Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Niedziela16.06.2019

Bez szabasowych świec

Jest to stenogram debaty telewizyjnej jaka miała miejsce w rosyjskiej telewizji pomiędzy W. Żyrinowskim a L. Gozmanem. Ta debata mówi wszystko. Trudno tu sięgać po argument antysemityzmu, bo obaj dyskutanci są rasowymi Żydami.

Sytuację tę opisał były aktywista komuny Albin Siwak. Był on jedynym polskim komunistą, który bardziej kochał Polskę niż komunę. To, dlatego ku naszej przestrodze  opowiedział o tym, czyniąc z tego faktu ostrzeżenie dla przyszłych pokoleń Polaków.

„Najciekawszy pojedynek moim zdaniem odbył się 20.01.2011 roku, ok godziny 22:00 naszego czasu, między Władimirem Żyrinowskim, członkiem dumy rosyjskiej, znanym z charakteru politykiem, a naczelnym rabinem Moskwy Leonidem Gozmanem”  Pisze Albin Siwak. Starli się ze sobą dwaj, godni siebie, rywale. Wladimin Żirinowski  i Leonid Guzman

(Ż) - Żyrinowski:
(R)- Rabin

(Ż)– Ja na twoim miejscu i po tym, co twój naród zrobił w Rosji ludziom, to bym nie odważył się ludziom pokazać na oczy.

(R)– A cóż takiego złego zrobili Żydzi, że powinni się wstydzić?

(Ż)–  A NKWD, które składało się z 84% Żydów? Liczne gułagi i obozy? Ofiary, które wy macie na sumieniu, to więcej niż straty w ludziach w drugiej, wojnie światowej. Nic ci to nie mówi?

(R)–  Co ty opowiadasz? Te straty w ludziach, o których tu mówisz, to wina systemu i Stalina. To komunizm spowodował, że przeciwnicy byli niszczeni fizycznie. To Stalin bojąc się utracić władzę kazał zabijać przeciwników ustroju.

(Ż)– A kto Stalinowi sporządzał listy ofiar do egzekucji? I ile na dobę? I kto fizycznie mordował tych ludzi? Może Rosjanie Rosjan?

(R)–  Oczywiście, że Rosjanie Rosjan. Nie wykluczam, że mógł tam być, w tej formacji, i Żyd, ale to działo się z rozkazu Stalina.

(Ż)– A ja tu mam kserokopię dokumentu, w którym wasz Beria wydał rozkaz likwidacji ludzi, których uznał za przeciwników Związku Radzieckiego. Możesz iść do archiwum i sprawdzić.

Więc likwidowaliście milionami ludzi, którym nie podobała się wasza działalność. Chcesz wiedzieć ile zbudowaliście gułagów i obozów na przykład w kamieniołomach przy regulacji rzek?

W całym Związku Radzieckim było tego dwa i pół tysiąca. A wiesz, że tam nie siedział ani jeden Żyd? Że komendantami byli wyłącznie Żydzi? A jeśli już był Rosjanin, to taki, co zaprzedał się wam i robił to, co wy mu zlecaliście.

(R)– Ale nie zaprzeczysz, że Żydzi w czasie drugiej wojny odegrali ogromną rolę w pokonaniu armii niemieckiej. Że zginęło ich, jako żołnierze i oficerowie, aż czterysta tysięcy za wolność Związku Radzieckiego.

(Ż)– Żydowscy żołnierze, a raczej oficerowie, bo jak taki był Żydem, to automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego, to tylko krępowali ręce oficerowi radzieckiemu. Bez nich nie mógł nawet samodzielnie rozkazywać.

Stalin to zrozumiał pod koniec wojny i trochę ukrócił panowanie oficerów politycznych, Żydów. Ale skoro to ty wyciągnąłeś temat jak żeście walczyli, to zaprezentuję ci wydarzenia z frontu i bohaterstwo twoich rodaków.

Jak Niemcy byli pod Moskwą, to Rosjanie wywozili za Ural całe fabryki, żeby nie wpadły w ręce Niemców. Dzień i noc szły transporty za Ural. I twoi Żydzi, oficerowie NKWD, którzy obłowili się rabując z cerkwi obrazy i inne dzieła sztuki w czasie rewolucji i po niej, załadowali swoje kufry z różnymi kosztownościami w te transporty.

Wywiad Żukowa doniósł mu o tym fakcie i Żuków zameldował o tym Stalinowi. Stalin nakazał rozstrzelać ich publicznie i ogłosić, za co ich rozstrzelano. Nie było w tej grupie ani jednego Rosjanina! I co ty na to?

(Ż)– Albo, gdy Stalin powierzył obronę Leningradu Żukowowi, w czasie oblężenia miasta przez Niemców, to tam też była taka historia z dwustoma oficerami politycznymi NKWD… Ci oficerowie, gdy ludność padała z głodu jak muchy, a żywność była racjonowana po parę deko na osobę w ciągu doby, to oficerowie Żydzi brali jedzenia, ile chcieli.

Ale to nie wszystko! Doradzali „politycznie” rosyjskim oficerom, nie wychodząc z ziemianek. Rosjanie ginęli, a wasi oficerowie chronili się w bunkrach i ziemiankach. I to też Żuków ujawnił. kazał, mimo ostrej zimy, rozebrać do gaci tych oficerów i ustawił ich pod ścianą. Ale zawahał się, bo przecież było ich aż dwustu.

Zadzwonił do Stalina mówiąc, o co chodzi, a Stalin odpowiedział krótko: „Ty jesteś głównodowodzącym armiami i ty decydujesz, co z nimi zrobić. W tej sytuacji uważam, że trzeba ich zastrzelić.” I co ty Gozman powiesz?

Za bohaterstwo tych czterystu waszych oficerów zostało rozstrzelanych? To ma być ten wkład w zwycięstwo nad Hitlerem?

(R)– Ty to musisz powyciągać takie przykre sprawy! Jak jest wojna, to się ujawniają różne charaktery. Żydzi to tacy sami ludzie jak inne narody bywa, że wśród nich znajdują się źli ludzie. A co waszych to nie było w NKWD? Byli. I to jeszcze gorsi niż niektórzy Żydzi.

(Ż)– Oczywiście, że byli i Rosjanie w NKWD. Ale człowieku, zobacz, jaka jest statystyka: 16% to byli Rosjanie, a 84% to Żydzi. Rosjan nie awansowano na oficerów. Chyba, że szczególnie zasłużył taki na awans, mordując swoich -rodaków.

A już sama góra w Moskwie to wyłącznie Żydzi! Może tu powiesz, Gozman, jak topili ludzi w morzu twoi Żydzi. Nawet dzieci. Jak okna i drzwi zaspawali na statku, żeby się nikt nie mógł uratować. Co, może to Rosjanie zrobili?

(R)– Tu by należało powołać obiektywną komisję do wyjaśnienia tych zarzutów. przecież te barki czy statki były rosyjskie, a nie żydowskie.

(Ż)– Tak. Łubianka, gułagi, kamieniołomy i regulacja rzek też były ruskie. Tylko, kto nad tym miał władzę? Wy, Żydzi, byliście władzą. Wy skazywaliście w sądach Rosjan, a i bez sądu były wyroki wydawane przez dowódcę obozu czy więzienia.

Wam Rosjanie zawdzięczają ludobójstwo, które za wszelką cenę chcecie zwalić na ustrój. A ten ustrój to kto wymyślił i wcielił w życie? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? Przecież to twoi rodacy, Marks Engels, wykombinowali, jak Żydzi mają objąć władzę na całym świecie.

Co? Mam ci tu wyliczać wasze zbrodnie, za które wg mnie kiedyś wasz naród zapłaci krwawo? Mydlenie oczu światu i pisanie po swojemu historii nic nie da. Bo już w narodzie rosyjskim coraz śmielej się mówi o waszych zbrodniach i ofiarach w dziesiątkach milionów.

Są jeszcze pewne więzy, które w pełni nie pozwalają naszej władzy mówić o faktach i ludziach, ale układy na świecie ulegają zmianom i będzie tak, że ujawnimy wasze ohydne uczynki. Dlatego ci na początku powiedziałem, że ja na twoim miejscu nie występowałbym tutaj i to w dodatku ze mną.

(R)–  A któż ty taki jesteś, że powinienem się ciebie bać?

(Ż)–  Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze krwi niewinnej na swych rękach, a krzyczycie na cały świat, że wam się dzieje krzywda. To Izrael wyrzucił Palestyńczyków z ich terenów, które są ojczyzną Palestyńczyków, ponad cztery miliony ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa.

To wy, Żydzi, przywłaszczacie sobie ziemie Syrii, Libanu i Palestyny. Bo macie poparcie w Stanach Zjednoczonych, w których, podobnie jak w Polsce, rządzą Żydzi.

I to jak chytrze. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Amerykanów i Polaków pieniądze, żeby móc kupić sobie zdrajców i żeby dla was upadlali te narody.

Ale to się skończy. Pracujecie na następny holocaust, który może być taki, że ci, co ocaleją, będą przysięgać, że nie są Żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment, że pękną więzy obawy o utratę pracy, przestaną się bać was całe narody i przejrzą na oczy. Zrozumiecie jakimi jesteście pasożytami świata. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?

"Gozman aż podskakiwał w swej ławce i machał obiema rekami, gdy Żyrinowski mówił. Teraz, kiedy jemu dano głos zaczął od niespodzianki dla mnie" - Pisze Siwak

(R)–  Jak ty śmiesz, Żyrinowski, mówić tak wulgarnie i kłamliwie o narodzie z którego ty sam pochodzisz? Przecież twoi rodzice polscy Żydzi. Ty kalasz własne gniazdo. A to bezkarnie ci nie ujdzie. Ty zapłacisz za te publicznie wypowiadane brednie. My wniesiemy sprawę do sądu, tu, w Moskwie. Ty zostaniesz za te oszustwa surowo ukarany.

(Ż)– Ty, Gozman, zapamiętaj, że teraz to już nie czasy Berii i Kaganowicza. Że z sądów pousuwano sędziów Żydów. A Rosjanie was nienawidzą. Ty, Gozman, nie tykaj mojej matki i ojca, bo ci tu i teraz zapłacę. – mówiąc to Żyrinowski ruszył w stronę Gozmana, ale służby porządkowe nie dopuściły do rękoczynów.

(Ż)– Ja owszem, urodziłem się, jako Żyd, ale ja czuję się Rosjaninem i moją ojczyzną jest Rosja, a nie Izrael. Żyłem tak, że Rosjanie mnie akceptują. A spróbuj ty poddać się pod głosowanie tak jak ja i wygrać.

(Ż)– Ty sam zobacz.  Na ciebie głosowali tylko Żydzi. I to nie wszyscy, bo w Rosji jest dużo więcej Żydów, niż ci, co ciebie poparli. Jak ty możesz być rabinem, skoro jesteś taki głupi? Tobie już twój Bóg odebrał resztę rozumu”

Tym razem Gozman nie wytrzymał. Podszedł i opluł Żyrinowskiego, który zerwał się ze swojego miejsca jakby go ktoś z armaty wystrzelił i nim służby porządkowe zdążyły zareagować Gozman dostał parę razy pięścią w twarz i upadł. Po chwili wstał i powiedział:
– Ty, Żyrinowski, za to ciężko zapłacisz.

Odrzucił mikrofon i wyszedł, a Żyrinowski dostał długie i mocne brawa w studiu, co mogło świadczyć  tylko o jednym: Rosjanie myślą tak, jak Żyrinowski.

Żyrinowski powiedział:
– Ten rabin nie rzucał słów na wiatr. Oni gotowi są dać duże pieniądze nawet wynająć zabójcę. A w Rosji są ludzie, którzy zajmują się zabijaniem kogoś na zlecenie. Trzeba będzie bardziej uważać. Przecież co jakiś czas kogoś niewygodnego zabijają i to są sprawy trudne do wykrycia.

Ale nie żałuję, że mogłem tu powiedzieć, co myślę o nich. A wasz aplauz świadczy o tym, że myślimy podobnie i to mnie cieszy.

Skoro go już nie ma, to na zakończenie powiem, że przyjdzie taki czas, że o sprawach tych ofiar NKWD mówić i pisać będzie się bez obawy i bez naruszenia interesów naszego państwa. I to się w Rosji zaczyna.

Żydzi uciekali z Rosji w panice, gdy ustrój się zmieniał. Bali się, że naród rosyjski zechce rozliczyć ludobójstwo, jakiego Żydzi dokonali w Rosji. Musi być w tym jednak jakiś interes Izraela, że nakazuje swoim rodakom pozostać w Rosji. A tym, którzy zostali usunięci z dobrze płatnej pracy, banki otworzyły konta, z których Żydzi czerpią tzw. wyrównanie strat, poniesionych z tytułu pozbawienia pracy.

Rosjanie są jednak przekonani, że już nie dojdzie do sytuacji, przejęcia władzy przez Żydów. Większość istniejących partii jest za tym, żeby zatrudniając w wojsku, w policji, w sądownictwie i aparacie bezpieczeństwa, solidnie sprawdzać kandydatów.

Wielu rosyjskich Żydów jest członkami rosyjskiej partii komunistycznej i stąd ciągłe uliczne wojny z partią narodową Rosji, którą Żydzi uważają za partię skrajnie nacjonalistyczną. Każda manifestacja uliczna tych partii kończy się bijatyką i wtedy policja zamyka tych najbardziej agresywnych z obu stron.

W Rosji również cerkiew prowadzi prorosyjską politykę. Popi, jak wiemy, ponieśli największe ofiary w czasie rewolucji i później za panowania NKWD.

Niech sobie tam żyją, jeśli nie chcą wyjechać do Izraela, ale niech nie mają wpływu na życie Rosjan. Nie jest to i w Rosji łatwy temat, bo wielu Rosjan ma więzy rodzinne z Żydami.

Trzeba czasu, żeby problemy narosłe przez wiele dziesięcioleci znikły. Przecież i u nas, gdyby poskrobać po rodowodach, to też okazałoby się, że są tacy, co powiązali się uczuciowo czy to biorąc za żonę Żydówkę czy Żyda za męża. I w zależności od tego, jaka formacja polityczna jest przy władzy są raz Polakami, a raz Żydami….


Tak żydowskie NKWD w Polsce dokonywało ludobójstwa na polskich patriotach

Konkluzji nie będzie… Niech każdy kto to przeczytał zachowa to sobie głęboko w sercu i nie zapomni o tym jak to wszystko działa i kto Polska rządzi. Trzeba o tym pamiętać, aby kiedy przyjdzie czas nie tylko kartką wyborczą dać wyraz swej dezaprobaty, ale i każdym możliwym sposobem, tak abyśmy w końcu mogli naprawdę odzyskać niepodległość… już na zawsze…


Ocena: 658 145
Głosów: 803
4181 odsłon