antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Poniedziałek 24 lipiec 2023 r.

Bunt Sługi Narodu i Gniew Pana…


Sny o potędze, które nawiedzały kurdupli z Żoliborza, kiedy już wykopali z grobu żydowską lożę masońską B’nai B’rith -Polin - zamieniły się w upiorne koszmary, które niczym wypuszczony z butelki dżin terroryzują państwo i naród.

Na fotelu Prezydenta zasiadł Andrzej Duda wychowanek (nomen - omen) Pałacu Namiestnikowskiego oddany bez reszty żydomasonerii, który idąc na skróty ogłosił Polakom, że już nie ma Rzeczpospolitej ani pierwszej, ani trzeciej a Polacy czy chcą czy nie, mają już Polin.


Jeszcze jeden sługa tylko już dwóch narodów choć miał służyć tylko Polakom i im przysięgał

W sejmie, senacie i w rządzie rozsiedli się najemnicy, których jedynym zadaniem jest podnoszenie rąk i naciskanie przycisków w rytm globalnej i rodzimej partytury rozpisanej na 560 jełopów i resorty skupione wokół rządowego rabinatu.

Rozpoczął się politycznie zakamuflowany proces odbierania Polakom państwa, majątków i wolności.

Urzędy państwowe bardzo precyzyjnie zostały obsadzane urzędnikami, którzy bez słowa spełniają każde polecenie wydane z jednego wyżej poziomu zarządzania.

Sama władza państwowa pochodzi z nominacji globalnej masonerii wykorzystującej do tego celu pieniądze i system jaki Polsce narzucili przy okrągłym stole.

Tak więc mamy namiestników sprawujących rządy nad nami, mianowanych przez globalnych zbrodniarzy i mamy namiestników niższej rangi mianowanych przez własnych zbrodniarzy, którzy sprawują nad nami władzę już bezpośrednio.

Polskie Urzędy zostały osaczone przez katów polskiej państwowości, którzy wykorzystując siłę państwa i propagandy zawładnęli państwem i narodem dokonując profesjonalnej egzekucji na Rzeczpospolitej.

Polska a raczej Polin stała się miejscem dwóch równoległych rzeczywistości w których pierwsza z nich jest sterowana i urządzana dla nas realnie przez gremia globalistów.

Ta druga zaś, jest kreowana na fundamentach propagandy niezbędnej by utrzymać władzę a jednocześnie zapobiec by w głowach polskich niewolników nie odradzały się świadomość i ponowny pęd ku wolności.

Polakom odebrano dostęp do wiedzy na temat naszej realnej rzeczywistości i tak oto, na co dzień, polskie życie wypełniane jest propagandą, która ma najemnym rządom zapewnić stabilne i bezpieczne kontynuowanie likwidacji Polski.

Podążając za instrukcjami globalistów, wyposażeni we wsparcie międzynarodowej bandyterii i jednocześnie mając na miejscu do swojej dyspozycji resorty siłowe służb, można już z Polakami robić co tylko się zechce.

Tak właśnie najemnicy przejęli władzę w 1945 i w 1989 roku, tak do dziś rządzą i wymieniają się nam tylko okupanci na wieżach wartowniczych, które im dobrze służą i dzięki którym trzymają naród za pysk.

Dla bezrozumnej hołoty, każdego roku zaciągają kredyty na 500+,300+,800+ na dziada z babą plus, przedszkola żłobki i szkoły wszystko z plusem, ponieważ zadłużanie nas wszystkich by rozdawać te plusy, przyśpiesza sam proces likwidacji Polski.

Z jednej strony łupią nas podatkami, z drugiej zadłużają kraj i marnotrawią środki nam rabowane, jak również i te zaciągane na nasze konto, które wszyscy będziemy musieli spłacać co do grosza.

Obecny system zbyt wolno wpędzał Polskę w ruinę, więc jak z nieba najemnym bandytom spadła wojna na Ukrainie i dopiero teraz rabowanie państwa polskiego mogło zdecydowanie przyspieszyć.

Bez żadnej kontroli i bez żadnego opamiętania rozbroili polskie wojsko i bez pytania kogokolwiek o zdanie niemal wszystko co było wysłali na Ukrainę, kosztami tego dobrodziejstwa obciążając nas wszystkich,

Armia pozbawiona sprzętu ma podstawy merytoryczne, żeby się zbroić a to jest najlepsza okazja do rabowania każdego z nas bez ograniczeń.

Nasze konusy na wzór amerykański przystąpiły do rabunku finansów państwa i najpierw wyłączyli wydatki na wojsko z budżetu a tym samym spod kontroli parlamentu a następnie przystąpili do wydatkowania naszych pieniędzy poza wszelką kontrolą.

Do tego najemnicy w Polsce narzucili narodowi polskiemu utrzymanie narodu ukraińskiego zrównując prawa Ukraińców z prawami Polaków a w wielu wypadkach wynieśli prawa Ukraińców ponad prawa polskich obywateli.

Teraz to Polacy płacą za wszystko Ukraińcom, co wiąże się z ich pobytem na naszej ziemni, kosztem dochodów rabowanych nam na ten cel, a więc wszystkie socjalne świadczenia i świadczenia emerytalne dla Ukraińców są pokrywane nie przez rząd, ale z naszych kieszeni.

Jak to zostało oficjalnie i publicznie ogłoszone, staliśmy się sługami narodu ukraińskiego

Chichot historii jest już nie do powstrzymania. Dziś to Polska stała się sługusami ukraińskiej prymitywy i ci co do niedawna pijali wino z nocników polskiej szlachty, dziś dumnie łają i ciemiężą tych, którzy jako pierwsi wyciągnęli do nich pomocną dłoń.

Ukraina na skutek zaprzedania się zachodowi, stała się nie tylko poligonem doświadczalnym zachodu, ale i największą pralnią brudnych pieniędzy, satanizmu i nieludzkich (nie tylko medycznych) eksperymentów.

To dlatego Ukraińcy dziś nikogo o nic nie proszą a żądają od tzw. sojuszników wszystkiego, co tylko im przyjdzie do głowy a oni te prośby bez słowa spełniają, mając świadomość tego, że to Ukraińcy poświęcają dla ich brudnych interesów i zbrodniczych ideologii swoje życie.

Ukraina już nie prosi – Ukraina żąda i szantażuje tych, których nazywa sojusznikami i przyjaciółmi, bo na szali jest zbyt wiele spraw związanych z Ukrainą, które w ostatecznym rachunku dla globalnych bandytów są bezcenne.

Na nieszczęście naszych bandziorów w Polsce i tych z UPA na Ukrainie u nas w tym roku mają odbyć się wybory i najemny rząd nie jest w stanie olać nas wszystkich, więc dla utrzymania władzy sługa się Panu zbuntował i zapowiedział, że do Polski nie wpuści ukraińskich produktów rolnych.

Odmowa spełnienia ukraińskich oczekiwań przemianowała nas z nieocenionych przyjaciół, na wrogich sukinsynów którzy przeciwstawiają się ukraińskim żądaniom.

Denis Szmyhal nie krył oburzenia decyzją premiera Matołusza Morawieckiego i bezceremonialnie zarzucił Polsce "nieprzyjazne i populistyczne" działanie. Zwrócił się jednocześnie do KE z żądaniem o interwencje, by ta "zapewniła niezakłócony eksport wszystkich ukraińskich produktów żywnościowych do UE".

Jeszcze dalej w swoich groźbach poszła jak na UPA przystało minister gospodarki Ukrainy, Julia Swyrydenko która powiedziała, że (…) Ukraina może podjąć działania lustrzane a decyzję Polski nazwała „niedopuszczalną”.

Tak oto sługa narodu UPA-ińskiego doczekał się wdzięczności od swojego Pana.

Raz jeszcze ukazuje się naszym oczom polska suwerenność w UE z takim trudem przekazana przez PIS-owskich najemników w łapy unijnych komisarzy, o którą to teraz PIS będzie walczył jak kot Prezesa.

Ta Pogarda dla Polski na arenie międzynarodowej nie wzięła się ani nagle, ani znikąd.

Było to już dobrze widoczne za rządów PO, kiedy to Prezydent Lech Kaczyński klepany po plecach przez wszelkie polityczne miernoty podpisywał wszystko, co mu komisarze pod długopis podsunęli i towarzyszyli jemu aż do momentu postawienia ostatniej kropki.

Aż ciśnie się tu skojarzenie, dla tragedii jaka później nastąpiła, że ciężaru tej antypolskiej zdrady, cynizmu, zaprzaństwa i upokorzenia, nie podźwignął nawet Prezydencki samolot.

Spór wokół ukraińskiego zboża doprowadził do największego zgrzytu dyplomatycznego między Polską a Ukrainą. Bezczelność UPA i OUN nigdy nie znała żadnych granic.

Nie jest niespodzianką dla nikogo to, w jaki sposób Ukraina wyraża swoją wdzięczność za okazaną przez Lachów bezgraniczną pomoc, ale i nie powinniśmy lekceważyć ukraińskich zdolności w wyrażaniu swojej wdzięczności w bardziej radykalny sposób.

Możemy tylko dziękować Bogu, że zajęci na wschodzie i północy niepowstrzymaną kontrofensywą nie przyjdą do nas nocą z siekierami, widłami i nożami wyrazić swój sprzeciw, wobec zamknięcia granic dla ukraińskich produktów rolnych.

W historii znamy już przypadki buntu sługi wobec Pana i jak to się skończyło. Rzymianie po stłumieniu powstania niewolników wymyślali najokrutniejsze sposoby ukarania niewiernych sług, ale nawet im zabrakło wyobraźni by dorównać UPA.

Najemne władze w Polsce wyniosły nas wszystkich do miana sługi ukraińskiego, ale z powodu wyborów jakie nas czekają w tym roku, okazały swoim UPA-ińskim panom brak szacunku, choć słowo szacunek kojarzyło im się zawsze wyłącznie z widłami.

Co nas jeszcze czekać może w najbliższej przyszłości? Jeśli Polacy się nie przebudzą i nie odzyskają swojego państwa z rąk najemników i sług obojga narodów bez narodu polskiego, to pozostanie nam tylko już ukraińsko-żydowskie namiestnictwo i tu historia nasza się skończy.

Kaczyńscy mogli dla Polski osiągnąć wszystko, bo Polacy im zaufali jak nikomu wcześniej, ale oni woleli to zaufanie zbezcześcić, zatracić, zniszczyć Polskę i wszystko zmarnować.

Dlatego apelujemy do wszystkich Polaków o takie uczestnictwo w wyborach, żeby ten polski horror w jakim żyjemy od dziesięcioleci nareszcie mógł się skończyć i aby nad Rzeczpospolitą nareszcie mogło zaświecić słońce.


Ocena: 18 0
Głosów: 18
5400 odsłon