antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Wtorek 27 Wrzesień 2022 r.

Ściema Hipokryty

Czy takiej Europy chcemy?". Morawiecki o wypowiedzi von der Leyen


"Czy to jest demokracja, praworządność? Że eurokraci z Brukseli dyktują, jaki ma być rząd? Kto ma wybierać rządy: narody czy Bruksela z Berlinem?

To nie jest praworządność, to nie jest demokracja" - tak o słowach Ursuli von der Leyen dotyczących Polski i Włoch mówił Premier Mateusz Morawiecki.

To przypomnijmy sobie fakty.

Kiedy kończyła się kadencja Junckera od głosu Morawieckiego zależało czy kandydatka Niemiec Ursula von der Layen zostanie przewodniczącą komisji europejskiej czy nie.

Ursula von der Leyen przewodniczącą została, bo otrzymała poparcie od Matołusza Morawieckiego.

Nowy Premier powołany z najemników przydzielonych Polsce w pierwszych miesiącach swojego urzędowania zadbał najpierw o to, by Żydzi mogli sobie swobodnie szkalować Polskę i w dowolny sposób oskarżać Polaków o mordy dokonywane na Żydach.

Tak jak Lech Kaczyński zacierał ślady w Jedwabnem, tak Matołusz Morawiecki zadbał o to, żeby żydostwo mogło redagować sobie dowolne roszczenia kierowane do Państwa Polskiego i tym samym wyłudzać od nas miliardy dolarów  odszkodowania.

Dziś Premier Mateusz Morawiecki ujawnia Polakom swoje dokonania:

- Powiedzieliśmy dość nonszalancji i bylejakości, zrealizowaliśmy najważniejszy program w Rzeczypospolitej: naprawa finansów publicznych.

Finanse publiczne zostały naprawione w taki sposób, że realna inflacja sięga już blisko 50% i codziennie pozbawia Polaków ich oszczedności a zadłużenie Polski wynosi fizycznie ponad 1,5 biliona złotych.

Odsetki od tych pieniędzy są spłacane pieniędzmi, które są kradzione Polakom poprzez podatki podbieranie od nich każdego dnia.

Kredyty tworzące dług publiczny, są następnie rozdawane zarówno polskim nierobom, jak i Ukraińskim najeźdźcom a polskie firmy rujnowane i doprowadzane do bankructwa.

Mało tego. W ramach naprawy finansów publicznych zutylizowano 25 milionów niepotrzebnie zamówionych szczepionek za 2.5 miliarda złotych a polskie dzieci są niedopuszczane do leczenia, bo priorytet jest dla banderowskich uchodźców z Ukrainy

- Polska armia musi być oparta o najnowocześniejsze technologie, musi być skuteczna - powiedział premier, zaznaczając, że polska broń zdaje egzamin na Ukrainie. 

Wszystko to, o czym bredzi publicznie Morawiecki w rzeczywistości wygląda odwrotnie do prezentowanego opisu i jego zapowiedzi.

Polska Armia została rozbrojona i pozbawiona wyposażenia, które za darmo zostało wysłane na Ukrainę dla tych, którzy na swych sztandarach mają hasła „rezać lachów”

-Nie ma silnego państwa bez silnej armii, ale silna armia może urosnąć tylko na fundamencie silnego, sprawnego państwa polskiego. - Mówił Morawiecki

To dlatego Premier Morawiecki robi wszystko, żeby Państwo Polskie nie miało silnej armii i żeby nie było ani sprawne, ani silne i nie posiadało żadnego fundamentu.

- Rząd PiS to rząd bezpieczeństwa finansowego, ale też rząd bezpieczeństwa polskich granic – kontynuował Premier


Wrogowie na śmierć i życie. Różnice ideologiczne wyraźnie widoczne.

Czym jest rząd PIS już wszyscy wiemy i wiemy dla kogo ten rząd pracuje. Wiemy jakie ma cele i jaki efekt tego rządzenia PIS-u mają Polacy, oprócz tych ponad 250.000 nadmiarowych zgonów.

Bezpieczeństwo nasze doszło już do takiego stanu, że kładziemy się spać i nikt nie jest pewien czy rano raz jeszcze otworzy oczy.

Bezpieczeństwo finansowe natomiast osiągnęło swoje apogeum i nie jest już potrzebne, bo Polacy zostali pozbawieni finansów i wszystkiego co te finanse mogło by kreować i nieść wszystkim dobrobyt.

Wszelkie zasoby jakie znajdują się pod polską ziemią w granicach Rzeczpospolitej, judaszowe rządy PiS przekazały bezprawnie korporacjom pozbawiając nas naszej własności. Czy oni powiedzieli wam o tym ?

Szefowa Komisji Europejskiej przypomniała, że Polska nie dostanie pieniędzy z KPO, jeśli nie spełni "sądowego nakazu przywrócenia niezależności sądownictwa".

Oprócz tego ostrzegła Włochy przed konsekwencjami odejścia od zasad demokratycznych. Zarówno przez polityków, jak i media zostało to powszechnie odebrane, jako groźba i ingerencja w wewnętrzne sprawy włoskie.

-Czy takiej Europy chcemy? Czy to jest demokracja, praworządność? Że eurokraci z Brukseli dyktują, jaki ma być rząd?

-Kto ma wybierać rządy: narody czy Bruksela z Berlinem? To nie jest praworządność, to nie jest demokracja. To dyktat i brak praworządności! - powiedział premier sprawujący rządy w Polsce z ramienia globalistów.

To wszystko mogło się wydarzyć wyłącznie dlatego, że Premier urzędujący w Polsce jest sprawcą zaistnienia takich mechanizmów prawnych o jakich mówi przewodnicząca Komisji europejskiej Ursula Von Der Leyen.

Oddał wszystko za czapkę gruszek czego efektem jest taki stan faktyczny w którym to Polacy nie mają ani suwerenności, ani pieniędzy za jakie tę suwerenność Matołusz Morawiecki nam sprzedał. Taki z niego ekonom (ista)


Przypomnijmy jeszcze raz:

Niemal rekordowo długi szczyt w Brukseli (do pobicia rekordu z Nicei z 2000 r. zabrakło pół godziny) zakończył się jak zwykle zadowoleniem, a nawet radością wszystkich negocjujących stron.

Mało kto przejął się obcięciem o ok. 200 mld euro pierwotnej kwoty siedmioletniego budżetu, bo na stole leżały przecież dodatkowe pieniądze – 750 mld euro – które Unia Europejska po raz pierwszy pożyczy na rynkach finansowych.

Gwarantem tych obligacji będą solidarnie wszystkie unijne kraje.

Efekt jest taki, że pieniędzy nie dostaliśmy ani centa a pozostał nam zaszczytny honor bycia gwarantem zaciąganych na nasze konto pożyczek i zaszczyt ich spłacania.

Zawarte nad ranem porozumienie miało dać Polsce ponad 124 mld euro w bezpośrednich dotacjach, a razem z uprzywilejowanymi pożyczkami - w sumie 160 mld euro w cenach bieżących.

Dzięki Morawickiemu pieniądze z nowego unijnego budżetu oraz Funduszu Odbudowy zostały powiązane z przestrzeganiem praworządności co stało się okazją właśnie do tego, byśmy niczego nie dostali z tego co będziemy musieli spłacać.

Taki to wybitny ekonom (ista) rządzi Polską.

Dzięki jego decyzjom dziś w Polsce nie ma ani jednego centa z tych wynegocjowanych pieniędzy, za to zaczęły rodzić się jak grzyby po deszczu nowe podatki rujnujące polskie rodziny i businessy.

Jego wysiłek skierowany na zlikwidowanie państwa Polskiego przyniósł już konkretne efekty.

Urodzony 20 czerwca 1968 r. we Wrocławiu żydowski polityk i menedżer, był nie tylko prezesem Banku Zachodniego WBK.

Był Absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, Business Administration Central Connecticut State University oraz Politechniki Wrocławskiej a także studiów MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, Uniwersytetu w Hamburgu oraz Uniwersytetu w Bazylei.

Aby Skończyć jedne studia choćby w Białymstoku potrzeba jest 5 lat wszelkich wyrzeczeń i ogromne koszty, jeśli nie ma się stypendium a on skończył kilka kierunków na 6 uczelniach na raz.

Skąd były pieniądze na tę ekspresową i tak kosztowną edukację zwłaszcza w tamtych czasach nikt nie wie i żaden urząd skarbowy tego nie dochodzi.

Każdy kto zdał maturę i dostał się na studia wie dobrze, że taki scenariusz bez zaplecza finansowego nie jest możliwy nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Żadne bredzenie o miłości do Ojczyzny i własnej doskonałości niczego nie dowodzi i niczego nie zmienia.

O naszym życiu decydują czyny i decyzje tych, którzy uzurpują sobie władzę w Polsce i sprawują ją na rzecz globalnych korporacji a bilans dokonań zjednoczonej łżewicy jest wręcz fatalny.

Nie należy tracić jednak nadziei na normalność. Rok 2022 jest w historii ludzkości rokiem przełomowym i widać już zwiastuny tej normalności nie tylko wśród budzących się z otępienia Polaków, ale i innych narodów na świecie.

Najważniejszym wydarzeniem jakie nadchodzi zarówno dla Polski jak i dla świata nie będzie odsunięcie od władzy globalnych bandziorów, ale ich sprawiedliwe osądzenie i w razie udowodnienia winy sprawiedliwe skazanie za zbrodnie jakie miały miejsce na przestrzeni ostatnich lat.


Ocena: 2 0
Głosów: 2
4941 odsłon