Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo
12 Styczeń 2023

PISLAM I DEMOKRACJA

Człowiek udoskonalał się  na przestrzeni dziejów... W ciągu wieków przeszedł długą drogę od prymitywnego matryjarchatu aż do perfekcyjnej demokracji, przy czym ostatnio, tych demokracji namnożyło się tyle, że nie sposób się z nimi połapać i nie wiadomo już, która jest która i która jest be a która cacy..  

Oglądając telewizyjne wiadomości i obrazy przekazywane z różnych stron globalnej już demokracji, można odnieść wrażenie, że niczym się one między sobą nie różnią. Zachodzi tylko pytanie, że skoro tak, to po co jest tyle tych demokracji ?

A to demokracja amerykańska a to europejska a to zachodnia i wschodnia a to demokracja ruska, żydowska, demokracja postępowa lub zacofana i Bóg jeden wie ile tam jeszcze tych demokracji jest.

Tymczasem oglądając przekazy telewizyjne z różnych demokratycznych mediów wyraźnie widać, że demokratyczna policja jest umundurowana, uzbrojona i wyposażona w prawo, we wszystkich demokracjach tak samo.

Wyraźnie widać, że bije jednakowo dotkliwie, że jednakowo we wszystkich demokracjach jest pozbawiona samooceny na rzecz i dla dobra demokratycznych potrzeb.

Wszystkie te demokracje różnią sie między sobą jedynie sposobem kajdanowania niedemokratycznych obywateli, którym dano demokratyczne prawo, wybrać sobie kata .

1623 wyświetlenia
Demokratyczne wybory

W zamierzchłych zaściankowych czasach była ona oparta na konstytucji i wszelkie prawo stanowione demokratycznie, musiało być zgodne z konstytucją.

Jeśli prawo stanowione stało  w sprzeczności z konstytucją, należało je zmienić tak, by konstytucji nie łamało. Jednak za rządów PiSlamistów, taka zasada nie jest do niczego potrzebna, bo prawo - to oni.

We współczesnej udoskonalonej i już "doskonałej demokracji" zasada pozostaje ta sama, jedynie sposób uzgadniania prawa stanowionego z konstytucją po prostu sie zmienił.

Usprawnia się więc procedury legislacyjne tak, by naród mógł żyć zgodnie z demokratycznym prawem .


Przykładowa demokratyczna procedura.

Dziś, jeśli prawo nie jest zgodne z konstytucją, to albo zmienia sie zapis konstytucji w taki sposób by wszystko do siebie pasowało, albo usuwa się z tejże konstytucji zapis, który nie pozwala dostosować się do niej demokratycznemu prawu.

W ostateczności, jeśli istniejące demokratyczne sposoby, nie moga dostosować prawa do konstytucji, uchwala sie nowe demokrartyczne prawo dające organom państwa prawo, nadawania nadrzędności nowego demokratycznego prawa nad konstytucją, która automatycznie staje się niedemokratyczna.

Wystarczy tylko, że demokratyczne władze stwierdzą potencjalne zagrożenie demokratycznego interesu narodowego.

W taki to sposób demokratyczny polski Sejm uchwalił a demokratyczny Prezydent podpisał prawo, pozwalające polskojęzycznym władzom w Polsce, wezwać międzynarodowych bandytów do zabezpieczenia demokratycznego porządku ustalonego przez rządzących najemników.

Dzięki tak bezposredniej demokracji ci co sprawują władzę będą mogli bezkarnie okradać swój naród i swoich obywateli, nakładając na nich nowe podatki w zakresie od 0 do 100% wypracowanego przez nich dobra, w zależności od tego kto ma być opodatkowany.

W niektórych demokracjach - tych najbardziej rozwiniętych - prawem opisano każdy szczegół życia i jeśli coś z życia nie zostało jeszcze opisane prawem, to ta część życia jest poprostu nielegalna.

Obywatel staje się wówczas w całości nielegalny, za co należy najsurowiej karać tego obywatela i wszystkich tak zdelegalizowanych przez demokratyczne prawo obywateli, żyjących poza prawem.

Niewątpliwie zaś, szczytowym osiągnięciem wszystkich doskonałych demokracji są wybory, wyposażone w kartkę wyborczą i ruskie serwery, które decydują o tym, kto będzie sprawował demokratyczną władzę w demokratycznym państwie, nad demokratycznym społeczeństwem.

Społeczeństwem, które w sposób demokratyczny jest pozbawiane wszystkiego, co mu sie do tej pory należało łącznie z życiem ... Pisowskie PISbusy już się grzeją i jadą po trzecią kadencję .. Czuj duch ...


Ocena: 2 0
Głosów: 2
1285 odsłon