Niedziela 17.04.2022

Jeźdźcy Samozagłady

Już nawet nikogo nie zdumiewa amok w jakim znalazło się państwo polskie i jego ogłupiony naród. Wszystko co prowadzi do nędzy, śmierci, zła, unicestwienia, stało się obiektem euforycznego wsparcia, przez otumanione stado galopujące wprost w objęcia śmierci i nicości.

Rząd PiS jak czarna dziura wciąga w siebie i niszczy wszystko, co tylko zadzieje się na horyzoncie zdarzeń i bez oglądania się na jakiekolwiek konsekwencje, rujnuje całe państwo, degraduje naród i pogrąża w zapaści gospodarkę, realizując już z prędkością światła proces zagłady jaki został nam przypisany przez globalistów.

Nie wiem komu jeszcze w Polsce chce się chcieć, by samemu się choćby ratować, skoro państwo stanęło naprzeciw nam i na żadne dobro nie pozwala używając siły jaką od nas rzadzący nami dostali.

Komu jeszcze zależy na własnej egzystencji i komu jeszcze chce się normalności, dostatku i szczęśliwej przyszłości już nawet nie dla przyszłych pokoleń, ale choćby tylko dla siebie.

Do niedawna doświadczaliśmy rządowego obłędu kowidowego ukierunkowanego na wyniszczanie, a tu wystarczył wybuch wojny na Ukrainie, żeby ten obłęd zamienić w jeszcze większy i aby pojawiło się 1000 razy gorsze szaleństwo ukraińskie.

Jeszcze wieczorem poprzedniego dnia byliśmy wyłapywani jak za czasów hitlerowskiej okupacji przez rządowe gestapo za nie noszenie majtek na twarzy i karani przez sądy za to sprzeniewierzanie się obłędowi.

jeszcze o północy nie można było wejść do restauracji bez gestapowskiej przepustki, zwanej świadectwem szczepień,  by już dziś rano otworzyły się polskie granice i tumany banderowskich najeźdźców wjechało w Polskę jak w swoje.

Bez masek, bez szczepień bez testów, ba nawet bez paszportów czy jakichkolwiek dowodów tożsamości , bez jakiekolwiek kontroli,  bez jakiegokolwiek pytania o cokolwiek.

Nowy Bożek smoleńsko-ukraiński pojawił się nagle i domaga się od nas czci.

Rząd postanowił utuczyć dla nas kata, którego znamy z kart historii i który jest mistrzem w najbardziej barbarzyńskim i nieludzkim unicestwianiu ludzkiego życia. Zwłaszcza tego polskiego.

Okazuje się, że Polacy najbardziej pragną by ich dzieci były nadziewane na sztachety jak w 1943 roku na Wołyniu a oni sami, żeby doświadczali śmierci zadawanej widłami, kołkami, tasakami i nożami być może od tych, których teraz nie tylko karmią, odziewają i przygarniają, ale także którym dziś służą jak niewolnicy.

Wszelkie prawo jakie zostało ustanowione ze względu na ukraińskich uchodźców jest prawem łamiącym konstytucję, prawem łamiącym wszelkie zasady funkcjonowania demokratycznego państwa prawa.

Gdzie są instytucje stojące na straży prawa w Polsce! Gdzie jest Trybunał Konstytucyjny, gdzie Trybunał Stanu, gdzie polskie służby wywiadu i kontrwywiadu, gdzie ci co mieli stać na straży bezpieczeństwa państwa!

Gdzie sądy nie reagujące w żaden sposób na to bezprawie, na dyskryminację i na tę agresję dokonaną na państwo polskie przez własny rząd! Za co oni biorą pieniądze zrabowane nam z naszych podatków!

W tej sytuacji już czas, aby poruszyć sprawy, które aktualnie się dzieją na naszych oczach wbrew jakiejkolwiek logice i zdrowemu rozsądkowi a które są wdrażane bez opamiętania przez obecny PiS-owski nierząd.

To już od dawna nie jest polski rząd. To jest rząd TVP-info, to rząd PiS-owskich elit i usłużnych wyrobników. To klika obłudników, kłamców, uzurpatorów i zdrajców działających bezprawnie za naszymi plecami.

Mogą nami pomiatać wyłącznie dlatego, że cynicznie wykorzystali nasze pełne zaufanie jakim ich odważyliśmy my sami już w 2015 roku. Dziś to zaufanie zostaje w podły sposób wykorzystywane przeciw nam.

Może należało by tu zacząć od tych ogromnych pieniędzy jakie PiS-owski nierząd przeznacza na ukraińskich uchodźców, obdzierając nas ze skóry i rozdając te gigantyczne miliardy w taki sposób, by wyrwane z naszych kieszeni pieniądze mogły trafiać do nikomu nieznanych- nawet jakimkolwiek służbom- najeźdźcom.

To szaleństwo nieznane jest jak dotąd polskiej historii. Szaleństwo ogarniające ponad 80% ogłupiałego polskiego społeczeństwa niemającego świadomości jakie konsekwencje tego szaleństwa na nich czekają…

PIS-owscy najemnicy globalistów, zarządzający tymczasowo krajem zwanym przez Prezydenta RP „Polin” bez oglądania się ani na prawo, ani na sprawiedliwość, łupią nasze kieszenie, by to co złupili rozdać tym, którzy w nieznanych dla nas zamiarach, najechali naszą Ojczyznę i jawnie już na mocy ustanowionego bezprawia zajmują nasze miejsca.

Rząd terroryzując polskie społeczeństwo wprowadza dyskryminację własnych obywateli. Tym razem w całej Polsce nie tylko w środkach publicznej komunikacji, obowiązuje jak za okupacji nowe "Nur für Ukrainer".

W przychodniach, w domach opieki, w tramwajach i autobusach na autostradach i na ulicach przepędzani są Polacy w momencie, kiedy tylko zjawia się Ukraiński nachodźca.

Zbrodniarze spod znaku PiS jak zbrodniarze spod znaku Bandery, ukraińskiego bożka sławiącego się najokrutniejszym mordem Polaków, nie mają żadnych zahamowań w niszczeniu i dyskryminacji Polaków.

Sprawia to, że empatia jaka stała się normalnym odruchem w obliczu wojny, dziś przeradza się w nasz koszmar.

Czy jest jeszcze dla was jakakolwiek wartość, o którą byście chcieli się jeszcze przed ubojem upomnieć wy polskie barany?

Boga wyrwali wam z serc, pieniądze z kieszeni, gwałcą was, wasze kobiety i dzieci a wy wołacie chwała Ukrainie?

Nikomu już i nigdy nie będzie was żal, bo warci jesteście nie tylko własnego losu, jaki sobie sami zapewniacie, ale i gniewu Bożego i wszelkich konsekwencji jakie nieuchronnie na was spadną.

Wy nie jesteście już Polakami, nie jesteście Narodem, nie macie honoru i nie będziecie mieli Ojczyzny a Boga wyrzekliście się sami. Sztandar „Bóg Honor i Ojczyzna” zamieniliście na kolanach na białą szmatę powiewającą przed niebieską szmatą z żółtymi gwiazdkami.

Nikt się już wami nie zajmie, nikt nad wami nie zapłacze i nawet nikt was nie pochowa. Dotarliście do nicości do swojego upragnionego przeznaczenia i tak w wieczności zostaniecie zapomniani na zawsze.


Ocena: 7 0
Głosów: 7
1137 odsłon