antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Wtorek 22.08.2023

Do was PISiory

Polska od wieków boryka się z brakiem suwerenności i niepodległości.

Co raz, jednego okupanta zastępuje następny, jedna kamaryla zastępuje drugą a każdy następny najemnik jest bardziej bezwzględny niż poprzedni.

Na nasze nieszczęście przez setki lat Polacy jako naród nie byli w stanie się zorganizować w taki sposób, by odzyskać swoje państwo i rządzić w nim gospodarnie i sprawiedliwie.

Młode pokolenia są wykolejane, otępiane (szczególnie przez system edukacji), a później niszczone przez kolejnych gubernatorów na Polskę.

Tak jak wówczas tak i dziś, polskie pokolenia już od dzieciństwa są rozpijane, demoralizowane i niszczone na wszelkie sposoby a teraz ta zbrodnia jest wspierana przez pornografię, dopalacze i narkotyki czego nigdy wcześniej nie było.

Po sowieckim komunizmie doczekaliśmy się komunizmu kaczystowskiego.

To są te zdobycze zachodnich demokracji, o które tak bardzo przez dziesięciolecia dopominali się żydowscy kolaboranci z KOR i Solidarności a także masońscy degeneraci zainstalowani w najróżniejszych organizacjach, fundacjach i stowarzyszeniach w Polsce.

Społeczeństwo na haju nie będzie myśleć o przyszłości, ale o następnej działce na dziś. Zbrodnia jaka dokonywała się przez setki lat na Narodzie Polskim trwa.

Jaką potęgą musi być polskie państwo i polski naród, skoro nadal posiada tak wielkie zasoby naturalnych bogactw, które są jednym z głównych zainteresowań i zabiegów globalnych bandytów.

Państwo polskie nadal dysponuje ogromnym majątkiem, pomimo, że od setek lat nasz kraj jest grabiony a naród eksterminowany przez obcych zbirów, którzy sprawowali nad Polakami władzę z nadania.

Ostatni rozbiór Polski, którego początki datują się od obrad okrągłego stołu, jak dotąd okazał się najbardziej zbrodniczy i zabójczy dla polskiego państwa i narodu.

Zaborcy a później hitlerowskie Niemcy nie wyrządziły tyle szkód Polsce co ta demokracja przywleczona do nas z zachodu, która nie ma od dawna nic wspólnego ani z demokracją, ani z wolnym rynkiem ani z wolnym słowem czy wolnością człowieka w ogóle.


Demokracja kanadyjska. Pastor Pawłowski tak aresztowany za modlitwę.

Niby pozwalają nam żyć, ale pozbawiają nas najpierw naszej wolnej woli, później własności bez względu na jej wartość i do tego rujnują nasze zdrowie, kulturę, wiarę i wyrywają nam duszę z naszych serc.

Istotą tej nowej polskiej tragedii jest cel na nas realizowany, na obce zamówienie, przez te najpodlejsze rządy sprawowane nad nami w imię obcych interesów.

Polska jest pozbawiona mechanizmów demokratycznych i poprzez system wyborów i sprawowania władzy zamuliła się w marazmie jaki nas toczy i z którego nie można jej wyrwać.

Do szranków wyborczych ponownie stają szuje, którzy karzą na siebie głosować a czego nie wolno nam robić, jeśli ma się jeszcze polskie sumienie.

System jest tak ulepiony, że oprócz zdrajców kolaborantów i korupcjogennych elit nie ma możliwości jakiegokolwiek innego wyboru.

Do wyboru pozostawili nam wyłącznie siebie i możemy sobie wybrać cyjanek albo arszenik.

To, dlatego plują nam w twarz i śmieją się z nas już w kampanii wyborczej.

Oni wiedzą, że wybierać możemy tylko spośród nich a otumanione propagandą społeczeństwo, będzie mogło dla siebie wybrać jedynie kata.

Prezes Kaczyński na pikniku w Zawichoście wygłosił soczyste przemówienie, ale jeśli wsłuchać się w nie dobrze i włączyć filtry odsysające propagandę i łgarstwo, to jak na dłoni ukazuje się nam program PIS jaki był realizowany przez ostatnie osiem lat i został przygotowany na następne lata dla Polski.

Oto odfiltrowana chwila szczerości Prezesa:

„W Polsce jest potężny obóz zdrady narodowej” w końcu publicznie przyznał się do tego Jarosław Kaczyński, podczas pikniku w Zawichoście

Efektem tych wszystkich traumatycznych wyborów jest sytuacja w jakiej znalazła się dziś Polska.

Zadłużenie, które na nasze konto zostało zaciągnięte u lichwiarzy sięga takich sum, że z nędzy żaden Polak już się nie wydostanie przez następne pokolenia.

Tak Polskę dobił PIS i banksterski namiestnik na Polskę żydowski brat i sługa, Matołusz Morawiecki.

Tytuły w mediach przygnębiają i dołują każdego, nie tylko do samej ziemi, ale i głęboko w ziemię:

-Migranci koczujący na ulicach Paryża? „To realna perspektywa dla Warszawy, przy władzy lewacko-liberalnej jaką sprawuje dziś PIS”

Pytanie referendalne dotyczące nielegalnych imigrantów w swej istocie ma dać od nas PISowi błogosławieństwo, na ściąganie do Polski milionów imigrantów z tej najczarniejszej Afryki, Azji i bliskiego wschodu.

Dekadencja i degrengolada jak rak toczą nasze społeczeństwo, które nie cofa się już przed żadną podłością, przed żadnym złem, jakie może wyrządzić komukolwiek, choćby tylko dla własnej satysfakcji a często nawet i bez takiego powodu.

-Zaszczuty ksiądz popełnił samobójstwo. Dominika Jackowski, radna PO ze Szczecina dokonała nagonki na człowieka, któremu przypisała niegodne czyny tylko dlatego, że był księdzem !

W polskojęzycznych łżemediach codziennie przewijają się  właśnie takie informacje.

-Wielkopolskie: Zwłoki kobiety w fosie w parku
-Tragiczny wypadek na Mazowszu. Zginęły dwie osoby: motocyklista i pasażerka osobówki
-Tajemnicza śmierć dziecka na Podkarpaciu. Policja zatrzymała rodziców

-Pobił i ukradł markowe buty. Policja zatrzymała 16-latka
-Tragiczny wypadek na Mazowszu. Nie żyją dwie osoby
-Zginął na własnej posesji. Ratownicy nie byli w stanie mu pomóc

-Śmierć 11-latki na plaży. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok
-Tragedia na Mazurach. Utonął 10-latek
-Z toporkiem na policjantów! Po chwili padły strzały

-Pijana matka wiozła dziecko. Miała trzy promile itd. Itd.

W tej scenerii najemne w Polsce rządy urządzają nam referendum, które niczego w nasze życie nie wnosi i niczego w naszym życiu nie zmienia.

Referendum to, ma na celu nie jakiekolwiek zmiany, ale przekabacenie z jednej strony wyborców na stronę PIS a z drugiej pozyskanie akceptacji i legitymizacji zbrodni dokonywanych przez najemne władze na narodzie polskim.

Postawione pytania są aż do bólu tendencyjne, nie dotyczą aktualnych problemów, które rzeczywiście są istotą życia państwa i narodu.

Na przykład ostatnie pytanie referendalne brzmi: „Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?”

Jeśli odpowiesz tak, to do Polski ściągać będą miliony imigrantów wysyłanych do nas przez komisarzy z UE, jeśli odpowiesz nie, to do Polski najemny rząd PIS będzie ściągać miliony tych samych imigrantów tyle że legalnie i z twoim poparciem, ponieważ ty nie zgadzasz się tylko na nielegalnych imigrantów i to tych wysyłanych do nas przez UE.  

Tak właśnie PIS robi z was baranów i prowadzi to szczęśliwie pobekujące stado prosto do rzeźni.

Jeśli by ktokolwiek pomyślał, że winę za sytuacje Polski ponosi PIS, PO, lewactwo, PSL, czy inne ruskie onuce, to jest w wielkim błędzie.

Winę za to w jakiej Polsce dziś żyjemy, za naszą niewolę, nędzę za odarcie z nas wszelkich wartości własności ponosimy my sami.

To ci ludzie, którzy chodzą na wybory i stawiają bez zastanowienia, gdzieś tam krzyżyk, w jakiejś kratce, bo przecież i tak nie mamy na nic wpływu.

To ten krzyżyk postawiony ręką liberała, chłopa, PISiora, lewaka czy konfederaty, przyniósł nam żydowskiego premiera i najemne rządy, które od stuleci nie mogą się skończyć.

To dzięki tym oklaskom na wiecach zdrajców, łgarzy, ciemięzców i obcych sługusów, odbierają nam naszą własność, obarczają kajdanami przepisów, nie pozostawiając nam już najmniejszej przestrzeni wolności.

Dziś władza wtyka swoje bandyckie łapska i noch zarówno do sypialni, jak i do wnętrza naszych dusz i więzi nas za nasze myśli i nadzieje, za wiarę i polski język, za polską flagę i za polskie pieśni jakie były fundamentem tej wolności, którą sami gołymi rękami byliśmy w stanie sobie wyrąbać. 

My udajemy się do Urn a później oni pakują nas do urny, dzięki temu, że postawiliśmy gdzieś tam na karcie wyborczej bezmyślnie krzyżyk przy byle jakim nazwisku.

Nikogo programy już nie obchodzą i żadnej debaty z baranami już nigdy nie będzie. Wszystko rozgrywa się w sferze lansu i emocji by szczęśliwie dotrzeć do takiego totalitaryzmu, o jakim się jeszcze nikomu nie śniło.

Dzisiejsza kampania wyborcza skupia się na zdobywaniu wielbicieli dla wodza albo partii.

Ambicje samych Polaków zostały zredukowane do otrzymywania świadczeń plus z których można by już mieć dom, grill, dwa samochody i wakacje, o lodówce pełnej piwa nie wspominając.

Posiadanie domu, grilla i dwóch samochodów dla nich, jest najlepszym programem na świecie.

Wtedy to już nie będzie przeszkadzać rządzący nami Żyd, opluwający nas Ukrainiec, spodlone państwo, wyskrobane na wylot macice, czy satanistyczne msze unijnych komisarzy …

Nikt z tych wykastrowanych z mózgu obywateli nie bierze pod uwagę tego, że i gospodarz, który hoduje świnie, właśnie w taki sam sposób o nie dba.

Dostarcza wysoko wydajnej karmy, korzysta z weterynarza, stosuje antybiotyki, uśmiecha się do nich i je głaszcze, ale ostatecznie i tak nie zapewnia im dożywocia, tylko wywiezie do rzeźni, biorąc możliwie najlepsze pieniądze jakie są w tym momencie możliwe.

Od dawna przestaliśmy być już gospodarzami we własnym domu i stoczyliśmy się do poziomu trzody chlewnej hodowanej przez najemne rządy.

Jesteśmy głaskani, dokarmiani, nadzorcy o nas dbają i obejmują najróżniejszymi programami plus by ostatecznie wziąć za nas najlepszą kasę.

Taka jest obecnie kampania wyborcza, rozpędzająca się bez śladu węglowego i w zasadzie niewymagająca specjalnego wysiłku, bo dziś do obory nikt nie musi już Polaków zaganiać.

Dzisiejsze pokolenia z radością ustawiają się w kolejce przed chlewem, gdzie spodziewają się pełnego koryta.

To koryto tam jest - jak w kazdym chlewie, ale pozostaje samo i puste wtedy, kiedy już uchów zostanie sprzedany i wywieziony na ubój.

Do was zwracam się PiSiory szczególnie, bo to wam najbardziej oczy bielmem zaszły, byście się w końcu przebudzili i przejrzeli na oczy, byście w końcu dostrzegli i zobaczyli wszystko to, co dzieje się przed i za portretem prezesa.

Warto żyć w wolności nawet wtedy, jeśli ta wolność jest dużo biedniejsza od wypasionej niewoli.

Za Polskę jeszcze raz przyszło nam się modlić, bo przy tak zdegenerowanym społeczeństwie w naszej Ojczyźnie, tylko opatrzność Boża, może jeszcze odmienić serca i pozostałości po umysłach Polaków.

Tylko taka odmiana z kolei, może dać nam kolejną szansę na odzyskanie pełnej wolności i suwerenności by ostatecznie mógł się dokonać cud zmartwychwstania naszej Ojczyzny, po tych setkach lat grabieży, otchłani i niewoli.


Ocena: 16 0
Głosów: 16
3372 odsłon