Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Niedziela 02.06.2019

Jak równy z równym. Rozmowy w Białym Domu

Lada dzień oczekujemy formalnego ogłoszenia daty wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA - powiedział szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. Dodał, że prezydent Donald Trump chce przedyskutować propozycję, którą ma dla Polski ws zwiększenia obecności wojskowej USA w Polsce.


Jak równy z równym. Jak przyjaciel z przyjacielem

Oznacza to nie mniej nie więcej, że Prezydent Trump postawi warunki jakie Polska będzie musiała spełnić oraz postawi wymagania, w jakim stopniu mamy finansować stacjonowanie na terenie Polski żołnierzy amerykańskich w ramach przygotowania inwazji na Iran

Obecność amerykańskich żołnierzy na terenie naszego kraju staje się poważnym problemem dla Polaków. Ciężkie transporty blokują i rozjeżdżają lokalne drogi i nie ma tygodnia bez awantury i wypadków na drodze. Amerykanie zachowują się jak „szarańcza”, piją, biją, gwałcą i poniżają polskich obywateli.


Sojusznik

Gorszy od nich jest tylko uzbrojony po zęby  Mosad który chroni wycieczki z Izraela do Oświęcimia. Fakty wskazują na to, że obecność baz amerykańskich w Polsce wywołuje napięcie nerwowe wśród Polaków. 

To jest właśnie obraz jaki ukazuje się Narodowi polskiemu po powstaniu z kolan.

Najgłośniejszy wypadek z udziałem żołnierzy USA odbył się w 2017 roku w Żaganiu. Kiedy to trzej żołnierze USA, W drodze do koszar spotkali Justynę M. (19 l.), która wracała sama z dyskoteki do domu.

Mężczyźni złapali ją za ręce i próbowali zaciągnąć do ciemnej uliczki. Mirosław R, pobiegł pomóc dziewczynie. Został  skopany przez Jankesów i  trafił do szpitala. Amerykanie zostali aresztowani, ale już rano ich wypuszczono. Sprawa została natychmiast umorzona.

Podobne problemy mają obywatele w Skwierzynie, gdzie stacjonują amerykańscy żołnierze.
Mieszkańcy opowiadają, że wojskowi piją alkohol w miejscach publicznych, wymiotują, biją obywateli,  i demolują wszystko cokolwiek im się spodoba.

Grupa amerykańskich żołnierzy pobiła miejscowego stomatologa oraz jego dwóch dorosłych synów. Polacy są bezbronni wobec „amerykańskiej agresji”.

Żołnierze USA nie podlegają Polskiemu prawu. W umowie o statusie sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej jest zapis o odpowiedzialności prawnej amerykańskich żołnierzy. Zgodnie z nim Amerykanie podczas służby w bazie nie podlegają polskiemu wymiarowi sprawiedliwości.

Tymczasem Szczerski poinformował, że prezydent Duda oraz Agata Kornhauser-Duda otrzymali oficjalne wezwanie  do złożenia wizyty w Białym Domu w czerwcu.

Datę poda Biały Dom, ale odbędzie się ona przypuszczalnie  po 10 czerwca. Przedstawiciele najwyższych władz RP nawet nie znają terminu wizyty jaka mają złożyć w USA.

"Lada dzień oczekujemy tego formalnego ogłoszenia, łącznie z programem, bo program tego spotkania jest jeszcze dzisiaj domykany"

Szczerski pytany, po co prezydent jedzie do Waszyngtonu, podkreślił, że "nie jest tajemnicą, że jesteśmy dzisiaj na ostatnim etapie rozmów" w sprawie zwiększenia wojskowej obecności amerykańskiej w Polsce.


Jak równy z równym

"Te rozmowy dzisiaj toczą się już de facto pod bezpośrednim nadzorem i kierownictwem pana prezydenta Trumpa i prezydent Trump też nie ukrywa, że celem wezwania  pana prezydenta Dudy do Waszyngtonu jest przedstawienie  propozycji nie do odrzucenia, którą ma dla Polski"

Prezydent Duda jest nieśmiały, strachliwy i nieporadny. Nie ma cywilnej odwagi. Zachowuje się jakby przepraszał za to, że jest, że ośmiela się o cos pytać, zabiegać,  jeśli się już w ogóle ośmieli na tyle,  by rzeczywiście jakieś pytanie sformułować.

Media relacjonują to tak,  jakby Ameryka robiła Polsce wielką przysługę  instalując u nas swoje wojsko. A tymczasem problemem będzie pozbycie się tych wojsk  a nie ich sprowadzenie. To, że Amerykanie robią Polsce wielką przysługę  jest oszustwem skierowanym  do polskiego  motłochu.

Polska nie ma wyjścia jest "prikaz" z Washingtonu, że mamy ich wziąć  do siebie, wybudować im co trzeba za własne pieniądze, karmić  i płacić im za to ze są. Tak dba sie własny honor i godność. Dał nam przykład nie Bonaparte, ale Prezes jak się z kolan wstaje.

Nie trzeba być żadnym ekspertem politycznym by wiedzieć jaki jest cel tego spotkania,  bo podstawowym powodem wezwania Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy do USA a także premiera Węgier Orbana jest organizowanie koalicji wojskowej na nieuchronnie zbliżającą się wojnę z Iranem, który jest drzazgą w oku Izraela. Prezydent Trump jako Prezydent wszystkich Żydów tego zlekceważyć nie może.

Prezydent Trump celowo  zafałszował swoje hasło wyborcze i zamiast powiedzieć prawdę że "Izrael First"  zawołał  "America First"   i to tak głośno żeby zawołanie to  mógło dotrzeć do  jak najszerszego amerykańskiego wyborcy.

Za możliwość kupna rakiet  Patriot i już otrzymanego złomu F16 pozyskanego z demobilu amerykańskiej armii   Polacy przypuszcalnie będą musieli wziąć czynny udział w wojnie przeciw Iranowi.

Do tego pozostaje jeszcze żadanie  jak najszybszego wdrożenie amerykańskiej ustawy  Just act 447,  która faktycznie nakazuje oddanie państwa Polskiego Żydom.

Dawna okupacja ZSRR była niczym  w porównaniu z tym co przygotowali nam nowi okupanci nazywani najbliższymi  „amerylańskimi sojusznikami” i "przyjaciółmi"  instalowanymi na naszej ziemi bez pytania kogokolwiek o zgodę.

Turcja za bazy amerykańskie u siebie każe Amerykanom słono sobie płacić, Izrael za współpracę z USA dostaje co roku miliardy dolarów. Polska za współpracę i bazy w Polsce musi juz sama płacić  Stanom Zjednoczonym na dziś i czekają ją dopiero horrendalne wydatki  w najbliższej przyszłości..


Budowę Fort Trump  oszacowano na 2 mld USD którą to będą musieli zapłacić polscy obywatele. Nie ma znaczenia fakt, że Arabii Saudyjskiej i Turcji, to USA płaci za użytkowanie baz na ich terytorium.

Polska jest w tej chwili drugim co do wielkości odbiorcą amerykańskiej broni. Tylko Arabia Saudyjska kupuje więcej broni z USA. Faktem jest, że w ostatnim roku na ten wynik zawyżył zakup baterii patriotów. Normalnie kupujemy mniej, ale ciągle coś kupujemy z uzbrojenia amerykańskiego.

Tak oto Polska znalazła się na kolejnym historycznym  zakręcie. Komunistyczni uzurpatorzy zafundowali nam  ruskiego  okupanta,  Żydowscy uzurpatorzy III RP  zafundowali nam nowego, jeszcze gorszego okupanta, bo sprowadzili wojsko , które na przestrzeni lat zajmowało się i zajmuje wojskową agresją  na inne suwerenne kraje, którym w taki sposób  wprowadzają tam swoją demokrację i porządki.

Wszędzie tam  gdzie dokonywała się amerykańska interwencja wojskowa najwyższe  koszty płacił zawsze napadnięty naród.  Później  to już tylko rządy  się zmieniają a  okupanci zostają ci sami.

Opłacanie pobytu wojsk amerykańskich w Polsce to  nie tylko szaleństwo, głupota i zdrada ale sam pomysł ściągania do naszego Kraju najpotężniejszej armii świata jest tragedią Państwa i Narodu ponieważ tej armii nie da się w żaden sposób z naszej ziemi kiedykolwiek wyprowadzić.

Czekają nas w naszym własnym domu, na wszystkich polskich ulicach i dróżkach takie zwyrodnienia jakie armia amerykańska już zdążyła nam  Polakom zaprezentować.

Znowu Historia niczego nie nauczyła ?


Ocena: 410 129
Głosów: 539
3398 odsłon