Tytuł - antydotum.pl
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Poniedziałek 25.06.2018

Jak mucha do słonia – nieznane oblicze Albina Siwaka

Oto co można przeczytać na stronach jego książek ujawniających fakty z lat PRL i przemyślenia z historii najnowszej.

Pod pomnikiem "bohaterów getta warszawskiego"

Dziwiłem się z początku, gdy byłem członkiem biura politycznego, że wszystkie delegacje z państw Europy zachodniej, a szczególnie Anglii i Stanów Zjednoczonych, jak przyjeżdżają do Polski służbowo lub prywatnie, to w pierwszym rzędzie oddają hołd i składają wieńce i kwiaty pod pomnikiem warszawskiego getta.

Jak mieli dobry humor to w drugiej kolejności składali też kwiaty pod pomnikiem polskiego Powstania Warszawskiego.

Pomnik związany z historią getta warszawskiego jest na zachodzie tak przedstawiany, opisany, malowany, że kłuje każdego w oczy jacy to byli Żydzi bohaterscy i jak walczyli z Niemcami.(…)


Albin Siwak

Nie raz podkreślałem, że walka w getcie warszawskim to mały epizod w porównaniu z polskim Powstaniem Warszawskim. To, że mała grupa młodych Żydów podjęła decyzję, że wolą zginąć w walce niż dać się wypędzić do krematorium to fakt. (…)

Tylko, że walka w getcie, ma się tak do Powstania Warszawskiego, jak mucha do słonia.

Wystarczy wziąć do ręki encyklopedię, a tam pisze jak wół, że Niemcy użyli do stłumienia i likwidacji warszawskiego getta, Wehrmacht, policję i oddziały SS. Razem 2000 żołnierzy.

Bilans był taki, że wczasie powstania w getcie zginęło 7 000 Żydów z tego 6 000 Żydów spaliło się w getcie żywcem, nie biorąc udziału w walce. Dowodzący całością operacji w getcie, niemiecki generał SS J. Stroop powiedział:

„Na początku powstania w getcie polscy bandyci przez pięć dni pomagali Żydom. I zabili ponad dwustu naszych żołnierzy”.

(…) i stwierdził, że gdy Polacy opuścili getto, to Żydzi w całym swym powstaniu zabili zaledwie 27 żołnierzy niemieckich i ukraińskich.

Z wielu publikacji światowych, w tym niemieckich i polskich wynika, że do walki w getcie przystąpiło około 500 młodych Żydów, drugie tyle było chętnych do walki ale nie miało broni. Dopiero gdy padali zabici, to ci czekający brali ich broń i walczyli.


Powstańcy z Getta

Nic nie ujmując ofiarom warszawskiego getta, bo śmierć to jest śmierć i czy to będzie Żyd czy Polak, należy się takim ludziom szacunek za ich odwagę i poświęcenie. Ale trzeba zachować właściwe proporcje w każdej sprawie, a w takiej, gdzie ginęli ludzie szczególnie.

W chwili rozpoczęcia polskiego Powstania Warszawskiego polscy powstańcy również mieli mało broni. Tylko 10% powstańców miało broń. I to broń lekką i strzelecką. Broń trzeba było zdobywać na Niemcach i to miało miejsce. Zrzuty z samolotów były niecelne i ich 90% spadało na teren zajęty przez Niemców.

Ale do tłumienia tego znieważanego  przez świat zachodni, za przyczyną Żydów polskiego Powstania Warszawskiego, Niemcy musieli użyć - jak podają encyklopedie i dokumenty w archiwach – cały warszawski garnizon.

Z frontu ściągnięto 15 000 żołnierzy i całą niemiecką policję (Schupo) oraz całe SS. Wydzielono oddziały dziewiątej armii niemieckiej i razem sił niemieckich było 50 000 żołnierzy, w tym artyleria, lotnictwo i broń pancerna.

Jak podają niemieckie źródła i polskie archiwa, ofiar było po obu stronach tyle, że nie można ich porównywać z ofiarami z getta.

Samych polskich powstańców zginęło 18 000 a 25 000 odniosło rany.

Polskiej ludności cywilnej Warszawy (mężczyzn, kobiet i dzieci) Niemcy bestialsko wymordowali 150 000 – 200 000. W czasie tylko pierwszych 5 dni powstania, na warszawskiej Woli, Niemcy w masowych egzekucjach na ulicach, zamordowali 40 000 Polaków, w tym kobiety, dzieci i starców, a po kapitulacji Powstania Warszawskiego, wypędzono z Warszawy pozostałą polską ludność cywilną.

Warszawa była w sposób zbrodniczy niszczona, systematycznie wyburzana. Niszczono dom po domu..

Straty niemieckie nie wynosiły jak w walce w żydowskim getcie, 27 żołnierzy zabitych przez żydów plus ponad 200 niemieckich żołnierzy  zabitych przez Polaków w pierwszych dniach walk.

W Powstaniu Warszawskim Niemcy stracili 10 000 żołnierzy zabitych i 7 000 zaginionych, których uznano też za zabitych oraz mieli 9 000 rannych, czyli że Niemcy stracili łącznie 26 000 ludzi; w tym 17 000 żołnierzy zabitych w walce z polskimi Powstańcami Warszawskimi i zaginionymi w okresie od l sierpnia 1944 do 2 października 1944 tj. do czasu kapitulacji.

W okresie PRL zażydzone polskie władze i filosemici zrobili wszystko, by przypodobać się Żydom w Stanach Zjednoczonych i w Izraelu, dlatego zryw zbrojny garstki Żydów urósł do miana „powstania w getcie warszawskim” a Powstanie Warszawskie zdegradowano do epizodu.

Dlatego to pod pomnik Żydowski prowadzane były wszelkie delegacje zagraniczne. Ponadto po wojnie Polscy Powstańcy, w stolicy Polski Warszawie długo nie mieli pomnika – Żydom z getta postawiono pomnik już w pierwszych latach po II wojnie światowej.

Polskie ofiary zawsze musiały poczekać aż ZBoWiD coś zorganizuje i położy jakiś wieniec. Tak samo z tymi uroczystościami pod tymi dwoma pomnikami.

Przed żydowskim pomnikiem robi się to z wielką pompą. Liczni mężowie stanu ze świata muszą przemawiać i gloryfikować bohaterstwo Żydów.

Polaków wciąż pomijano.

Dobrze, że jeszcze trochę żyje polskich weteranów z tamtych czasów i oni pamiętają i robią te święta na miarę swych sił i środków. Bo wygląda na to, że polskim władzom nie leży na sercu, ofiara polskiej krwi i czyny bohaterskie Polaków.

"Żydzi rządząc obecnie Polską robią wszystko aby skłócić Polskę z Rosją."

Świadczy o tym samym wizyta  „polskiego” ministra spraw zagranicznych w USA. Jak podają agencje międzynarodowe poleciał tam błagać o tarczę, bo podobno zagraża nam Rosja.

Administracja Obamy, "olała" tę wizytę. Nie było komu tego polskiego ministra przyjąć. Pani Clinton poleciała do Egiptu, bo sprawy żydowskie są dla Ameryki ważniejsze niż polskie.

W czasie kampanii wyborczej w USA kandydat na prezydenta obiecywał, że Amerykanie wycofają się z Iraku w ciągu szesnastu miesięcy.

Że w sześć miesięcy po wyborach nasze (amerykańskie) wojska powrócą do Ameryki. Prawda jest całkiem inna. Pod koniec 2009 roku Ameryka wysyła kolejne 30 000 swoich żołnierzy do Afganistanu.

Bilans  wojny w 2009 roku - 1 milion zabitych Irakijczyków i 5 tysięcy Amerykanów.

Dwight Eisenhower, prezydent Stanów ostrzegał Amerykanów i świat. Mówił tak: "Kompleks militarno-przemysłowy i korporacje bankowe przejmą władzę w USA, a następnie nad światem".

Wtedy wielu uważało, że bredzi. Zaledwie trzy lata po odejściu Eisenhowera jego słowa zaczęły się sprawdzać. Władza nad pieniędzmi została zabrana ludziom i oddana przez Kongres poprzez Federal Reserve Act prywatnym żydowskim bankom.

I obecnie Federal Reserve stoi ponad prawem, ponad Kongresem i Prezydentem USA.

Dziś przytomni Amerykanie mówią o nacjonalizacji FED i żądają przeprowadzenia kontroli by sprawdzić kto okradł Amerykę.

Wiążą ściśle tę sprawę z zabójstwem Johna Kennedy’ego i powiadają, że dla odwrócenia uwagi opinii publicznej środki przekazu w Ameryce pokazywały, mówiły i przekazywały różne wersje zabójstwa Kennedy’ego, ale wszystkie były fałszywe.

Otóż prezydent Kennedy odkrył całą prawdę do czego prowadzi ta polityka finansjery żydowskiej. Miał dużo autentycznych na to dowodów i świadków. W rezultacie podjął niesłychanie ważną decyzję. Podpisał dekret wykonawczy numer 11.110. rozpoczynając tym samym  proces obalania władzy Rezerwy Federalnej, która jest federacją prywatnych banków żydowskich

Dążył do prawdziwych reform i odzyskania praw przez obywateli USA, którzy powinni sprawować władzę przez swoje wybieralne komisje nad Rezerwą Federalną. John Kennedy próbował bandziorom i gangsterom odebrać władzę. Ale oni znali zagrożenie i przyśpieszyli decyzję o likwidacji Kennedy’ego.

Obecnie w tejże niezależnej prasie można przeczytać, że Kennedy był ostatnim rzeczywistym prezydentem Stanów Zjednoczonych.

My, Polacy mamy też z  powodu żydów  niemało kłopotów. Należy sądzić, że będzie ich coraz więcej i coraz bardziej bolesnych dla ludzi, którzy rozumieją co to jest polska racja stanu.

Jeszcze raz wrócę do tematu jak Żydzi sprytnie i przewrotnie wykorzystują naszą wiarę. Ponieważ prowadzą na całym świecie zmasowany atak na osobę Jezusa i Krzyż, to uknuli, że Jezus Chrystus nie jest jedynym Zbawicielem Świata.

Jak mocni są Żydzi w Kościele Katolickim niech świadczy fakt, że to biskupi pochodzenia żydowskiego zaproponowali sprzedaż Watykanu w czasie Soboru Watykańskiego II.

Dobrze, że natychmiast była mocna riposta innych biskupów, którzy powiedzieli, że Kościół Katolicki  składa się  z ludzi, jacy są na świecie.

Do walki z Kościołem włączył się także  A Michnik – Szechter, redaktor naczelny Gazety Wyborczej –  który tak o sobie oficjalnie mówi:„Jestem Żydem z natury i Polakiem z wyboru”.

Darwin dowodził, że ludzie pochodzą od małpy. Być może obserwował swoich żydowskich rodaków o zwierzęcych skłonnościach i takie nasunęły mu się skojarzenia.

Można wszystko udowadniać, ale że na Żydzie może wyrosnąć Polak, to tego i Darwin nie przewidział. Dlaczego wielu Polaków za parę judaszowych srebrników jest po stronie Żydów i robią wszystko, żeby otumanić swój naród i pomóc Żydom ujarzmić Polskę ?

Kieruję to pytanie do tych wszystkich dziennikarzy i pseudo polityków, którzy nie wiedzą gdzie, dlaczego i po co żyją. Dla tych dziennikarzy proponuję obejrzenie fotografii z pogrzebu Piłsudskiego na Wawelu.

Dlaczego to Hitler po zajęciu Krakowa przez Niemców w 1939 roku nakazał pełnić wartę honorową przy trumnie Piłsudskiego ? Tu nawet idiota może sobie sam odpowiedzieć.

Jest wiele publikacji, z których możemy dowiedzieć się, jak Żydzi robią wokół swego narodu opinię, że są narodem wybranym i jedynym w swoim rodzaju. Za najmocniejszy argument w tej sprawie uznali, że skoro na świecie dotychczas nagrodę Nobla otrzymało 791 osób, a w tym aż 167 osób, (czyli jedna piąta) to Żydzi – to ten fakt świadczy niezbicie o wyższości Żydów nad innymi narodami.

I tak by było, gdyby te nagrody Nobla były przyznawane uczciwie i rzeczywiście za konkretne osiągnięcia w dziedzinach, jakie się nagradza. Jest tak, że ponieważ Żydzi łożą duże pieniądze na fundacje Nobla, to stąd takie werdykty.

Po przyznaniu nagrody literackiej Żydówce Szymborskiej prasa światowa pisała: „Jest to wyraźny gest w stronę Żydów, gdyż pani Szymborska nie ma osiągnięć na skalę Nobla”..

Starsi Polacy pamiętają, jak za czasów PRL wyjechał z Polski Ben Gurion, późniejszy minister obrony Izraela. To on podjął decyzje zajęcia ziem Syrii i Libanu drogą wojenną. Ile milionów Libańczyków i Palestyńczyków wygnał z ich ziemi i musieli udać się na emigrację, na której do dziś przebywają w różnych krajach, bo Izrael wrócić im nie pozwala.

I ten Żyd dostaje nagrodę pokojową Nobla.

Kiedy system władzy w ZSRR już się sam walił po zamachu Żukowa na Berię i Kaganowicza to po rozbrojeniu dywizji NKWD – Żydzi uciekali ze Związku Radzieckiego w takim tempie i ilości, że trudno ich było przewieźć tam, gdzie chcieli.

Wykorzystując swoją martyrologię Żydzi podstępem opanowali rządy w najważniejszych krajach świata, dążąc do przejęcia wszelkiej władzy jaka jest na świecie w swoje ręce. To nie różne narody wywoływały wojny, ale urojona mania wyższości nad innymi narodami jaka przyświeca chorym ludziom, którzy wmówili sobie, że są narodem wybranym i jako taki przeznaczonym do panowania nad innymi narodami i nad światem.

Na podstawie wypowiedzi Pana Albina Siwaka zamieszczonych w jego publikacjach


Ocena: 586 83
Głosów: 669
2570 odsłon