antydotum - RealnaPolska

Sobota 16.04.2022

Ptaki Masowego Rażenia

Rosja przedstawiła W ONZ , znalezione na Ukrainie "ptaki masowego rażenia," monitorowane przez satelity..

Ignacio Ramonet jest znanym na całym świecie dziennikarzem, wykładowcą teorii komunikacji i specjalistą w dziedzinie geopolityki.

Kilka dni temu na swoim prywatnym profilu na Facebooku napisał post zawierający sensacyjne doniesienia, które wypłynęły podczas niedawnego posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ. Odkrycia te wywołały spore poruszenie. Oto one:

 

Podczas burzliwego posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ, które odbyło się na wniosek Rosji, poświęconego rozwojowi amerykańskiej broni biologicznej na terytorium Ukrainy, okazało się, co następuje:

-Delegat rosyjski przedstawił dokumenty i dowody, które zostaną zapisane w protokole z posiedzenia, potwierdzające następujące fakty:

1. Oficjalne finansowanie przez Pentagon programu, który w zamierzeniu miał być bronią biologiczną na Ukrainie.
2. Nazwiska amerykańskich osób i firm specjalizujących się w testach i dokumentach związanych z tym programem.
3.  Lokalizacja laboratoriów na Ukrainie i dotychczasowe próby ukrycia dowodów.

-Delegat rosyjski przekazał kolejny nieoczekiwany komunikat dotyczący lokalizacji amerykańskich laboratoriów produkujących i testujących broń biologiczną w 36 krajach świata (o 12 więcej niż podczas poprzedniej sesji).

-Delegat rosyjski wymienił choroby i epidemie, sposoby ich uwalniania, kraje, w których są testowane oraz kiedy i gdzie przeprowadzono eksperymenty (czasami rządy tych krajów wiedzą o nich, czasami nie).

-Delegat rosyjski publicznie potwierdził, że przeprowadzane eksperymenty obejmują wirusa odpowiedzialnego za obecną pandemię, a także dużą liczbę nietoperzy wykorzystywanych do przenoszenia tego wirusa.

Stany Zjednoczone temu zaprzeczają, Francja i Wielka Brytania sprzymierzyły się z nimi (wpływ na mieszkańców tych krajów jest również bardzo silny, dlatego są oni skłonni wierzyć w fikcyjne historie podawane przez główny nurt ze względu na presję psychologiczną, jaką pandemia wywarła na wszystkich).

– Światowa Organizacja Zdrowia zaprzecza jakiejkolwiek wiedzy o istnieniu eksperymentów biologicznych na Ukrainie i stwierdza, co następuje: “Wszystkie nasze informacje wskazują, że są to medyczne laboratoria badawcze do walki z chorobami” (podczas gdy Rosja przedstawia dowody w postaci korespondencji i regularnych wizyt ekspertów WHO w podejrzanych laboratoriach USA na całym świecie).

– Chiny atakują wszystkich i mówią do delegata USA: Skoro jesteście pewni swojej niewinności, dlaczego nie zgodzicie się na śledztwo prowadzone przez specjalistów w celu ustalenia prawdy, dostarczając dokumentów i przekonujących dowodów?

Dla tych, którzy chcą wiedzieć, czym są ptaki zaobrączkowane i jak Ameryka może zniszczyć świat bez jednego wystrzału – oto informacje:

 

Rosja nie spodziewała się, że w ramach swojej operacji wojskowej na Ukrainie odkryje obrączkowane ptaki, wyprodukowane przez laboratoria biologiczne i bakteriologiczne na Ukrainie, finansowane i nadzorowane przez Stany Zjednoczone Ameryki.

Ale czym dokładnie są ptaki obrączkowane?

Po przestudiowaniu migracji ptaków i obserwowaniu ich wraz ze zmianą pór roku, specjaliści ds. ochrony środowiska i zoolodzy znają trasę, jaką ptaki pokonują każdego roku w swojej sezonowej podróży, a także które z nich wędrują z jednego kontynentu na drugi.

W tym miejscu pojawia się rola wywiadu w realizacji szatańskiego planu: grupa migrujących ptaków jest "umieszczana w niewoli", digitalizowana i wyposażana w kapsułę zawierającą patogeny, którą można kontrolować za pomocą komputera, a następnie ptaki są wypuszczane na wolność, by dołączyły do migrujących stad w krajach, w których planuje się dokonać "zniszczeń".

Wiadomo, że wiosną i jesienią ptaki odbywają przeloty od Morza Bałtyckiego i Morza Kaspijskiego na kontynent afrykański i do południowo-wschodniej Azji, oraz z Kanady do Ameryki Łacińskiej.

Podczas długiego lotu, ich pozycja jest monitorowana krok po kroku przez satelity, a jeśli ktoś chce np. wyrządzić szkody w Syrii lub Egipcie, chip (w kapsule) zostaje zniszczony, gdy ptak znajdzie się w przestworzach owych krajów.

Ptak zostaje zabity, a jego upadek powoduje wybuch epidemii w tym lub innym kraju. W ten sposób państwo przeciwnika zostało zniszczone bez ponoszenia kosztów militarnych, ekonomicznych czy politycznych.

Obrączkowanie ptaków wędrownych jest uznawane za przestępstwo w świetle prawa międzynarodowego, ponieważ są to ptaki, które przylatują do przestrzeni powietrznej innych krajów, a jeśli są nosicielami patogenów, stają się bronią masowego rażenia.

W związku z tym w prawie międzynarodowym użycie ptaków do zaatakowania wroga jest uznawane za zbrodnię, a ci, którzy dopuszczają się takich niemoralnych i nieludzkich czynów, są zawsze karani.

To właśnie to sprawiło, że Ameryka zadrżała (choć nikt nie odważył się jej ukarać), a piętno, jakie odciśnie się na tym kraju, sprawi, że nie będzie on wiarygodny nawet w oczach swoich sojuszników.Kiedy Rosjanie mówią, że złapali ptaki, oznacza to, że złapali Amerykanów na gorącym uczynku, podając tak dokładne szczegóły, że nie da się ich zakwestionować.

Fakt ten zmusza nas do zastanowienia się nad taką możliwością, że wszystkie wirusy, które zainfekowały ludzi w tym stuleciu, a zwłaszcza te najnowsze, takie jak Ebola, która zaatakowała Afrykę, wąglik, świńska i ptasia grypa, a obecnie Covid-19, pochodzą z laboratoriów finansowanych i prowadzonych przez Stany Zjednoczone Ameryki.

Skłoniło to Chiny do wezwania do przeprowadzenia szczegółowego międzynarodowego śledztwa w sprawie nagłego wybuchu infekcji koronawirusem, bo ich zadaniem jest wysoce prawdopodobne, że USA wykorzystały ptaki wędrowne do zabicia obywateli Chin.

Ważne jest to, że skandale w Ameryce Północnej narastają, a Stany Zjednoczone dopiero niedawno zaczęły łagodzić swój wrogi ton wobec Rosji, próbując odbudować stosunki z nadzieją, że uda się osiągnąć porozumienie polityczne z Rosjanami.

Ci ostatni, będą musieli chronić świat przed nikczemnymi działaniami USA i zadbać o to, by w przyszłości nie stanowiły one zagrożenia dla Rosji.

Rzuca to kolejny raz nowe światło na wojnę jaka się rozgrywa na terytorium Ukrainy.

 


Ocena: 23 9
Głosów: 32
6621 odsłon