Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo
Sobota 19.09.2020

Amerykański Sen

Ameryka to wielka potęga, największa na ziemi, w całej znanej historii. Mnie Polaka cieszy to, że do jej wielkości przyczynili się w bardzo znacznym stopniu Polacy.

To dzięki Ameryce Polska odrodziła się w r. 1918; to dzięki Ameryce padła komuna sowiecka i skończyła się prawie 50 letnia okupacja Polski przez Moskwę.

Ale także dzięki Ameryce zaczęła się okupacja przez zachód. Wyrwali nam z serc wszystko co o nas stanowiło. Wyrwano nam z serca Boga, Honor i niszczą Ojczyznę. Systematycznie i codziennie.

To jest to, co wywalczyła „Solidarność” Bolka, dzieląc miedzy sobą z ubekami łupy rozszarpując i rabujc Polskę.


Amerykański sen to dziś tylko koszmar

Główną przyczyną tej wyjątkowej potęgi amerykańskiej, była do tej pory amerykańska konstytucyjna, wolność słowa, wolnośc życia i wolność działalności gospodarczej.

Dziś już niestety zarówno wolna myśl i wolne słowo są nie tylko usuwane z przestrzeni publicznej ale także rugowane z każdej indywidualnej osoby.

To co czyniło nas do tej pory wolnymi jest dziś bestialsko niszczone, terroryzowane i karane z najwyższą surowością chorego prawa sprawowanego przez chorych ludzi, którzy obejmują  wiele najwyższych urzędów w państwie.

Wolna działalność gospodarcza  najpierw została zliecencjonowana, potem opleciona restrykcjami a następnie  obłożona podatkami oraz bandyckimi wręcz przepisami prawnymi i jest dziś całkowicie uzależniona od działających pod kontrolą państwa mafii.

Państwo marzeń, o którym śniła niemal każda osoba na kuli ziemskiej przestało istnieć. System anarchii z taką determinacją wprowadzany do życia Amerykanów rozpoczął się na etapie rozwoju człowieka od edukacji a na etapie kariery od rekrutacji, która opiera się na doborze do najbardziej odpowiedzialnych stanowisk tych, którzy nie byli wystarczająco zdolni by przyswoić sobie jakąkolwiek wiedzę.

Tacy managerowie gwarantują decydentom, że nie spotka ich żadna niespodzianka w przypadku społecznego nieposłuszeństwa.

Od dawna już amerykańskie szkoły i uczelnie nie kształcą i nie uczą młodzieży niczego a tresują swoich uczniów i studentów. Dzięki systemowi licencji odbiera się młodym ludziom ich życie mamiąc ich najpierw karierą opartą o wykształcenie i promując w życiu politycznym i gospodarczym wyłącznie tych, którzy byli najbardziej odporni na wiedzę i jakiekolwiek myślenie.

To jest główny powód obecnych kłopotów wewnętrznych Ameryki. Brak takiej jak kiedyś wolności zarówno w obrębie życia społecznego jak i narodowego, stoczenie się państwa demokratycznego w państwo totalitarne i brak szacunku dla własnej konstytucji, którą władze USA obchodzą kruczkami prawnymi sprawia, że USA z prędkością światła zmierza ku czeluści. a co za tym idzie w niebyt.

Ta Ameryka, o której śniły miliony ludzi na świecie zaczęła upadać wraz z przegraną McCarthy'ego.

Joseph McCarthy przeszedł do historii jako inicjator kampanii zwalczającej w USA  działalność komunistyczną znanych osób w kręgach władzy i w show-biznesie. Był przewodniczącym komisji śledczej w senackim komitecie ds. działalności rządu.

Po latach okazało się, że w wielu przypadkach oskarżenia McCarthy’ego były słuszne.

Wkrótce po przegranej inicjatywy McCarthy’go żydokomuniści dominujący w przemyśle filmowym, teatrze i wszelkich dostępnych  mediach zaczęli coraz śmielej korzystać z narzędzi jakie mieli w ręku by propagować swoje antyamerykańskie a wręcz antyludzkie zbrodnicze idee.

Efektem tej śmiałej ofensywy była miedzy innymi II wojna światowa i wszelkie zbrodnie z nią związane.

Powojenna działalność żydokomuny w ciągu kilku lat doprowadziła do powstania komunistycznego ruchu hippisów, którego działalność dokonała degeneracji amerykańskiej - a szerzej – całej młodzieży zachodu

Wykorzystywano do tego celu wszystko co było dostępne. A więc ideę “wolności", "samorealizacji" (polegającej na bezmyślnym kopiowaniu wzorców podsuwanych przez pop-kulturę) a nade wszystko muzykę i muzyków rockowych jako najbardziej nośnej i najbardziej wpływowej części pop-kultury.

To ten pseudo muzyczny trend  jak zaraza, jak koronawirus, jak rak, toczy jedno z najpiękniejszych do niedawna państw i społeczeństw świata.

Rockowa  muzyka została bezwzględnie haniebnie wykorzystana do   rozpowszechniania anarchii. To dzięki takiej wolności płoną dziś amerykańskie miasta, amerykańscy policjanci przepraszają publicznie przestępców za to ze są i Amerykanie są bezkarnie mordowani na ulicach amerykańskich miast

Nastał rok 1968 i protesty młodych komunistów na uczelniach amerykańskich. W ciągu lat 70-tych ci ludzie gloryfikujący wolność bez ograniczeń, uczestnicy rozbojów z 1968 roku awansowali i obejmowali później  ważne stanowiska w amerykańskich korporacjach a także we władzach Stanowych i Federalnych.

Od tej pory ruchy i organizacje antyamerykańskie posiadały nie tylko pieniądze, ale i faktyczną władzę w USA.

Prezydentury Cartera, Reagana, Busha i następnych, to tylko staczanie się po równi pochyłej w objęcia totalitarnej komuny.

Ideologia amerykańskich neo-marksistów  to  budowa komunizmu na zgliszczach obecnej cywilizacji. Uznali oni konieczność powrotu do pierwotnych form współistnienia, zniszczenie wszystkiego co istnieje i rozpoczęcie rozwoju tych co pozostaną  na nowo, bez żadnych zasad.

Ameryka zachorowała na raka, który rozwija się od 1965 roku po tym jak został przepchnięty Hart-Celler Immigration act, znany jako Kennedy Curse.

Fakt ten sprawił, że zamiast rozwijającej się demokracji mamy galopujący totalitaryzm, bezprawie, bezhołowie, debilizację społeczeństwa i otwartą przestrzeń, którą będą teraz zdobywać najsilniejsi aż do ostatniego najsilniejszego obywatela USA. On jeden zwyciężając wszystkich zgasi już tylko światło jako znak zwycięstwa nad życiem i cywilizacją.

To wszystko stoi u granic Rzeczpospolitej i czy tę granice przekroczy zależeć będzie wyłącznie od tego jak nam się uda wychować kolejne pokolenia Polaków.


Ocena: 325 61
Głosów: 386
2463 odsłon