antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Czwartek 1 czerwca 2023 r.

FENIKS

Antydotum od lat jest języczkiem uwagi międzynarodowej bandyterii, choć należy do tzw. kategorii portali niszowych. Tym niemniej ze względu na to, że portal obnaża to, co powszechnie jest znane jako „fake news” czy też „mowa nienawiści” a nawet „wrogie demokracji zachowania”, cały czas leży w kręgu zainteresowań złych ludzi.

Antydotum jest permanentnie atakowane przez siły postępu i demokracji, wyznające wyłącznie jedną prawdę bez względu na to, jak by ta prawda nie była zafałszowana, zmanipulowana i używana wyłącznie w celach propagandy.

W ostatnim czasie po raz kolejny zawartość portalu została zaszyfrowana tak, że żaden plik nie był już czytelny dla serwera i potrzeba było czasu, żeby przywrócić wszystko do normalnego stanu.

Tak więc, ponieważ wszystko znowu zostało naprawione i działa przystępujemy do kontynuowania naszej misji polegającej na odkrywaniu i ukazywaniu ludziom drugiej strony medalu, zapodawanej nam przez główne media w postaci trzeciej „góralskiej prawdy” .

Według mądrości góralskiej bowiem, są tylko trzy prawdy: Prawda, tylko prawda i gówno prawda. 

Mainstream uznał za anachronizm dwie pierwsze i posługuje się już wyłącznie tą trzecią prawdą góralską uznając, że po drugiej stronie tego przekazu są już tylko barany.

Po raz kolejny zatem powstajemy jak feniks z popiołów by to co dla Polski i Polaków jest najważniejsze nie zginęło w wozie asenizacyjnym czy też (co gorsza) na oczyszczalni Czaskowskiego w Warszawie.

Przypominamy jedynie, że antydotum nie zajmuje się rozpowszechnianiem  propagandy którejkolwiek ze stron życia politycznego, ale naszym zamiarem jest prowokowanie Polaków do uruchomienia samodzielnego myślenia.

Samodzielne myślenie jest niezbedne, by wybory jakich musimy dokonywać niemal codziennie, nie były wynikiem nasączenia zarówno tą mainstreamową propagandą jak i tą trzecią góralską prawdą, ale były wynikiem wniosków wypływających z obserwacji tego co się wokół nas dzieje.

Tylko tak, możemy jeszcze zawalczyć i pokusić się o kolejne zmartwychwstanie naszej Ojczyzny, która przez polskojęzyczne rządy sprzedajnych łotrów zarządzających nami od 1945 roku, została kolejny raz rozkradziona, zbezczeszczona, oszukana, sponiewierana i złożona do grobu.

Dzisiejsi Polacy w swojej Ojczyźnie, za którą płynęły rzeki przelanej krwi polskiej przeszłych pokoleń, zbezcześcili tę najświętszą daninę i uparcie oddają władze nad sobą kolejnym oszustom, draniom i szkodnikom, dla których zarówno my jak i nasza ojczyzna i jej historia, stały się wyłącznie towarem, na którym można zarobić.

Zdrajcy, przechrzty krętacze i zbrodniarze, którzy dopuścili się tej zbrodni na Polsce, zrobią wszystko, żeby uniknąć sprawiedliwości, dlatego też angażują wszystko co jest w ich zbrodniczych łapach by utrzymać nad nami władzę.

Oni wiedzą czym jest „gniew ludu” i wiedzą, że ten gniew może im odebrać każdy immunitet by mogli odpowiedzieć za swoje zbrodnie.

To dlatego takie miliardy idą na telewizję publiczną, to dlatego zagraniczni inwestorzy inwestują w antypolskie przekaziory, żeby ta sprawiedliwość ich nigdy nie dopadła.

Tylko nasza świadomość, może pokrzyżować ich plany i nie dopuścić, by ta największa ze znanych zbrodni, zbrodnia przeciw Narodowi Polskiemu, nie uszła bezkarnie a wszystkie zło jakie wyrządzono Polsce, doznało zadośćuczynienia od tych, którzy się tej zbrodni na nas dopuścili, by sprawiedliwa kara mogła stać się dla innych przestrogą.

Dla każdego Polaka najważniejsza jest bowiem sprawiedliwość, nie ta na kaczych łapach podpierająca się bandyckim prawem jakie sami dla siebie i dla innych tworzą, ale ta powszechna i nie podważalna, sprawiedliwość, którą poznaje każda polska dusza, sprawiedliwość, po której następuje już tylko pokój w sercu i normalne wolne od bandytów życie.

Na taką sprawiedliwość głosować muszą Polacy, jeśli nasz sen o wolności miałby się jeszcze raz spełnić.

Idą kolejne wybory, które już są za progiem. Wszystko jest w Polskich rękach i sercach. To od nas zależy czy ta Polska stanie się znów przykładem dla narodów świata, czy pozostanie tylko pariasem globalistów tak jak międzynarodowa bandyteria o nas już zadecydowała.

To od nas zależy to, czy wśród narodów świata, darzeni będziemy pogardą czy szacunkiem. Zanim więc udasz się do lokalu wyborczego i oddasz swój głos w tych zmanipulowanych ordynacją wyborczą wyborach, zastanów się co sobie szykujesz i jaką przyszłość sobie zapewniasz głosując na tych, którzy już wcześniej tobą rządzili i doprowadzili cię do nędzy.

Każdy ma prawo żyć tak, jak zadecyduje i  jeśli wystarcza ci być wzgardzonym pachołkiem elit, możesz im oddać swój głos, jeśli masz ambicję żyć jak człowiek, zastanów się i daj szansę Polsce i sobie głosując wyłącznie na tych, którzy Polskę noszą w swoim sercu, nie w portfelach.

Antydotum jest na co dzień atakowane przez tych, którym prawda jest ciężarem a dobro ujmą. Dobro wspólne zaś balastem nie do udźwignięcia.

Podejmowane więc są próby, by ten portal zniszczyć, ale my zawsze odradzać się będziemy choćby z popiołów jak feniks.

Zawsze przyjdzie taki czas, kiedy wy zbrodniarze będziecie przegrywać nie tylko wasze nędzne życie, ale i wszystko co macie, bo waszym pokarmem jest kłamstwo - naszym prawda i dobro.

Prawda w ciemnościach świeci więc do zobaczenia w Wolnej Polsce, która w końcu wymierzy wam sprawiedliwość.


Ocena: 3 0
Głosów: 3
2130 odsłon