antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo
Poniedziałek 21 Marca 2022

Morawiecki zdradził


Wojna wojną ale powierzone zadania trzeba wykonywać do końca.

Podczas Rady Europejskiej namawiałem innych przywódców do wprowadzenia nowych środków bezpieczeństwa energetycznego, m.in. maksymalnej ceny gazu, aby wzmocnić odporność UE i chronić gospodarkę - napisał Morawiecki.

Premier Morawiecki jest pierwszym Premierem Polski w całej historii, który od pierwszego dnia objęcia sterów władzy skupia się wyłącznie na jak największym zadłużaniu Polski.

Krótko mówiąc. Premier pożycza na procent i rozdaje to co pożyczył bez procentu, ale spłacać to co Premier pożyczył będą ci, którym te pożyczki Premier rozdaje i następne ich pokolenia.

Celem takiego działania może być wyłącznie likwidacja Polski jako państwa i oddanie Narodu Polskiego pod but globalnych właścicieli.

Innych konsekwencji tak ogromnego zadłużania Państwa i Narodu być nie może.

Zadłużanie Polski, odbywa się na zasadzie emisji obligacji pod zastaw kolejnych dóbr jakie jeszcze ostały się polską własnością.

Wszelkie plusy, wyprawki i zasiłki rozdawane Polakom bez opamiętania to kolejne wyzbywanie się polskiej własności. Tarcze kryzysowe, to dalsze podejmowanie bardzo kosztownych obciążeń i zobowiązań państwa Polskiego.

Teraz Morawiecki obciąża skarb państwa nowymi pożyczkami na procent, i obdarza nimi Ukraińców aby nareszcie poczuli się w Polsce panami by choć trochę dorównać kulturowo Lachom.

Ten koszt Premier także dorzuci Polakom do spłacania bo wisieć za jedna nogę czy za dwie to ten sam czort.

Zwiększanie przez rząd wydatków na wszystko jest finansowane z obligacji, których zastawem jest polska własność. Nawet ta najbardziej prywatna każdego polskiego obywatela jaką jest nieruchomość czy cokolwiek innego.

Polacy nie zdają sobie jeszcze sprawy z tego, w jakiej znaleźli się sytuacji. Dzięki postsolidarnościowym rządom sprawowanym na mocy przekrętu kanciastego stołu, jakim była umowa kanalii z bandytami.

Już wkrótce może się okazać, że ci wszyscy szczęśliwcy przejadający swoje odebrane plusy i tarcze nie mają nic, a to co posiadają będą musieli oddać posiadaczom emitowanych bez opamiętania obligacji

Sankcje muszą być bolesne, ale i dobra zmiana także już zabolała niejednego z nas jak te bolesne sankcje.

Za mocnym ukaraniem Rosji jest Stały Przedstawiciel Polski przy UE Andrzej Sadoś.

- Sankcje wobec Rosji muszą być bardzo skuteczne, bardzo bolesne. Musimy rozszerzyć sankcje na sektor bankowy. Musimy wprowadzić bardzo poważne i bardzo bolesne sankcje w sektorze energetycznym.

-Musimy wprowadzić sankcje w sektorze transportu zarówno morskiego, jak i transportu drogowego, żeby odciąć rosyjski reżim od źródeł finansowania – powiedział Sadoś w rozmowie z dziennikarzami.

Co będzie, jeśli „rosyjski reżim” w odwecie nałoży swoje sankcje i odetnie tych wojujących bohaterów Ukrainy od źródeł surowcowych? nikt tego nie wie i nikt nawet sobie takich pytań nie zadaje.

Sadoś dodał, że sankcje w dalszym ciągu muszą być nakładane na oligarchów, ale również na osoby związane z rosyjskim reżimem i propagandą, w tym propagandowymi mediami.

„Cały czas eksperci pracują nad poszerzaniem sankcji, nad ich uszczelnianiem, nad blokowaniem możliwości ich obchodzenia” – zaznaczył ambasador.

Jeśli to miało by być podstawą wprowadzania w życie sankcji, to takie sankcje w pierwszej kolejności powinny być nałożone na Sadosia.

Z jego wypowiedzi wynikają bowiem wszystkie warunki niezbędne do nakładania sankcji na reżim pełniący władzę podstępem, wbrew woli Narodu, który taka osoba reprezentuje

A tymczasem Premier Włoch Draghi spotkał się w Rzymie z premierami Hiszpanii Sanchezem i Portugalii Costą, a zdalnie połączony z nimi był szef greckiego rządu Kyriakos Micotakis.

Po rozmowach Draghi oświadczył, że Unia Europejska, która "zjednoczona i zdeterminowana" zareagowała na agresję Rosji na Ukrainę, musi wykazać się teraz taką samą spójnością, by chronić gospodarkę krajów unijnych przed konsekwencjami tej wojny.

Włoski premier mówił, że wojna na Ukrainie wywołała trudności na rynku surowców oraz podwyżki.

Portal "niezależna" opublikował te informacje w artykule pod tytułem: „Premier Morawiecki zdradził, do czego namawiał europejskich przywódców”.

Premier Morawiecki zrobił więc to co umie najlepiej. Zdradził, bo to ma we krwi. Jedyne co potrafi Premier Morawiecki to zdradzać.

Nie wiem czy żonę też zdradza, ale skoro to taki charakter to wszystko możliwe. On po prostu pławi się w zdradach i łgarstwie, którego już jawnie nadużywa na co dzień.

Nic z tego co zapowiadał Pan Premier Matołusz Morawiecki nie znalazło pokrycia w faktach. Jeśli coś miał wspomóc to osłabił, jeśli coś miało wzbogacać to zubożało, jeśli coś miało wzmacniać to ostatecznie osłabiło.

Wszystko co zrobił ten człowiek to jedno pasmo destrukcji Państwa i pogrążania w niewolnictwie Polskiego Narodu.

Na początku sprawowania rządów przez PIS obdarzyłem to ugrupowanie 100% zaufaniem, bo ufałem w to, że Ci ludzie mają i Boga i Ojczyznę w sercu. Po 6 latach ich rządów okazało się jednak, że nic z tych obietnic jakie były składane Narodowi nie było traktowane z jakąkolwiek odpowiedzialnością.


Wzrost gospodarczy był jedynie urojonym wzrostem wynikającym z zadłużania Polaków na kolejne miliardy i dolarów i złotych które spłacać będą j musiały już nasze dzieci a potem wnuki, prawnuki i praprawnuki i na tym jeszcze nie koniec.


Ocena: 69 7
Głosów: 76
7202 odsłon