antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Poniedziałek 22 Kwiecień 2024

Wojny Kalego


Świat z niepokojem patrzy
na eskalację napięcia na Bliskim Wschodzie, po odwetowym ataku Iranu na Izrael.

Ale ten świat już bez żadnego niepokoju patrzy na ludobójstwo, jakiego dokonuje Izrael na ludności palestyńskiej w Gazie.

Świat, ze współczuciem potępił holokaust żydów podczas II wojny światowej, ale ten sam świat, nawet nie mrugnął okiem na gorszy w swym wymiarze holokaust, jakiego dziś dokonuje Izrael na narodzie Palestyńskim, na naszych oczach.

Świat nie ujął się za ofiarami holokaustu palestyńskiego, ale wspomaga ludobójców i zbrodniarzy dostarczając im własnych wojsk, militarnego wsparcia, uzbrojenia i pieniędzy

Świat reaguje albo pomija milczeniem wydarzenia, w zależności od tego kogo one dotyczą.

Świat czyni to tylko i wyłącznie na żądanie garstki globalnych bandytów, którzy przypisali sobie boskie przywileje decydowania o życiu i śmierci tylko dlatego, że na przestrzeni wieków, okradli oni całą ludzkość z jej majętności.

Świat zwariował i otępiał, zmierza dziś już niemal z prędkością światła do globalnej apokalipsy, bo psychopatom z grupy Bilderberga i Forum Ekonomicznego zachciało się pozbyć ludzkości tylko dlatego, że globalni zbrodniarze ukradli sobie cały glob na własność na przestrzeni ostatnich 100 lat.

Świat a raczej psychopaci tego świata zażyczyli sobie pozbycia się rodzaju ludzkiego na zawsze.

Nie dzieje się to gwałtownie, tak jak to miało miejsce wcześnie podczas pierwszej i II wojny światowej, ale w dobie globalizmu, globalni bandyci dla realizacji tego celu działają we wszelkich możliwych obszarach życia ludzkiego.

Wzniecają i podgrzewają konflikty w każdym z rejonów tego świata osobno, by w sposób jak najbardziej niezauważalny, osiągnąć prędkość przelotową III wojny światowej, po której nie wiadomo nawet, kiedy da się wypełznąć z podziemnych bunkrów na powierzchnię ziemi i czy w ogóle to jeszcze będzie możliwe.

Świat sypie nam, w każdej godzinie, z samolotów latających nad nami truciznę w atmosferę, jaką oddychamy, świat modyfikuje genetycznie rośliny i zwierzęta tak, aby pożywienie przynosiło nam jak najwięcej chorób i szkód.

Świat tworzy trujące i zabójcze zastrzyki, lekarstwa, procedury medyczne i w końcu na siłę i podstępnie modyfikuje genetycznie nas samych abyśmy bezwolnie czwórkami szli na rzeź

Wszystko to serwuje nam dzisiejszy świat w imię demokracji, wolności i szczęścia i robi to w tak perfidny sposób, że dziś w zasadzie ludzie sami realizują depopulację samych siebie.

I tu trzeba pierwszego wyjaśnienia. To co dociera do nas jako reakcja świata jest jedynie działaniem tej garstki psychopatów, którzy nas okradli, zniewolili, okaleczyli i eksterminują.

Dziś, już nawet nie mają potrzeby by nam cokolwiek wyjaśniać i cokolwiek uzasadniać…

Takim schematem charakterystycznym tego świata są rządy hitlerowskiego pogrobowca w Polsce, który jawnie nie liczy się ani z prawem, ani z człowiekiem, ani z życiem ani z jakąkolwiek czy czyjąkolwiek racją.

TFUsk, to nie tak oczekiwana iskra z Polski na świat, ale piekielny ogień,który trawi wszystko pozostawiając po sobie jedynie popiół i zgliszcza.

Człowiek ten jest globalnym obrazem, dokąd i jak zmierza świat i jest także wyznacznikiem tego, że może nas czekać już tylko szczęśliwość wieczna.

Wszelka inna bowiem została nam zabrana a ci co tego nie widzą dziś, doświadczą jutro tylko bardziej boleśnie i dotkliwie.

Jednak wbrew pozorom, faktycznie to nie świat dokonuje takiej zagłady, tylko dokonuje się tu samozagłada sterowana przez garstkę globalnych psychopatów, których na razie nie ma komu powstrzymać.

Wobec odwetowego uderzenia Iranu na Izrael Pojawiły się niemal natychmiast reakcje zagranicznych stolic.

Krótkie oświadczenie w tej sprawie wydały również Chiny, które w ostatnim czasie zacieśniły współpracę z Iranem.

-"Chiny wyrażają głębokie zaniepokojenie obecną eskalacją i wzywają zaangażowane strony do zachowania spokoju i powściągliwości, aby zapobiec dalszemu zaostrzaniu sytuacji" -przekazał w oświadczeniu rzecznik chińskiego resortu dyplomacji.

Ale te same Chiny z coraz większym zapałem i determinacją przygotowują się jednak do militarnej konfrontacji ze światem.

Chiny wiedzą tak dobrze jak USA i Rosja, że sytuację w jaką wpędzili świat globalni psychopaci, rozstrzygnąć, wyjaśnić i ustabilizować może tylko siła.

Wszelkie instrumenty jakimi dysponuje świat, czyli prawo, traktaty, umowy międzynarodowe, konwencje, międzynarodowe organizacje, są tu tylko niemymi świadkami wydarzeń jakie zaczęły się właśnie rozgrywać na arenie międzynarodowej.

"Chiny wzywają społeczność międzynarodową, zwłaszcza wpływowe kraje, do odegrania konstruktywnej roli w utrzymaniu pokoju istabilności w regionie"

Ten dyplomatyczny slogan jest tylko sygnałem dla świata, że zarówno pokój jak i wszelka stabilność regionów zostały już zburzone, i tylko militarne zwycięstwo nad globalistami, może stworzyć szansę zapanowania nad uruchomionym już chaosem.

Dziś największym problemem ludzkości jest właściwe wskazanie, kto należy zarówno do globalistów jak i to, kto jest szansą ludzkości i może stać się globalnym wybawicielem.

Jak uczy historia, zło zawsze wymaga konspiracji a dobro jest na świeczniku, ale dziś i to zostało totalnie zafałszowane, dlatego trzeba nam ogromnej roztropności w poszukiwaniu prawdy, aby móc swoje nadzieje zwrócić we właściwym kierunku.

Na spotkaniach Forum Ekonomicznego psychopaty Schwaba, widywani byli zarówno przywódcy USA jak i Rosji czy Chin, co jakby w sposób absolutnie naturalny nakazuje nam ogromną ostrożność w ostatecznym wsparciu lub potępieniu którejkolwiek ze stron rozgrywających się dziś konfliktów.

Pewnym natomiast jest już to, że cywilizacja zachodnia została przez psychopatów napadnięta i unicestwiona.

Tak więc, jakby intuicyjnie nasze oczy kierują się na wschód szukając właśnie tego, co jeszcze po cywilizacji pozostało i czego globalistom nie udało się jeszcze do końca unicestwić.

- „Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo Izraela przed zagrożeniami ze strony Iranu i jego pełnomocników jest niewzruszone" -zapewnił prezydent USA Joe Biden.

Prezydenta Bidena wzrusza jedynie ochrona, kiedy już upadnie wdrapując się na schody do samolotu, czy w innych okolicznościach.

Ochrona towarzyszy Bidenowi na co dzień, aby mógł on dokądkolwiek dotrzeć bezpiecznie i w tym celu został on uzbrojony także w sterowanie komputerowe, które zapewnia kontrolę jego ruchów i wypowiedzi, aby po raz kolejny Ameryka nie musiała się czerwienic ze wstydu.

Brytyjski premier Rishi Sunak co prawda nie jest podłączony do komputerów, ale niczym się praktycznie od Bidena nie różni.

Napisał on wspecjalnym oświadczeniu, że potępia „atak irańskiego reżimu na Izrael” i że „Iran po raz kolejny pokazał, że zamierza siać chaos"

Tak światu swoje stanowisko przedstawił, utajniony światowy siewca śmierci, nihilizmu, dekadencji i chaosu.

Oczywiście, żeby właściwie zrozumieć sens jego wypowiedzi, należy dokonać korekty składni, jaką manipuluje przedstawiciel lucyfera na ziemi.

To reżimy Wielkiej Brytanii, USA, Izraela i wspierające je satelity, sprzeciwiają się korzystaniu z prawa do samoobrony przez państwo i naród Iranu.

Tak sformułowane zdanie niesie dopiero samo w sobie prawdę o zaistniałej właśnie sytuacji.

"Lekkomyślne ataki Iranu na Izrael tylko jeszcze bardziej zaognią napięcia na Bliskim Wschodzie” - Twierdzą przedstawiciele Wielkiej Brytanii.

Z tych wypowiedzi wynika, że przemyślane ludobójstwo i rozbój, jakiego dokonuje Izrael dookoła siebie, jest aktem miłosierdzia, miłości i pokoju i przyczynia się do wygaszania nie tyle konfliktów co sąsiednich narodów i to  aż do ostatniego ich przedstawiciela.

„Reżim Wielkiej Brytanii wzywa rząd irański do zaprzestania tej poważnej eskalacji, która nie leży w niczyim interesie" - tak w istocie powinien był napisać na platformie X szef brytyjskiej dyplomacji David Cameron.

Swoje dwa grosze dokłada także marionetka globalnych zbrodniarzy Francja, która przykleiła się do okrętu i krzyczy „płyniemy”

"Francja wnajostrzejszych słowach potępia atak Iranu na Izrael. Decydując się na tak bezprecedensowe działanie, Iran robi nowy krok wswoich destabilizujących działaniach ipodejmuje ryzyko eskalacji militarnej"  -oświadczył z kolei minister spraw zagranicznych Francji Stéphane Séjourné."

Francja potwierdza swoje przywiązanie do bezpieczeństwa Izraela izapewnia oswojej solidarności" -dodał.

Tylko problem leży w tym, że Francja tak jak Polska i reszta Europy wschodniej nie ma swojego rządu.

We Francji, podobnie jak i w USA i w Polsce, wszystkie najważniejsze stanowiska w państwie są obsadzone przez jawnych albo zakamuflowanych żydów, co było wyraźnie widać, podczas uroczystości patriotycznej zgaszenia świec chanukowych w Sejmie.

Swój nazistowski nos wetknęły także i Niemcy, którzy swego czasu pogięli próbę zrobienia żydom tego, co dziś żydzi robią Palestynie.

"Iran wystrzelił drony irakiety wstronę Izraela.(…) Zdecydowanie potępiamy trwający atak, (…) Iran ijego pełnomocnicy muszą natychmiast tego zaprzestać. W tych godzinach cała nasza solidarność kieruje się w stronę Izraela" -oświadczyła szefowa niemieckiej dyplomacji Annalena Baerbock.

"UE zdecydowanie potępia niedopuszczalny irański atak na Izrael”. (…) Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen oceniła, że atak Iranu był "rażący inieuzasadniony".

Bombardowania przez najpotężniejszą armię świata, palestyńskich kobiet, starców i dzieci” nikogo nie razi i w opinii hipokrytów jest uzasadnione choćby tym, że robią to żydzi a nie kto inny.

Choć Teheran wystrzelił łącznie kilkaset pocisków, nie wyrządziły one większych szkód. Izraelowi udało się skutecznie zminimalizować skutki nalotu, do czego przyczyniły się dwa czynniki - ścisła współpraca z sojusznikami i imponujący system obrony powietrznej - piszą łże media.

Żydzi, jakby nie zauważyli najistotniejszego celu tego ataku i w swoim stylu kreują się na bohatera dnia, wskazując wyłącznie na skuteczność swojej antyrakietowej tarczy i obrony powietrznej.

Tymczasem Teheran nie strzelał na wiwat czy na przywitanie nowego roku, ale skoro już zaangażował tak duże zasoby, to musiały mieć one wyznaczony dokładny cel.

Tym celem było wykonanie mapy instalacji antyrakietowych Izraela zarówno na terenie samego Izraela jak i poza nim.

To odwetowe uderzenie obnażyło wszelkie instalacje obronne, jakimi posługuje się Izrael i z dużą dozą prawdopodobieństwa należy przypuszczać, że następna odpowiedź Iranu będzie bardzo precyzyjnie trafiać w izraelskie cele, pomimo tak zaawansowanego systemu obrony powietrznej.

Po zakończeniu nalotów irańska armia stwierdziła, że "osiągnęła wszystkie swoje cele", skutki ostrzału okazały się może i niewielkie, ale militarne korzyści jakie osiągnął Iran po tym odwecie – ogromne.

Tymczasem w Europie na ukraińskim czarnoziemie nadal trwa orka.

Niezwyciężona armia UPA, każdego dnia zajmuje nowe tereny na zachód od frontu i prze naprzód prosto do Polski.

Meldunki z frontu biją kolejne rekordy. Czekamy już tylko na ten dzień, kiedy to UPAińska armia zniszczy więcej rosyjskich czołgów niż kiedykolwiek Rosja ich wyprodukowała.

Wtedy nadejdzie dzień zwycięstwa, tylko obawiam się, że już nie będzie komu tego dnia świętować.

Ważne, że została Ukrainie przyznana przez Kongres USA pomóc i ponad 61 miliardów dolarów jest już przeznaczone na kontynuowanie wojny na Ukrainie.

Dzięki tej pomocy na Ukrainę trafi następna partia wojskowych mundurów i hełmów a to, że nie będzie ich komu założyć nie ma tu najmniejszego znaczenia.

Pieniądze przyznane przez amerykański Kongres Zełeńskiemu, zatoczą taktyczne koło nad Ukrainą i to co nie zmieści się w garści Zełeńskiego i jego generałów wróci do Ameryki, do tych którzy je przyznawali.

NATO pod dowództwem amerykańskich generałów będzie walczyć o wolność UPAiny aż do ostatniego Ukraińca.

Kiedy już zabraknie Ukraińców, walka będzie kontynuowana aż do ostatniego Polaka.

Tak oto przynajmniej zachodnia UPAina powoli wraca do polskiej macierzy.

Dla nas, wśród tych apokaliptycznych wydarzeń smutne jest to, że w czasie czytania tego artykułu, najprawdopodobniej kolejnych kilka osób zrezygnowało z samych siebie.

Młodzi Polacy masowo już niemal rezygnują z własnego rozumu, z własnej przyszłości i z uśmiechem od ucha do ucha dewastują samych siebie obracając się w nicość.

Cywilizację, wiedzę i kulturę zastępują sobie coraz silniejszymi narkotykami, z których objęć już się nie wychodzi.

Dzisiejsze pokolenia, to pokolenia fikcyjnego szantażu, opartego na żądaniach typu: albo dacie mi to co ja chcę albo przeniosę sią tam gdzie już nie ma potrzeb.

W dobie komputerów i informatyki jest to praktyczne zastosowanie systemu zero jedynkowego.

Zdegenerowane młode polskie pokolenia, realizują się dziś w stylu zachodnim, prześcigając się w tym, które z nich będzie bardziej głupie, prymitywne, bezideowe i szybciej dla jaj zejdzie z tego świata.

Tak oto zło, rozsypywane na nasze głowy z samolotów, wstrzykiwane nam w nasze mięśnia w zastrzykach i szczepionkach, karmione trucizną żywnościową, dumnie kroczy przed ostateczną zagładą.


Ocena: 20 0
Głosów: 20
1454 odsłon