antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Piątek 17 listopada 2023 r.

FAŁSZYWE ŚWIĘTO

 

Polska to piękny kraj, tylko ludzie KURWY …” Józef Piłsudski

Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek zrodzą się we mnie takie refleksje, ale to, co stało się faktem, zdetonowało reakcję taką, jaka musiała nadejść.

Najgorszą zbrodnią jaka się na Polsce dokonała, było oddanie władzy najbardziej podłej i zakłamanej części społeczeństwa, i nie chodzi tu o chorą społeczność LGBT, bo jeszce bardziej chora, okazała się społeczność PIS, z żoliborskim kurduplem na czele…

Zbrodnią jakiej dokonał Kaczyński było odebranie Premierostwa Beacie Szydło i powierzenie tego urzędu żydowskiemu namiestnikowi Matołuszowi Morawieckiemu.

Tym niemniej, pozostawienie Szydło na tym stanowisku, także nie dawało gwarancji nadania priorytetu Polsce, bo decydentem tego co jest dla nas dobre a co złe, pozostawał żoliborski kurdupel.

Dziś, kiedy już nas sprzedano, okradziono, zadłużono i zrobiono z nas dziadów Europy, główny inżynier tej zbrodni na Polsce Matołusz Morawiecki, zabrał głos i mówi: „Niech żyje niepodległa, bezpieczna i zjednoczona Rzeczpospolita!”

Trudno znaleźć właściwe słowa, aby o postawie pełniącego funkcję Premiera III RP polskojęzycznego funkcjonariusza zła, pisać w sposób cywilizowany.

Jego cynizm, łgarstwo, dwulicowość i najgorsze cechy upadłego człowieka nie pozwalają nawet podejmować takiej próby ..

I o to ten degenerat i atrapa polskojęzycznej władzy zabiera głos w sprawie niepodległości Polski.

Tej samej Polski, którą w nieopisanym pośpiechu nam likwidował i przekazywał do Brukseli, byle by tylko zaszkodzić jej w takim stopniu, żeby Polacy nigdy już o niepodległości nawet nie pozwalali sobie pomyśleć.

Do tego w jeszcze szybszym tempie, zadłużał nie tyle kraj co naród, zaciągając bez ograniczeń długi za granicą na nasze konto i bez naszej zgody …

To ten załgany cyborg, dziś właśnie wypowiada się o polskiej niepodległości i suwerenności.

Brak słów.

To nie premier, to polityczny trup. Polacy mówią, że jeszcze parę dni i wreszcie ten szkodnik przestanie szkodzić Polsce.

Tak to prawda, ale prawdą jest także i to, że tej sami klasy szkodniki przejmą od niego stery rządów nad Polakami.

Kto w Polsce pamiętać chciał sprzedajną szuję Tuska, który przez blisko 8 lat nas ciemiężył pozbawiał jak Moraw_icki wszystkiego, szuja który nigdy nie krył się nigdy ze swoją nienawiścią do Polski i Polaków i pluł otwarcie nam w twarz, bo dla niego polskość to nienormalność.

Jak to możliwe, że Polacy raz jeszcze dają mu do ręki władzę nad sobą, pomimo że dla kasy porzucił właśnie nas, naszą Ojczyznę Polskę, urząd Premiera i poszedł na służbę do Brukseli.

Ta szuja przedkładała zakładanie marynarki pijakowi ponad Polskę…

Jak to możliwe, że nikt z wyborców tego nie zapamiętał i stawiał wyborczy krzyżyk przy tym krzyżackim degeneracie!

Jak to możliwe, że przy urnach wyborczych, nie przyszły tym głosującym draniom do głowy ani Bóg, ani Honor ani Ojczyzna, i to co najświętsze oddali pod bezczeszczący but antypolskiego zbrodniarza!

Nasza niepodległość gaśnie jak świeczka na zapomnianym grobie.

Jeśli Polacy chcieliby niepodległości, to do tej stetryczałej i upadłej hydry zwanej Unią Euro_PEJS_ką nigdy by nie przystąpili…

Jak mawiał Piłsudski - Polska to piękny kraj, tylko ludzie kurwy.....

"Niepodległość jest jak miłość. Trzeba o nią dbać. Trzeba ją szanować. Trzeba ją doceniać. I trzeba o nią walczyć każdego dnia - czynami, a nie tylko słowami, sloganami czy deklaracjami" – pisał Matołusz Morawiecki w mediach społecznościowych z okazji 11 listopada.

"Niech żyje niepodległa, bezpieczna i zjednoczona Rzeczpospolita!" – na koniec napisał ten co te Rzeczpospolitą ostatecznie uśmiercił.

Ileż trzeba mieć bezczelności złej woli i nienawiści do polskiej ziemi do polskiego kraju i narodu, żeby dopuścić się tak cynicznej i ubliżającej dokładnie wszystkim Polakom wypowiedzi …

Odezwał się także i drugi wyzwoliciel i wielbiciel polskiej niepodległości kominowy malarz, który jest już o krok by powtórzyć drogę innego malarza z tego samego narodu Adolfa Hitlera.

Donald Tusk na wiecu przedwyborczym wyraźnie powiedział, że oddał by życie za swoją Ojczyznę i … za Polskę…  Taki łaskawca, więc jeśli odda swoje życie za swoją Ojczyznę, to już za Polskę nie będzie miał czego oddawać.

Nie dopowiedział tylko, czyje życie by oddawał tak chętnie za jego Ojczyznę, ale my wdzięcznością i z satysfakcją przyjęlibyśmy jego ofiarę, by ludzkość nie pogrążyła się w czeluściach, jak za pierwszego malarza.

Tymczasem Moraw_ICKI odwrotnie do deklaracji Tuska, poświęcił naszą Ojczyznę i wszystko co polskie, dla swojego życia i nie zamierza niczego komukolwiek oddawać a tym bardziej Polsce.

On ponad swoje własne życie nie widzi innych wartości.

Przypomniał, że "Polski nie było na mapie świata 123 lata" bo to była dla niego najważniejsza wskazówka, jaką się kierował przez cały okres sprawowania funkcji rządzącego namiestnika na Polskę…

Ale Niestety. Jak mówił dalej ten łgarz  "Dzięki poświęceniu i walce naszych przodków powróciliśmy do Europy jako niepodległe państwo 11 listopada 1918 roku.

 "I dziś po raz 105 im za to dziękujemy" - podkreślił.

Nie podkreślił jednak, że dopóki on będzie premierem to już czasy niepodległości nigdy więcej się nie powtórzą…

Na Niepodległość Matołusz reaguje słowami: „dziękujemy …" Nie …

"Codziennie wspólnie piszemy kolejne strony historii Polski. Niepodległość jest ciągłą pracą nad lepszą przyszłością dla naszych dzieci".

"Każdy z nas się do tego przyczynia – od rolnika na Podlasiu, młodej mamy z Elbląga, przedsiębiorcy na Śląsku, nauczyciela w Poznaniu, po lekarza w Krakowie".

"Spełniamy swoje role, cieszymy się i rozwijamy, budujemy wspólnotę wolnych ludzi w bezpiecznym kraju"– napisał.

Co za bezczelność, obłuda i najpodlejszy sarkazm!  Tak, piszecie kolejne strony historii wy zbrodniarze i ktoś to kiedyś będzie czytać.

To nie rolnik na Podlasiu czy lekarz z Krakowa podpisywał i przekazywał suwerenność naszą w Brukselskie łapy, ale ten łgarz którzy na nasze nieszczęście pełnił funkcję premiera.

Nikt nie ma wątpliwości, że Matołusz pracuje dla przyszłości swoich dzieci a londyńskie studia w jezyku hebrajskim sporo kosztują …

Ten bezpieczny kraj natomiast o jakim mówi Morawiecki  ma swoje bezpieczeństwo gwarantowane tak samo, jak ci co jechali wagonami do Auschwitz.

"Dzisiaj, składając hołd bohaterom przeszłości, zobowiązujemy się być bohaterami codzienności i budowniczymi przyszłości!" – zadeklarował budowniczy i bohater teraźniejszości …

"Dlatego weźcie biało-czerwone flagi, przypnijcie biało-czerwone kotyliony - i spędźcie ten dzień z rodzinami i przyjaciółmi, radośnie świętując to co nas łączy, a nie dzieli!" - zaapelował.

To jest właśnie patriotyzm zaprzańca. Flaga w łapę, kokardka w klapę i siedzieć radośnie w domu, zapominając tej sprawiedliwości, jaka powinna dopaść zbrodniarzy, którzy dokonali zbrodni na nas i na naszej Polsce.

Jedynym sposobem radzenia sobie z niewolnictwem w jakie nas już wpędzono, jest stanie się w sobie tak absolutnie wolnym, że samo istnienie będzie już aktem buntu".

Goethe zaś ostrzegał, że „Jeśli zaśniesz w demokracji, obudzisz się w tyranii” ()

Największym problemem najemnej władzy jest to, że każda władza, własna lub obca, potrzebuje żywych poddanych, a nie martwych.

Dobrobyt każdej władzy, ma swoje źródło w żywych obywatelach a nie umarłych i to jest nasza szansa.

To my żywi ludzie mamy płacić na nich podatki, z których oni budują swoją siłę, i posługują się nią następnie do naszego zniewolenia…

11 listopada w Polsce obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości dla upamiętnienia przekazania przez Radę Regencyjną naczelnego dowództwa wojsk polskich Józefowi Piłsudskiemu tego dnia w 1918 r.

Święto zostało ustanowione przez Sejm RP w 1937 r. Zniesiono je w 1945 r. i przez cały okres PRL nie było oficjalnie obchodzone. Święto przywrócono w 1989 r. na mocy ustawy - od tego czasu Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada jest dniem wolnym od pracy. 

Tymczasem jakby obok tego święta a nawet ponad nim, PiS jak co miesiąc oddał cześć Ofiarom katastrofy smoleńskiej a w zasadzie prezydentowi 1000 lecia, który pierwszy wbudował kamień węgielny w podwaliny naszej niewoli.

Między innymi ta groteskowa już uroczystość oddawania czci co miesiąc sprawiła, że Polacy oddali już całą swoją cześć i jej zabrakło nad urnami podczas wyborów.

Dlatego też znaleźliśmy się w sytuacji, w której bandyci przekazują sobie jedynie bat i tresują nim  otępiały od demokracji naród.

I to ten otępiały naród ku uciesze międzynarodowej bandyterii i sprzedajnych kanalii w Polsce, głosuje nie mając świadomości skutku oddanego przez siebie głosu.

W zasadzie znaleźliśmy się w matni, bo jeśli byśmy znów zapragnęli niepodległości to już nie będzie jak jej odzyskać. Posłem zostaje nie osoba, ale miejsce na liście.

System wyborów w Polsce jest systemem, który nie pozwala na wybór ludzi jakich by Polacy chcieli a jednocześnie zapewnia obsadzanie najważniejszych stanowisk w państwie, sprzedajnymi kanaliami

Najlepszym zobrazowaniem tego, jest właśnie nowo zaprzysiężony parlament, w którym zdecydowana większość zasiadających tam przedstawicieli nie jest w stanie określić choćby własnej płci.

Takie to jaja masoneria przygotowała III Rzeczpospolitej.

To po niej przez 8 lat ślady wolności i niepodległosci zacierał Matołusz Morawiecki a teraz będzie dokańczać to zacieranie śladów po wolności i demonkracji Obersturmbannführer Tusk o ile nie będzie wzięty za kark i naród nie zrzuci go w dół jak pod Monte Cassino.

Czy tak się stanie, nie wiadomo. Polacy dziś zostali pozbawieni już wszelkich ambicji i pragnień i wygląda na to, że nie ma już nic, na czym by mogło im jeszcze zależeć.

Tak oto Polska i Polacy po raz kolejny znikają z mapy świata.


Ocena: 26 0
Głosów: 26
2275 odsłon