Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Niedziela 05.06.2022

COVID BEZ EMOCJI

Ledwie Władimir Putin rozprawił się z globalną pandemią, przekraczając granice Ukrainy ze swoimi wojskami, już międzynarodowa bandyteria powraca do kontynuowania totalnego zamordyzmu, zachęcona wynikami, jakie osiągnęli na skutek eksperymentalnych represji stosowanych wobec ludności świata z wykorzystaniem socjotechniki w ramach inżynierii społecznej rozciągniętej na całą ludzkość.

Sukces ten byłby nie możliwy bez uprzedniego rozprzężenia ludzkich możliwości intelektualnych sprowadzając w przeciągu około 80 lat człowieka gatunku „homo sapiens-sapiens” do homo już tylko sapiącego kierującego się instynktem stymulowanym medialnym przekazem.

Pandemia COVID-19 jest jednym z najbardziej zmanipulowanych zdarzeń chorób zakaźnych w historii, charakteryzującym się oficjalnymi kłamstwami w niekończącym się strumieniu sterowanym  przez biurokrację rządową, stowarzyszenia medyczne, rady medyczne, media i agencje międzynarodowe.

Byliśmy świadkami długiej listy bezprecedensowych ingerencji w praktykę medyczną, w tym ataków na ekspertów medycznych. Rozpoczęto niszczenie karier zawodowych wśród lekarzy odmawiających udziału w zabijaniu swoich pacjentów i masowego reżimu opieki zdrowotnej, kierowanego przez niewykwalifikowane osoby o ogromnym bogactwie, władzy i wpływach.

Najwyższy już czas uświadomić sobie jak ważny jest nasz opór, jak ważne jest nasze pragnienie prawdy i wolności. Nie wymaga to w zasadzie z naszej strony specjalnego wysiłku.

Wystarczy, że głośno będziemy wyrażać swój sprzeciw, że najgłośniej jak to możliwe będziemy mówić „nie!” obojętnie do kogo, że z całych sił będziemy mówić „tak” dla szlachetnych ludzi i lekarzy, którzy chcą nas bronić i naszego życia.

Po raz pierwszy w historii Ameryki prezydent, gubernatorzy, burmistrzowie, administratorzy szpitali i federalni biurokraci określają leczenie medyczne nie w oparciu o dokładne informacje oparte na podstawach naukowych, ale w oparciu o wymuszenia akceptacji specjalnych form opieki medycznej i „zapobiegania” - w tym stosowania remdesiviru, respiratorów i ostatecznie serii nieprzetestowanych szczepionek RNA.

Po raz pierwszy w historii leczenia medyczne protokoły nie są formułowane w oparciu o doświadczenia lekarzy leczących z powodzeniem największą liczbę pacjentów, ale raczej w oparciu o osoby i biurokracje, które nigdy nie leczyły ani jednego pacjenta - w tym Anthony Fauci, Bill Gates, EcoHealth Alliance, CDC, WHO, państwowi urzędnicy ds. Zdrowia publicznego i administratorzy szpitali.

Media (telewizja, gazety, czasopisma itp.), towarzystwa medyczne, państwowe komisje lekarskie i właściciele mediów społecznościowych, wyznaczyli się jako jedyne źródło informacji dotyczących tak zwanej „pandemii”.

Wszystko inne stanęło w obliczu zniszczenia. Strony internetowe zostały usunięte, wysoko wykwalifikowani lekarze kliniczni i eksperci naukowi w dziedzinie chorób zakaźnych zostali odsunięci od przekazu medialnego i od leczenia.

Kariery niepokornych  zostały zrujnowane, a wszystkie odmienne informacje zostały oznaczone jako „dezinformacja” i „niebezpieczne kłamstwa” nawet jeśli pochodzą od najlepszych ekspertów w dziedzinie wirusologii, chorób zakaźnych, intensywnej opieki płucnej i epidemiologii.

To usuwanie prawdy występuje nawet wtedy, gdy informacje są poparte obszernymi cytatami naukowymi od najbardziej wykwalifikowanych specjalistów medycznych na świecie.

Niewiarygodne, że nawet osoby, takie jak dr Michael Yeadon, były główny naukowiec i wiceprezes działu naukowego firmy Pfizer Pharmaceutical w Wielkiej Brytanii, który ujawnił wyprodukowanie niezwykle niebezpiecznej szczepionki, jest ignorowany i usuwany z życia naukowego.

To dr Michael Yeadon, wraz z innymi wysoko wykwalifikowanymi naukowcami stwierdzili, że nikt nie powinien przyjmować tej szczepionki.

Z kolei Dr Peter McCullough, jeden z najczęściej cytowanych ekspertów w swojej dziedzinie, który wyleczył ponad 2000 pacjentów z COVID za pomocą protokołu wczesnego leczenia, padł ofiarą szczególnie okrutnej napaści ze strony tych co czerpią ogromne korzyści finansowe ze szczepionek.

Dzięki metodzie protokołu wczesnego leczenia o 80% zmniejszył on liczbę hospitalizacji i także o 75% zmniejszył liczbę zgonów z powodu zarażenia Covid-19.

Mimo to jest on przedmiotem nieustannej serii ataków ze strony kontrolerów informacji, z których żaden nie leczył ani jednego pacjenta.

Ani Anthony Fauci, CDC, WHO, ani żadna medyczna instytucja rządowa nigdy nie zaoferowała żadnego wczesnego leczenia innego niż Tylenol, nawodnienie i wezwanie karetki pogotowia, przy trudnościach z oddychaniem a na końcu grabarza.

Jest to bezprecedensowe w całej historii opieki medycznej, ponieważ wczesne leczenie zakażeń ma kluczowe znaczenie dla ratowania życia i zapobiegania poważnym powikłaniom.

Te organizacje medyczne i federalni klakierzy nie tylko nawet nie zasugerowały wczesnego leczenia, ale zaatakowały każdego, kto próbował rozpocząć takie leczenie z całą dostępną im bronią – zabieraniem licencji, odebraniem przywilejów szpitalnych, zniszczeniem reputacji, a nawet aresztowaniem.

Dobrym przykładem takiego postępowania jest niedawne zawieszenie przez radę lekarską w Maine licencji medycznej dr Meryl Nass i nakazanie jej poddania się ocenie psychiatrycznej z powodu przepisywania iwermektyny i dzielenia się swoją wiedzą w tej dziedzinie.

Jej naukowe kwalifikacje są nienaganne. Takie zachowanie komisji ds. licencji medycznych przypomina metodologię sowieckiego KGB w okresie, gdy dysydenci byli więzieni w psychiatrycznych gułagach, aby uciszyć ich sprzeciw.

Inną praktyką terroru jest usuwanie nieposłusznych lekarzy ze stanowisk redaktorów czasopism, recenzentów i wycofywanie ich artykułów naukowych z czasopism, nawet po tym, jak artykuły te zostały już wydrukowane.

Do czasu tego pandemicznego szaleństwa nigdy nie widziałem, aby tak wiele artykułów w czasopismach zostało wycofanych z powodu promowanie alternatywy dla oficjalnych dogmatów, zwłaszcza jeśli artykuły te kwestionowały bezpieczeństwo szczepionek.

Zwykle przedłożony artykuł lub badanie zawsze było recenzowane przez ekspertów w tej dziedzinie, zwane recenzją naukową.

Obecnie jesteśmy świadkami rosnącej liczby doskonałych artykułów naukowych, napisanych przez najlepszych ekspertów w tej dziedzinie, wycofywanych z głównych czasopism medycznych i naukowych w okresie czasu takiego jak tygodnie, miesiące, a nawet lata po publikacji.

Zdarzało się, że potężne firmy farmaceutyczne wywierały wpływ na właścicieli czasopism, aby usunąć artykuły, które w jakiś sposób kwestionowały produkty tych firm.

Richard Horton jest cytowany przez Guardiana mówi, że „czasopisma przekształciły się w operacje wypierania informacji dla ochrony interesu przemysłu farmaceutycznego”.

Oszukańcze artykuły zaś sponsorowane przez gigantów farmaceutycznych pojawiały się regularnie w czasopismach klinicznych, takich jak JAMA i New England Journal of Medicine i pomimo udowodnionych nadużyć naukowych i manipulacji danymi.  - nigdy nie zostały usunięte.

Niezwykle ważna jest obserwacja ekspertów w dziedzinie publikacji medycznych, jeśli chodzi o informacje udostępniane opinii publicznej.

Zaaranżowane tuszowanie zdarza się codziennie, a ogromne dane ujawniające kłamstwa generowane przez tych kontrolerów informacji są ukrywane przed opinią publiczną.

Wszystkie dane napływające do mediów krajowych (telewizji, gazet i czasopism), a także lokalne wiadomości i Internet pochodzą tylko z „oficjalnych” źródeł – które są opłacane w celu szerzenia i uwiarygodniania kłamstw, przeznaczonych dla opinii publicznej.

Świat wszedł w decydująca fazę wojny o życie. Nieliczna grupa globalnych dewiantów i zbrodniarzy uzurpujących sobie prawo decydowania o życiu i śmierci miliardów ludzi na świecie, jest już zdeterminowana, by zrealizować plan globalnego ludobójstwa tylko dlatego, że często w sposób przestępczy zdobyli niewyobrażalne majątki i fortuny.

Majątki te nie zostały zdobyte dzięki jakimś wyjątkowym zdolnościom businessowym tych ludzi, ale dzięki wsparciu i uczestnictwu w wysoko zorganizowanej grupie przestępczej o mafijno-masońskim charakterze.

Ich siłą są wyłącznie pieniądze które sami stworzyli, sami wprowadzili w obieg i przy zastosowaniu lichwiarskich procedur często posługując się oszustwem sami odebrali je miliardom ludzi na świecie.

Pozbawienie tych zbrodniarzy  pieniądza sprawiło by natychmiast ich upadek nie tylko ten ekonomiczny, ale i  fizyczny a także upadek ich władzy wynikającej z pieniądza gdyż bez tego narzędzia  jakim dla nich jest pieniądz nie przerwali by nawet kilku godzin.

Wszyscy oni zdają sobie z tego sprawę że jedynym ich orężem i gwarantem pozycji w świecie, jest właśnie tak wykreowany pieniądz który pozwala im panować dziś, nie tylko nad ekonomią świata ale i nad miliardami zniewolonych ludzi, których już teraz będą się pozbywać jak farmer uciążliwego stada.

To właśnie już się dzieje i jeśli nie będziecie chcieli tego wiedzieć to tak jak to uciążliwe stado, pójdziecie radośnie na rzeź z maską na twarzy odcinającą was od tlenu, szczepionkami w swoich żyłach, chipem pod skórą, smartfonem w ręku,  by na końcu was spalić w krematoriach a prochy rozsypać dla użyźnienia trawy, na której oni będą grać w golfa.

Nie potrzeba nam wojny by się przed nimi bronić. Wystarczy byśmy znaleźli sposób na nieużywanie wytworzonych przez nich pieniędzy i wdrożyli to w życie między sobą a wtedy ten Goliat runie bezsilny na ziemię.

W taki sposób, to oni zanim nas zaszczepią i skremują, zostaną pozbawieni tego co im dziś pozwala na realizowanie tej niewyobrażalnej zbrodni jaka w zaciszu kwarantanny i w towarzystwie wypuszczonej przez nich zarazy dokonuje się codziennie, ale zdecydowanie i w coraz szybszym tempie.

Obejrzyjcie się wokół siebie i zobaczcie, ile już naszych przyjaciół i znajomych nie ma pośród nas. Czy to nie jest wystarczający sygnał, aby się w końcu ocknąć z tego matrixowego letargu?

Czy nadal dominująca filozofią cofającej się w rozwoju ludzkości ma być milczenie owiec? Czy chcecie czekać do końca, aby na tym końcu dowiedzieć się, że jest już dla was za późno?  Czy nie lepiej na zimne dmuchać niż gorącym się sparzyć?

Pytań jest mnóstwo i z tymi pytaniami powinniście się kłaść spać i budzić rano, szukając przez cały czas najlepszej reakcji na ten akt eksterminacji ludzkości jaki się już dokonuje.

Tak każdy z nas będzie wolnym, jak bardzo tej wolności pragnie. Nikt nie jest w stanie podarować komukolwiek odrobimy wolności, bo wolność jest w nas i to my musimy o nią dbać i ją w sobie pielęgnować byśmy mogli żyć i zyć wolni.


Ocena: 3 0
Głosów: 3
2380 odsłon