Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

niedziela 20.09.2020

Śmieć

Goebbels stanu wojennego, czyli największa kanalia zamieszkująca kiedykolwiek ziemie polskie, radzi takim samym jak on nie przebierając w słowach:

„Dopierdalajcie katolikom i biało-czerwonym"

Po raz kolejny z tej obrzydliwej gęby wprost do Polaków popłynął rynsztok słów znacznie przewyższający nawet ten syf jaki ostatnio spływał w Warszawie do Wisły.

Najsmutniejsze jest to, że może on nadal bezkarnie nie tylko żyć w kraju, który rujnował, niszczył lżył i którym całe życie gardził, ale jednocześnie w tym samym kraju, nadal może bezkarnie judzić i nawoływać do jeszcze bardziej radykalnych działań mających na celu unicestwienie Polski.

Były próby sądzenia gen. Jaruzelskiego, gen Kiszczaka, osądzano morderców Ks. Jerzego Popiełuszki, innych mniejszych lub większych bandytów komuny i stanu wojennego, ale nigdy państwo polskie nie podjęło nawet próby osądzenia Urbana, który był głównym architektem nie tylko stanu wojennego, nie tylko przekrętu 1000-lecia, ale i obrobienia całego narodu z ich majątku.

Przypadek?

Polski rząd a właściwie rząd PIS zupełnie nie radzi sobie z takimi bandytami jak Urban i jemu podobni. Nie radzi sobie?  Czasem wręcz mam wrażenie, że współdziała z takimi kanaliami jak Urban i współrealizuje zbrodniczą misję w Polsce.

Czarę goryczy dopełnia ogłupiały, otępiały naród, który wychowany na doktrynach Urbana, zupełnie bezkrytycznie ignoruje deklaracje i groźby tego żydowskiego psychopaty, który talentem bestialstwa nie ustępuje ani Hitlerowi, ani Stalinowi…

Jednocześnie wszystkie podrygi tego komunistycznego zombie to kolejny dowód na to, że w Polsce jednak są Polacy, ale także są nienawidzące nas i państwo polskie komuno-żydo- naziole.

Nie ma żadnej wojny polsko-polskiej. Polacy są narodem dawno zjednoczonym. Jest natomiast wojna wypowiedziana przez komuno-faszystowską bandyterię w Polsce.

Wojna jaką musimy od dziesiątek lat toczyć z tymi żydo-faszystami, w tym solidaruchami (odróżniać od Solidarnościowców) i ich pomiotem jest trudna.

Komuno-naziole to aroganccy i zuchwali degeneraci, korzystający z ochrony niemieckiej ,,unii", która uważa ich za swych sprzymierzeńców w trzymaniu Polski i narodu polskiego w stanie największej słabości, czyli w takim, jakim od lat ponad dwustu usiłują trzymać nas wspólnie Niemcy i Rosja.

Patrzmy z niedowierzaniem jak te żywe jeszcze trupy, jak ten stalinowski pogrobowiec miotają się z nienawiścią, żeby nas tylko opluć, zniszczyć czy skrzywdzić w dowolny sposób.

Ileż to trzeba mieć nienawiści w sobie by żyć tylko takim celem przez całe swoje życie! Oni wiedzą, że my ich nie chcemy, że uważamy ich za obcych; wiedzą też, że wyrządzili nam straszliwe niewybaczalne zło i krzywdy, dlatego tę wojnę toczą w każdy bezwzględny sposób.

Po II wojnie światowej Polskę zniewoliła żydokomuna z sowieckiego NKWD. Najbardziej zbrodnicza formacja w Polsce jaką był UB została obsadzona Bermanami ( dziś niektórzy to Borowscy), Goldbergami, Fleischfarbami i innymi parobkami NKWD.

Wszystko przeszło w żydo-NKWD wskie łapska: Oświata, nauka, kultura także. Znaleźli się więc i ci którzy zajmowali się kształtowaniem nowych pokoleń Polaków a właściwie ich demoralizacją, ogłupieniem i eliminacją naturalnie dziedziczonej inteligencji.

Do pracy zabrali się kolejni misjonarze narodu przebranego tacy jak Schaff, Szacher, Borejsza, Hirsz, Smolar, no i oczywiście – Henryk Holland Jak w „Mistrzu i Małgorzacie” Bułhakowa – maestro Woland.

Teraz potomkowie tych anty-Polaków zasiadają w licznych fundacjach spod masońskich znaków.
Pierwsza i najstarsza organizacja jaką jest Fundacja Batorego to dziecko i utrzymanka George’a Sorosa.

Prezesem jest Aleksander Smolar, członek PZPR i syn komucha żydowskiego pochodzenia.  W Zarządzie zasiada TW „Must” i na szczęście były już tylko premier Bielecki. Jest tu też reżyserka Holland, redaktorka z „Agory” i "noblistka" Olga.

Fundację wspierają TVN, Onet, Wirtualna Polska. Polski rząd, czyli tzw. „dobra zmiana” także łoży na wrogie Polsce fundacje, które są w większości jedynie tranzytem i przyznane im dotacje transferują innym, tym którzy są bardziej zdeterminowani w zwalczaniu Polski.

Fundacja Batorego wsparła Feminotekę, Fundusz Feministyczny, Tęczowe Opole – robiąc z Polski pośmiewisko w kręgach cywilizacji łacińskiej.

Na ulicach za pieniądze obcych fundacji panoszy się zboczone lewactwo wymachujące 6 kolorową szmatą, Feministki, aborcjonistki, totalsi, a także szaleńcy.

Mnożą się płcie jak grzyby po deszczu a wraz z nimi profanacje, zgorszenie, dewiacje, narkomania, pedofilstwo, zoofilstwo, czyli dokładnie dzieje się to samo co przed tysiącami lat działo się w Sodomie i Gomorze. Raz jeszcze Pan Bóg zostaje wystawiony na próbę.

Zboczeńcy, żądają powszechności zboczenia i unicestwienia wszelkiej tradycji, która pozwalała nam ponad 1000 lat przetrwać.

Ileż to już było ekscesów, skandali, prowokacji. Ciągle im za mało, mało, bo wciąż zagłada Polaków się jeszcze nie dokonała. Za mało, bo nadal w Polsce śpiewa się: „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”


Ocena: 315 13
Głosów: 328
2118 odsłon