antydotum - RealnaPolska Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo
Wtorek 10 Październik 2023 r.

Kto Sieje Wiatr

Kto sieje wiatr zbiera burzę… Izrael przez dziesiątki lat eksterminował i znęcał się nad dwumilionową ludnością Palestyny, którą to zamknął w palestyńskim getcie.

To jednak nie wystarczało. Co jakiś czas wojsko Żydowskie udawało się w głąb Strefy Gazy i tam pod pozorem szukania i walki z terroryzmem dokonywało egzekucji na ludności palestyńskiej.

Żydzi poczuli się tak silni, że nie zważali na szczątkowe akty protestu kierowane pod ich adresem.

Izrael był głuchy na wszelkie głosy protestu i nie robiło na nich wrażenia także, nazywanie ich działań wobec sąsiadów, zarówno eksterminacją jak i ludobójstwem.

Nikt nie ujmował się za tymi mordowanymi ludźmi i jakby na ironię losu, to Izrael dostawał wsparcie militarne i finansowe przez co, uczestnikami w tym ludobójstwie, stawały się strony trzecie w tym przede wszystkim USA.

W Strefie Gazy, wytworzyła się sytuacja bez wyjścia….

Poddanie się izraelskiemu terrorowi i oczekiwanie na egzekucję, do złudzenia przypomina sytuację w getcie warszawskim, która doprowadziła do zbrojnego powstania Żydów.

Dziś to Żydzi zajęli miejsce hitlerowskich oprawców a miejsce Żydów zajęła ludność palestyńska.

Różnica polega na tym, że Palestyńczycy odpowiedzieli znacznie silniej niż Żydzi podczas powstania w getcie.

Izraelskie Ministerstwo Obrony zapowiedziało „całkowite oblężenie” Gazy. „Nie będzie elektryczności i jedzenia” - oświadczył minister Jo’aw Galant, nazywając Palestyńczyków „ludzkimi zwierzętami”.

Samo to, jest wystarczająco wymowne, by zobaczyć czym jest państwo Żydowskie i czego moźna spodziewać się po zwyrodnialcach odmawiających praw ludzkich innym, nie tylko na okoliczność wojny, ale i w każdym innym momencie.

W Gazie Izrael odciął już dostawy wody. Gdzie są organizacje humanitarne i międzynarodowy trybunał karny, który za ewakuację dzieci z Ukrainy nakazał aresztowanie Władimira Putina?

Do zbrojnych starć doszło na granicy Izraela z Libanem. Według izraelskiej armii zabiła ona bojowników próbujących przedostać się przez granicę.

Komisja Europejska zdecydowała o zawieszeniu wartej niemal 700 mln euro pomocy rozwojowej dla Palestyny.

Stany Zjednoczone przesuwają grupę uderzeniową bliżej Izraela. W jej skład wchodzą lotniskowiec Ford i wspierające go okręty — powiedział sekretarz obrony USA Lloyd Austin.

Tak oto na obszar 350 km kwadratowych zmobilizowano siły wojskowe Izraela, Europy i Stanów Zjednoczonych, bo moc i heroizm Żydów, ujawnia się wyłącznie wtedy, kiedy naprzeciw siebie mają bezbronnego przeciwnika.

Izrael wyłączył się spod prawa międzynarodowego i usadowił ponad wszelkim prawem, nadając sobie przywileje i prawa, jakich odmawia innym narodom.

Od tysięcy lat każdy kto nie jest Żydem, jest tylko zwierzęciem, z którym Żydzi mogą zrobić co tylko chcą i dokładnie taki stosunek Żydostwa, do pozostałej części ludzkości jest widoczny każdego dnia i na każdym kroku.

Jesteśmy świadkami największej od czasów wojny sześciodniowej, masakry Palestyńczyków, którym już przed wieloma dekadami Żydzi odmówili praw ludzkich.

Eksterminacja Palestyńczyków odbywa się niemal każdego dnia, kiedy terroryści z Izraela napadali na zamkniętych w getcie Palestyńczyków.

Wojsko Izraelskie niczym hitlerowcy dopuszczało się, wybijania w tym palestyńskim getcie, ludności pod pozorem walki z terroryzmem, którego sami właśnie się dopuszczali.

To się znowu dzieje, tym razem na naszych oczach. Poparcie dla Palestyny jest dziś więc przejawem po prostu człowieczeństwa, a nie wybieraniem opcji politycznej czy ideologicznej.

Faktem jest, że od dziesięcioleci ataki terrorystów z Izraela na sąsiednie narody wpisały się w zmowę milczenia społeczności międzynarodowej.

USA, GB i inne państwa semickie, których rządy opanowali zakonspirowani Żydzi, wspierały akty terroru wobec sąsiadów zamieniając ofiary z oprawcami.

Tak też dzieje się i dziś…

Zamiast więc prostych słów poparcia dla ofiar mordów, słyszymy dywagacje na temat napaści terrorystycznej Hezbollahu na Izrael.

Wielu polityków i wiele postaci publicznych, po prostu milczy albo też jawnie wspiera izraelski międzynarodowy terroryzm.

Najlepszym przykładem, może tu być stanowienie przez Izrael prawa w Polsce (patrz wycofanie uchwalonej ustawy o IPN) jak i ściąganie z Polaków haraczu, w postaci spłaty mienia bezspadkowego, który się dokonuje w ukryciu przed narodem polskim.

Nikt nie ogląda zdjęć mordowanych przez Żydów palestyńskich dzieci i kobiet, niejednej masakry dokonanej na Palestyńczykach, która idealnie powtarza obrazy znane nam z okupowanej Polski i z gett.

Bo Palestyńczyk, jak i cała pozostała ludzkość nie Żydowska, to dla tych uzurpatorów są to tylko zwierzęta, o czym wysokiej rangi urzędnicy izraelscy zdążyli już powiadomić świat wprost, bez żadnych przenośni…

Świat, który cały czas, wobec zbrodni dokonywanej na narodzie palestyńskim milczał i nadal milczy. Tym życiem ludzkim nikt nie jest zainteresowany.

Izrael to terroryści panie Węglarczyk z niemieckiego Onetu… To że jest pan potomkiem Żydowskiego zbrodniarza Józefa Światło nie zwalnia pana z rzetelności dziennikarskiej i obiektywnego spojrzenia na pojawiające się wydarzenia jakie dokonują się w dziejącej się historii.

Tak, za tym izraelskim terroryzmem stoją Stany Zjednoczone, w których to nie Amerykanie popierają terroryzm, ale amerykańscy Żydzi, wypełniający zarówno Amerykański Kongres jak i Senat.

Dokąd to zmierza aż strach pomyśleć, bo Stany Zjednoczone zaangażowały się już w całości w wojnę na Ukrainie a teraz przystępują do czynnego udziału w wojnie na bliskim wschodzie.

Od tego momentu jesteśmy już o włos od globalnego kataklizmu, który skuteczniej zredukuje ludzkość aniżeli zaimplikowane narodom świata szczepienia na covid 19.

Nie będziemy się już zajmować marionetkami dziennikarskimi jak Węglarczyk, który dał się już niejednokrotnie poznać od strony rasy panów, tresującą poza Żydowską polską społeczność jaką są ludzkie zwierzęta w Polsce.

Zło jest w tym ataku po jednej stronie, a dobro po drugiej twierdzi wnuczek UB z Onetu, jednak każdy inaczej widzi te strony i inaczej ocenia gdzie jest to dobro a gdzie to zło.

Palestyna ma prawo do życia w pokoju. Jak każdy kraj, ma prawo bronić się przed terrorystami, nawet jeśli są oni zorganizowani w izraelską armię.

Armia izraelska tak jak i Żydzi z Izraela postawiła siebie ponad wszelkie prawo i uważa, że strzelanie w głowę palestyńskim dzieciom, w ramach ćwiczeń strzeleckich to czyny godne najwyższego uznania.

Żydowska armia skupiona jest na wybijaniu palestyńskich cywilów a taka postawa coraz bardziej wzbudza wśród ich  przeciwników wrogość, wobec izraelskich zbrodniarzy i wznieca chęć na całkowitą anihilację państwa Żydowskiego i Żydów.

To właśnie, działo się dokładnie tak samo przed drugą wojną światową, kiedy to zachowanie Żydów w lokalnej społeczności, wzbudzało coraz większy opór, by ostatecznie doprowadzić do takiej nienawiści, która stała się źródłem Żydowskiego Holokaustu, jaki nota bene był dokonywany także rękami samych Żydów.

Terroryści siejący śmierć, to już nie jacyś „izraelscy żołnierze”.

Tak, Izrael ma prawo do swojego kraju, ma prawo do obrony, ma prawo do pokojowego istnienia ale tak długo, jak długo nie uznają prawa innych narodów do istnienia i jak długo będą odmawiać innym praw ludzkich, tak długo będą siewcami wojny i śmierci również wśród własnego narodu.

Mało kto, z ich arabskich sąsiadów, chce być spolegliwy wobec terrorystów niosących im śmierć, więc dlatego Izrael jest tak dobrze uzbrojony za amerykańskie pieniądze.

Bliskowschodnie piekło trwa, ale jak zawsze ostateczną prawdą pozostaje powiedzenie, że gdyby Izrael dziś zlikwidował swoją armię to na Bliskim Wschodzie zapanowałby spokój, ale gdyby swoich wojowników zlikwidowali dziś izraelscy sąsiedzi, to przestali by istnieć tego samego dnia.

Bramy piekieł zostały otwarte i wieczna hańba czeka już na zdobywców trofeum ludobójstwa bez względu na to kto w tej krwawej zagładzie zwycięży.

Bogobojny Izrael nie przejmuje się tym, co ostatecznie postanowi Bóg, bo zanim ruszyli ze swoją zbrodnią przez świat, już unicestwili samego Boga.

Z przestrzeni publicznej wyrugowali jego przykazania i oddali się zbrodni, która tak naprawdę, nawet nie wiadomo, jakie korzyści miałaby przynieść samym Żydom.

Najgorsze jest to, że Żydzi nie tylko kreują taką rzeczywistość we własnym państwie, ale są także i architektami rzeczywistości niemal we wszystkich państwach świata.

To oni decydują ostatecznie jak wygląda polityka również w najpotężniejszym kraju, jakim są Stany Zjednoczone Ameryki, mianowane przez międzynarodowe Żydostwo na żandarma świata.

Jednak Stany Zjednoczone, to nie żaden żandarm świata, bo żandarm pilnuje porządku, ale największy agresor, który dla własnej dominacji i zysków a nade wszystko w służbie Izraela, jest gotowy zrównać z ziemią choćby całą planetę a może i kosmos.

USA To już nie ten sprawiedliwy kraj niosący dobro i demokrację światu, ale totalitarny światowy reżim zagrażający egzystencji ludzkiej na naszej planecie.

Amerykański sen przeistoczył się w amerykański koszmar.

Najwyższy akt prawny Stanów Zjednoczonych, czyli Konstytucja została zbezczeszczona i zdegradowana, do roli bezwartościowej księgi pamiątkowej, po pięknych latach wolności i dobrobytu.

Dzień po dniu i kawałek po kawałku amerykańska Konstytucja pogrążała się w zapaści, uwalniającej nie tylko anarchie w Ameryce, ale i wszelką zbrodnię wobec narodów świata.

Dziś USA w niczym już nie przypominają tego pięknego kraju, w którym wszystko mogło się zdarzyć i każdy mógł w pełni korzystać ze swojego człowieczeństwa.

To również nie jest już żaden gołąbek pokoju a bardziej drapieżna hiena, która trzeba czy nie, zabija również dla samego zabijania.

Z nocy na dzień życie ludzkie przestało mieć dla świata jakąkolwiek wartość.

Człowiek został sprowadzony do roli producenta gazów cieplarnianych co ma usprawiedliwiać zbrodnię zmierzającą do depopulacji świata tylko, nie ustalili jeszcze zasad kwalifikacji osobników ludzkich do wybicia.

Fakty wskazują na to, że jedynym kryterium zezwalającym na kontynuację życia jest zasób pieniędzy zrabowanych narodom świata, przez nienasyconą globalną lichwę i zgromadzonych w rękach osób, którzy dali sobie dzięki nim prawo udzielania innym licencji na życie.

Tak oto po wielu wiekach rozwoju cywilizacji dotarliśmy do punktu, w którym cywilizacja zapoczątkowała unicestwianie samej siebie i wszelkiego życia.

Jak na razie budzimy się w swoich domach i nie odczuwamy tego ogromu nieszczęść i śmierci jakie rozsiewa już wszechobecna antycywilizacja.

Siadamy przed telewizorami i wsłuchujemy się w przedwyborczą debatę telewizyjną, która polega dokładnie na konkursie, kto bardziej oszuka tych baranów, którzy na nich ostatecznie zagłosują.

Niewiele jest osób takich, które zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i dostrzegają to, co skrada się do nas spoza granic naszej Ojczyzny.

Tak, od nas zależy to, co stanie się jutro ale może właśnie dlatego warto jest jednak nieco poszerzyć sobie horyzonty pozwalające nam, na podjęcie decyzji, komu oddajemy swój głos.

Nasz głos ostatecznie zdecyduje, kto w naszym imieniu będzie nas albo depopulował, albo bronił przed zbrodnią, jakiej już tyle razy w swojej historii jako naród doświadczaliśmy, podobnie jak dziś tej zbrodni doświadczają Palestyńczycy.

Pomysł na Polin w Polsce, to dokładna powtórka palestyńskiej historii, więc możecie już sami zobaczyć na własne oczy, jakie dobro ze sobą dla Polski i Polaków przyniesie symbioza tak bardzo różniących się od siebie narodów.


Ocena: 18 0
Głosów: 18
2257 odsłon