logo
Warszawski Summit
W sobotę 4 grudnia 2021w Warszawie odbyło się spotkanie liderów europejskich partii konserwatywnych i prawicowych z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a także szefów kilkunastu konserwatywnych partii europejskich.Paweł Graś, człowiek niegdyś pilnujący i sprzątający posesję niemieckiego przedsiębiorcy a później będący jednocześnie cieciem Donalda Tuska wybełkotał w Polsat news : "Kremlowska agentura w UE staje się coraz bardziej bezczelna. Mam nadzieję, że partia zdrady narodowej kiedyś za to wszystko zapłaci!".
| 724 odsłon
Szczepionki i Szczepienia
Wiele światowych autorytetów jak prof. Luc Montagnier (noblista), prof. Geert Vanden Bossche (wirusolog tworzący szczepionki dla gigantów farmaceutycznych, pracujący w przeszłości nawet w zespole Global Health Discovery Fundacji Billa i Melindy Gatesów), prof. Mike Yeadon (były prezes Pfizer), dr Judy Mikovits (naukowiec rządu USA, autorka 51 prac naukowych, odkrywczyni zanieczyszczeń we wszystkich znanych szczepionkach, ostrzegają i ukazują prawdziwe oblicze tak zwanej walki z pandemią.
| 1029 odsłon
O! Micron !
No i doczekaliśmy się omikrona. Była delta alfa omega i co tylko zbrodniarzom do łba przyszło, ale każda z tych mutacji trwała jakiś czas i znikała bezpowrotnie. Jedna straszniejsza od drugiej, że coraz bardziej strach było się bać. Teraz mamy omicrona. Jak go odkryto i jak mu zrobiono zdjęcie, jak go wychwycono, skoro on taki mały, że pod żadnym mikroskopem nie da się go zobaczyć.
| 820 odsłon
Lewica o Demokracji
Na początek może fakty. W środę 3 listopada w Amerykańskim Kongresie odbyło się przesłuchanie w sprawie Polski i Węgier. Sam ten fakt jest na tyle szokujący i żenujący, że należy się na chwilę zatrzymać, bo daje on wiele do myślenia i ujawnia z jaką demokracją mamy do czynienia i z jakim poszanowaniem demokratycznych praw innych państw.
| 877 odsłon
Ku Normalności
Każdego dnia uginamy się pod natłokiem nachalnej propagandy, która sprawia, że czujemy się źle, jacyś gorsi niż inni, mniej wartościowi, bo naprzeciw nas stawia się dla kontrastu celebrytów, jakieś gwiazdy telewizji, sportu czy polityki, ludzi ważnych, osobistości życia publicznego.
| 1009 odsłon
Polexit i Hazard
Kanclerz wielkiej Brytanii Rishi Sunak powiedział, że nie ma "magicznej różdżki" i nie jest w stanie uratować "każdego miejsca pracy" Wielka Brytania po brexicie porządkuje swoje państwo. Jak podał, jest dumny z tego, iż przed referendum w 2016 r. opowiedział się za brexitem - mimo ostrzeżeń, że może to zakończyć jego karierę polityczną. Sunak przyznał, że brexit rodzi wyzwania, ale wskazał, iż zakłócenia łańcuchów dostaw mają miejsce teraz na całym świecie.
| 979 odsłon
Globalne Wyzwolenie
Największym zmartwieniem i troską w ostatnim czasie dla komisji UE są prawa degeneratów, którzy mają nas tak opiłować, żebyśmy już głowy nie podnieśli. Groźba ta nie wychodzi wyłącznie od polskich zboczeńców, ale ma – tak jak i wszystko dziś - rozmiar globalny.
| 983 odsłon
Pociąg Jurovej
Mechanizm warunkowości, który wiąże wypłaty unijnych funduszy z przestrzeganiem rządów prawa, może zostać uruchomiony już w tym miesiącu, informuje POLITICO. Premier Mateusz Morawiecki jest więc winien zdrady racji stanu i bezprawnego pozbawienia Polski suwerenności. Podpisany przez niego fundusz odbudowy po pandemii to zdrada racji stanu, ponieważ nie wiąże się to z Unijną ani polską gospodarką a jest przedsięwzięciem politycznym mającym przede wszystkim na celu wzmocnienie kontroli i szantażu nad słabszymi państwami członkami UE.
| 929 odsłon
Arbeit Macht Frei
Globaliści robią wszystko aby człowiek poświęcał się wyłącznie pracy dla spłacania długów. Ludzie muszą zrozumieć, że wydarzenia nie dzieją się tak po prostu, przez przypadek.Nie ma zbiegów okoliczności. Każde większe wydarzenie zostało zaplanowane, podobnie jak wiele mniejszych. Dobrym przykładem jest Traktat Wersalski, który został napisany zasadniczo przez europejskich i amerykańskich bankierów.
| 1270 odsłon
Piekielna Reforma
Od Karola Marksa Do Kardynała Reinharda Marxa. Zaskakująca decyzja papieża. Papież Franciszek odrzucił rezygnację z urzędu arcybiskupa Monachium i Fryzyngi złożoną przez kardynała Reinharda Marxa. Kard. Marx złożył rezygnację z godności metropolity Monachium i Freising. Jak twierdzi, powodem jego rezygnacji jest „porażka Kościoła” w walce z nadużyciami seksualnymi.
| 1015 odsłon
Chrislam
4 lutego 2019 w Abu Zabi został podpisany dokument „O LUDZKIM BRATERSTWIE DLA POKOJU ŚWIATOWEGO I WSPÓŁISTNIENIA”. Dokument ten podpisali: Papież Franciszek i Wielki Imam uniwersytetu Al-Azhar, szejk Ahmad Mohammad Al-Tayyeb.
| 1504 odsłon
Przymus Szczepień
Do niedawna przymusowo szczepione były tylko dzieci. Starsze osobniki powinny wymierać bez wspomagania. Jeśli nie zaszczepisz zdrowego dziecka, dopuszczasz się zaniedbania i narażasz je na zachorowanie oraz ewentualne powikłania choroby zakaźnej - tak oficjalnie wieszczono ale ani słowem nie wspomniano o zagrożeniach wynikających nie tylko z nadmiaru szczepień.
| 2701 odsłon
Antychryst jest już wśród nas?
Abp Fulton J. Sheen zasłynął jako kaznodzieja, rekolekcjonista i nauczyciel. Od roku 1930 prowadził audycję radiową pt. „The Catholic Hour”, której słuchało miliony Amerykanów. Napisał 66 książek i wiele artykułów. Zmarł 9 grudnia 1979 w swojej kaplicy przed Najświętszym Sakramentem.
| 1344 odsłon
Franciszek i polski Kościół
Watykanowi, a raczej Franciszkowi obecnemu wice papieżowi (papieżem jest Benedykt XVI) solą w oku jest i Jan Paweł II, któremu Pastor Franciszek do pięt nie dorasta (czego ma świadomość), ale któremu też zawadza Kościół w Polsce będący zawadą dla modernistów, masonów i libertynów w Kościele.
| 1196 odsłon
List Arcybiskupa Viganó
Podczas spotkania z przedstawicielami sekcji katechetycznej Konferencji Episkopatu Włoch Franciszek podkreślił, że "Sobór to nauczanie Kościoła". Albo jesteś z Kościołem i dlatego podążasz za Soborem, albo, jeśli tego nie robisz, interpretujesz go na swój sposób, jak sam chcesz - nie jesteś z Kościołem - oświadczył Franciszek. - Musimy być w tej kwestii wymagający, surowi. Sobór nie podlega negocjacjom - dodał.
| 1690 odsłon
Król jest nagi
A więc Floryda otrzymała piękny prezent od rządu stanowego, od gubernatora Rona DeSantis: absolutny, całkowity koniec wszystkich, jakichkolwiek ograniczeń, zakazów, nakazów czy zmian związanych z „pandemią” na Floydzie.W podpisanych dokumentach są KARY dla tych, którzy będą kontynuować nie uzasadnioną naukowo, niepopartą rzetelnymi faktami covidową presję na Florydzie.
| 1070 odsłon
Szanuj wroga swego,
Kablówkowy potentat telewizyjny CNN "krwawi" i traci widzów od czasu, gdy Prezydent Trump opuścił urząd. Wielkość widowni w kluczowych mierzalnych wartościach spadła o prawie 50%. CNN miał średnio 2,5 miliona widzów w czasie największej oglądalności od 4 listopada, dnia po wyborach prezydenckich, aż do dnia inauguracji 20 stycznia.
| 1013 odsłon
Black Lives Matter
Światowa zbrodnicza zgraja lewackich globalistów w końcu jawnie rzuciła wyzwanie chrześcijańskim państwom i narodom, które nie ulegając lewackiej propagandzie chciały pozostać wierne swoim tradycjom i przodkom. Wszystkim państwom.
| 1890 odsłon
Amerykański sen
Ameryka to wielka potęga, największa na ziemi, w całej znanej historii. Mnie Polaka cieszy to, że do jej wielkości przyczynili się w bardzo znacznym stopniu Polacy. To dzięki Ameryce Polska odrodziła się w r. 1918; to dzięki Ameryce padła komuna sowiecka
| 2050 odsłon
Geneza Coronovirusa
Pandemia koronowirusa "szaleje" po całym globie. Co ciekawe we wszystkich krajach świata przebieg jest identyczny, tak jak i identyczne zostały zastosowane procedury. Tak jakby nad wszystkim był jeden menager który tym wszystkim zarządza.
| 3818 odsłon
Covid 19
Publicyści zastanawiają się nad zmianami w zbiorowej mentalności, spowodowanymi panującą obecnie pandemią koronawirusa. Oceniają, że stała się ona ciosem zadanym ideologii globalizacji. Pandemia sprowadziła wszystkich na ziemię.
| 2158 odsłon
Judeopolonia-Reaktywacja
Motywy leżące u podstaw próby zamachu na marsz Polaków ku wolności i jego skutki są proste. Obca agentura chce doprowadzić do rozlewu krwi, dzięki czemu można będzie wprowadzać restrykcje przeciw Polakom o stałym administracyjnym charakterze.
| 2893 odsłon
Walec Globalizacji
Znowu tematem numer jeden była reorganizacja struktur Unijnych, obsadzanie stanowisk, wytyczanie drogi wspólnej Europy na najbliższe 5 lat. W mediach aż huczy od sprzecznych opinii.Do czego zmierzają te igrzyska ...
| 2777 odsłon
Bez szabasowych świec
Zapis debaty telewizyjnej jaka miała miejsce pomiędzy W. Żyrinowskim a L. Gozmanem, mówi wszystko. Trudno tu sięgać po argument antysemityzmu. Obaj dyskutanci są rasowymi żydami. Sytuację tę opisał Albin Siwak jako ostrzeżenie ...
| 3734 odsłon
Jak równy z równym
Oczekujemy już tylko formalnego ogłoszenia daty wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA, powiedział Krzysztof Szczerski. Dodał, że prezydent Donald Trump ma propozycję dla Polski ws zwiększenia obecności wojskowej USA.
| 3056 odsłon
Wspólna Europa rózne cele.
Kiedy w 2004 roku fajerwerki znad Wisły ogłaszały światu wejście Polski do Europejskiej Unii wolnych państw, nikt nie przypuszczał, że zamiast wrót raju otwierają się bramy EuroAuschwitz. Okazało się, że ta wspólna Europa to jednak różne cele.
| 2664 odsłon
Po co ta wojna
Wśród oficjalnych pochlebstw, wyrazów przyjaźni i wdzięczności, do Polski dotarła amerykańska delegacja na pokojowe obrady w Warszawie, których tematem ma być - wg premiera Netanyahu- omówienie sposobu rozpoczęcia i prowadzenia wojny z Iranem.
| 2918 odsłon
Czego jeszcze nie było
Europa musi sama zadbać o swoje przyszłe bezpieczeństwo, bo jej transatlantycki sojusz ze Stanami Zjednoczonymi nieuchronnie zgaśnie, kiedy Amerykanie zajmą się bardziej potęgą Chin niż ochroną tzw. wschodniej flanki przed Rosją. Pisze Politico.
| 2929 odsłon
Na pewno "Kler" ?
Jednym z najbardziej na dziś aktywnych tematów w mediach, jest tzw. pedofilia w kościele. Przy tej okazji w propagandzie politycznej pojawia się totalny atak na cały kościół, bez podziałów na hierarchię kościelną i wiernych czy na działalność religijną i charytatywną.
| 3700 odsłon
Ograć Rosję
W ciągu ostatnich kilkunastu lat nie układało nam się najlepiej. Mam nadzieję, że to zmienimy; myślę, że świat chce, żebyśmy się dogadywali - powiedział na początku rozmów z Władimirem Putimem Donald Trump. Spotkanie się zakończyło
| 3939 odsłon
Europejskie Wartości
Kanclerz Niemiec popiera Prezydenta Francji w jego krytyce pod adresem przywódców krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Prezydent Francji zarzuca tym krajom zdradę UE. Wspólne wartości Francuzi dziedziczą po rewolucji francuskiej a Niemcy po NSDAP.
| 7184 odsłon
Panele śmierci
Libertyni i komuniści oskarżający dziś Kościół za inkwizycję szykują nam znacznie wydajniejszą i okrutniejszą instytucję, której wyniki w krótkim czasie przyćmią tamtą. O ironio,nazywać się mają "Panel Etyczny" i decydować o życiu lub śmierci staruszków.
| 7063 odsłon