antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Sobota 2 kwiecień 2022 r.

Ścierwomedia

Każdego dnia, kiedy próbuję znaleźć informacje z kraju i ze świta napotykam się wyłącznie na propagandę jaka wylewa się ze wszystkich stron tworząc medialny słowotok zalewający prawdę ściekiem brudów, kłamstw, oszczerstw i niekończącej się satysfakcji z odbierania ludziom zdrowego rozsądku i logicznego myślenia.

Wszystko to, do tego stopnia zniszczyło już w nas krytyczne spojrzenie, będące zdrowiem duchowym każdego człowieka, że zdecydowana większość   ludzi czerpiących informację z mediów stała się bezmyślnymi przeżuwaczami informacji na użytek globalnych manipulatorów.

Te potężne ośrodki medialne zajmujące się dezinformacją każdego z nas jak i całych społeczeństw i narodów, noszą miano ścierwomediów ze względu na to, że od dawna już nie mają nic wspólnego z żadnym ze szlachetnych celów do jakich były kiedyś powoływane.

Ścierwomedia nie są jakimś monolitycznym obiektem medialnym, ale dzielą się równo na trzy części jednakowo zbrodnicze i podłe wzdłuż tego jak przebiegają podziały polityczne w poszczególnych państwach: lewicowe prawicowe i liberalne.

Podział taki obowiązuje jednak wyłącznie tam, gdzie jeszcze nie udało się wprowadzić dyktatury terroru tak jak to zrobił Zełeński na Ukrainie.
.
Zadaniem tej machiny nie jest informowanie o czymkolwiek, kogokolwiek, ale przeprogramowanie tak by można nimi  bezgranicznie manipulować i zarządzać.

Nie da się dziś żyć tak by nie zetknąć się z manipulacją i próbą przerobienia każdego z nas  na bezmyślną kreaturę poklaskującą w ślad za dyrygentami naszego życia codziennego. TVN, Polszmat, TVP wyborcza Niezależna.pl, gazeta polska „trybuna luda” i wiele  innych medialnych agentów w pocie czoła pracują nad nami by wyprać nasze człowieczeństwo do zera.

Wszystkie te publikatory to jeden organizm manipulacji realizujący ten sam cel, którym jest każdy uczciwy człowiek szukający prawdy. Oni są po to by nikt z nas tej prawdy nie znalazł.

Mark Zuckerberg, dopóki posługiwał się napisanym ponoć przez siebie programem, był orędownikiem wolności a ludzie mogli się wymieniać swoimi myślami między sobą.W momencie, kiedy pojawiły się pieniądze i zaczęły płynąc coraz szerszym strumieniem pejsbook Zuckerberga stał się miejscem, gdzie ludzie mogą się wymieniać już tylko myślami i ideami Zuckerberga.

Podobnie jest na polskim podwórku. Przed laty powstał i zaczął się przebijać portal „niezależna.pl” by oddzielić się od struktur państwowych i przekazywać informacje niezależnie od ideologów partyjnych. Kiedy przypłynęły pieniądze państwowe i państwowi redaktorzy tego portalu niezależna .pl dołączyła bez problemu do ścierwomediów i w swym załganiu i manipulacji przebija Onet, WP, interię i gazetę wyborcza razem wzięte.

Kto próbował choć raz napisać tam komentarz idący pod prąd tego ścieku ten wie jaka to jest niezależna i jakie niezależne treści są tam publikowane. Jaka tam panuje wolnośc słowa i dla kogo.

Z drugiej strony zaś mamy takie media jak Media Narodowe, w realu24, NtV i klika innych. Dopóki Marcin Rola biegał z mikrofonem po ulicach i zbierał opinie na różne tematy był propagatorem nie tylko wolnego słowa, ale i wolności, ale od kiedy zasięgi zaczęły rosnąć i kasa zaczęła spływać, głównym punktem koncentracji tej wolności z wolna staje się kasa, i można się spodziewać, że jak w przypadku Zuckerberga nieuchronnie przekieruje to środowisko na tory ścierwomediów.

Żeby było jasne nie nawołuję tu do bojkotu Marcina Roli, w Realu24, czy Banbye. Wprost przeciwnie apeluję o wspieranie jak najhojniejsze wszystkich mediów sprzeciwiających się tym z głównego ścieku, bo prawdę trzeba oglądać ze wszystkich stron a nie tylko z frontu.

Wyrażam tu jedynie swoje obawy i prezentuje to co już miało miejsce w przeszłości, w różnych miejscach i co takie tezy czyni wielce prawdopodobnymi.

Znając wagę każdej złotówki z jakiej się korzysta nie mogę zrozumieć czemu ludzie stojący po tej samej stronie rozpraszają swoją energię i środki z takim trudem zdobyte i trwonią darowizny będące darem serca.

Dlaczego, jeżeli pełnimy dokładnie tę samą misje, tworzymy między sobą konkurencję. Przecież gdyby tak działali powstańcy Warszawy czy obrońcy Westerplatte nie utrzymali by się na swoich pozycjach nawet jednej minuty.  Tu ciśnie się pytanie: Nieświadomość czy sabotaż?

Dlaczego MN, w realu24, Banbye, Ntv, Emisja, PL1TV i inne pro patriotyczne media nie stworzą jednego miejsca z kilkoma studiami,  z którego wszyscy by mogli nadawać, tylko każdy chce mieć swoje własne ?

Antydotum powstało ze sprzeciwu wobec niszczenia stref wolnego słowa i służy wyłącznie pokazywaniu drugiej strony medialnych informacji. Wszystko powstało z własnej inicjatywy w oparciu o własne naprawdę skromne środki i wcale nie potrzeba tu było setek tysięcy złotych, by szerzyć i propagować wolność, uzasadnioną wolnością!

BanBay powstał ze zbiórek internautów na ten cel i choć zarówno telewizja w realu24 jak i BanBay to podmioty obsługiwane dokładnie przez te same osoby, to fundusze są już zbierane na każdy cel osobno. Jak informują twórcy tych mediów, każdy z tych podmiotów potrzebuje setek tysięcy złotych do funkcjonowania.

Tymczasem przypadkowo natknąłem się na youhippo.com portal, który jest moim zdaniem o wiele lepiej zrobiony niż Banbye a funkcjonalnie niczym nie różniący się od zaawansowanych technologii Banbye’a. Został on zrobiony za 3 tysiące złotych i funkcjonuje za 200 zł. miesięcznie.

Mało tego. Miejsce to funkcjonuje tak jak YouTube. Już teraz każdy może tu założyć swój kanał i publikować swoje filmy!!!

Spoglądam dalej i mam media narodowe MN mam NTV, mam następnych kilkanaście podmiotów które realizują każde z osobna dokładnie to samo przesłanie, ale  każde z nich wymaga osobnych zbiórek pieniędzy na swoje istnienie.

W takich to okolicznościach moja wrażliwość i nadwrażliwość wzbudzają we mnie pytania: jak to jest? skoro wszyscy chcemy zbudować samochód to, dlaczego każdy z nas trzyma w sowim garażu części do tego samochodu, które nigdy nie znajda się w jednym miejscu, żeby ten samochód złożyć?

Słucham często wystąpień tej patriotycznej części polskiego społeczeństwa. Słucham i oglądam ich z wielką uwagą, ale im dłużej słucham tym popadam w głębszą depresję. Z każdym słowem wypowiedzianych przez naszych patriotów ginie moja nadzieja na wolną i szczęśliwą Polskę.

To wszystko co oni nam mówią obnaża wyłącznie bezsilność nas Polaków. Bezsilność i niemoc. Poza polską patriotyczną natomiast, decydują się nasze losy. To ci którym oddaliśmy nasz głos, dziś pastwią się nad nami okradają nas z naszej godności i naszego dorobku, używając tej siły jaką właśnie my im daliśmy.

To my jesteśmy tymi baranami, których wódz na kaczych łapach prowadzi prosto do rzeźni!!! Nikt z nas nie ma już chyba nawet woli by zawalczyć o swoją wolność i swoją szczęśliwą przyszłość.

Ale jak można mieć taką wolę, skoro na każdym kroku widać jedynie naszą bezsilność. Niby wszystko wiemy, ale sprawy toczą się torami naszych wrogów - nie zaś naszymi torami. Polska to dziś już tylko traumatyczne przeżycie. Oddaliśmy wszystko co było w nas najpiękniejsze w ręce barbarzyńców i oni to wszystko zniszczyli.

Nie ma nikogo kto upomniał by się choćby tylko o siebie. Gdzie są ludzie !!! Patrząc na to, co wyalienowana władza dziś wyprawia z nami, powinno już nas być pełno na wszystkich polskich ulicach, tysiące, tysiące zniewolonych, powinno już wołać o wolność i tę wolność od zdrajców egzekwować, od tych barbarzyńców, którym potrzebni byliśmy tylko do tego by oni mogli posiąść i siłę, i władzę by nas eksterminować.

Tymczasem lejemy łzy nad oprawcami bandery a sami nie zauważamy jak umieramy od zniewolenia.


Ocena: 53 8
Głosów: 61
5316 odsłon