Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Król jest nagi

 

ZWYCIĘSTWO LOGIKI I PRAWDY NAD COVIDEM I KŁAMSTWEM.

A więc Floryda  otrzymała piękny prezent od rządu stanowego, od gubernatora Rona DeSantis: absolutny, całkowity koniec wszystkich, jakichkolwiek ograniczeń, zakazów, nakazów czy zmian związanych z „pandemią” na Floydzie.

W podpisanych dokumentach są KARY dla tych, którzy będą kontynuować nie uzasadnioną naukowo, niepopartą rzetelnymi faktami covidową presję na Florydzie.

To, dlatego w ciągu ostatnich miesięcy przeniosło się na Florydę z północnych stanów i zza granic USA ponad 500 tys. osób - na stałe.

Ci ludzie widzą, że tu jest normalne życie i przyszłość wolna od absurdów pandemicznych.

Wolność, zdrowie i logiczne myślenie zwyciężyły medialne świrusy. W tym dokumencie, który podpisał gubernator są przewidziane kary pieniężne dla tych, co chcą komplikować życie normalnym ludziom.

Kary są dla tych, którzy bez naukowego uzasadnienia nakazują nosić maski czy tez namawiają do szczepień! . Według dokumentu NIE wolno na Florydzie zmuszać do noszenia masek, NIE wolno uzależniać pracy, nauki czy podroży od poddania się eksperymentowi medycznemu w strzykawce, NIE wolno wymuszać na ludziach testów, NIE wolno wprowadzać paszportów szczepionkowych.

NIE istnieje taka jednostka chorobowa jak covid pozytywny i bezobjawowy. Kary dla covido-idiotów na Florydzie są bardzo wysokie.NIE wolno wywierać żadnej presji na ludzi, którzy nie chcą robić z siebie laboratoryjnych szczurów doświadczalnych i przyjmować eksperymentalnych toksycznych preparatów.

To koniec tego draństwa! Jesteśmy wolni od głupoty i „covida”. Jakie kolwiek przyszłe próby ograniczeń będą musiały być bardzo dokładnie udokumentowane, uzasadnione i oparte na ściśle naukowych dowodach. To, że nie zdołano wyizolować Covid-19 i wprowadzono niewiarygodne testy, nie może być potwierdzeniem czegokolwiek co nazywane jest covid-19.  Nie ma żadnej pandemii i taka nigdy nie istniała zgodnie z definicją pandemii ustaloną przez WHO


Nie ma szczepionek na covid - są tylko eksperymentalne preparaty medyczne.

Słowo SZCZEPIONKA jest tu zamierzoną manipulacją i wprowadzaniem ludzi w błąd. Świadomość tego mieli lekarze z Chorzowskiej kliniki, żądając podpisania przez pacjenta oświadczenia, że dobrowolnie bierze on udział w eksperymencie medycznym. Za ten akt odwagi zostali ukarani

Firmy farmaceutyczne i rządy nie nazywają w swoich dokumentach prawnych tych eksperymentalnych preparatów szczepionkami, ponieważ nie spełniają wymogów ustalonych dla szczepionek, nie mieszczą się w naukowej przyjętej oficjalnie definicji szczepionek.

To czym „wyszczepiono” miliony ludzi na świecie jest nazywane w ustawach covidowych, rozporządzeniach, innych dokumentach rządowych „eksperymentalnym preparatem medycznym”.

Preparat ten dotyczy naszego zdrowia, które podobno jest BEZCENNE i propaganda sprawiła, że ludzie sami ustawiali się w kolejkach po truciznę, po utratę zdrowia i śmierć w strzykawce.

Cała akcja wyszczepień i stanów epidemicznych jest także eksperymentem mających na celu sprawdzenie w praktyce na ile ludzkość przy użyciu technik propagandy i manipulacji pozwoli się zniewolić.

Znamy cechy charakterystyczne koronaświrusa podawane i wciskane miliardom ludzi na ziemi każdego dnia. Odpowiedzmy sobie zatem na następujące pytania  :

 1. Czy szczepionka likwiduje maski ?     - NIE
 2. Czy szczepionka likwiduje dystans ?   - NIE
 3. Czy szczepionka wyeliminuje testy ?  - NIE
 4. Czy szczepienia likwiduje zakażenia ? - NIE
 5. Czy „szczepionka” jest szczepionką ?  - NIE  
  (to jest eksperymentalny preparat medyczny)
 6. Czy „szczepionka” została dopuszczona do powszechnego użycia? -  NIE
  ( została dopuszczona warunkowo na 1 rok choć warumków nie spełnia)
 7. Czy „szczepionka” uodparnia na zachorowanie na C-19? -  NIE
 8. Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? - NIE
 9. Czy znane są reakcje między „szczepionką” a innymi lekami?  - NIE
 10. Czy w pełni zakończono prace nad badaniem tej „szczepionki” – NIE
  (producenci piszą o tym otwarcie w ulotkach)
 11. Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu?  - NIE
 12. Czy masz pewność, że za rok lub dwa lub trzy nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia?  - NIE
 13. Czy masz pewność, że „szczepionka” nie spowoduje zmian genetycznych w twoim organizmie?  - NIE
 14. Czy jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia czy ktokolwiek ponosi odpowiedzialność  
  w przypadku powikłań i zgonów?  - NIE
 15. Czy jeśli umrzesz po przyjęciu „szczepionki” twoi bliscy i podopieczni dostaną odszkodowanie? -   NIE
 16. Czy wiesz, że Twoi bliscy nie otrzymają ani grosza z Twojej polisy ubezpieczeniowej  
  na życie po Twojej śmierci, bo dobrowolnie poddałeś się eksperymentowi medycznemu 
  i on może bezpośrednio lub pośrednio  przyczynić się do Twojej przyszłej śmierci  - i to staje się  
  prawną podstawą do odmowy wypłaty polisy?  NIE
A teraz wszystko zależy od Ciebie. Twoje życie i zdrowie są w twoich rękach, bo po przeczytaniu tego artykułu już nie będziesz mógł nigdy powiedzieć, że nie wiedziałeś.


Ocena: 123 8
Głosów: 131
4361 odsłon