antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Sobota 09 Grudnia 2023

Młodzi i Polityka

Nareszcie poubeckie dziedzice, mają nadzieje sięgnąć raz jeszcze po władzę, by w ten sposób pomnożyć te swoje łupy, jakimi się ich rodziny obłowili, od czasów przekrętu kanciastego stołu aż po dziś…

Zasada my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych nadal obowiązuje, ale młodzież z ubeckiego chowu, nie ma o tym najmniejszego pojęcia, jako że nie miała potrzeby by czymkolwiek się interesować.

Oni dostali na tacy wszystko co tylko chcieli i to o co nawet nie prosili. Mieli w czym przebierać. To jest właśnie ten grzech pierworodny Polaków, że na to ubeckim bandytom pozwolili…

Dziś to ich dzieci i wnuki, nie obarczone jakimikolwiek wartościami, dzierżą w swoich rękach majątki, pochodzące z rabunku państwa polskiego a wraz z nimi także i władzę polityczną, od których zależy byt wszystkich Polaków.

Dla tych pokoleń liczyło się tu i teraz więc było i jest im najzupełniej wszystko jedno kto im napełnia koryto.

Kiedyś, na Prezydenta RP wybrano dysko polo, niebieskie oczy i garnitur Kwaśniewskiego, dziś na Marszałka Sejmu beztalencie z "Mam Talent".

Na YouTubie nazbierało się już (jak podają łżemedia) ponad 400.000 osób, które z zapartym tchem oglądają to sejmowe „bezhołownie”, bezsprzecznie mające talent, jeśli chodzi o robienie z Polaków baranów.

Ostatnie lata obfitują w krzywoustych wybawicieli narodu, których robi się już dostatek, od premiera RP począwszy a na Marszałku Sejmu nie kończąc…

Obie cioty stanu mają talent wysługiwania się lewackim mafiom czy brukselskim bandziorom, rujnującym państwa narodowe, przy zastosowaniu totalitarnego systemu zamordyzmu, na każdym kroku naszego codziennego życia.

Dzisiejszy narybek, ma być nie tyle spadkobiercą swojej Ojczyzny, co spadkobiercą komunistycznych wałów, kręconych na nas wszystkich przez te lata transformacji naszego narodowego majątku do ich kieszeni.

To głównie oni siadają dziś przed komputerami i ślepią w ekran zachwycając się prymitywnym nieuctwem izby wyższej czy niższej ze szczególnym uwzględnieniem Marszałka juniora, który ma tak samo wykrzywione usta, co inne beztalencie odchodzące już w niebyt polityczny Matołusz Morawiecki.

Młodych przyciąga dziś Sejm, nie dlatego, że zainteresowali się polityką, ale raczej oczekują oni jasnych deklaracji, że zboczeńcy nareszcie będą mogli się legalizować.

Z zaciekawieniem czekają także na to, czy Tusk zmieni płeć jak Grodzka i czy będą mogli zabijać te dzieci, jakie będą robione podczas młodzieżowych orgii.

Za tymi lewackimi młodzieżówkami i zboczeńcami z PO już kuśtyka trzecia noga wraz chamownią i Kamaszem.

Obrady Sejmu biją rekordy popularności. Dotyczy to także młodych osób, co widać w mediach społecznościowych - informują łże media.

- Dobił mnie poziom debaty podczas pierwszych obrad: mam tu na myśli chociażby tekst o fujarach podczas mowy Ziobry, czy krzyki o pukaniu się w głowę w wykonaniu posła Woźniaka — mówi nam 19-letni Krystian.

19 letni Krystian nie puknie się w swoją głowę, bo echo by go zabiło a poziom jaki jest w stanie ogarnąć, znajduje się daleko poniżej poziomu morza.

Trudno od 19 letniego Krystiana oczekiwać zrozumienia choćby tego, w jaki sposób ta największa nędza intelektualna w Polsce, ponownie dostała się do polskiego parlamentu i będzie teraz regulować Krystianowi życie …

Niestety, to dzięki takim Krystianom Polskę nam to badziewie zlikwidowało a suwerenność i niepodległość sprzedali za judaszowe srebrniki i osobiście wywieźli do Brukseli.

Antypolskie medialne przechery nabrały wigoru i z niespotykanym już dawno entuzjazmem przystąpiły do robienia klaki, rerającemu Wermachtowi z Kaszub, który ma im tu zorganizować tak upragnioną przez antypolskich konfidentów IV Rzeszę.

Dla nich nie stanowi problemu odnalezienie wśród milionów Polaków takich osób, które nauczą się na pamięć i powiedzą wszystko co będzie dla takiej klaki potrzebne.

- Polityka i obrady Sejmu zainteresowały mnie głównie z tego powodu, że jest to kadencja, o której sama mogłam decydować i która ma największy wpływ na moje przyszłe życie — stwierdza 20-letnia Julia

- Odbieram go dosyć pozytywnie, mam wrażenie, że dość dobrze radzi sobie z funkcją marszałka Sejmu, przy okazji rozpoczynając swoją kampanię prezydencką — ocenia Szymona Hołownię 17-letni Konrad

Nie ma żadnego problemu, żeby sformułować dowolny tekst o przeciwnej wymowie i rozpowszechniać go jako opinię młodzieży wyrażoną w reakcji na obecną sytuacje polityczną w Polsce.

Tymczasem, najistotniejsze są fakty a nie manipulacje medialne a są one takie, że najbardziej prymitywny element, z nielicznymi wyjątkami, rozsiadł się w ławach poselskich i senatorskich a także to, że najbardziej skompromitowane osoby w III RP drugi raz przejmą władzę nad nami.

Drugi raz zatem, będą nam stanowić prawo a także będą nas dyscyplinować i okradać, w sposób bardziej doskonały niż poprzednio, ponieważ błędy jakie wówczas zostały popełnione,rządzący wezmą tym razem pod uwagę.

Część mediów zarzuca Hołowni brak doświadczenia, słabe przygotowanie i robienie show z Sejmu, ale najwyraźniej czynią to po to, żeby z takimi opiniami sami mogli polemizować i w ostateczności „wyblaszczyć” tępego nieuka, promując go jako zbawcę narodu, prowadzącego swoje barany ku świetlanej przyszłości do rzeźni.

Tak oto najemnik z Rady Ministrów został więc zastąpiony najemnikiem z TVN, który sam sobie wmówił talent tylko dlatego, że jest on pod stołem mocno wspierany finansowo, przez międzynarodową bandyterię rękami Sorosa.

W Sejmie z roku na rok postępuje "eskalacja wszystkich negatywnych zdarzeń".

Izba niższa polskiego parlamentu, ma za zadanie skompromitowanie polskiej władzy ustawodawczej w oczach międzynarodowej opinii po to, by było czym uzasadnić całkowite odbieranie Polsce niepodległości i suwerenności.

To dlatego, za niemieckie pieniądze, Tusk po raz drugi będzie Premierem Rządu dla Polaków.

Dla niego Polska, to wielkie osobiste obciążenie wymagające od niego poświecenia, bo dla niego to kraj, którego on sie wstydzi i którym gardzi, Polska dla niego to nienormalność, która kładzie się brzemieniem na jego barkach a on godzi się z obrzydzeniem, to brzemię dźwigać aż do ostatecznego rozwiązania kwestii Polskiej.

Jak sam mówił na wiecu wyborczym, on zrobi wszystko dla swojej Ojczyzny, a jak będzie jakaś konieczność, to także i dla Polski o ile obowiązek wobec własnej Ojczyzny będzie jemu to nakazywać.

Takiego „przy wódce” wybrali sobie Polacy, choć to do końca nie jest także pewne, jako że ostatnie wybory zostały przeprowadzone z rażącym naruszeniem prawa wyborczego, co mogło przesądzić o rozdziale mandatów w polskim parlamencie.

Nadal nie wiadomo zatem, czy Sejm uchwalający już ustawy, czyni to w sposób legalny czy też uzurpatorski, choć i to w zasadzie nie ma większego znaczenia, bo polskie Sądy mają swoją wizję państwa i rozgrywają jak chcą zarówno władzę ustawodawczą jak i wykonawczą…

To od rzetelności między innymi komunistycznych Sędziów będzie dziś zależało, czy Polska ruszy drogą prawa ku niepodległości czy też zostanie zaaresztowana przez Sąd Najwyższy i skazana na niewolę wyznaczając na namiestnika w Polsce niemieckiego agenta.

Nowa jakość zapowiadana przez Hołownię, zaczęła się od tego, że pierwsze i drugie posiedzenie było opóźnione o około godzinę, czyli dokładnie działo się to, co w poprzedniej kadencji.

Jest to znamienny znak dla nas, że sprawy w Polsce potoczą się już wyrobionymi koleinami a zmienią się tylko profito-biorcy z pisowskich na Peowskich z uwzględnieniem trzeciej nogi jaka za nimi kuśtyka z nadzieją na ochłapy, jakie mogą spaść z pańskiego stołu..

Wszystko to zdumiewa. Zdumiewa, ponieważ naród Polski ma tak bogate doświadczenia w swojej historii, które nie powinny zezwolić po raz drugi, na zlikwidowanie państwa i rozproszenie narodu po innych krajach świata tak, żeby wszelki ślad po Polsce i Polakach już na zawsze zaginął.

Dziś mierzymy się ze skutkami, "pokojowej rewolucji" lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, jaką nam przeprowadziły sowieckie i komunistyczne służby, w imię zmiany własnego statusu, z nadzorców polskiego majątku narodowego na jego właścicieli.

Jest to kluczowy fakt, który w zasadzie kształtuje dziś politykę w Polsce, ponieważ przestępcy, aby zatrzeć ślady swojej zbrodni dokonanej na narodzie polskim, są zdeterminowani poświecić dla własnego bezpieczeństwa naszą nie tylko państwowość, ale i naszą wolność.

Kto z tych młodych ludzi wypowiadających się publicznie o satysfakcji z pełnienia funkcji marszałka nieuka ma świadomość tego, czego konsekwencją jest sprawowanie tej funkcji przez Hołownię?

Kto z tych młodych ludzi zabierających głos w sprawach, o których nie mają najmniejszego pojęcia wie, że konsekwencją antypolskich knowań globalistów jest dziś ponowne wciskanie władzy nad nimi w łapy wiarołomcy, który bez wahania już raz porzucił polski rząd na rzecz usługiwania brukselskim biurokratom?

Kto z tych młodych ludzi ma jakąkolwiek wyobraźnie, by spojrzeć we własną przyszłość i zobaczyć, co ci najemnicy likwidujący dziś państwo polskie przygotowali właśnie dla nich, oprócz związków partnerskich, dzieciobójstwa, anarchii i „bezhołownia”?

Kto z tych młodych ludzi bezkrytycznych dla samych siebie wie co sami sobie uczynili dokonując najgorszych wyborów z pośród tego zła jakie mogli sobie wybrać.

Dziś żaden z tych młodych ludzi nie myśli ani o tym co zrobili wczoraj ani o tym co im ten wybór przyniesie jutro. Dla jaj poszli do wyborów i dla jaj zagłosowali przeciw sobie.

Nie wiedzą tylko tego, że ich osobisty los jaki sobie zgotowali własną bezmyślnością, nie będzie od nich wymagał żadnej odpowiedzi na tak postawione pytania i to dopiero zaboli.

Nie będą już mieli także najmniejszych możliwości, żeby cokolwiek z tego zmienić, tak jak my dziś, po latach, wiemy już dokładnie, jak złe decyzje podejmowaliśmy w czasach, kiedy ubeckie służby zmieniały naszą rzeczywistość bez naszego sprzeciwu.

Wiemy to dopiero dziś i właśnie jest już za późno …

Czy młodzi ludzie wyciągną z naszych doświadczeń pożyteczne wnioski? Wszystko zależy od nich, od tego, jak sami sobie ustawią hierarchie wartości i jak ich zechcą bronić…

Dziś sytuacja Polski i Polaków nie jest kontrowersyjna – jest tragiczna. Dlatego też, jeśli są jeszcze w Polsce Polacy, którym nie jest wszystko jedno, powinny oni od pierwszego dnia rządów kolejnych najemników, swój sprzeciw okazywać przed gmachami polskich władz i urzędów.

Życie udowodniło już nie raz, że siła boi się tylko jeszcze większej siły ..

 


Ocena: 33 0
Głosów: 33
1917 odsłon