antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Środa 12 lipiec 2023 r.

Wojna i Przedpokój

Po wielu latach wzajemnego oszukiwania się zachodu i Rosjan nadszedł czas konfrontacji, który ma ukazać obu stronom prawdę o ich możliwościach militarnych, ekonomicznych i politycznych.

Test jaki zaaranżowano na Ukrainie przerodził się w otwarty konflikt pomiędzy NATO i Rosją w który zaangażowały się dwa najbardziej bandyckie kraje na świecie tj. Wielka Brytania i USA.

Nie od dziś wiadomo, że od 4 lipca 1776 Ameryka pozornie uzyskała niepodległość i po dziś dzień jest sterowana z tylnego siedzenia przez Londyn.

Nie bez racji jest także fakt, że żydowskie rody finansjery w tym Rotschieldowie mają swoje siedziby w Wielkiej Brytanii.

Podział współczesnego świata i wydarzenia jakich jesteśmy świadkami są tylko efektem działań międzynarodowej globalnej bandyterii sterowanej przez żydowską finansjerę z Londynu i innych stolic świata.

Wszystko co dziś dzieje się na Ukrainie ma swój początek w niczym nie ograniczonej zachłanności kilku światowych rodów, które za wszelką cenę chcą posiąść na własność cały świat a sami stać się bogami.

Zamiar ten w znakomitej większości jest już przez nich zrealizowany.

Jedynie Rosja na swym niewyobrażalnie ogromnym terytorium z wszelkimi bogactwami, jest wciąż poza ich zasięgiem i nie chce się sprzedać jak dziwka.

Z tego powodu stała się wrogiem Zachodu i głównym celem wyznaczonym do zlikwidowania.

Ostatnim dużym zagrabieniem państw i podporządkowaniem sobie ich narodów były tzw. pokojowe rewolucje w Europie w latach osiemdziesiątych.

Po wszystkich tych wybrykach pokojowych rewolucji doszło do sytuacji, w której stan posiadania globalistów znacząco się zwiększył a tym samym stan bezpieczeństwa Rosji w sposób zdecydowany się zmniejszył.

Rozpoczęły się więc kolejne próby opanowania i rozparcelowania Rosji znanymi już i sprawdzonymi w innych krajach świata metodami.

Próbowano więc przeflancować Rosjanom demon_kratyzację państwa, wolny rynek, finanse i międzynarodowe organizacje, które od tyłu miały dobierać się do Rosyjskiego tyłka jak to jest w stylu zboczonego zachodu.

Rosja zaczęła więc być mamiona współpracą gospodarczą, i gwarancjami, które nie były warte splunięcia, wszystko po to, by uśpić rosyjską czujność tak, aby po przebudzeniu w Rosji nie było już nic rosyjskiego.

Tak jak dziś w Polsce praktycznie nie ma już nic polskiego.

Przez dziesiątki lat byliśmy oszukiwani, że wolny i demokratyczny świat zachodu, broni sie przed Rosją a tymczasem okazało się, że najbardziej komunistyczne państwa świata to Stany Zjednoczone, Kanada i Australia.

Ci przodownicy demokracji w bandyckim sprawowaniu władzy, przebiły już najbardziej krwawe komunistyczne reżimy i zamordyzmy.

To USA było pomysłodawcą i realizatorem powołania NATO, które nazwali paktem obronnym a który w rzeczywistości przeistoczył się w najbardziej załganą i krwawą organizację wojskową świata.

Widać to dziś na Ukraine.

My też mamy swoich Judaszy i najemnych karłów, zaprzedanych temu neokomunistycznemu zamordyzmowi.

Prezydent RP chce, aby Sojusz był gotowy odpowiedzieć na potencjalny konflikt, ale najwyraźniej chce, żeby ten konflikt jak najszybciej był już realny a nie tylko potencjalny.

Jednym słowem chce, aby kolejnym narodem, który pójdzie na rzeź był naród Polski, bo uważa, że jesteśmy najlepszymi fachowcami od heroicznego i bezsensownego umierania za interesy obcych zbrodniarzy.

Duda przekazał, że dzięki decyzjom politycznym został zwiększony budżet na obronność do 3,9 PKB. i to dzięki temu mogą być realizowane nowe zakupy dla polskiej armii.

Nie powiedział tylko, że te zakupy zamiast trafiać do polskich koszar, idą bez najmniejszego przystanku bezpośrednio na ukraiński front.

Wyraził też nadzieję, że na wileńskim szczycie zostaną podjęte decyzję na temat przystąpienia Ukrainy do NATO tak, aby "wskazywały perspektywę członkostwa".

Nie wiadomo tylko, czy po skończonej wojnie, na Ukrainie będzie jeszcze jakaś żywa dusza, będzie ktokolwiek kto by do tego NATO mógł wstąpić.

Jak na razie, pełną parą pracują grabarze i ukraińscy naziści w mundurach SS Galizien a także chętni zawsze do najbardziej bestialskich mordów bandyci z UPA i UON.

NATO przygotowuje się do potencjalnego ataku Rosji a plany uwzględniają również Polskę, co niewątpliwie może oznaczać tylko pełno skalową napaść NATO na Rosje, której główną ofiarą staną się znowu Polacy.

Tymczasem Polska zaryta twarzą w glebę, przestała już myśleć o kolanach z których miała wstawać i jedynie próbuje zgadnąć, który zboczeniec z tego wystawionego w całości polskiego tyłka będzie teraz korzystać.

Już nie tylko Bruksela i Ukraina traktuje Polskę i Polaków jak dziwkę bez alfonsa, ale także ten najważniejszy sojusznik, który właśnie prowadzi wojnę do ostatniego Ukraińca i jednocześnie przygotowuje Polskę na wojnę do ostatniego Polaka.

By po tej wojnie, kiedy już się skończy, żyło się lepiej … wszystkim .... globalistom i bandziorom ….


Ćwiczenia wojskowe NATO "Fast response 23", 29 maja 2023 r.

Sojusz żegna się z trwającym od dziesięcioleci kłamstwem i już nawet nie udaje, że jest paktem obronnym.

W centrum uwagi sojuszu znajdują się dziś operacje kryzysowe w odległych krajach, takich jak Afganistan.

Tak więc mamy tu wyraźnie wskazaną różnice pomiędzy obroną a agresją, zwaną tym razem kryzysem i obie te doktryny w NATO obowiązują w równym stopniu.

Przed podjęciem akcji antykryzysowej jest najpierw precyzyjnie przygotowywany kryzys a następnie przystąpienie do zarządzania mordem jak miało to miejsce w byłej Jugosławi, w Iraku, Syrii czy Afganistanie.

Stan kryzysowy został już przez NATO na Ukrainie zainstalowany i nastąpiło tam NATO-wskie zarzadzanie kryzysowe, więc pozostaje tylko podążać za ustalonym harmonogramem.

Zachód podjął także próbę zainstalowania zalążków kryzysu w Rosji i jego szerszej eskalacji, ale businessman Prigożyn ostatecznie zrezygnował z tego ryzyka i NATO-wskie zarzadzanie kryzysowe w Rosji musi jeszcze poczekać.

Pakt Północno-Atlantycki stał się po prostu zbrojnym ramieniem globalnych zbrodniarzy i jest właśnie w trakcie ustanawiania światowej dyktatury wojskowej.

Dziś o przystąpieniu do NATO nie decydują już kraje, które były by tym zainteresowane, tylko NATO wybiera sobie taki kraj i nakazuje mu wstąpienie.

Tym razem natowskie gremium decyzyjne wywróciło wszystkie zasady przyjmowania kolejnych członków do NATO tylko po to, by można do niego wcielić jak największą ilośc państw z Ukrainą włącznie.

Polsce przydzielono role strefy zgniotu a dla sojuszników z NATO staliśmy się partnerem, którego ku radości tubylczej gawiedzi, przed unicestwieniem, zawsze bedzie można poklepać po plecach.

Od momentu wstąpienia do NATO staliśmy się wyłącznie wyposażeniem międzynarodowej zbrojnej organizacji militarnej i źródłem finansowania planów opracowywanych w Londynie i Waszyngtonie.

W latach dziewięćdziesiątych znaleźliśmy się w przedpokoju do NATO. Dziś NATO z tego przedpokoju zrobiło nam chlew i usilnie stara się nam sprowadzić do niego rzeźnika.

Kraj jaki nam zbudowali neokomuniści po roku 1989 na grobach ofiar stanu wojennego, doskonale wpisuje się w plany globalnej zagłady, do której najemne polskojęzyczne władze z największą gorliwością przystąpiły jako pierwsze.

Najemne rządy na przestrzeni lat w uzurpatorski sposób posługiwały się daną im władzą, używając tej władzy nie tylko przeciw nam, ale i poza prawem, doprowadzając Państwo i Naród do ostatecznej upadłości.

Wszyscy, którzy maczali swoje brudne łapska w tej zbrodni mówią, że po nich choćby potop, ale w państwie sprawiedliwym, nawet śmierć nie uwalnia od odpowiedzialności za popełnione zbrodnie.

Światowa zaraza, czerwoni namiestnicy nasyłani do nas ze wschodu i zachodu, plagą pokryli nasz kraj.

Wypędzili nas z naszych domów do przedpokoju, w którym trwa permanentna wojna przeciw nam.

Zaryglowali nas tam, jak Niemcy Żydów w jedwabieńskiej stodole, odbierając nam wszelkie prawa i coraz bardziej zdecydowanie odbierają nam wszystko, co mogło by stanowić jakąkolwiek naszą własność.

Zasoby materialne znajdujące się na powierzchni i pod ziemią w granicach Rzeczpospolitej, zostały bezprawnie rozdane i rozsprzedane obcym pomimo, że majątek ten należał i należy do narodu polskiego nie zaś do jakiejkolwiek władzy.

Wszystko co na świecie prowadziło do rozpasania się degrengolady, destrukcji i anarchii, najemne rządy sprowadziły nam do Polski, przez co mamy dziś zapaść demograficzną, otępiałe społeczeństwo, bez kultury, bez wiedzy i bez jakiejkolwiek racjonalnej wizji przyszłości.

Możemy w tym letargu czekać na własną śmierć, ale możemy raz jeszcze pokusić się o odzyskanie nie tylko wolności, nie tylko naszego państwa, ale i naszego człowieczeństwa z pełnią godności jaką zostaliśmy obdarowani przez Stwórcę już w momencie poczęcia.

Dziś ta godność staje się głównym celem ataku na nas, bo człowiek bez godności jest pozbawiony także praw a co za tym idzie, stwarza bandytom otwartą drogę do naszych dóbr.

Lew Tołstoj napisał epopeję narodową Rosjan „Wojna i Pokój”. Polskojęzyczni najemnicy rządzący dziś Polską, urządzili nam wojnę w przedpokoju.

Inny rosyjski pisarz przekazał nam wielkie dzieło pod tytułem „Zbrodnia i Kara” i ten przekaz powinien uzmysłowić najemnikom, że dla zbrodni dokonanej na Polsce przedawnienia nie będzie.

Przyjdzie ten jeden piękny i szczęśliwy dla naszej Ojczyzny dzień, kiedy dokona sie zemsta, kiedy odzyskamy wszystko to, co nam najemni bandyci zrabowali a wtedy pozostanie już tylko dla nich kara, by państwo polskie mogło się nazwać nie tylko państwem prawnym, ale i państwem sprawiedliwym.


Ocena: 12 0
Głosów: 12
4877 odsłon