ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Dwa Oblicza wojny

W mediach głownego ścieku, po nawale tak zwanej „pandemii” z dnia na dzień nastąpił zwrot ku nowej nawale wiadomości tym razem z wojny na Ukrainie. Pandemia została pokonana rosyjskim prochem.

Na przestrzeni ostatnich 50 lat w sposób niezauważalny przenieśliśmy się z ery informacji w erę łgarstw, manipulacji i banowania wolnej myśli, czyli działań sterowanych tzw. poprawnością polityczną zmierzających do uruchomienia w nas odruchu Pawłowa.

Wojna na Ukrainie pokazywana jest tylko w dwóch kolorach. W czarnym od strony Rosji i białym od strony Ukrainy.

To wszystko wtłaczane jest do naszych głów pod tak wysokim ciśnieniem, że zdewastowana została nasza naturalna zdolność szukania prawdy. Wszystko zaś, co możemy wiedzieć o tej wojnie, i co mozemy znać, to tylko dwa oblicza tego wojennego konfliktu.

  1. Rosyjskie - barbarzyństwo, zbrodnia i same porażki ... oraz...
  2. Globalistyczno - Ukraińskie, gnębione, zniewolone i zwycięskie.

Tymczasem pomiędzy tymi dwiema warstwami tej samej wojny znajduje się wiele innych warstw, wypełnionych międzynarodową bandyterią, która ten konflikt skrupulatnie zaplanowała, sprowokowała, realizuje i coraz bardziej roznieca.

O tym media milczą, tego nie analizują, o tym nigdzie nie mówią. Niczego nie pokazują, żadnej prawdy nikt w żadnych mediach nie szuka.

Tak samo było z pandemią koronowirusa, który po cichu otworzył sobie drzwi w laboratorium i „rozesrał” się po całym świecie aż do wybuchu konfliktu na Ukrainie.

Pozornie tylko, są to dwa różne wydarzenia, pozornie, ponieważ w rzeczywistości oba te wydarzenia są ze sobą ściśle związane.

Pomiędzy wiadomościami o klęsce wojsk rosyjskich i bohaterskiej obronie banderowców, pomiędzy upadkiem Rosji i zmasowanego wsparcia Ukrainy przez zachód, przedostała się informacja jak grzmot pioruna o tym, że do Moskwy przyjechał Premier Izraela i spotkał się z Putinem aby porozmwawiać o Ukrainie a potem pojechał do Scholza.


Zdjęcie tak zrobione jakby na tym spotkaniu była tylko flaga Izraela.

I tu zapala się kolejna lampka. Dziewięciomilionowy naród na bliskim wschodzie, który, aby utworzyć swoje państwo na zagarnietym terenie suwerennego kraju, jakim była Palestyna, dzięki decyzji międzynarodowej bandyterii, bezprawnie dostał prawo do bezkarnej aneksji palestyńskiego terytorium.

Premier Izraela przyjeżdża do Moskwy i wtyka nos w konflikt, z którym nie ma nic wspólnego.

Jeszcze dziwniejsze w tym wszystkim jest to, że Władimir Putin, Prezydent mocarstwa światowego jakim jest Rosja, w warunkach wojennych, taką osobę w ogóle przyjmuje i rozmawia z nim na temat prowadzonej przez siebie wojny.

Tu już powinny zapalić się trzy lampki. A więc nawet oficjalnie nie ma już tylko dwóch stron tego konfliktu, bo w sposób jawny objawiła się strona trzecia. Izrael

Ci którzy szukają prawdy i chcą żyć prawdą wiedzą od dawna, że USA od II wojny światowej prowokowało szereg wojen i tak się składa, że wszystkie te wojny wygrane, zbliżały granice pomiędzy Rosją i NATO i przenosiły się one coraz bliżej Rosji.

Tak było z upadkiem komunizmu w Europie środkowo-wschodniej, tak było z arabską wiosną, po to była wojna w Afganistanie i po to jak najszybciej wprowadzano stałe stacjonowanie amerykańskich wojsk w krajach, gdzie udało im się wprowadzić tzw. amerykańską demokrację.

Dla tych co interesują się w jakim świecie żyją, nie jest tajemnicą, że Ukraiński „Majdan” był zorganizowany, finansowany i przeprowadzony przez żydowskiego gangstera i psychopatę Georga Sorosa.

Dla nikogo z nas, już nie jest tajemnicą ani też teorią spiskową to, że światowe forum ekonomiczne w Davos, to zbiór międzynarodowych psychopatów, dążących do oficjalnej zbrodni o zakresie globalnym a więc do depopulacji ludności świata, i do zagarnięcia wyłącznie dla siebie całej planety. Dziś już nikt normalny się z tego nie smieje.

Klaus Schwab, rodzina Rothschield’ów i Rockefellerów oraz światowa organizacja żydów to główni architekci tej globalnej zagłady.

O to dwie przyczyny wojny na Ukrainie w największym skrócie

   42 wyświetlenia
Dwa Oblicza wojny
Dwa Oblicza wojny

 

Dla nikogo już nie jest tajemnicą, że rozpoczęcie depopulacji świata nastąpiło z chwilą wprowadzenia przymusowych szczepień przez tak zwana Światową Organizację Zdrowia (WHO) a ostatnio bez oglądania się na cokolwiek przymusowych szczepień preparatami mRNA ingerującymi w ludzkie DNA których skutki nie są do przewidzenia.

Wydaje się pozornie, że to wszystko nie ma nic wspólnego z wojną na Ukrainie a jednak to wszystko, stanowi jedną przerażająca całość.

Zarówno utworzenie państwa żydowskiego na terenie Ukrainy, czyli kolejna aneksja części suwerennego państwa przez żydów, jak i pandemia ogłoszona wbrew wszystkim definicjom jakie do tej pory jeszcze funkcjonowały, to jak najbardziej realne i dziejące się na naszych oczach procesy tej samej zbrodniczej globalizacji.

Celem ich jest, konsekwentne działanie zmierzające do światowego ludobójstwa, niewoli i globalnej grabieży majętności każdego człowieka.

Wojna na Ukrainie to wyniszczenie i przepędzenie Ukraińców z ich własnej ziemi, którą mają oni zwolnić dla żydów z Izraela. Ten eksperyment (tym razem wojenny) jest przeprowadzany rękami samych Ukraińców (Zełeński urodził się w rodzinie żydowskiej na Ukrainie i jest żydem jak kazdy inny żyd)


Im bardziej poważna staje się sytuacja Ukraińców tym bardziej sceptycznie podchodzę do informacji o tej wojnie płynących głównym ściekiem medialnym.

Jesteśmy w pierwszej fazie globalizacji i teraz sprawy będą działy się bardzo szybko o ile my nie pośpieszymy się i nie odsuniemy psychopatów, zarówno w Polsce jak i na świecie, od realnego wpływu na nasze życie zanim nastąpi faza druga.

Każdy musi pamiętać, że za własne życie odpowiada w pierwszej kolejności każdy z nas samodzielnie. Jeśli ty sam nie chcesz być szczęśliwym, wolnym człowiekiem to nikt ciebie siłą, takim nie uczyni.


Ocena: 78 8
Głosów: 86
1625 odsłon