ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Poniedziałek 14 marca 2020 r.

CO WYCHODZI Z WORKA


To jest sowiecka propaganda mówią w łże mediach dziennikarzyny, kiedy komentują ujawnienie przez Rosjan laboratoriów na Ukrainie pracujących nad bronią biologiczną.

Patogeny w ukraińskich laboratoriach są niebezpieczne, mówi natomiast Biolog prof. Grzegorz Węgrzyn. Dwie więc nie związane pozornie ze sobą wypowiedzi łączące problem w całość.

A więc jednak to nie ruskie onuce sieją propagandę tylko rzeczywiście w ukraińskich laboratoriach międzynarodowa bandyteria szykuje nam globalną zagładę życia!

WHO wezwało Ukrainę do zniszczenia patogenów, nad którymi pracują naukowcy w Ukraińskich laboratoriach. Według WHO istnieje duże ryzyko, że władze Rosji wykorzystają to przeciw Ukraińcom

- Gdyby to był jakiś bardzo zjadliwy szczep, to jest potencjalne niebezpieczeństwo, że zniszczenie takiego laboratorium uwolni takie szczepy i gdyby zakaził on ludzi, to mogłyby wybuchnąć ogniska epidemii - przyznaje w rozmowie z abcZdrowie wybitny biolog prof. Grzegorz Węgrzyn.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zwróciła się do Ukrainy, aby ta zniszczyła niebezpieczne patogeny przechowywane w państwowych laboratoriach. Ostrzega także, że działania rosyjskie mogą doprowadzić do uszkodzenia laboratoriów, a wtedy potencjalnie może dojść do wycieku patogenów chorobotwórczych na zewnątrz.

Czyżby tylko o to chodziło? a może warto poszukać drugiego dna? Dla Rosjan o wiele bardziej korzystne było by zdobycie tych laboratoriów i pokazanie światu nad czym Ukraińcy pracowali, aniżeli bombardowanie i sprowadzanie zagrożenia nie tylko na Ukraińców, ale równiesz na siebie i na cały świat.

Dodatkowym pytaniem przy tym temacie jest to, co robią tam Amerykanie?

Czyż nawoływanie do niszczenia materiałów badawczych nie jest wołaniem o zatarcie śladów i dowodów na zbrodnicze knowania Klausa Schwaba, Bila Gatesa i innych globalnych psychopatów, z pieniędzmi, którzy działają na Ukrainie?

Na Ukrainie jest pięć placówek pracujących nad patogenami szkodliwymi dla ludzi mówi Profesor Węgrzyn. No proszę jednak jest? Jaki jest zatem cel takiej działalności? -W takich miejscach przechowuje się szczepy wyizolowane od pacjentów lub zwierząt, które przechodziły jakąś chorobę zakaźną.

Chodzi o to, żeby jeżeli pojawi się ognisko danej choroby, można było je łatwo zidentyfikować, porównać z istniejącymi wcześniej szczepami, a dodatkowo, jeżeli mamy wyizolowany szczep, łatwiej znaleźć lek, na który ten szczep jest wrażliwy i dzięki temu mamy szybką ścieżkę leczenia - wyjaśnia prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn.

I to jest taka sama prawda jak ta, że Covid Sars-Cov-2 wymutował sam z siebie u nietoperzy i przeniósł się na człowieka po to, żeby wywołać pandemie i wprowadzić na całym, świecie lockdown.

Podsumujmy i to. Po co tworzy się śmiertelne patogeny, które w środowisku naturalnym jeszcze nie występują i po co zakłada się, że takie patogeny kiedyś wystąpią! Jeśli ktoś trzyma nóź w ręku to nie wiemy czym ten nóż jest. Można nim ukroić chleb, ale można także poderżnąć gardło.

My wiemy tylko tyle, że globalni psychopaci ten nóź mają w ręku i mówią ze będą dzielić chlebem, ale kowid pokazał, że tym nożem wyłącznie odbierają życie i zdrowie

Działające na Ukrainie laboratoria zdrowia publicznego nie mają nic wspólnego z bronią biologiczną (Getty Images) zapewnia Profesor. Jest to takie samo zapewnienie, że sczepienia mRNA chronią przed zachorowaniem, ciężkim przebiegiem choroby i przed śmiercią.

Identyczne jak to, że Bill Gates , George  Soros i Klaus Schwab nie mają nic wspólnego z prowadzaną właśnie depopulacją świata,  z pandemicznym zamordyzmem i ludobójstwem szczepionkowym jakie miało miejsce w ciągu dwóch lat terroru rozciągającego się na cały świat.

W odpowiedzi na pytania agencji Reuters o przyczyny wydania tych zaleceń, WHO wyjaśnia, że współpracuje z ukraińską służbą zdrowia od kilku lat. 

I tak oto wychodzi prawda z worka.

WHO nie podała, kiedy wydano zalecenia ani jakie patogeny lub toksyny mogą się znajdować w laboratoriach na Ukrainie. Skoro współpracują to wiedzą ! Dlaczego więc tego nie podają ?

Oczywiście, gdyby to był jakiś bardzo zjadliwy szczep, to jest potencjalne niebezpieczeństwo, że zniszczenie takiego laboratorium uwolni takie szczepy i gdyby zakaziły ludzi, to mogłyby wybuchnąć ogniska epidemii - mówi prof. Węgrzyn.

A więc jednak to nie jest spiskowa teoria dziejów tylko fakt  ! Śmiertelne zagrożenie patogenami znajduje się jednak na Ukrainie ! Pytanie, jakiego typu organizmy są tam przechowywane!

Na niekorzyść Ukrainy działa to, że jest to kraj, w którym jest stosunkowo niski poziom wyszczepienia ludzi na różne choroby zakaźne, w związku z tym ewentualne wydostanie się takich mikroorganizmów mogłoby być bardziej groźne.

Czyli znów wracamy do wyszczepiania, do procedury, która lawinowo jest stosowana bez ujawnienia tego co w tych testowych szczepiennych preparatach się znajduje i jakie skutki przyjęcia tego zajzajeru mogą się okazać w przyszłości!

Broń biologiczna jest groźnym narzędziem i niestety nie jest trudna do stworzenia. Jako broń biologiczna mogą być użyte m.in. patogeny wąglika, ospy, ale też grypy i koronawirusy.

- Definicja broni biologicznej jest taka, że jest to wykorzystanie organizmów do walki, do niszczenia życia.

Bronią biologiczną będzie też modyfikacja organizmów, tak aby stały się bardziej zjadliwe, bardziej wirulentne, a następnie wykorzystanie tych patogennych organizmów do walki - wyjaśnia cały mechanizm prof. Grzegorz Węgrzyn.

No proszę a więc koronaświrus to nie genialna samo mutacja wirusa ale broń biologiczna! Ileż to razy słyszeliśmy jeszcze nie tak dawno o zwiększonej zjadliwości nowej odmiany wirusa Sars-Cov-2. To jest tu wprost wypowiedziane i potwierdzone przez specjalistę od patogenów prof. Węgrzyna.

W mediach społecznościowych krąży film opublikowany na kanale youtubowym, który ukazuje, że prawdziwym powodem ataku Rosji jest "likwidacja sieci tajnych laboratoriów wytwarzających broń biologiczną”.

Oczywiście jeśli taka informacja wydostała się na światło dzienne to trzeba ją teraz utylizować przy pomocy propagandy wyśmiewania teorii spiskowych, która zawsze w takich przypadkach jest niezawodna.

Film mówi wprost o tym co dzieje się wokół nas i próbuje otworzyć oczy wszystkim kto jeszcze chce znać prawdę. "Pandemia koronawirusa została zaplanowana, a na niebie są celowo rozpylane toksyczne substancje". Z tego właśnie wyśmiewa się tzw. postępowa część współczesnej cywilizacji

A tu naprawdę nie ma się z czego śmiać. To jest fakt, który każdy żyjący człowiek zaobserwował również na własne oczy lub sam doświadczył, przynajmniej raz w swoim życiu. W nagraniu jest pokazywana mapa, na której zaznaczono lokalizacje 40 tajnych laboratoriów.

"Te czerwone punkty i fioletowe to są laboratoria broni biologicznej na Ukrainie należące do amerykańskiego departamentu lub wybudowane przez Amerykański Departament Obrony" – mówią wprost autorzy filmu.

Prof. Grzegorz Węgrzyn twierdzi, że funkcjonowanie tego typu laboratoriów na terenie Ukrainy jest raczej niemożliwe i dodaje, że takie laboratoria wymagają bardzo wysokich technologii i bardzo wysokich zabezpieczeń, żeby te mikroorganizmy nie wymknęły się i nie zdziesiątkowały własnego narodu.

To wyjaśnia, dlaczego są one Amerykańskie, dlaczego na Ukrainie i w innych krajach na świecie a nie w USA. Informacje ujawniane przez Rosjan mówią, że na terytorium Ukrainy są prowadzone badania nad trasami migracji ptaków, które miałyby roznosić patogeny po Rosji.

Jest to niezwykle wyrafinowane działanie, a jeśli do tego skonstruuje się tak zjadliwe szczepy, które bardzo szybko by się rozprzestrzeniały to mogłaby nastąpić zagłada na olbrzymim obszarze.

No proszę, nawet nie światowa pandemia? Wyrwanie się spod kontroli śmiertelnych patogenów nie staje się jeszcze źródłem pandemii?  To co sprawiło, że Covid Sars-Cov-2 ogłosił pandemie i lockdown na całym świecie ?

Ukraińcy boją się, że Putin sięgnie po broń biologiczną (Getty Images)?

A może boją się ujawnienia tego co tam się działo przez wiele lat i kto tak naprawdę tę Ukrainę wykorzystuje do ludobójczych i zbrodniczych celów w skali globalnej.

Teraz w obawie o ujawnienie tego co działo się na Ukrainie zarówno Amerykanie, jak i Brytyjczycy mówia światu, że Rosja chce wykorzystać opracowane na Ukrainie patogeny, jako broń biologiczną i zastosować ją przeciw Ukraińcom a tym samym potwierdzają, że te patogeny znajdujace się w Ukraińskich laboratoriach są i że jest to broń biologiczna ! 

Ameryka już w czasach Husejna zapewniała świat o zbrodniczych planach Iraku i na tej podstawie wybiła miliony Irakijczyków. Pamiętamy jeszcze, jak w Iraku miała byc broń chemiczna zagrażająca światu.

Co jeszcze mówią? ano to co wiedzą na pewno a mianowicie to, że atak przy pomocy broni biologicznej może być trudny do wykrycia i do jednoznacznego wskazania źródła.

Jeśli broń biologiczna została by zrzucona z samolotu, tuż po jego odlocie można zauważyć kłęby dymu, mgły lub kurzu. Wykrycie broni biologicznej wymaga specjalistycznych laboratoriów i w tej chwili mamy odpowiednie techniki, jeżeli wiemy, czego szukamy.

No proszę co tu się odkrywa przy okazji konfliktu na Ukrainie!

Z jednej strony stanowcze zaprzeczanie, że na Ukrainie są laboratoria ze śmiertelnymi patogenami, z drugiej ujawnienie tego faktu chce się przypisać Rosji jako chęć wykorzystania biologicznej broni masowej zagłady.

Co najważniejsze zupełnie niechcący naukowcy ujawniają, że takie prace jednak były prowadzone na terenie Ukrainy i wydało się także w jakich celach były one prowadzone. Tak więc jedno oświadczenie zaprzecza drugiemu.

Jeżeli ktoś zacząłby rozsiewać bakterie chorobotwórcze, które na danym terenie nie występowały wcześniej, to byłoby to łatwe do wykrycia - podsumowuje prof. Węgrzyn.

I co? wylazła prawda z worka zupełnie nieoczekiwanie? My nawet nie mamy pojęcia o co idzie ta wojna na Ukrainie i kto ją między sobą toczy . Wszyscy jak w jakiejś mantrze ulegamy empatii i prawda nie ma tu dla nikogo żadnego znaczenia a pokój może wziąć się wyłącznie z prawdy !

Dla "otumanieńców" jakich pełno w każdym kraju, ważne jest, żeby ubijać jak najwięcej Ruskich i Putina osobiście, bo śmierć jest największym złem, ale dziś tylko wtedy kiedy jest zadawana Ukraińcom, twierdzą emanujacy empatią sojusznicy  Stephana Bandery zbrodniarza czczonego na Ukrainie jak Bożka.

W innym przypadku zadawanie śmierci ( a już szczególnie Putinowi)  i pastwienie się nad ciałami zabitych żołnierzy rosyjskich, to już gloria i chwała. Taka to jest ta empatia pobudzana zarówno przez TVN jak i TVP ramię w ramię z globalistycznym bestialstwem.Ocena: 51 6
Głosów: 57
851 odsłon