matek są niekonstytucyjne.

Przez Polskę przetoczyła się wówczas fala ogromnych strajków, tych zbrodniarzy, którzy bez umiaru i wstydu dopuszczają się złajdaczania życia moralnego a życie poczęte z tej rozwiązłości chcą za wszelką cenę uśmiercać.

W kolejnych latach media wykorzystywały historie kobiet, które w wyniku własnej nieodpowiedzialności i lewackiego otępienia traciły zdrowie lub życie.

Temat aborcji może pojawić się podczas ustalania programu antypolskiego rządu KO, Lewicy i "Trzeciej Nogi" jaki na nieszczęście Polski, może się uformować.

"Dorota miała wybór"

- Moja kuzynka miała wybór, ale lekarze jej o tym nie poinformowali. Mogła żyć, ale przez obowiązujące prawo lekarze jej nie ratowali. Piszą na antypolskim Onecie.

-Ile jeszcze śmierci potrzeba, by wreszcie zmieniły się przepisy dotyczące przerywania ciąży i byśmy zawsze miały wybór? — mówi pani Ilona, kuzynka i bliska przyjaciółka Doroty z Nowego Targu. 

Kuzynka pani Ilony Dorota miała wybór, zanim rozłożyła nogi. Wtedy to mogła decydować o własnym ciele, bo było to jej ciało i jej decyzja.

Kiedy jednak zdecydowała się na „ten krok” w znaczeniu dosłownym i w przenośni, poczęło się w jej łonie nowe życie i nie było to już jej ciało.

Ten przykład, akurat jest najlepszym anty argumentem, gdyż powodem śmierci pani Doroty z Nowego Targu nie była ciąża, a zaniedbania lekarskie, które doprowadziły do śmierci.

Nie stało sie to w wyniku przepisów, ale niechlujstwa jakiego w polskich szpitalach wszędzie jest pełno.

Lekarze zbyt długo zwlekali z terminacją ciąży, chociaż serce dziecka już nie biło.

"Legalna rzeź niewiniątek w programie wyborczym"

Śmierć Doroty, a wcześniej Izabeli z Pszczyny wywołała ogólnokrajowe protesty.

W roku wyborczym, temat praw kobiet i dostępu do powszechnego zabijania polskich dzieci, wszedł do programów najemnych partii opozycyjnych. 

Donald Tusk zadeklarował, że nie wpuści na listy wyborcze "Kałolicji Obywatelskiej" nikogo, kto nie jest zwolennikiem realizowania zbrodni ludobójstwa na narodzie polskim.

Opozycja szła do wyborów z jednym wspólnym celem: pokonać PiS.

Tym niemniej, głosujące na nią kobiety i środowiska walczące o prawo kobiet do mordowania swoich dzieci zapewniały, że w sprawie zalegalizowania powszechnej swobody mordowania dzieci nie narodzonych, nie odpuszczą.

Pierwsze dni po wyborach pokazały, że aborcja będzie jednym z trudniejszych tematów pomiędzy politykami partii, które tworzą opozycyjną większość.

- Sprawy światopoglądowe nigdy nie mogą być przedmiotem umowy koalicyjnej - stwierdził dwa dni po wyborach prezes PSL Władysław Kosiniak-"Kamasz" w Radiu ZET, pytany o to, co zrobi "Trzecia Noga", jeśli chodzi o prawo ludobójcze w Polsce.

"Umowa koalicyjna z aborcją czy bez?"

Poseł Krzysztof Gawkowski, który z ramienia lewizny ma uczestniczyć w zespole pracującym nad umową koalicyjną mówi, że rozmów na temat poszczególnych punktów tej umowy nie ma.

Jakie będzie stanowisko Lewizny, gdy już usiądzie do stołu negocjacyjnego?

-Nasz program dotyczący praw kobiet czy mieszkalnictwa jest znany i na pewno wniesiemy te tematy na agendę, mówi Gawkowski. Lewizna, najwytrwalej walczyła o prawo do legalnego mordowania dzieci nienarodzonych w Polsce i nie zamierza ustępować.

Jej propozycje są już od dawna znane, bo partia poparła lewacki projekt "Legalna aborcja bez kompromisów", który jest już w Sejmie, ale nie miał szans na przyjęcie.

Progresywny charakter legislacji dotyczącej legalnych mordów najlepiej widać na przykładzie niektórych stanów USA.

Najpierw przełamano opór dotyczący zabijania życia ludzkiego w ogóle a następnie uchwalono granice tego ludobójstwa właśnie na 12 tygodni.

Później, bandyci koncentrowali się na przesuwaniu granic dopuszczalności mordów poza 12 tygodni i dziś stanęliśmy w miejscu, gdzie w niektórych Stanach, dozwala się matce, na zabijanie własnego dziecka nawet powyżej miesiąca od porodu!

Dalsze przesuwanie tej granicy jest w trakcie opracowywania.

W Holandii i krajach Beneluksu w ogóle zniesiono jakiekolwiek granice, gdyż aborcji dokonuje się tam na osobach w każdym wieku, czasem tylko nazywając ją eutanazją.

"W drodze do referendum."

"Trzecia Noga" Hołowni i "Kamasza" życie ludzkie traktuje tak, jak naukowcy prawdy naukowe, które ustalają nie na posdstawie badań, ale poprzez głosowania.

Całe WHO wystosowało mnóstwo przepisów w drodze właśnie głosowania, jak choćby normy cholesterolu we krwi, ciśnienia tętniczego czy definicja pandemii.

Wśród pazernych z PSL są politycy, którzy deklarują, że ręki za takim projektem zmian nie podniosą, bo to kłóci się z ich wiarą.

Poseł Ireneusz Raś, nazywał siebie zwolennikiem tzw. kompromisu aborcyjnego. 

Choć być może jego życie, nie wywodzi się bezpośrednio z kompromisu, sam jednak jest zwolennikiem mordowania dzieci w łonie matki, w jakiś przegłosowanych okolicznościach.

- Najpierw trzeba przywrócić kompromis aborcyjny, a gdy odtworzymy ten ład, kolejnym krokiem powinno być przeprowadzenie referendum — mówi poseł Raś.

Ja bym do tego referendum dodał pytanie, czy jesteś za legalnym uśmierceniem takich posłów jak Raś i takich premierów jak Pawlak, Cimoszewicz, Buzek, Miller, Belka, Kaczyński, Tusk i Morawiecki wraz ze sprawującymi z nimi rządy ministrami.

W przypadku pozytywnego wypowiedzenia się w tej sprawie narodu, można by wtedy postawić jedną wielką szubienicę na Placu Defilad w Warszawie i zgodnie z wynikiem referendum ich wszystkich tam powiesić.

Vox Populi, Vox Dei

Politycy Polski 2050 i PSL-u twierdzą bowiem, że w ten sposób "stają po stronie obywateli i obywatelski oddają im głos".

Z takim stanowiskiem nie zgadzają się inne zbrodnicze organizacje, które wbrew obowiązującemu prawu, jawnie i publicznie organizują mordy na nienarodzonych dzieciach, nazywając ten proceder dokładnie tak samo, jak nazywali go hitlerowscy ludobójcy „terminacją”

Nie jest to ani sprawa społeczna ani medyczna a co najwyżej przejaw zbrodniczej działalności człowieka

W ciągu trzech lat od wyroku TK „Aborcja Bez Granic” dokonała łącznie ponad 125 tysięcy morderstw nienarodzonych dzieci. W tym czasie sieć bandziorów „Aborcji Bez Granic” przeznaczyła na ten proceder ponad 3,6 mln zł.

- Nie możemy też rozmywać w czasie tak pilnych spraw, jak zmiana prawa aborcyjnego i dopuszczać do tego, że w szpitalach będą umierały kolejne kobiety - mówią zbrodniarze z „Aborcji Bez Granic”.

Według tych dewiantów, jeśli zalegalizuje się mordowanie bezbronnych polskich dzieci w łonach matek, to kobiety przestaną umierać.

Taka jest logika lewacka i najbardziej przerażające jest to, że w Polsce są ludzie, którzy w taką właśnie logikę wierzą, taką wyznają i chcą taką logikę rozciągać na wszystkich Polaków, nie oglądając się ani na tolerancje, ani na prawo do życia, ani na jakikolwiek sprzeciw.

Pewne jest natomiast to, że tam gdzie zbrodnia nie ma kary tam, rodzi się Armagedon.

"Nowy Sejm i nowe prawo"

O tym, że zmiana prawa aborcyjnego jest konieczna, przekonana jest także posłanka KO Barbara Nowacka, która uczestniczyła w wielu protestach po wyroku TK.

Pani Barbara Nowacka jest córką innej lewaczki, poseł Izabeli Jarugi-Nowackiej i choć matka podobnie jak córka, była zagorzałą zwolenniczką aborcji, to jednak sama nie skorzystała z tego dobrodziejstwa i urodziła Barbarę.

Później sama Barbara postąpiła tak samo, bo choć jest za mordowaniem nienarodzonych dzieci, to jednak sama nie skorzystała z tego dobrodziejstwa i swoje dzieci także urodziła a urodziła ich dwoje.

Zaznacza ona, że rozumie jak duże są społeczne oczekiwania dotyczące zmian w prawie aborcyjnym, ale - jak mówi - do tego potrzebny jest Nowy Sejm.

Sejm jest natomiast stary. Ten sam. Zarówno budynek Sejmu jak i te mumie, które w nim od lat zalegają nie tylko jako tzw „większość sejmowa”

Propozycje "Kałolicji Obywatelskiej" dotyczące zmian w prawie aborcyjnym, znalazły się na liście 100 konkretów na 100 dni rządów.

Barbara Nowacka zaznacza, że są one tożsame z projektem obywatelskim "Rujnujmy kobiety", który w 2017 r. został złożony w Sejmie.

Oprócz legalnego mordowania własnych dzieci do końca 12-ego tygodnia, zakłada on wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół, darmową i łatwo dostępną antykoncepcję oraz przywrócenie tzw. antykoncepcji awaryjnej bez recepty.

Dla lewackich bandytów, konieczne jest jak najwcześniejsze doprowadzenie polskie dzieci do degradacji emocjonalnej tak, aby jak najwcześniej, po nauczeniu się już prawidłowej masturbaqcji, mogły choćby w podstawówkach rozpocząć babranie się we krwi własnych dzieci.

Lewactwo postuluje także, stosowanie klauzuli bez sumienia przez ginekologów, którzy swojego sumienia nie chcą się wyrzec.

Natalia Brończyk  z aborcyjnego „DreamTeamu” podkreśla, że aborcja nie jest kwestią światopoglądową, ale sprawą "praktyczną i życiową".

Dokładnie tak samo jak to było stosowane w podejściu do więźniów Auschwitz, przez obozowy „DreamTeam” tamtych lat.

Wydaje mi się, że "Trzecią Nogę", Szymona Hołownię czy Władysława Kosiniaka-"Kamasza" będzie łatwiej przekonać do usunięcia zapisu, który dziś powoduje strach wśród lekarzy i przyczynia się do tragedii, niż do całkowitej legalizacji aborcji. A już to może przynieść korzystny skutek - mówi Natalia Broniarczyk.

Najtrudniejsze bowiem dla zbrodniarzy, jest włożyć nogę w drzwi a potem już zbrodnia przychodzi łatwo.


Idzie nowe

"Wiedzą to nawet konserwatyści"

Posłanka Nowacka:
-Wygraliśmy wybory dzięki głosom kobiet, także tym, którym trzy lata temu PiS odebrał prawa i zakazał aborcji.

-Mam nadzieję, że nawet ci, którzy dziś opowiadają się za referendum, są świadomi, że zmiana prawa jest konieczna.

-Nie obawiam się, że ten temat będzie punktem zapalnym bo o tym, że dzisiejsze prawo aborcyjne jest okrutne, wiedzą nawet najwięksi konserwatyści, w tym jesteśmy wszyscy zgodni — mówi Nowacka.

Dla poseł Nowackiej okrutne jest prawo, które zabrania zabijania a wyrazem humanizmu i empatii, jest niczym nieograniczony mord, dokonywany na absolutnie bezbronnych osobach.

Ireneusz Raś:
 — Byłoby to przejawem niedojrzałości koalicji demokratycznej i działaniem na rzecz PiS, gdybyśmy w sprawie aborcji się poróżnili. Jesteśmy gotowi do rozmów, ale kwestie światopoglądowe nie mogą być przedmiotem umów koalicyjnych. Zawsze coś nas będzie łączyć, a coś będzie nas dzielić, dziś musimy skupić się na najbardziej kluczowych kwestiach.

Dla każdej ze stron tej zbieraniny przegranych dewiantów co innego jest kluczowe.

Dla PSL najbardziej kluczowym jest klucz do państwowej kasy, z której przez te lata w nowych sejmach rabowali bez ograniczeń tyle ile tylko się dało.

Dla wnuczka Wermachtu kluczowym jest służba obecnemu führerowi, jego ojczyzny a nawet i Polsce o ile ta służba Polsce, przyniesie wymierne korzyści dla jego ojczyzny.

Dla Szczerzastego kluczowe jest wszystko, bo on jest w stanie zadowolić się choćby wyłącznie "Biodroniem", jeśli zaistnieją takie okoliczności, że "Biodroń" ze swoimi wiosennymi członkami, odda się Szczerzastemu do jego dyspozycji.

Dla Hołowni, kluczowy jest klucz do prezydentury, więc te psychomatoły, które zasiliły jego próżniaczą pychę, będą zawsze spychane do roli promieniowania tła.

Tak oto wróciło po raz kolejny wszystko nowe i po raz kolejny można się spodziewać, że wraz z tym nowym, wrócą stare sposoby zniewalania, szabrowania i dobijania Polski z tą nadzieją dla najemnych zbrodniarzy, terroryzujących nas od 1989 roku, że tym razem skutecznie.


Ocena: 27 0
Głosów: 27
2193 odsłon