antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Wtorek 21 marzec 2023

Cwaniaki

"Albo PiS i interesy Polaków, albo inni reprezentujący cwaniaków" - Mówią cwaniaki z PiS. Nadchodzi czas walki o koryto, bo druga kadencja hańby dobiega końca.

Łgarze ze wszystkich stron udają się w trasę, na spotkania z Polakami aby w możliwie najbardziej efektywny sposób przenicować polskie umysły na drugą stronę i zapewnić sobie na następne lata darmowe i pełne koryto.

Ruszyły w Polskę załgane „Busy”, załgani politycy i załgane obietnice. Są juz w drodze i do Ciebie jadą.


Nasz wybawiciel. Wybawił nas od naszej suwerenności, majętności i wolności.

- Jesienią wybór będzie prosty - Mówi Mariusz Błaszczak. Albo Prawo i Sprawiedliwość, które reprezentuje interesy zwykłych Polaków, albo inni, którzy reprezentują cwaniaków

No to przyjrzyjmy się bliżej, jak cwaniaki PiS-owskie reprezentują zwykłych Polaków, bo Pan Błaszczak czy Matołusz Morawiecki, czy żoliborski liliput to już nie zwykli Polacy, ale ta nadzwyczajna kasta, „elyta”, arystokracja narodu przebranego, która nad tymi zwykłymi polaczkami przejęła blisko 8 lat temu nadzór i knut.

W ten sposób, czyli metodą kija i marchewki wyjałowili do cna umysły tych, którzy kiedyś im zaufali i już automatycznie zawsze na nich głosują.

Nikt z nich nie widzi, że to właśnie w PiS i zjednoczonej łżewicy, tak jak syf na dnie w zbiorniku oczyszczalni ścieków, tak tu zebrali się wszyscy ci cwaniacy nadzorujący Polaków o jakich mówi Błaszczak.

Prawdą jest, że wykorzystując nasze zaufanie, nie pytając się nikogo o nic reprezentują Polaków, którym jako najemni nadzorcy założyli pętlę na szyję i w coraz bardziej sadystyczny sposób nam tę pętlę zaciskają.

Skutkiem tej uzurpatorskiej reprezentacji nas, we wszelkich możliwych okolicznościach, jest likwidacja Polski nie tylko jako państwa suwerennego, ale jako państwa w ogóle.

Bezczelność PiS owskich drani przekroczyła już wszelkie granice i zaczyna osiągać rozmiary kosmiczne.

Trzeba by powołać wielki zespół śledczy, aby znaleźć jakiekolwiek oznaki prawdy w tym co głoszą i obiecują ci łgarze, czy choćby jakiekolwiek okruszyny jakiegokolwiek dobra, wśród tego co ci zbrodniarze urządzili Polsce.

Jedynym namacalnym śladem ich dokonań, na jakie w Polsce można się natknąć, są wszechobecne pomniki stawiane największemu zdrajcy w po okrągłostołowej Polsce.

To ta miniaturka Lenina, brylant globalistów i nieoceniony dobrodziej żydowskiej loży masońskiej B’nai B’rith, Lech Kaczyński najpierw sprowadził do Polski żydowskich masonów, następnie jednym podpisem odebrał Polsce suwerenność, Polakom wolność i teraz jego wyznawcy i następcy odbierają nam naszą własność i majątki.

Używają do tego najbardziej bandyckiego prawa jakie sami na własny użytek uchwalają i na tej podstawie rujnują już wszystko co polskie.


Mierny ale wierny. Zawsze zwarty i gotowy.

Na przestrzeni ośmiu lat zakłamanych rządów PIS, doszło do ostatecznej likwidacji suwerenności Polski i już dokonuje się ostatni etap przekazania wszelkiej władzy nad Polakami w ręce faszystowsko - komunistycznej UE.

Nie zważając na konstytucję, teraz dobijają już tylko to, co w Polsce jeszcze dycha… Ci ludzie bezczelnie wmawiają nam, że ratunkiem dla Polaków jest tylko rzeźnik.

- To, co dzieje się teraz, a co związane jest z atakiem na świętego Jana Pawła II, naszego papieża, można postrzegać właśnie jako atak na nasz kraj, na Polskę. Mówi Błaszczak

Tym sposobem, odpowiedzialność za atak na Polskę, jaki został dokonany przez PIS, jest przerzucany na obce media z bezczelnym i cynicznym wykorzystaniem wizerunku świętego Jana Pawła II.

Błaszczak przywołał także słowa papieża o Westerplatte, które skierowane były do młodzieży podczas jego pielgrzymki do Polski.

"Nawet, jeżeli wydawałoby się, że to zadanie jest bardzo trudne do zrealizowania, to nie wolno się poddawać, ulegać, dezerterować, trzeba takie zadanie wykonywać". - Dla nas takim zadaniem jest Polska

Co do tego nikt nie ma wątpliwości, że dla zbrodniarzy zjednoczonej łżewicy, właśnie takim zadaniem z którego oni nie zrezygnują jest Polska, dokładnie tak samo jak takim zadaniem wcześniej Polska była dla Hitlera a dziś jest dla PiS, które własnymi  łapami, to samo zadanie wykonuje dla globalistów.

Kolejnym zbawcą co to 8 lat wstaje dumnie z kolan i nie odda nawet guzika, jest Pis-owska lwica, zesłana w nagrodę do uroparlamentu Anna Zalewska.

Do samych wyborów będzie walczyć o polskie lasy, które Morawiecki już oddał unijnym komunistom jednym podpisem. Ona tych lasów już będzie bronić do końca kadencji.

W styczniu 2023 Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności Parlamentu Europejskiego wydała pozytywną opinię ws. zmiany traktatów, które przeniosłyby leśnictwo z kompetencji krajowych do tzw. kompetencji dzielonych między UE a państwa członkowskie.

Do zmiany traktatów konieczna jest jednomyślna zgoda wszystkich państw wspólnoty.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Morawiecki jako „student” pierwszy ratyfikuje nowy traktat szybciej, niż zostanie on spisany i przedstawiony do ratyfikacji. Człowiek ten w likwidowaniu Polski ma już wprawę.

Polskimi lasami będą zarządzać unijni biurokraci.

"Będziemy się bronić w Unii Europejskiej i wierzę, że tę wojnę wygramy. Na pewno będziemy mieć większość przy naszych postulatach, bo trudno, by któreś z państw europejskich chciało oddać swoje zasoby leśne w zarządzanie Unii.

Tak będa się bronic, jak powstają z kolan.Tylko głupiec może zamykac oczy na fakty.

Następny nasz zbawca w trasie to Joachim po genach Aaron tym razem Brudziński. Oni wszyscy to jedna wielka Aaronowa rodzina.

Brudziński w Brojcach: dopóki będziemy rządzić, dopóty będziemy dbać o bezpieczeństwo”. Nie wiem jakim trzeba być sadystą, żeby tak znęcać się psychicznie nad Polakami.

Zesłany w nagrodę jak Anna Zalewska do parlamentu europejskiego Joachim Brudziński spotkał się w sobotę w Brojcach (woj. zachodniopomorskie) z wyborcami.

Podczas spotkania poruszył m.in. kwestie bezpieczeństwa.

Wskazał, że lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przygotował ustawę o obronie ojczyzny.

"Gdyby nie odpowiedzialność rządu i dalekowzroczna polityka Jarosława Kaczyńskiego, ta wojna hybrydowa, którą rozpoczął Putin z Łukaszenką parę tygodni przed agresją Rosji na Ukrainę, mielibyśmy dzisiaj w Polsce tysiące nielegalnych migrantów".

To wszystko teraz trzeba przetłumaczyć na normalny język tak, żeby każdy z nas mógł zobaczyć rzeczywisty obraz tego dalekowzrocznego sokoła z Żoliborza a nie tylko Brudziński.

Po pierwsze wojna na Ukrainie jest wynikiem złamania przez Ukrainę międzynarodowych traktatów mińskich podpisanych i gwarantowanych przez Ukrainę i Zachód.

Po drugie jedyne co zrobił PIS, to jak Janosik ogołocił Polaków ze wszystkiego i oddał to co nam zrabował Ukraińcom.

Po trzecie zamiast rządzić a przynajmniej dobrze zarządzać Polską, rząd PIS stał się „Sługą Ukrainy”, przez co sprawy Polskie przestały mieć dla nich jakiekolwiek znaczenie.

Po czwarte rozbroił polską armię, wyczyścił polskie banki z pieniędzy i teraz czekamy już tylko na ustanowienie nowego państwowego święta dla Polaków święta „Stephana Bandery”

"Mam nadzieję, że zasłużymy sobie, swoją pokorną pracą, na to, że w tych kolejnych wyborach uzyskamy państwa poparcie" – podsumował.

I tu czas przejść do kolejnego reprezentanta szlachetnie załganej władzy Waldemara Budy.

„Nie było jeszcze w historii sytuacji, aby ugrupowanie czy koalicja po raz trzeci wygrała wybory. My się tego podejmujemy w wolnej Polsce po raz pierwszy; wszystko wskazuje na to, że mamy taką szansę" - podkreślił Waldemar Buda.

Buda, jak na budę przystało ma w sobie psa a można by zaryzykować, że nawet „psy wojny”.

Najemny rząd PiS, choć głośno szczeka, to jednak nie jest to „Bulterier”, którego się wszyscy boją a raczej taki „ból terier” który szczerzy kły, czyli innymi słowy taki pies obronny, którego pan z Nowego Jorku z mieniem bezspadkowym musi bronić przez 24 godziny na dobę.

W polskiej historii nie było także jeszcze takiej sytuacji, żeby po drugiej kadencji rząd, który rządził przez 8 lat w z całości poszedł do więzienia.

My się takiego zadania podejmiemy Panie Buda oby w końcu stał się precedens.

Waldemar Buda nie kombinuje za wiele z ornamentem swoich obietnic,  ale w żywe oczy z podniesioną głową łże wyborcom z Łowicza. 

"Przyszłość to Polska" - mówi Buda

Ale każdy już wie, że Polskę PIS zlikwidował, czyli Pan Buda innymi słowy mówi ludziom, że przy PiS nikt już żadnej przyszłości mieć nie będzie.

Spotkania opozycji z mieszkańcami różnych miejscowości Buda nazwał "obwoźnym handlem obietnicami".

Tak oto konkurencja PIS nie pozostaje w tyle. Teraz Polacy mogą sobie wybrać: głosować na łgarzy z PIS, czy na łgarzy z PO. A może wybrać łgarzy z PSL lub z SLD choć profesjonalnie, łżeć potrafi jedynie Hołownia 2050.

Demokracja pozwala nam samym wybrać sobie kata.

Wstępne obliczenia dotyczące kosztów przyjęcia przez Polskę uchodźców z Ukrainy wskazują, że rocznie przy milionie osób "dochodzimy nawet do 10 mld zł".

Szacuje się, że w Polsce przebywa na dziś około 15 milionów obywateli Ukrainy, co daje nam ponad 150 miliardów złotych rocznie na utrzymanie przesiedleńców.

Wszystko to z pożyczek jakie rząd bezustannie zaciąga na nasze konto.

"Jako społeczeństwo wspólnie dźwigamy te ciężary, które przynosi nam świat - teraz jest to wojna. Surowce zdrożały wszystkim; płacimy więcej za węgiel, prąd itd., co przekłada się na żywność i inne produkty" - dodał.

Ależ Panie Buda...My to wszystko mieliśmy swoje ! Gdzie to jest ?

Jednym słowem to wspólne dźwiganie ciężarów wygląda w ten sposób, że Polacy są okradani ze swojej własności zarówno poprzez inflacje jak i podatki.

Tak zrabowane nam środki, idą natychmiast w obce ręce, albo jako odsetki od zaciągniętych na nasze konto kredytów, albo jako darowizna dla UPA na wojnę. Za wszystko płacą Polacy i to często tę najwyższą cenę.

Podczas Forum Klubów "Gazety Polskiej" województwa dolnośląskiego, odnalazła się zbawczyni nie tylko polskich dzieci - Elżbieta Witek.

 Najpierw kazała zakładać im kagańce na twarz, potem je poszczepiła i pozamykała w domach aż w końcu okazało się że jest bezradna, bo większość dzieci to dobrodziejstwo jednak przeżyło.

- Hasło "ratujmy nasze dzieci", pomóżmy rodzicom, którzy nieraz są bezradni - jest jednym z ważnych celów, który chce przed sobą postawić. - mówi.

Przytoczyła wypowiedź jednej z kobiet, która mówiła, że są "normalną, szanującą się rodziną, katolicką, gdzie syn znakomicie się uczy i któregoś dnia przyszedł, mówiąc, że nie chce mu się żyć".

Nikogo to nie powinno dziwić. Dziecko napatrzyło się na to, co te łgarze PiS-owskie wyprawiają z jego Ojczyzną.

Dowiedziało się także, ile czasu będzie musiało spłacać te pożyczki, pozaciągane przez Morawieckiego na jego konto, to mu się odechciało żyć. Nikogo normalnego to nie dziwi.

- Zamierzam osobiście zaangażować się w tę kwestię, bo przyszłość naszych dzieci, następnych pokoleń, jest niezmiernie istotna.

Tu akurat, można dopatrzeć się jakiegoś ziarenka prawdy. Przecież Morawiecki z rodziną i cała Pisowska klika tych pożyczek pozaciąganych przez Matołusza nie będzie spłacać.

Do spłaty potrzebni są młodzi niewykształceni i spolegliwi ludzie z następnych pokoleń, bo to one zostały tymi pożyczkami już obciążone.

- Pandemia, która zamknęła nasze dzieci w domach, jeszcze bardziej to pogłębiła. Zerwały się relacje, spotkania, nawet z najbliższymi, nie tylko z kolegami. Dzisiaj mamy tego konsekwencje, ale nie możemy udawać, że problemu nie ma.

Jeśli nie możecie udawać to po co właśnie udajecie ? Przecież to są wasze osiągnięcia i to nie pandemia, tylko wy swoimi szykanami i terrorem  pozrywaliście relacje z najbliższymi, pozamykaliście ludzi w domach.

Na dodatek, poszczepiliście otumanionych Polaków, którzy dziś gasną tysiącami po tym zajzajerze. I właśnie udajecie, że problemu nie ma.

Tak oto nastąpiła inauguracja załganej kampanii, bo to wysiłek tylko raz na 4 lata i do tego nadzwyczaj opłacalny.

Profity jakie od globalistów krążą pod stołem, są nie do pogardzenia. Nie ma takiego łgarstwa, którego by nie można obiecać otumanionym baranom, którym już nawet nie chce się chcieć, by cokolwiek mieć i kim kolwiek być.

Oni nie uczestniczą w wyborach oni kibicują, każdy swoim bandytom, by ostatecznie już po wyborach, na luzie zliczać dni wydzielania do atmosfery dwutlenku węgla wytworzonego po tym PiS-owskim dobrobycie.

Ci Kibice przed telewizorami piją piwo i trzymają kciuki za Igę Świątek z ukraińską kokardką. Im wszystko jedno kto ich ograbi do cna i na koniec skutecznie zaszczepi. Oni są postępowi, tolerancyjni i nowocześni.

My natomiast jesteśmy Polakami, ludźmi którym nie jest obojętny nasz własny los i los naszych dzieci.

Naszym obowiązkiem jest walka przeciw zbrodniarzom i zdrajcom, którzy nas niewolną i odbierają nam nasze prawa i nasze majątki.

Naszym Obowiązkiem staje się w tym samym stopniu, osądzenie wszystkich zbrodni jakie się na nas i na naszej Ojczyźnie dokonały.

Jeśli sami nie upomnimy się o naszą przyszłość i przeszłość, nikt o nas nawet nie będzie pamiętać. Jesteście tyle warci ile dobrej pamięci po sobie możecie zostawić.

Czy Polacy uparcie zatem, będą słuchać tych łgarstw, by ostatecznie wybrać sobie, po raz kolejny już sprawdzonego i doświadczonego oprawcę ?.


Ocena: 9 0
Głosów: 9
3324 odsłon