antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Czwartek 14.07.2022

NOWE POMYSŁY PiS

Nigdy do tej pory nie było jeszcze tak nieprzewidywalnego „dziś” jak dziś.

Zapowiedzi rządzących nabierają sensu dopiero wtedy, jeśli są rozumiane odwrotnie od werbalnego ich wyrażenia, jest więc czego się bać.

Kaczyński zapowiada "program kontynuacyjny" PiS. Zapowiada, że będą w nim także nowe projekty a to już budzi w nas przerażenie.

Przerażenie w nas budzi nie tyle program kontynuacyjny, co nowe pomysły, ponieważ Polacy nauczyli się już żyć z zakażeniem jakie zgotował nam tym razem PIS.

Nauczyliśmy się także omijać wypracowany przez władzę w pocie czoła zamordyzm i unikać śmiertelnych zastrzyków zwanych szczepionkami przeciw covid-19. ale wiedza ta, została okupiona ponad 200,000 ofiar.

Jarosław Kaczyński w Grójcu ogłosił, że w programie PiS, jaki ogłoszony zostanie za kilka miesięcy, znajdą się nowe pomysły, a także te naprawiające mniej udane projekty (Kaczyński wskazał tu m.in. "Mieszkanie Plus"). Planowany program nazwał "kontynuacyjnym".


Jarosław Kaczyński

Problem polega na tym, że ten program jaki głosi Jarosław Kaczyński jest właśnie od niemal 10 lat cały czas głoszony a realizowany jest inny program, o którym nikt nikogo nie informuje i którego nikt Polakom wcześniej nie ujawnia.

Mamy do czynienia z sytuacją, kiedy to głoszenie programu jest zupełnie oderwane od jego realizacji i od sprawowania władzy w oparciu o ten program.

Jest głoszone powstawanie z kolan a realizowane padanie na twarz, jest głoszona suwerenność a jest realne wpychanie nas w łapy lewackich komisarzy, jest głoszone 500 plus a realizowane 1000 minus, jest głoszony dobrobyt a z każdym dniem coraz większe obszary Rzeczpospolitej pokrywa nędza.

Na spotkaniu z mieszkańcami Grójca Kaczyński mówił o "programie kontynuacyjnym" PiS, wskazał, że w programie znajdą się nowe pomysły, a także "pomysły o charakterze naprawczym.

A przecież PIS rządząc od tylu lat nigdy nie powiedział że popełnił błędy ! a tu żeby coś naprawić najpierw trzeba zepsuć, to jak to jest z tym waszym idealnym rządzeniem i dobrą zmianą?

- Mamy opozycję, której duża część określa siebie jako opozycję totalną. To chyba jedyny taki przypadek na świecie. To opozycja niesłychanie agresywna, ostra.

Ale opozycja nie ma siły sprawczej Panie Prezesie, natomiast rządy totalne jakie sprawuje PIS, agresywne i ostre, nie liczące się ze zdaniem społeczeństwa, dopiero rodzą przerażenie bezradnego jak na razie Narodu.

Bezradnego na razie, ponieważ bezradność zawsze przeradza się w desperacje i wtedy już zasady cywilizacji czy jakiejkolwiek kultury przestają działać.

-Oni przez cały czas odmawiają uznania wyników wyborów, decyzji wyborców, decyzji, która prowadzi do powołania rządu innego, niż ten, który oni sami mieli - powiedział Jarosław Kaczyński o opozycji

Prezes jakby nie zauważa, że on sam jak i jego partia stracili już także poparcie społeczeństwa i w odbiorze społecznym nie ma już żadnej różnicy pomiędzy PIS i PO.

Krótko mówiąc - mówi dalej Kaczyński - mamy do czynienia z pewną bardzo niedobrą specyfiką sytuacji, która w Polsce zaczęła kształtować się w 2005 roku.

Wtedy pierwszy raz wygraliśmy wybory, ale już wtedy Tusk ogłosił, że nasi wyborcy to "moherowe berety". To oznaczało, że to gorsi ludzie, którzy mogą głosować, ale wybrać władzy nie mogą - taki był sens tego stwierdzenia.


Moherowe berety na SiriLance

I właśnie to Prezes najbardziej sobie wziął do serca. Dla niego tak jest i dziś a my zostajemy w każdej sytuacji tylko gorszymi ludźmi, którzy mogą głosować, ale władzy wybrać nam nie wolno.

- Trzeba jasno powiedzieć: to postawa antykonstytucyjna! - powiedział Jarosław Kaczyński.  I tu z prezesem zgadzamy się wszyscy.

Czym mogą być natomiast te nowe plany? czyżby jakieś wskazówki podrzucili im globaliści?

Zamknięcie światowej gospodarki wywołało bezprecedensowy proces globalnego zadłużenia i zubożenia ludzkości i tego nie sprawił wirus tylko globalistyczne elity.

Wśród tych których to dotknęło jest i Polska. Rząd zarządzający Polakami porusza się na krótkiej smyczy globalistów pod kontrolą globalnych wierzycieli w erze po COVIDowej, która w tym właśnie celu została stworzona i uruchomiona na całej ziemi.

To, co obserwujemy, to de facto prywatyzacja państwa, ponieważ rządy kapitulują przed potrzebami globalnych instytucji finansowych.

Rodzi to pytanie: o co tak naprawdę chodziło w przypadku COVID?

Jeśli rzeczywiście chodziło o zdrowie publiczne, to po co było zamykać służbę zdrowia i globalną gospodarkę? Po co była cenzura światowej sławy naukowców i terror?

Powinniśmy być podejrzliwi od samego początku, COVID był instrumentem kapitalizmu, udającego stan zagrożenia zdrowia publicznego dla osiągniecia wymiernych korzyści finansowych, wynikających ze spekulacji i lichwy.

Globalne zamkniecie światowej gospodarki pogłębiło zależność biedniejszych krajów od zachodnich globalnych instytucji i interesów finansowych.

Niestety PiS wprowadził Polskę do kategorii nędzarzy świata i na potęgę trwoni wszystko, co tylko ma jeszcze jakąkolwiek wartość.

Zgodnie ze wskazówkami WHO, ONZ, NATO, UE, LGTB i kuku, Amerykańskiej Armii i ulotki proszku ixi. Nieważne skąd instrukcje aby tylko poszło to wszystko na dno.

Prezes uznał, że są zdolni do takiego zrujnowania Polski, że po ich rządach już nikomu z tego totalnego upadku nie uda się podnieść Polski jako państwa.

To sprawia, że dziś nikt z rządzących nie bierze pod uwagę żadnych konsekwencji czy osobistej odpowiedzialności z jakimi powinno wiązać sie sprawowanie władzy, bo dla obecnych oszustów i uzurpatorów nie mają one najmniejszego znaczenia.

Nie chcemy już słuchać programów stwarzających nam złudzenia dobrobytu i wolności, bo ich efektem jest nędza i niewola tymi złudzeniami spowita.

Nie chcemy byście nas kolejne lata karmili łgarstwami którymi nas karmicie, bo przez te lata mamienia Polaków sprawiliście, że kolejne nasze pokolenia straciły ze swojego krótkiego życia bezpowrotnie co najmniej 10 lat, których już nie da się w żaden sposób nikomu odzyskać.

Nie chcemy już żyrować waszych podłych planów i czynów, które na przestrzeni lat doprowadziły do upadku państwa, degeneracji narodu, do wielu zbrodni i bezkarnej grabieży naszych dóbr, czyniąc nas jednocześnie niewolnikami  i nędzarzami być może nie tylko Europy ale i świata.

Świata, który dzięki wam nie będzie miał pojęcia, że kiedyś nad Wisłą był taki kraj, który nazywał się Polska i był taki naród zwany kiedyś Polakami.

To jest wasz niepodważalny sukces, was wszystkich, którzy z taką determinacją od roku 1945 niszczyliście naszą Ojczyznę i w końcu po  tylu latach jesteście już na ukończeniu tego dzieła zniszczenia i  zapomnienia nas i naszej historii.

Rządy okrągłostołowych zbrodniarzy nie tylko okradały i okradają nas z naszych dóbr, nie tylko zakładają nam coraz bardziej szczelne kagańce, ale okradają nas z naszego życia, którego już nie da się ani odzyskać ani niczym zastąpić.


Ocena: 1 0
Głosów: 1
4506 odsłon