antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Zamulone serca

No więc mamy wojnę. Sytuacja dla Ukrainy nie jest pocieszająca a i Rosja grubo przeliczyła się ze swoimi możliwościami. W tym konflikcie Rosja nie jest stroną wspomagającą tylko jedną z walczących stron, ale jest głównym uczestnikiem konfliktu a to zmienia całkowicie obraz tej wojny i Rosji jako mocarstwa.

Kadry rosyjskiego najwyższego dowództwa pozostawiają wiele do życzenia, bo widać gołym okiem, że nie jest to tak silne dowództwo, jakie było podczas II wojny światowej, kiedy przywódcą Rosjan był Stalin.


Wśród Sztabu Generalnego Rosji pojawiają się zwątpienia i jest to pierwszy objaw zmierzania ku totalnej klęsce militarnego przedsięwzięcia tej światowej potęgi wojskowej.

Ukraina zaś nie ma żadnego wyboru. Wszechogarniające szczęście zwycięskich bohaterów Ukrainy, przechodzi wcześniej czy później w ceremoniał pogrzebowy a sama propaganda nie jest w stanie wygrać z jedną z najsilniejszych armii świata

Oczywiście Wojna na Ukrainie dotyka nie tylko Ukraińców i Rosjan, ale także - czy ktoś chce czy nie - kraje sąsiadujące z tym konfliktem

A tu w Polsce w chorych głowach antypolskiego nierządu przy tej okazji zrodziła się natychmiast idea zemsty za Smoleńsk, jaka mogła by się dokonać rękami Ukraińców.

Koszty zaś tej zemsty są cedowane na całe społeczeństwo i to plus i to pozostałe.

To z tego powodu na każdym możliwym obszarze bronimy Ukrainy tak, jak broni się niepodległości Polski, a że niepodległość Polski od 1989 roku, została już totalnie roztrwoniona nie tylko przez PISowski nierząd III RP, to po tym nadzwyczajnym zrywie spedalonej części Polaków pozostaną olbrzymie długi do spłacenia.

Te długi przyjdzie narodowi spłacać tak, że zostanie nam zabrana wszelka nasza własność i powróci widmo powtórki z Wołynia przy pomocy tego uzbrojenia jakie posłaliśmy właśnie na Ukrainę.


I to jest ta najbardziej prawdopodobna wizja najbliższej przyszłości Polski.

Zgodnie z doktryną Klausa Szwaba Polacy staną się pierwszym narodem świata bez jakiejkolwiek własności, bez jakiejkolwiek wolności, ale w pełni szczęśliwymi, zniewolonymi i ograbionymi do cna jełopami.

Trzeba by tu przypomnieć,
że geniusze polskiej ekonomii w ślad za międzynarodową bandyterią realizują pomysł wycofania gotówki z obiegu przechodząc wyłącznie na w pełni kontrolowany przez system globalistów pieniądz cyfrowy.

Wystarczy spojrzeć na Ukrainę by uświadomić sobie sytuację, w której jakaś rakieta trafia w bank, gdzie mieliśmy oszczędności wyłącznie cyfrowe.

Odrobina wyobraźni pokazuje, że w każdej chwili decydenci mogą także zarządzić zamknięcie wszystkich kont ze względu na wyjątkowe okoliczności i z dnia na dzień milionerzy nie posiadając gotówki stają się dziadami.

Ostatnio rozpaliły się łby rządzących dozbrajaniem Ukrainy w każdy możliwy sposób. Nie ważne, że z tą bronią później Ci sami Ukraińcy będą mogli do nas wrócić i zrobić powtórkę z Wołynia, ale ważne, że brat brata będzie pomszczony.

Pod koniec lutego szef unijnej dyplomacji Josep Borrell powiedział, że pakiet pomocy wojskowej UE może obejmować dostawę myśliwców dla ukraińskich sił powietrznych. Chodzi o modele poradzieckie, głównie MiG-i i Suchoje.

To oznaczałoby ingerencję militarną UE w konflikt, który toczy się na Ukrainie i włączenie się tym samym NATO do tej wojny. Wciągnięcie w działania zbrojne, całego paktu północno atlantyckiego było by jednoznaczne z III wojną światową, której skutkiem może być tylko totalna zagłada planety ziemia..

Po raz kolejny zniewolona Polska ma być wykorzystana do rozgrywek międzynarodowej bandyterii

Rządząca polską kasta utajnionego żydostwa, realizuje swoje cele pomijając zupełnie jakiekolwiek znaczenie narodu Polskiego. Ile wyniesie Polskę koszt utrzymania miliona uchodźców z Ukrainy?

Wstępne szacunki dotyczące kosztów przyjęcia przez Polskę uchodźców z Ukrainy wskazują, że rocznie przy milionie osób "dochodzimy do 10 mld zł".

I tu zachodzi pytanie zasadnicze. Gdyby nie było tego konfliktu, to gdzie by poszło te 10 miliardów rocznie, ściągane bezlitośnie z polskich obywateli i na jakie cele przeznaczył by je rząd, który podstępnie z taką determinacją podnosi Polakom podatki, ze względu na brak pieniędzy w państwowej kasie?

Dlaczego uchodźcy wojenni z Ukrainy mają otrzymywać wszystko, natychmiast i za darmo a Polacy muszą sobie odpuścić leczenie i ponosić wszelkie obciążenia na nich nałożone przez państwo!

Czy doprawdy nikt nie potrafi czytać konstytucji? Czy władza powierzona w ręce PIS może w tak jawny sposób łamać najwyższe prawo w Polsce?

Tymczasem polscy obywatele muszą uciekać się do publicznych zbiórek na leczenie polskich dzieci, którym państwo odmawia finansowania ze względu na wysokie koszty.

Dziś PIS stawia życie uchodźców ponad życie Polaków, nie zważając w żadnym stopniu na ustawę zasadniczą, która jest najwyższym aktem prawnym w Polsce.


Polska i wszystkie inne rządy powinny być odpowiedzialne przede wszystkim za bezpieczeństwo i zdrowie własnych obywateli.

Nasi żydzi z Rządu wymyślili, że swoje MIGI przekażą Amerykanom a oni oddadzą je Ukrainie, co wplątało by także Amerykę w tę wojnę, która w każdym momencie może przerodzić się w konflikt światowy.

Amerykanie wiedzą z czym to się wiąże i odpowiadają “Nie widzimy uzasadnienia." I już wszystko jasne. USA uważają, że myśliwce startujące z bazy USA-NATO w Niemczech są zagrożeniem dla całego NATO, ale gdyby startowały z Polski, to byłyby zagrożeniem tylko dla Polski

To Polacy mieli nadstawić karku, bo zachód chce, żeby Putin utknął na Ukrainie i dodatkowo w Polsce, aby mieli wolne ręce w Azji. Nie warto wierzyć w żadne sojusznicze zapewnienia. Priorytety się tu nie zgadzają z deklaracjami.

Jeśli tak wygląda NATOowski sojusz i współpraca, to może lepiej od razu zacząć negocjacje z Rosją w sprawie przejścia na drugą stronę by nas nikt nie wystawiał na odstrzał.

Rosjanie są jacy są, ale Łukaszenki nie zdradzili w zeszłym roku, więc choć sojusz z nimi byłby paskudny dla nas, to i tak więcej byłby wart jak widać, niż sojusz z tymi dewiantami erotycznymi z zachodu

Oni chcą walczyć z Rosją do ostatniego Polaka i ostatniego Ukraińca. Zacznijmy w końcu realnie oceniać postawę naszych "sojuszników" i wyciągnijmy wnioski z naszej historii.

Niech Polskie Wojsko nie opiera swoich planów obrony kraju wyłącznie na członkostwie w NATO, bo tej pomocy na większą skalę nie ma co się spodziewać. Umiesz liczyć, licz na siebie.

Polski rząd ma już wprawę w załatwianiu różnych sytuacji kryzysowych przy pomocy instruktorów narciarstwa. Może i tym razem warto skorzystać z tych możliwości, skoro ten rząd nie jest w stanie stanąć na wysokości zadania i prowadzi naród wprost do obozów zagłady.

Ostatecznie językiem ojczystym dzieci Mateusza Morawieckiego okazuje się być język hebrajski, w którym one studiują, więc trudno tu spodziewać się jakichkolwiek polskich priorytetów.

Nadal dla uczciwych Polaków pozostaje nadzieja, że Polacy obudzą się w końcu z tego matrixowego letargu i upomną się o swoje. Wystarczy w czasie wyborów mieć oczy szeroko otwarte i sprawny umysł, aby uniknąć kolejnej katastrofy.

Może nie zawsze musimy dokonywać wyboru pomiędzy dżumą o cholerą. W 38 milionowym kraju jest dość uczciwych ludzi by nie głosować już więcej na zbrodniarzy z PIS, LSD PSL PO i żydowskich kibuców.

Czas już zanim postawi się krzyżyk na karcie wyborczej, spojrzeć w życiorys kandydata na posła i jego narodowość także. Polskę powinno być stać na polski rząd.


Ocena: 88 50
Głosów: 138
3710 odsłon