antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Piątek 24.06.2022

Stało się ….

Minęły dekady od tzw. pokojowej rewolucji SB z roku 1980, która sobie stworzyła ruch „Solidarność” dla przepoczwarzenia komunistycznej Godzili w kapitalistycznego King Konga.

W ciągu tych lat, nasza Ojczyzna z każdym rokiem, traciła jakiś kawałek suwerenności i ogromne zasoby majątkowe, na rzecz prywatnej własności komunistycznych zbrodniarzy i ich współpracowników, którzy rozproszyli się i wymieszali wśród nas.

Ci bezwzględni zwyrodnialcy, zamienili sobie komunizm na kapitalizm i z nadzorców państwowych dóbr, stali się tych dóbr właścicielami..

Na przestrzeni lat podejmowali oni w naszym imieniu decyzje i dyplomatyczne zabiegi, które doprowadziły do utraty suwerenności państwa, dzięki czemu nasze losy zostały oddane w ręce obcych, bez pytania nas o jakiekolwiek zdanie a ich interesy, grabież i zbrodnie stały się bezpieczne i zostały zalegalizowane.

Dziś jest już jasne, że wszelkie decyzje pozbawiające nas suwerenności, były dyktowane osobistymi interesami tych, którym nieświadomie oraz bezkrytycznie zaufaliśmy i w ich ręce oddaliśmy stery władzy.

Oni wykorzystując nasze zaufanie decydowali wg własnych potrzeb a nie naszych, począwszy od wstąpienia do eurochlewu a skończywszy na Krajowym Planie Obrabiania Polaków.

Jeszcze nie tak dawno można było ostrzegać, że rządzą nami zdrajcy, złodzieje i sprzedawczyki, że jeśli dalej tak będzie to skasują nam Polskę, że wszystko do tego zmierza, ale dziś jesteśmy już w tym miejscu, gdzie możemy tylko informować, że to już się stało, że Polski już nie ma.

U władzy zmieniali się na przemian ci sami ludzie z jawnych i ukrytych kadr SB a także służb wojskowych, wraz ze swoimi tajnymi współpracownikami i dążyli do jak najszybszej likwidacji państwa polskiego.

Ten swój cel właśnie zrealizowali.


Polski już nie ma ratujcie przynajmniej swoje dusze…

W ciągu 40 lat, ta komunistyczna zaraza okradła nas do spodu i skasowała nam państwo. Tak właśnie wygląda tolerancja zła w praktyce.

Teraz przed nami ponownie stanęła konieczność walki o suwerenność, niepodległość, o wolność naszą na naszej ziemi, o odzyskanie własnej państwowości i podmiotowości o przywrócenie sztandaru „Bóg Honor Ojczyzna” do naszego życia i na właściwe miejsce.

Dziś Polska jest już tylko dobijana. Codziennie dostajemy nową porcję przygnębiających decyzji i informacji, bo już nikt się z nami nie liczy.

Przybywa podatków, ubywa własności i wolności a jeszcze czeka nas wojna z Rosją i wtedy tych co nie wybije inflacja i szczepionki, wybiją Rosjanie.

Polska z Polaków zostanie dokładnie oczyszczona.

PiS będzie wybrany tym razem przez Ukraińców a resztki naszej własności zostaną nam zabrane ze względu na inflację, kolejne podatki, za długi jakie narastają, przez niczym nieograniczone rozdawnictwo naszych dóbr, spadkobiercom Bandery i pohitlerowskim formacjom Ukrainy, które władza polskojęzyczna nakazuje nam dziś czcić, i zapomnieć o ich zbrodniach.

Na zapleczu czeka 240 milionów szczepionek, które potrafią zabijać i na koniec pozbawieni jakiejkolwiek komunikacji z normalnym, światem, wystawieni na PIS-owską propagandę, radośnie udamy się do ubojni w celu swojej utylizacji.

Zielony ład zatriumfuje …

Polacy nie robią nic.  Jakiś amok dopadł naród Polski, któremu już nie chce się chcieć. Wybrali sobie kata i czekają juz tylko na egzekucję.

Wlepieni w ekrany telewizorni podniecają się tym badziewiem, które odwraca ich uwagę od tego, co tuż za ich progiem na nich czeka.

Morawiecki zapowiedział na jesień kowidozę i znowu zanosi się na kagańce, domowy areszt, oraz zatrzymanie wszelkiej działalności małych i średnich przedsiębiorstw, bo przecież ten rząd robi dokładnie to samo co Putin na Ukrainie a mianowicie równa nasze życie z ziemią.

„Wierzę, że w Komisji Europejskiej zwycięży zdrowy rozsądek, poczucie rzeczywistości wojennej, zwykła przyzwoitość – powiedział mały prezes.

Odnosząc się do pieniędzy na KPO Jarosław Kaczyński dodał: „Nam się to po prostu należy, wypełniliśmy te warunki".

Wypełniliście warunki?  To te warunki jakie widać na tym zdjęciu? Co jeszcze musieliście zrobić, żeby sprzedać swój kraj i swój naród do końca, za te judaszowe srebrniki?

Wam się należy dożywotnie więzienie za zdradę stanu, za zniszczenie całej Polski, za uśmiercanie Polaków przy okazji pandemii globalistów, za odbieranie nam wolności, za te wszystkie przekręty finansowe, które są źródłem finasowania waszej zbrodniczej działalności.

Obawiam się, że Norymberga 2.0 to stanowczo dla was za mało.

„Nasz rząd czyni wszystko, by przekonać państwa zachodnie do pomocy Ukrainie, a przede wszystkim do dostarczania precyzyjnej broni dalekiego zasięgu"- powiedział Prezes.

Czyj to jest ten wasz rząd, Panie Kaczyński? Kogo pytaliście o zdanie i czyje żądania przedstawiacie zachodowi?

(...)Jeśli Ukraińcy nie otrzymają takiej broni, to bieg wypadków może być bardzo niedobry. Głównym zawołaniem tych wszystkich, którzy ograniczają pomoc, jest „nie możemy eskalować”. Jeśli Rosjanie znów uderzą na Charków, jeśli front donbaski pęknie, to będzie straszliwa klęska Zachodu (…)

(…) Mam nadzieję i apeluję o to, by Zachód, by USA i inne państwa jednak działały z pełną determinacją, by Duch Św. na nich zstąpił i podejmowali odważne, mądre decyzje"

Czy do odważnych i mądrych decyzji należy wchodzenie w konflikt militarny z potęgą nuklearną, tylko po to, żeby Prezes mógł być usatysfakcjonowany?

Czy to odważne i mądre decyzje nakazują Prezesowi i obozowi rządzącemu narażanie całego narodu na śmierć a państwa polskiego na fizyczne unicestwienie?

Dewizą Prezesa jest najwyraźniej „po mnie choćby Potop”. Kaczyński ubzdurał sobie, że będzie mógł wymuszać na zachodzie takie działania jakie leżą w jego interesach. 

Tymczasem codziennie widzimy jak po tych kaczych łapach spływa za każdym razem odwaga Prezesa, kiedy UE pokiwa palcem i tupnie nogą.

Widać, jak Polska pada nie tylko na kolana, ale i na twarz i jak na kolanach czołga się pod stopy ludowych komisarzy z Brukseli, którzy dzięki Premierowi polskojęzycznego rządu robią sobie z nami co chcą…

Ofensywa antypolska jest w pełnym rozpędzie. Kto tego nie widzi jest albo głupcem, albo ślepcem. W nurt aktywności retorycznej włączyli się także natychmiast media, w tym każdy kto tylko potrafi trzymać długopis w ręku, rozpoznaje litery na klawiaturze albo potrafi dotrzeć przed kamerę przekazującą obraz i dźwięk dalej niż samo studio.

Mnożą się książki jak grzyby po deszczu i jeden ekspert goni drugiego w doradzaniu antypolskim uzurpatorom.

Ci sami eksperci przez lata pisali inne książki z których nic się do dziś nie sprawdziło. Pieniądze za sprzedany chłam zostały w ich kieszeniach.

Dziś nie ma pisarzy książek, są cwaniacy żerujący na polityce. Po latach okazuje się, że niemal wszystkie te dzieła to bzdury, ale nikt tak daleko wstecz pamięcią nie chce sięgnąć…  

Może dlatego, że książki te były pisane w III RP a czytane są już w Polinie ?

Nagle mowa nienawiści stała się szlachetna, niezbędna i konieczna. Nikt nikogo nie ściga za grożenie śmiercią "ruskim" i tylko patrzeć jak mowa nienawiści będzie nagradzana orderem „Orła Białego” przez tego, którego korzenie tkwią tak głęboko w Ukrainie, że aż być może i w zbrodniczym Banderyźmie.

To by wyjaśniało państwowe zamiatanie pod dywan rzezi Wołyńskiej i tolerancję dla ukraińskich spadkobierców hitlerowskich formacji „Azow”, zbrodniczych tradycji Stepana Bandery i Romana Szuchewycza.

Co nas czeka? Być może powtórka z historii, a jeśli już nie, to bieda. W Polinie nie będzie żadnych odcieni kolorów, nie będzie odcieni szarości. Będzie białe i czarne. Nędza i bogactwo.

Ci o dochodach do 5 tysięcy będą wymierać nękani restrykcjami, szczepionkami, podatkami, inflacją i grabieżą albo dostaną zasiłek, którego wystarczy na zapicie świadomości własnej sytuacji.

Klasa średnia o zarobkach od 6 do 15 tysięcy, o ile nie zbankrutuje, będzie miała okazję poznać, jak smakuje rosół z kury tak okrojonej, że na kościach będą ślady noża. No i zostaną jeszce bogaci.

Bogaci, czyli ci, co doprowadzili do upadku państwo polskie, by się na jego gruzach dorobić. To ci co mają nie tylko rabunek na sumieniu, ale i życie milionów Polaków, które każdego dnia w coraz większej obfitości gaśnie…

W końcu troska o naród, który sam lekceważy samego siebie, naród, który nie szanuje, ani siebie ani własnej historii, nie może wzbudzać niczyjej empatii.

Empatię wzbudzają Ukraińcy, bo tam jest wciąż nieprzebrane bogactwo, do którego trzeba się jakoś dobrać. My mieliśmy jeszcze tyle szczęścia, że ani Prezydent Polin ani Premier z importu nie musieli po objęciu swoich urzędów uczyć się polskiego języka, tak jak Zełenski musiał się uczyć ukraińskiego.  

Nadszedł już czas abyśmy sobie wszyscy uświadomili to, że weterani SB ckiej „Solidarności” tacy jak PiS jak SLD, PSL, PO, Unia Demokratyczna czy Unia Wolności powinni być całkowicie wykreśleni z możliwości przyjęcia tych zbrodniarzy jako opcji wyboru.

Kaczyński i Morawiecki powinni w końcu być tak traktowani, jak Jerzy Urban, Michnik, Geremek, Niesiołowski i inny margines polskiej ziemi na hańbę dla Polaków wydany, który pojawił sie w naszym życiu jak zombie z komunistycznego cmentarza.

Jeśli tego nie zrobimy teraz, to nie zrobimy tego już nigdy …


Ocena: 1 0
Głosów: 1
3401 odsłon