antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Czwartek 16 marzec 2023

Sztuczna Inteligencja


Rok 2023
to rok, w którym po raz kolejny Polacy będą teoretycznie dokonywać wyboru. W zwiąku z tym nasuwa się tu tylko jedno pytanie.

Czy rzeczywiście Polacy dokonują wyboru czy może jedynie głosują, bo krzyżyk przecież, jeszcze jakaś część w polskim społeczeństwie potrafi postawić.

Dzisiejsza cywilizacja coraz częściej rezygnuje ze swojej inteligencji i powierza swój los inteligencji sztucznej, którą jak wiadomo tworzą nie maszyny nie ufoludki a programiści według ścisłego zapotrzebowania propagandy globalnych uzurpatorów.


Sztuczna inteligencja

Jakkolwiek by na to nie spojrzeć nie ma podstaw by twierdzić, że w zarzadzaniu Polską bierze udział jakakolwiek inteligencja albo też można założyć, że ci co rządzą Polską dysponują wyłącznie sztuczną inteligencją.

Człowiek sam z siebie nigdy by w tak prymitywny sposób nie unicestwiał tego co normalne, dobre, pożyteczne i oczekiwane.

Władza w Polsce jest wyłaniana w trakcie wyborów parlamentarnych, jednakże faktycznie mamy tu do czynienia z uczestnictwem w głosowaniu bez dokonywania jakiegokolwiek wyboru.

Skutki głosowania niosą jednak konsekwencje nie tylko dla tych co głosowali, ale rozciągają się na cały naród.

Od początków już nawet XIX wieku po dziś dzień, doskonali się system tumanienia społeczeństwa i kanalizowania jego myśli, reakcji i decyzji w pożądanym przez globalnych uzurpatorów kierunku.

Zaangażowano w ten proceder zarówno socjotechnikę jak i najnowsze technologie a także instrumenty siły i przemocy jakimi dysponuje państwo i jakie zostały ustanowione przez przestępców działających w polskojęzycznym parlamencie.

Celem wyborów jest wybranie osób na służbę narodowi, które będą podejmowały w naszym imieniu i na nasz pożytek najróżniejsze decyzje mające zapewniać rozwój Kraju i dobrobyt nas wszystkich.

Tymczasem wybory stały się sposobem na dotarcie do przywilejów i niebotycznych korzyści osobistych jakie zapewnia posiadanie władzy w swoich rękach.


Lewacki patriotyzm.

Każdy rząd od niepamiętnych już czasów, służy w pierwszej kolejności wyłącznie sobie a następnie odpowiednio skorumpowany realizuje cele obcej agentury.

Dziś „słudzy narodu ukraińskiego” mogą czerpać weszelkie profity, nie oglądając się na opinię tych, od których ta władza swoją władzę dostała.

Jeszcze nie tak dawno życie u nas toczyło się zgodnie z zasadami jakie sprawdzały się przez ponad 1000 lat.

Dziś międzynarodowa bandyteria przyśpieszyła tępa by wszystko co było dobre, zdrowe, pożyteczne i normalne odwrócić do góry nogami i zniszczyć.

W proceder ten najgorliwiej zaangażowali się obcy najemnicy zarządzający Polską.

Korzystając ze zdobyczy najnowszych technologii bez względu na rzeczywiste wyniki głosowania w Polsce, tę władzę zapewniają sobie poza wyborami by służyć swoim panom,  samym sobie i na własny pożytek.

Tak było za rządów wszystkich poprzednich najemników od okrągłego stołu a więc z SLD, PSL, PO i PIS, tak też i dziś, ten rabunek Polski trwa w coraz bardziej nachalny i zachłanny sposób co wynika z obawy, że następna szansa na obrobienie Polaków może się już nie nadarzyć.

W efekcie tej zbrodni jakiej na Polsce dokonywali Leszek Miller Marek Belka, Kazimierz Marcinkiewicz, Jarosław Kaczyński, Donald Tusk, Ewa kopacz i obecnie Matołusz Morawiecki, Polska została totalnie ograbiona ze swoich dóbr zdradzona sprzedana, pogrążona w zamordyzmie i ostatecznie zlikwidowana.

Nastąpiło niewyobrażalne zadłużenie Polaków z którego niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak i z konsekwencji dla nas wszystkich jakie z tego zadłużenia płyną.

Morawiecki ostatecznie dobił nasz kraj zaciągając kolejne długi na wiele pokoleń do XXII wieku włącznie, nastąpiło rozbrojenie wojska, zniszczenie przemysłu (większego i mniejszego) likwidacja polskiego businessu, rolnictwa, edukacji i zlikwidowanie klasy średniej która była motorem całej gospodarki.

Przekazał wszelkie kompetencje suwerennego państwa do UE bo cały kraj już wcześniej przez wcześniejsze rządy został oddany amerykańskiej korporacji na własność. 

Zamiast Rzeczpospolitej  mamy „POLAND REPUBLIC OF” z siedziba w Nowym Jorku.


Tu w tym narożniku zmieściła im się cała III Rzeczpospolita
i blisko 40 milionów Polaków z „Poland republic of”

Dziś rząd zjednoczonej łżewicy dołożył do tego finansowanie Ukrainy i jej wojny z Rosją a także odbieranie konstytucyjnych praw Polakom i niespotykane jak dotąd szykany, wobec osób sprzeciwiajacym się ich rządom.

Takie są obecne dokonania najemników. Tak Polakom ziścił się sen o zbawczej sile wolnego rynku i kapitalizmu.

Większość tych ludzi, którzy uczestniczą w tzw. wyborach nie szuka prawdy, uczciwości i dobra u tych na których głosują, ponieważ kierują się przekonaniem, że wybierają najmniejsze zło.

Nie szukają dobra i nie orientują się na dobro, ale na najmniejsze zło. Ci ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że wybór mniejszego zła, jest złem największym.

Tymczasem to zło bez względu na to jak małe by nie było, jest zawsze złem, więc jak tacy ludzie mogą oczekiwać jakiekolwiek dobra od tych na których głosują, skoro zawsze wybierają zło.

Nie można oczekiwać od zła, które się wybiera jakiegokolwiek dobra i nie można oczekiwać od łgarzy którym oddaje się swoje zaufanie prawdy.

Zawsze ci którzy tak zostali wybrani oddadzą nam zarówno kłamstwo na jakie oddany został głos jak i zło, jakie ostatecznie przy wyborze mniejszego zła otrzymało od nas władzę.

Od tych, którzy oferują nam mniejsze zło nie możemy oczekiwać dobra, bo oni mają dla nas tylko i wyłącznie zło bez względu na to jak się je stopniuje.

Najwyższy już czas, aby naród dostrzegł, że wszyscy bez względu na to czy dysponują swoją naturalną inteligencją, czy też tą wchłoniętą i wszczepioną im inteligencją sztuczną, byli w stanie dostrzec, że konsekwencje ich wyboru zawsze wracają do nich.

Wracają w postaci praw, poziomu życia i wolności, więc trzeba by, aby Polacy nie szukali dobra w wyborze mniejszego zła, ale żeby w końcu zaczęli szukać prawdy i dobra w tym co dobre i co nam pozwala na realizację własnego życia w wolności i szczęściu.

Politycy są od tego by nas mamić swoją wizją realizacji naszego życia, ale to nie oni są odpowiedzialni za to zło jakiego doświadczamy, bo to my dokonaliśmy wyboru mniejszego zła, od którego nie można oczekiwać jak od żadnego zła ani szczęścia ani dobra ani wolności.

Dopóki 500 plusy (inaczej mówiąc sztuczna inteligencja) będzie za nas decydować, dopóty obcy najemnicy będą nami rządzić. Na naszą szkodę i totalne nasze zniewolenie.


Powszechna inwigilacja Polaków jest faktem

To jest ostatecznym dowodem na to, że w Polsce zarządza Polską już tylko sztuczna inteligencja. Urzędnicy polscy zostali przed objęciem swoich stanowisk pozbawieni jakiejkolwiek inteligencji własnej.

Polska znalazła się w apokaliptycznej sytuacji, z której jedynym dostępnym dla nas ratunkiem jest pozbawienie władzy najemników i postawienie ich przed sądem. Wszystkich bez wyjątku od 1989 roku począwszy.

Aby tego dokonać Polacy powinni sobie uświadomić to co z nami najemnicy zrobli i podjąć ten ostateczny wysiłek.

Nikt kto od pierwszego dnia przewałki na narodzie aż po dziś dzień, kto uczestniczył w jakikolwiek sposób w likwidacji naszej Ojczyzny i rabunku jaki dokonał się na nas, już nigdy więcej nie powinien otrzymać mandatu na jakiekolwiek sprawowanie władzy w jakimkolwiek urzędzie czy instytucji.

W tych okolicznościach głosowanie na byłych bądź obecnych posłów, w parlamencie którzy brali udział w likwidacji Polski jest zbrodnią bez przedawnienia, zbrodnią przeciw Narodowi Polskiemu

Zanim postawisz jakikolwiek krzyżyk przy jakimkolwiek nazwisku dowiedz się, w jaki sposób osoba taka uczestniczyła wcześniej we władzy, przejrzyj na wylot cały życiorys, zanim udasz się do lokalu wyborczego i podejmij taką decyzję, by ona nie pogrążyła cię jeszcze bardziej przez twój własny wybór.

Polskę musimy odzyskać. Polska nie może być jakimś przedsiębiorstwem „of” ale musi być nam zwrócona wolna, silna, bogata, suwerenna i niepodległa.

Polska, w której Polacy jako suweren są najwyższą  władzą i rzeczywiście do sprawowania rządów wybierają sobie jedynie swoich przedstawicieli z pełną odpowiedzialnością przed nami.

Wszystko nie tyle w waszych rękach co w waszej inteligencji bez względu na to czy posiadacie tę sztuczną czy tyko tę swoją – wrodzoną….


Ocena: 9 0
Głosów: 9
3364 odsłon