antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Piątek 02.09.2022

Reparacje Dla Polski

II wojna światowa przyniosła niewyobrażalny tragizm w dziejach Polski. Pochłonęła miliony ofiar Polaków katowanych i mordowanych zarówno przez Hitlerowskie Niemcy jak i Sowiecką Rosję.

Cały niemal kraj, został zrównany z ziemią a następnie rozgrabiony i podzielony pomiędzy tzw. wyzwolicieli zwących się bezpodstawnie naszymi sojusznikami. Zarówno tych ze wszchodu jak i z zachodu.

Być może reparacje wyliczone przez PIS nie oddają do końca prawdziwych strat, jakie ponieśliśmy na skutek zmowy dwóch totalitaryzmów ziejących do nas jednakową nienawiścią i rządzą totalnej eksterminacji naszego narodu do ostatniego Polaka.

Wydawało by się, że już nic bardziej tragicznego nasza Ojczyzna przejść nie może. Okazuje się, że może.

Od tamtych tragicznych dni upłynęło już ponad 80 lat i przez cały ten czas Polacy nie doznali jakiejkolwiek ulgi, ani jakiejkolwiek sprawiedliwości ani jakiegokolwiek zadośćuczynienia.

Za rekompensatę musiał nam wystarczyć sowiecki bat i zachodnie łgarstwo, będące zapewnieniem uznania naszego wkładu w zwycięstwo nad antyludzkim systemem, który tak naprawdę dopiero po zakończeniu wojny zaczął się rodzić.

W ślad za tym uznaniem poszło oddanie nas w sowiecką niewolę i skonfiskowanie przez Brytyjczyków kilkunastu ton polskiego złota wywiezionego do Anglii by chronić je przed hitlerowską grabieżą.

Nie ukradli Niemcy to ukradli Brytyjczycy.

Miała to być rekompensata za używanie przez Polaków brytyjskiego uzbrojenia w walce o Anglię, i zapłata za to, że pozwolili Polakom ginąć w obronie Wielkiej Brytanii.

Od wybuchu wojny po dzień dzisiejszy Polacy nie odzyskali władzy, nie wyzwoli się spod obcego bata, nie przepędzili najemników i nie powstali z grobu do jakiego wpędziła nas obca łapa, sprawująca po dziś nad nami rządy, ani nie powstali z kolan, na które powaliła nas obca przemoc.

To, dlatego za zdradę stanu namiestnicy w Polsce znieśli karę śmierci, to dlatego za defraudację polskiego majątku, także zniesiono karę śmierci i zniesiono wszelką odpowiedzialność urzędniczą za sprawowane nad Polakami rządy.

To, dlatego dziś już nie pisze się życiorysów i zakazuje się pytania o rodzinną przeszłość.  Dziś w życiorysie można znaleźć jedynie datę urodzenia i od razu po narodzeniu ukończone studia.

Dziś obywatel państwa polskiego nie ma rodziców a edukację rozpoczyna od studiów wyższych. Do tego, z dowodów osobistych zniknęła pozycja zarówno "narodowość" jak i "obywatelstwo".

Pod przykrywką polskich nazwisk urzędy, uczelnie, gospodarkę administrację i obronę przejęli ludzie, dla których celem numer jeden i celem samym w sobie było i nadal jest doprowadzenie do likwidacji polskiego państwa.

Celem równoległym stało się także wykreślenie narodu polskiego spośród narodów świata, by zdrajcy i bandyci znęcający się nad Polską mogli czuć się bezpiecznie i bez przeszkód rozebrać ponad 1000 letni dorobek Polaków między sobą.

Polska nie ma Sejmu – ma Kneset, nie ma rządu - ma funkcjonariuszy, nie ma samorządów, ma pachołków do wykonywania nadzoru nad majątkiem, i nad tubylcami mówiącymi ich zdaniem  jak „najgorszy prymityw” swoim polskim ojczystym językiem.

Od 1945 roku Polska systematycznie traci swoją kulturę na rzecz masońskiej antykultury, wciąż jest poddawana aglikanizacji we wszystkich dziedzinach życia.

Najpierw zniszczono nam wiarę i wyrwano Polakom z serc Boga. Dziś już jawnie dobija się w Polsce Katolicki Kościół, także rękami Biskupów i Kardynałów.

Język polski jest obiektem ciągłej dewastacji tak aby nic już Polaków nie łączyło by nie było żadnego spoiwa, które dawało by siłę Polakom do walki o własną wolność i tożsamość.

Trudno dziś w Polsce dostrzec polską flagę, za upominanie się o własne dziedzictwo, o własny narodowy interes, za upominanie się o Polskę, dziś w Polsce idzie się do więzienia z zarzutem mowy nienawiści.

Trudno dziś także usłyszeć czysty język polski i trudno znaleźć urzędnika wysokiego szczebla z polskim rodowodem, bo wszyscy bez względu na kolor skóry i pochodzenie a także bez wzgledu na rozwój umysłowy, są obywatelami polskimi, równymi wobec narzucanego nam przez zdrajców prawa.

W reklamach, w systemie medialno - rozrywkowym czy informacyjnym można naliczyć już więcej słów i wyrażeń angielskich niż polskich.

Największym zagrożeniem dla Polski są zaprzedane rządy zdrajców i to bez szczególnej segregacji na tych większych i mniejszych, na tych co to tylko nie chcieli a musieli i na tych co z premedytacją niszczą kraj i naród od 1945 roku ubiegłego wieku aż po dzień dzisiejszy.

Obecnie przy władzy znajduje się kolejna zmiana antypolskich degeneratów, zajmująca się kontynuowaniem dewastacji i likwidacji Polski.

Spieszą się jak żadne rządy przed nimi do jak największego zadłużenia Polski tak, by już nie była w stanie się odrodzić do samodzielnego niepodległego bytu.

Rozdawnictwo plusów nierobom, kloszardom, pijakom i cwaniakom, którzy jak dają to biorą, nie przyniosło oczekiwanych rezultatów więc z nieba im spadła wręcz wojna na Ukrainie.

Natychmiast rozpoczęło się pompowanie wypracowanych przez Polaków pieniędzy i dóbr w Ukrainę, ogołacając coraz bardziej nas wszystkich ze wszystkiego.

Nagle znaleźliśmy się w sytuacji, w której PIS i 1 metrowy gnom wystąpili do Niemiec o reparacje wojenne za II wojnę światową.

PIS zdaje sobie sprawę z tego, że wypłacenie Polsce takich reparacji w inne ręce niż ich, odwróciło by te zniszczenia jakich PIS z taką determinacją dokonywał na przestrzeni lat swoich rządów.

Dewastacja Polski dokonana rękami PIS wyprzedza w osiągnieciach zarówno dokonania PZPR, SLD, PSL, UD (Unia Demokratyczna, partia polskich żydów), Unię Wolności (przechrzta Unii Demokratycznej), AWS i PO z Tuskiem na czele i wszystkich ich razem wziętych.

Podła zmiana pobiła wszelkie rekordy w niszczeniu Polski i likwidacji państwa.

Dziś zagrożeniem nie jest niemrawa i bezradna armia Putina, która na Ukrainie dostaje ciężkie baty, ale rząd PIS i jednometrowy antypolski bulterier, któremu przyśniło się, że stał się zbawicielem świata i swojego brata.

- Chodzi o to, aby uzyskać odszkodowania za to, co naród niemiecki uczynił Polsce w latach 1939-1945. To jest nasz cel -powiedział Jarosław Kaczyński podczas prezentacji raportu o stratach Polski w wyniku agresji Niemiec.

Nie dopowiedział tylko, że chodzi im również o to, by te pieniądze nie trafiły w polskie ręce ale w ręce PIS bo w/g zapowiedzi jaką złożył w Kielcach przed laty sam naczelnik, każda polska ręka podniesiona na żyda będzie odcięta.

Wypłata takich reparacji w czasie rządów PIS sprawiła by ostateczne pogrzebanie Polski na zawsze.

Najemnicy z PIS są groźniejsi od wszystkich poprzednich najemników, ponieważ jest to jedyna formacja od początków polskiej państwowości, zdolna do zmarnowania i roztrwonienia wszelkich dóbr, do roztrwonienia wszelkich  środków finansowych jakie w ich zbrodnicze łapska wpadną.

-To jest cel wpisujący się w całą koncepcję odbudowy normalności, jeżeli chodzi o funkcjonowanie państwa polskiego, dziesiątki państw na świecie - oczywiście w bardzo różnym wymiarze, niekiedy minimalnym - a jednak uzyskało odszkodowania od Niemiec, natomiast Polska nie uzyskała - mówił prezes PiS. - To był pewien brak.

Ten brak inicjatywy był luką w tej sferze działalności, którą każde państwo powinno, musi podjąć, jeżeli ma być państwem poważnym, państwem chroniącym swoich obywateli.

I tu należy się zatrzymać i zapytać jedno metrowego dyktatora jakiej narodowości są ci obywatele, których z taką determinacją chce bronić ten niewyrośnięty zakalec polskiej polityki i sługa narodu ukraińskiego?

Szymon Hołownia kolejny kandydat na namiestnika i ekonoma polski pyta:

"Kim trzeba być, żeby rozpętaną przez Niemców 1 września hekatombę zagłady i idącą za nią dziesiątki milionów ofiar, wykorzystywać dziś cynicznie wyłącznie w imię utrzymania się u władzy w kraju okradanym i niszczonym przez tych samych łobuzów, którzy dziś bredzą o reparacjach? [...]

Tak bredził Szymon Hołownia na twitterze, kiedy dowiedział się, że taka kasa może mu przejść koło nosa, jeśli on sam nie dostanie się ani do Sejmu, ani do Rządu.

Następny opiłowany przez Nitrasa „katolik” i patriota, miłośnik aborcji, LGBT, szczepionek, zboczeńców i narodu przebranego, z długimi łapami zawsze gotowymi do kontynuowania rabunku Polski, dopóki ta będzie mieć jeszcze jakiekolwiek dobra.

- Hańbą jest wykorzystywanie zdjęć zamordowanych przez Niemców dzieci, żeby utrzymać się u władzy w kraju, który się osobiście sponiewierało i doprowadziło na skraj ubóstwa." - napisał Szymon Hołownia, lider Polski 2050.

Szymon Hołownia jest tak wrażliwy na hańbę, że już nawet nie płacze a w przypadku powtórki z Historii on te polskie dzieci podprowadzałby osobiście pod karabiny maszynowe Niemców byle by tylko uniknąć skraju ubóstwa i sponiewierania tego, co Szymon Hołownia osobiście mógłby przygarnąć i ptrzytulic do siebie.

"To oczywiste, że Niemcy jako agresor, a zarazem państwo pokonane powinny płacić reparacje wojenne. Tylko że Kaczyński przez lata wyciągając ten postulat wyłącznie na użytek krajowych kryzysów, uczynił go niestety mało poważnym. A narzędzi nacisku nie ma, bo je przekazał Brukseli" — skomentował z kolei poseł Konfederacji Robert Winnicki.

"Środki z KPO blokują ci sami niemieccy politycy i ich polscy wspólnicy, którzy są przeciwni jakimkolwiek rozmowom i działaniom w sprawie reparacji dla Polski.

Obserwując to co wyrabia obecnie rządząca ekipa można by rzec, że to blokowanie środków unijnych jest na szczęście dla Polski, że chociaż raz przesłanki antypolskie mogą się Polsce dobrze przysłużyć.

Jeśli te pieniądze dostaniemy to i tak powędrują prosto na Ukrainę a nam zostaną obciążenia nałożone na nas do spłaty.

Pieniądze jakie wpadają w łapska PiS są wyłącznie marnotrawione i przepadają szybciej niż hipersoniczne rakiety, wybuchające na Ukrainie, które jak już nabiorą prędkości przelotowej, są nie do zatrzymania tak jak nie do zatrzymania są pieniądze w łapach PIS.

Pis już nie czeka na swój koniec i nie mówi „po nas choćby potop”. PIS dziś mówi "potop jak najszybciej" - dopóki my jeszcze mamy władzę w swoich rękach. Bo później już likwidacja Polski może być niemożliwa.

 


Ocena: 2 0
Głosów: 2
8012 odsłon