antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Poniedziałek 16.05.2022

Na Krawędzi Obłędu

Polska doczekała się czasu ostatecznego. Pod przykrywką patriotyzmu "zorganizowana grupa przestępcza" skupiona w partii politycznej PIS wraz z partiami kolaborującymi, uciekając się do cynicznych obietnic wyborczych, w 2015 r. wyłudziła od Polaków zwycięstwo wyborcze i władzę, by po latach odebrać Polakom nie tylko to co mieli najcenniejsze, ale wszystko.

Dopiero dziś, kiedy ofensywa globalnych psychopatów nabrała ogromnego tempa wychodzą na wierzch cele dla jakich rządy wielu państw  w tym Polski tę władzę sprawują.

Do polskiego parlamentu przedostali się obcy Polsce ludzie, którzy noszą nie swoje lub zupełnie obce nazwiska ukrywając z premedytacja swoją tożsamość ideologiczną, narodową i wyznaniową z czym ściśle wiążą się, ich zamiary i cele polityczne.

Opanowali oni polski parlament i przejęli całkowitą władzę i kontrolę nad polskim państwem i narodem.

Po latach okazało się, że głosami Polaków władzę dostali nie przedstawiciele i reprezentaci polskiego narodu ale wrogie Polsce siły realizujące globalistyczne cele.

Dziś o losach naszych decydują zakonspirowani żydzi i zwyrodniali prymitywni koniunkturaliści, którzy jeśli mogą już decydować to natychmiast wszystko, co da się zamienić na pieniądze na te pieniądze zamieniają.

To dlatego Polska, choć tak bogata, zapada się w czeluści biedy, niewolnictwa a także państwowego terroryzmu i nie może podnieść się ze swojego upadku.

Po wygranej PIS, Premierem została Beata Szydło, ale ze względu na zbyt jawne obnoszenie się z polskim patriotyzmem, musiała to stanowisko opuścić na rzecz Matołusza Morawieckiego, człowieka z żydowskim pochodzeniem, namaszczonego przez Prezesa i globalistów.

Wyznał on, że „członkowie jego rodziny” byli w stanie przeżyć niemiecką okupację dzięki pomocy polskich rodzin, lecz „żadna z tych osób, które narażały swoje życie, nie została zaliczona w poczet Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata”.

Nie wyznał jednak, że jego dzieci uczyły się w najbardziej patriotycznej, warszawskiej szkole Lauder-Morasha gdzie językiem wykładowym jest język hebrajski.

Nie zwierzył się taże nikomu, że on sam jest wychowankiem żydowskich elit psychopatów z Davos i został namaszczony na gubernatora Polski przez Klausa Schwaba.

Rządzi tak, jakby jedynym jego zadaniem było maksymalne zadłużenie Polski, by w najkrótszym czasie międzynarodowi szabrownicy mogli przejąć Polskę na swoją własność, właśnie za długi jakimi nas obciąża Matołusz Morawiecki.

To stąd się biorą te niekończące się plusy, lockdowny, tarcze ochronne wszelkiej maści i tak hojne wspieranie Ukraińców wojujących z Rosjanami a także niczym nieograniczone przyjmowanie w nasze granice przesiedleńców ukraińskich bez względu na koszty.

Płacą przecież Polacy, nie on.

Do końca nie wiadomo czy nominacja na Premiera Polski wynikała z własnej woli Jarosława Kaczyńskiego czy wprost globaliści zażądali od niego takiej decyzji.

Nic co żydowskie nie jest mu obce. Morawiecki nie tylko sprzyja globalistom i realizuje ich cele, ale także akceptuje najbardziej zbrodnicze idee formułowane przez takich geniuszy ludzkiego rozumu jak Prof. Harrari z którym ostatnio ostentacyjnie się spotkał podczas konferencji Impact’22 w Poznaniu.

Harrari to agresywny psychopata, dewiant intelektualny, prawa ręka Klausa Schwaba, propagator globalnego i totalnego uboju ludzkości, propagator kazirodztwa i kanibalizmu.

Sam będąc pedałem głosi, że wszystko cokolwiek istnieje powinno być przez człowieka wykorzystywane bez ograniczeń i bez oglądania się na cokolwiek a tym bardziej na końcowy efekt i skutki takich działań.

Poznał swojego "męża" Icika Jahawa w 2002 roku. Ponieważ nie mogli się pobrać w Izraelu, zrobili to w Toronto w Kanadzie. Dziś mieszkają w Mesillat Cijjon niedaleko Jerozolimy.

Takich właśnie ludzi nobilituje Premier Morawiecki i uwierzytelnia dewianta, wynosząc go do naukowego autorytetu i tym samym wszystkie poglądy jakie głosi Harrari on sam jest gotów akceptować, z kazirodztwem i kanibalizmem włącznie.

Mówi się o Harrarim: specjalista od wszystkiego, ale to wszechstronny dyletant, który żeglując po oceanie współczesnej wiedzy, omija rafy nauki i wiary by szerzyć i wdrażać w życie urojenia agresywnej psychopatii.

W tym zadziwiającym, procesie nie ma miejsca dla niezniszczalnego, duchowego pierwiastka, którego obecność stanowiłaby rdzeń człowieczeństwa.

Zbiór poglądów przedstawiony przez Harrariego sprowadza się do tego, iż żadnych sądów, włącznie z prezentowanymi przez niego, nie można uznać za prawdziwe, bo nasze myślenie, podejmowanie decyzji i nawet nasze „ja” są czystą fikcją.

Tak więc ten kto twierdzi, że jego myśl jest przypadkowym produktem ukształtowanej przez ewolucję biochemii mózgu, dyskredytuje wszystkie własne myśli.

Harrari cynicznie wykorzystuje wojnę na Ukrainie by szerzyć i wymuszać akceptację dla globalnego terroryzmu i totalitaryzmu. Nie bedziemy mieli nic , nawet włąsnych myśli i tylko wtedy bedziemy szczęśliwi.

Potrzebujemy nowego sprawnego porządku światowego, by nie popaść w erę wojen, biedy i chorób – mówi

Posługuje się sloganami globalistów by w myśl teorii Goebbbelsa kłamstwo powtarzane wiele razy stawało się prawdą…

Z takim człowiekiem spotkał się Premier polskiego rządu i uwiarygadnia go propagując tym samym, wszystkie wyznawane przez niego podglądy i idee.

Nie wiadomo tylko czy sam premier na tym spotkaniu zabiegał o instrukcje jak zostać pedałem, kazirodcą czy kanibalem, bo jakiś cel ta wizyta musiała mieć.

Harrari sprowadza szczęście wyłącznie do doznań cielesnych. Wolność natomiast zakłada, nie tylko możliwość realizacji pragnień, ale możliwość ich swobodnego kształtowania, czyli „wolność pragnienia tego, czego chce się pragnąć”, jak pisał z kolei amerykański filozof Harry Gordon Frankfurt.

Ten psychopata zwany profesorem stwarza nową religię a nowa religia stwarza na nowo człowieka, wprowadzając nas w erę technohumanizmu, w której ma nastąpić zdegradowanie człowieka, do chemiczno biologicznej maszyny.

Jako wszechstronny specjalista od wszystkiego zajął się także Rosjanami. "Putin dostrzegł, że porządek światowy się rozpadł, że nikt go nie powstrzyma".

Gdyby Putinowi się udało, skutkiem byłby początek końca światowego porządku,  przestrzega Harrari.

To, dlatego klika globalistów łączy swoje możliwości światowego bandytyzmu po to, by pokonać Putina.

Na terenie Ukrainy są i pracują zachodnie laboratoria finansowane przez najbogatszych paranoików na ziemi.

To tam jak głoszą „fakenewsy” - poza mediami głownego ścieku - realizowały się między innymi takie dobra globalne jak covid-19 i inne zbrodnie nie mające związku z nauką.

Podziemia Azwowstallu o powierzchni tysięcy metrów kwadratowych mają być tego najdobitniejszym dowodem i mają skrywac najmroczniejsze koszmary wspólczesnego człowieka.

To, dlatego toczy się tam tak zażarty bój do ostatniego żołnierza, bo kiedy Azwowstall zostanie zdobyty przez Rosjan, świat może dowiedzieć sie o tym co tam się działo.

Czy to jest jeden z powodów, dla których z taką determinacją cały zachód wspiera militarnie i finansowo Ukrainę? Rodziny Bidenów i Clintonów mają tam swoje skryte interesy, którym już nie da sie zaprzeczyć.

Drugim powodem ukraińskiej tragedii jest konieczność wywołania głodu na ziemi w celu przyśpieszenia depopulacji świata. Wkroczyliśmy w okres realizacji tej zbrodni wyrytej na monumencie Georgia Guidestones.

Musimy myśleć w kategoriach szerszych niż europejskie, głosi Harrari, musimy wypracować funkcjonujący porządek światowy, aby zapobiec wojnom i pandemiom, przeciwdziałać zagrożeniom ekologicznym.

Globalizm polega na wypracowaniu globalnych wartości i reguł, które będą porządkowały relacje między narodami" – mówił Harrari.

To już nie są żarty, To już nie jest teoria spiskowa. To dzieję się naprawdę dziś, tu i teraz, dlatego organizujcie się, zakładajcie nowe partie, organizacje i stowarzyszenia na rzecz Polski na rzecz wolności i normalności.

Organizujcie się wśród samych siebie, spośród polskiego narodu a potem szukajcie między sobą tego co was może połączyć, przeciw zdradzie i złu…  bo kiedy dobro się jednoczy, żadne zło się nie ostanie.


Ocena: 2 0
Głosów: 2
4468 odsłon