Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Czwartek 15.09.2022

Grunt to Prund

Stała cena za prąd dla gospodarstw domowych i ulgi. Jarosław Kaczyński: podjęliśmy decyzję

Podjęliśmy działania, żeby prąd dla każdego gospodarstwa domowego do 2 tys. kW był po cenie stałej, która obowiązywała dotychczas.

Cena nie będzie zwiększana, a jeżeli ktoś zmniejszy zużycie o 10% to będzie miał ulgi - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Pruszkowa.

Ale Prezes nie wspomniał nawet słowem o tym, że już dobroczyńcy z PiS zdążyli drastycznie podnieść cenę nie tylko prądu, żeby mieć z czego finansować Ukrainę (a przy okazji siebie) i teraz wygląda na to, że to ta cena będzie ceną, którą będą płacić gospodarstwa domowe.

Znowu tekst dla zamulonych wyborców, trafia w samo serce. Ludzie będą już teraz szczęśliwi, że maja stałą cenę prądu dla gospodarstw domowych. Nie ważne, czy będą płacić 300 % więcej niż powinni, ale ważne jest to, że baca dba o swoje barany i zapewnia im stałą cenę prądu.


Pruszków to miasto symbol mafii. Dlatego führer odwiedza to miejsce najczęściej

"Oczywiście, że Polska musi się rozwijać, że musi mieć piękną przyszłość, ale w historii jest zawsze niestety - trzeba użyć tego słowa, że obok czasów spokojnych są niespokojne, obok czasów takiego rozwoju, który postępuje z roku na rok, są też lata trudne, kryzysu" - mówił Kaczyński w swym wystąpieniu.

Faraon miał sen o krowach tłustych i krowach chudych. We śnie Faraona krowy chude pożarły krowy tłuste i z tym już Polska została po dzień dzisiejszy. Wygląda na to, że te chude krowy pomimo, że pożarły krowy tłuste, wyzdychają co do jednej. 

No to dopowiedzmy teraz do tego propagandowego bełkotu jeszcze kilka słów prawdy. Kryzys nadszedł dzięki rządom Morawieckiego, którego oprócz obywatelstwa polskiego z Polską nic nie łączy.

Obecnie w negocjacjach z UE pseudo premier rządzący Polską pominął prawomocny wyrok Trybunału konstytucyjnego mówiącego o tym, że Polska Konstytucja jest aktem prawnym nadrzędnym wobec wszystkich pozostałych aktów prawnych w tym unijnych.

Polacy dla niego, są najwyraźniej tylko takim inwentarzem, któremu należy się (jak psu micha), parobek dbający o jego codzienną egzystencję.

Kryzys nadszedł także dzięki małemu führerowi, który nie tylko z tylnego siedzenia steruje rozwojem wydarzeń w Polsce, ale także jest współautorem wszelkiego nieszczęścia jakie Polskę spotkało. To ten duet zdecydował o rezygnacji z rosyjskiego gazu i zastąpienie go gazem z dalekich krajów, trzy razy droższym niż rosyjski…

Prezes Kaczyński to przecież zba”f”ca narodu. Dzięki jego decyzjom Polska zrezygnowała z elektrowni węglowych, zamyka kopalnie. Nakłada horrendalne podatki i kary, i posłusznie spełnia każde ultimatum jakie Polsce stawiają nie tylko unijni biurokraci.

Prezes jednocześnie sugeruje nam, że mamy ogrzewać się i świecić pomysłami PIS wyrażanymi ustami dużego rabina bez mycki, którego rodzinę - jak sam mówił - uratowali Polacy.

Za ten ratunek, Pan Premier Morawiecki jest tak wdzięczny Polakom, że z tej wdzięczności objął rządy nad gojami w Polsce. Nie musiał, ale chciał. Odwrotnie jak to obwieszczał drugi zbawiciel, ubecki konfident Wałęsa.

Prezes podkreślił, że "my dziś jesteśmy w takim kryzysie i można powiedzieć, wielorakim kryzysie".

"Można postawić pytaniei to jest pytanie z punktu widzenia obywatela demokratycznego państwa, całkowicie uzasadnione, jak sobie z tym wszystkim rząd daje radę i jakie ma, wobec tego dylematy?" - kontynuował prezes PiS.

Jak zauważył mały führer, jeśli chodzi o kryzys, jest to w zasadzie jeden dylemat, "czy przyjąć walkę z kryzysem, a dokładnie walkę z inflacją jako (...) wyzwanie absolutnie pierwszorzędne i w związku z tym odrzucić inne względy, czy też postępować inaczej".

Dylematów rząd nie ma żadnych a najlepiej jest wtedy, kiedy nie daje sobie rady z niczym. Założenia programowe zjednoczonej zdradnicy realizują się wówczas same.

Nikt nie wspomina w tych wywodach ani słowem, że ta inflacja została stworzona rękami Morawieckiego i małego führera, ponieważ wynika ona z tego całkowicie zbrodniczego wręcz zarządzania Polską.

Rozdawnictwo plusów, ciągłe zwiększanie płacy minimalnej i przekazywanie naszego dorobku materialnego na Ukrainę, w tym uzbrojenie polskiego wojska przekazane banderowcom.

Także socjał, który należy się potrzebującym Polakom wypłacany jest Ukraińcom. Polskie dzieci potrzebujące pilnych operacji za granicą, ratujących życie, muszą żebrać na swoje życie podczas publicznych zbiórek.

"UE przechodzi też pewną ewolucję, tak ewolucja była przed kryzysem i wcale nie zwolniła w trakcie kryzysu" - mówił Kaczyński.

"mamy już propozycję bardzo dookreśloną - państwo europejskie i to państwo pod bardzo też jasno wskazanym przywództwem niemieckim". "Kanclerz Niemiec Olaf Scholz to powiedział bardzo wyraźnie" - dodał.


Zjednoczona Europa

Jeszcze raz trzeba tu dopowiedzieć to, co tak skrzętnie parobki globalistów przed nami ukrywają. Morawiecki podpisuje wszystko co do takiej federacji zmierza.

To rząd PIS godzi się na wszystko, co w chorych umysłach unijnych biurokratów się rodzi. Polska coraz szybciej oddaje kolejne porcje naszej suwerenności w ręce tych, których dziś krytykuje i z którymi tak walczy o swój honor za każdym razem kiedy wstaje z kolan.

To Polska jest pionierem federalizacji i nazyfikacji Unii a nie oponentem i przeciwnikiem. Trzeba to sobie wreszcie uświadomić. Jeśli już Polacy chcą być niewolnikami, to niech przynajmniej dają sobie te kajdany zakładać świadomie.

"Co to oznacza dla Polski? To oznacza oczywiście, że w istocie, gdyby to było zrealizowane przestajemy być państwem suwerennym, czyli też nasz, trzeba by to nazwać - incydent suwerenności - znów trwałby krótko" - stwierdził prezes PiS.

To jest właśnie największy sukces PIS i zjednoczonej zdradnicy. Mamili Polaków wstawaniem z kolan, by uśpić naszą czujność, by ostrzegając nas przed niewolą, coraz efektywniej mogli nas zniewalać, odbierać naszą godność i nasze prawa.

Prezes PiS powiedział, że rząd podejmuje liczne działania, które mają na celu zmniejszenie inflacji, ale tak jakoś się składa, że efektem tych działań jest coraz większa inflacja, horrendalne zadłużenie państwa i obłąkańcze nakładanie na nas podatków, obciążeń i kar.

"Zabronimy w tym roku ludziom, którzy kierują spółkami Skarbu Państwa brania premii" - ogłosił w wystąpieniu. W następnym roku wezmą sobie te premie trzykrotnie i kilkakrotnie wyższe. Po to są te spółki skarbu państwa by swoi się bogacili i z tego bogactwa finansowali swoich.

Jak dodał, "będą też inne zabiegi", ale zastrzegł, że "tutaj nie chce wyręczać premiera Mateusza Morawieckiego". Kaczyński zaznaczył, że stosowne decyzje szef rządu ogłosi w najbliższych dniach.

Tak oto obcy tandem zbrodniczego systemu, obce parobki trzymające bat w rękach nad nami, niszczą nie tylko nam naszą Ojczyznę, ale i są winni zbrodni ludobójstwa dokonywanego na nas samych.

Czynią to, bo na to pozwalamy.  Znaczna część społeczeństwa nie zwraca uwagi na realia tego rządzenia i z euforią przyjmuje kolejne chore ustawy i zarządzenia, rujnujące nasze państwo, naszą majętność, własność, zdrowie i życie.

Prezes PiS poinformował, że toczone są rozmowy z bankami państwowymi.

"Rozmowy ciągle - nie ukrywam - mało udane, ale my to przeprowadzimy (...), żeby one oprocentowały wszystkie wkłady, nowe i te stare, przynajmniej na poziomie jakiś 7-8 proc." - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński na spotkaniu z mieszkańcami w podwarszawskim Pruszkowie.

Według Kaczyńskiego wyższe oprocentowanie wkładów będzie "zachętą do tego, aby wkładać pieniądze do banków, a nie wyprowadzać pieniądze z banków". W konsekwencji ma to oddziaływać na obniżenie inflacji - dodał. 

I po tym nastąpiła cisza. Trudno wydusić z siebie choćby jedno zdanie.

Ludzie, którzy zdają sobie sprawę z tego co z nami zrobiły rządy najemników z PIS - ta zorganizowana grupa przestępcza - milczą ze łzami w oczach .

Nie płaczą nad swoim losem, ale łzy płyną im same z poczucia bezsilności, które jest wynikiem działania brutalnej siły państwa.

Najwyższy już czas, te łzy otrzeć i ruszyć po swoje prawa, ruszyć po to prawo i sprawiedliwość tak, żeby to „Prawo i Sprawiedliwość”, które dziś rządząc, rujnuje nas, nasze państwo, nasze dziedzictwo, nasze pokolenia i nasze życie, spotkało się naprawdę i z prawem i ze sprawiedliwością.


Ocena: 2 0
Głosów: 2
3962 odsłon