Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Piątek 20.05.2022

Tu Radio Erewań

Naukowcy odkryli sekret wiecznej młodości. Kobiece komórki odmłodzili o… 30 lat!


Jak podaje Radio Erewań brytyjscy badacze odmłodzili komórki skóry 53-letniej kobiety do stanu, w jakim występują one u znacznie młodszych kobiet, 23-letnich – informuje pismo „eLife”.

Na razie dokonano tego wyłącznie w laboratorium.

Do końca tylko nie wiadomo czy to była cała kobieta, czy to były tylko komórki skóry z całej kobiety, czy miała 53 lata czy dwadzieścia i w końcu nie są pewni czy odmłodzili stare komórki czy postarzeli młode.

Poza tym wszystko się zgadza. Szok. Załgana.pl dla kamuflarzu nazywana „niezależna.pl” stała się lepsza od całej propagandy Goebbelsa.

Jednak jak to w Radiu Erewań informacja wymaga sprawdzenia.

Okazało się, że nie była to cała kobieta, nie była to skóra z całej kobiety, czy choćby tylko jakiś maleńki płat skóry z tej kobiety 53 letniej, tylko kilka komórek jej skóry, a to odnowienie nie nastąpiło na żywym organizmie kobiety, tylko w laboratorium w Szalce Petriego.

Nie ma także pewności, skórę jakiej kobiety poddali eksperymentowi, nie wiadomo kto i jak obliczał wiek testowanej skóry przed eksperymentem i po eksperymencie.

Tego Radio Erewań nie podało.


 
 Przydało by mu się odmłodzenie swojej skóry ale on nie jest ryzykant

Badania przeprowadzili specjaliści w Cambridge. Kierujący tymi pracami prof. Wolf Reik z Babraham Institute twierdzi w wypowiedzi dla BBC News, że podobnie będzie odmładzać komórki innych tkanek, na przykład serca. 

Jeszcze na razie nie ustalono z całą pewnością tego, czego dokonali naukowcy na komórkach skóry kobiety, ale już będą odmładzać wszystko, łącznie ze startymi samochodami.

Zastrzega jednak, że nowa metoda odmładzania komórek nie będzie służyła przedłużaniu życia.

Ma on nadzieję, że w przyszłości pozwoli żyć dłużej w lepszej kondycji, tzn. bez poważniejszych chorób. Jeśli ludzie z odmłodzonymi komórkami będą żyć dłużej, to chyba jest to jednak przedłużanie życia.

Tak więc od nauki przechodzimy do wiary i nadziei pozbawieni jedynie miłości.

Specjalista wraz ze swym zespołem wykorzystał do odmładzania komórek metodę tzw. indukowania pluripotentnych komórek macierzystych.

Polega ona na przekształcaniu komórek somatycznych dorosłego organizmu w komórki macierzyste, z których mogą powstawać wszystkie typu komórek wyspecjalizowanych.

Dokonuje się tego przez wymuszenie ekspresji odpowiednich genów w komórkach somatycznych.

Wystarczy dorosłe komórki potraktować specjalnym płynem przez 50 dni, by zaczęły cofać się w rozwoju – do etapu pluripotentnych komórek macierzystych. 


Tu nauka poszła jeszce dalej i cofnęła człowieka o kilka gatunków wstecz.

Mój sąsiad traktował się specjalnym płynem przez dwa miesiące i tak się odmłodził, że wypróznił się jak niemowlak i gaworzył, że nic nie można było zrozumieć.

I teraz Radio Erewań podaje dalej:

Prof. Reik wykorzystał podobny płyn chemiczny w przypadku skóry 53-letniej kobiety, ale w krótszym okresie – zaledwie 12 dni.

Skutek tego był taki, że się one nie „wyzerowały” i nie przekształciły w komórki macierzyste; pozostały komórkami skóry, natomiast "odmłodziły się" o 30 lat.

Wykazywały stan komórek skóry taki, jak u dwudziestolatki. Nie mogłem uwierzyć, że komórki te były aż o 30 lat młodsze. - wspomina autor badań.

Nikt rozsądny także nie może uwierzyć w to, w co nie wierzy sam największy naukowiec Cambridge.

Następnie Radio Erewań dodaje:

- Metody tej nie można bezpośrednio stosować u ludzi. Trzeba najpierw opracować nową technikę odmładzania tkanek całkowicie bezpieczną u człowieka. 

Zaraz, zaraz to jak oni odmłodzili skórę kobiety 53 letniej, skoro tej metody nie można stosować u ludzi?! Czemu oni dokonali eksperymentu, którego nie można stosować człowieka ?!

Skoro nie wolno tej metody stosować u ludzi to jak to się stało, że ją zastosowali i podali wynik do publicznej wiadomości?

Naszym głównym celem jest nie tyle przedłużanie życia, co wydłużenie życia w zdrowiu u osób starszych. - zastrzega się brytyjski specjalista. 

Na razie jeszcze niczego nie odmłodzili a biorą się za przedłużanie życia? Życie jest przedłużane przez śmierć. Człowiek, który umiera przechodzi do życia wiecznego. To po co ma mi życie przedłużać jakiś naukowy nieuk!

I dalej Radio Erewań informuje:

Najpierw przewiduje się opracowanie preparatu, który będzie przyśpieszał gojenie się skóry uszkodzonej na skutek choroby, powstałej rany lub oparzenia.

To czym oni traktowali te komórki biednej kobiety przez te 12 dni ? Whisky ?

W kolejnym etapie metoda ta będzie testowana do odmładzania tkanek mięśni, w tym mięśnia sercowego oraz komórek krwi. 

A więc nie chodzi tu o żadne odmładzanie, ale o zalegalizowanie procedur pozwalających na eksperymenty, na które obecnie nie ma zgody.

Prof. Melanie Welham z Biotechnology and Biological Sciences Research Council ma nadzieję, że będzie można w przyszłości rewitalizować komórki odpornościowe.

Dzięki temu, ludzie starsi byliby bardziej odporni na choroby zakaźne i lepiej reagowali na szczepionki. Ale to odległa przyszłość.

I tak oto od faktów doszliśmy do nadziei, od odmładzania do szczepionek. Tak oto "wylazło" była polska premier z worka.

Chodzi o szczepionki !!! chodzi o to żeby staruchy nie przekręcały się od razu po szczepieniu, tylko żeby te naukowe lucypery mogły sobie poeksperymentować na staruchach! 

Szczepionki jak widać są kluczem do wszystkiego tak jak chce tego psychopata Gates i cała reszta międzynarodowych zbrodniarzy !

-Największym wyzwaniem byłoby opracowanie eliksiru młodości zdolnego regenerować wiele tkanek w starzejącym się organizmie. Zdaniem prof. Reikla jest to niemożliwe. 

To się samo komentuje. Naukowiec opowiada o czymś co w ogóle nie istnieje i nie wiadomo czy w ogóle jest możliwe by zaistniało. 

Ja osobiście czekam na opracowanie takiego eliksiru, który bez pośrednictwa załganych mediów, będzie przetwarzał normalnych ludzi w baranów, bo na razie do tego muszą korzystać z Radia Erewań.

- Metoda ta została wypróbowana na genetycznie zmodyfikowanych myszach i uzyskaliśmy pewne efekty odmłodzenia tkanek- stwierdził naukowiec. 

To w takim razie czyje komórki oni odmłodzili ? Czy mysz rodzaju żeńskiego to już jest kobieta? Czy na początku informowali, że to mysz, miała 53 lata? Doprawdy trudno jest tu się połapać co jest prawdą a co fikcją.

Prof. Robin Lovell-Badge z Crick Institute w Londynie jest bardziej sceptyczny. Jego zdaniem trudno liczyć na jedną metodę, jeden eliksir młodości w odniesieniu do różnego typu tkanek. 

- Odległa jest perspektywa, by można było takie efekty uzyskać w całym organizmie, w mojej ocenie na razie są to jedynie daleko idące spekulacje - zaznaczył. 

I tak oto od rewelacji ogłoszonych na początku przez radio Erewań doszliśmy do rzeczywistości i możliwości hochsztaplerów naukowych nie liczących się w ogóle z nikim i z niczym.

To barbarzyństwo pseudonaukowe wykreuje wam młodzi ludzie wszystkich narodów świata waszą przyszłość szczepionkami, które bedą decydować nie tylko o waszej młodości czy starości ale o waszym życiu i śmierci.

Doprawdy mogę wam tylko współczuć waszego życia w tym totalnym antyludzkim i bezbożnym chlewie na jaki teraz psychopaci przerabiają nasz świat.


Ocena: 3 0
Głosów: 3
6105 odsłon