Wydarzenia | antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo
Kobiece Koszmary
Historia ta przydarzyła się naprawdę i jest już opisywana coraz częściej na łamach zarówno łżemediów jak i pejsbookach Instagramach, telegramach, youtubach i innych ścierwomediach jako przykład dobrodziejstwa jakie spływa wraz z aborcją na wyzwolone z rozumu kobiety. „Jaki był sens zmuszać mnie do donoszenia ciąży?” Tak pytać może tylko 48. płeć, pozbawiona nie tylko cech matki i kobiecego instynktu macierzyńskiego, ale także ofiara pokaleczona propagandą masowego mordowania nienarodzonych dzieci jako zbawiennego daru aborcji. A Jaki jest sens zmuszania lekarzy do dokonania morderstwa na najbardziej niewinnej istocie jaką jest nowe życie w łonie matki?
| 0 | 1138
Bruksela Zdecydowała.
Po 20 latach kamuflażu i zakulisowych przygotowań, nareszcie możemy być świadkami tego, co tak naprawdę, jakie dobro nam zafundowały SBeckie rzesze businessmanów, rządów obcych najemników i nasza beztroska, z którą tak ochoczo powierzaliśmy swój los, w ręce międzynarodowych i własnych bandytów. Polakom zabrakło jakiejkolwiek refleksji i wniosków wynikających z faktów jakie były stwarzane podczas urzędowania obcych najemników w Polsce. Dziś już nikt nawet nie pyta, czy będzie jakakolwiek Polska, bo zarówno nasz byt państwowy jak i narodowy, został skutecznie unicestwiony.
| 0 | 1370
Osaczeni
Wiek XXI to początek wojny ostatecznej. Nie jest to wojna jaką znamy z filmów czy historii, ale jest to wojna ostateczna, której wynik zadecyduje o istnieniu człowieka na ziemi. Dzisiejszy teatr wojenny to nie wojsko, front, nie czołgi, rakiety czy nawet broń nuklearna. Zanim ostatecznie dojdzie do wypalenia ziemi i wyparowania wszelkiego życia w kosmos, trzeba pokonać wiele kolejnych etapów prowadzących do możliwości dokonania tej ostatecznej zagłady. Przeszkodą dla podjęcia decyzji o masowej depopulacji do zera jest ludzka świadomość i sprzeciw jaki może mieć nie przewidywalne dla globalnych bandytów skutki. Tego się boją zbrodniarze i to powstrzymuje ich jeszcze od naciśnięcia depopulacyjnego guzika.
| 0 | 1390
Orędzie
"To sprawa naszego bezpieczeństwa" – powiedział udający Marszałka Polskiego Sejmu Szymon Hołownia. Tak, to sprawa ich bezpieczeństwa, bo nas już wyprzedali jak bydło. W dniu 15 maja 2024… dokonano bandyckiego zamachu na premiera Słowacji Roberta Fico. Trudno by tu dopatrywać się empatii ze strony lewackiego i liberalnego nurtu. Ludzie ci a raczej zboczony margines ludzkości, nie widzą potrzeby refleksji nad tym do czego doprowadzają, ale w sposób najbardziej cyniczny wykorzystując tę tragedię, starają się ugrywać swoje cele polityczne i ideologiczne
| 0 | 1396
Jagoda
Wiek XXI, od kiedy tylko się zaczął, od razu zaznaczył się wysypem ścierwomediów, których jedynym zadaniem było otępianie społeczeństw, opiłowywanie ludzi tak, aby kiedy nadejdzie czas depopulacji świata, mogła się ona dokonać w możliwie najkrótszym terminie i bez sprzeciwu.Prawda stała się zbrodnią, piękno szkaradztwem, miłość przekleństwem, tożsamość brzemieniem, tradycja zakałą, dobro klątwą, normalność wrogiem ludzkości.Globalni bandyci, którzy okradali ludzkość przez wieki z jej dorobku, budowali swoje fortuny z krwi i potu miliardów ludzi na ziemi uczciwie pracujących na swoje życie
| 0 | 1403
Na Krawędzi Wiary
Jak zwykle, jak każdego roku i na każde święta Bożego Narodzenia czy też Wielkiej Nocy kabalistyczne kanalie serwują nam w maksymalnych dawkach otępienie umysłów dla zrujnowania naszego życia i naszej wiary. Dla nich nie jest istotne to czy tezy jakie głoszą dla zatrucia serc i umysłów są fałszywe czy prawdziwe, ale na makiawelistyczny sposób stosują wszystko i sypią nam w nasze dusze tyle trucizny, ile się tylko da byle by, nie tyle zaszkodzić nam samym, co Bogu, byle by tylko uśmiercić go w naszych sercach i odciąć sobie szansę zbawienia.Byle by tylko odebrać nam radość i sens życia. Niemiecki ONET przoduje w tych diabelskich rewelacjach i nigdy żadnego święta jakie może przynieść nam nadzieje i radość nie pozostawi nam samym, ale wówczas to, najbardziej staje się aktywny w rujnowaniu naszego duchowego życia.
| 0 | 1980
Oto Ja – Człowiek
Osobiście jedno z najgorszych zdań o ludziach jakie w sobie nosze dotyczy środowiska artystycznego. Jednak jak każda reguła tak i ta ma wyjątki. Jednym z wyjątków tego środowiska była aktorka Zofia Czerwińska, która nie tyle zachwycała nadzwyczajną grą aktorską (chociaż i to się niejednokrotnie zdarzało) co samą sobą. Kobieta kontrowersyjna i przeciwstawna samej w sobie, która mimo wszystko potrafiła dotrzeć do tych wątków życia, które są uniwersalnie najwartościowsze Nie zgadzam się ze wszystkimi poglądami jakie głosiła, wzbudzała we mnie kontrowersje stylem życia jakie wiodła a mimo to, potrafiła mnie zachwycić swoją postawą wobec życia, jaka ją wyróżniała spośród innych postaci tego środowiska
| 0 | 1665
Przestroga z Rosji
Oleg Orłow globalistyczny najemnik w Rosji zwany rosyjskim intelektualistą, podczas swojej rozprawy czytał w sądzie "Proces" - Franza Kafki. Dziś w niemal wszystkich sprawach politycznych jakie toczą się przed polskojęzycznymi sądami, należało by właśnie taką procedurę stosować."Wysoki sądzie, czy to nie przerażające, że wasze dzieci będą musiały żyć w takim absurdzie?" "Tak, prawo jest prawem. Ale pamiętam, że w 1935 r. w Niemczech uchwalono tzw. ustawy norymberskie. A potem, po zwycięskim 1945 roku, wykonawcy tych ustaw zostali osądzeni" Nic nie oddaje lepiej sytuacji w Polsce jak właśnie ten cytat z rosyjskiego renegata Olega Orłowa.
| 0 | 1977
Zew Piekieł
Świat od samego początku swojego istnienia nie jest w stanie zaakceptować żadnej stabilności … Chęć stworzenia stabilnej rzeczywistości opartej o dobro, wcześniej czy później kończyła się konfliktem zbrojnym, jak daleko historia jest w stanie spojrzeć wstecz. Jest to skutkiem ludzkiej zachłanności, która raz zapoczątkowana nigdy nie ustaje i zawsze zmierza do zaspakajania swoich pożądań bez ograniczeń. Obiektem pożądań natomiast zawsze był pieniądz, władza z tego pieniądza płynąca i dobra jakie były wytwarzane przez innych.
| 0 | 2177
Nauka bez propagandy
Rewolucja informatyczna jaka zrodziła się nieoczekiwanie w drugiej połowie XX wieku zaczyna odbijać się czkawką nie tylko samym twórcom technologii cyfrowych, ale i każdemu człowiekowi planety ziemia… Wiedza to potęga, ale i ogrom zagrożeń z niej wypływających. Rozwój informatyki doprowadził do nagromadzenia takich ilości danych, że my sami nie jesteśmy w stanie tych danych przetworzyć i z nich skorzystać.
| 0 | 1999
Napaść Na Polskę 2024
Tak powszechnie wyznawana demokracja okazuje się najbardziej szkodliwym i destrukcyjnym ustrojem w historii narodów. Z definicji, demokracja to rządy ludu. Rządy demokratyczne to takie rządy, w których większość decyduje o mniejszości jak będzie żyć i co z nimi będzie się działo. Tymczasem zamiast świętej demokracji, mamy diabelską demon’krację, która kieruje się wyłącznie własnymi krwiożerczymi instynktami. Z definicji także wynika, że w demokracji władzę otrzymują ci, którzy najwięcej uzyskali głosów suwerena, a więc ci, którzy na skutek decyzji większości, wygrywają wybory, będące jednocześnie aktem powierzenia władzy nad sobą, przedstawicielom wygranej opcji politycznej.
| 0 | 2179
Refleksja Na Nowy Rok
Historia dzieje się na naszych oczach. 248 lumpów marginesu cywilizacyjnego, którzy od państwowej komisji wyborczej, otrzymali mandaty poselskie, wybrało po raz kolejny Donalda Tuska na urząd premiera. Stało się tak, pomimo że nikt jeszcze nie stwierdził ważności wyborów a w całej Polsce zostało jawnie złamane prawo, kiedy to lokale wyborcze, wbrew zapisom ustawy samowolnie i bezprawnie wydłużyły godziny głosowania o kilka godzin.
| 0 | 2949
Wrogie Przejęcie Państwa
Polska niewątpliwie znalazła się nieoczekiwanie w ślepym zaułku. Dziś na własnej skórze wszyscy odczuwamy konsekwencje spisku PZPR jaki został uknuty przez przodującą i bijącą rękę partii w latach 80 – tych. Wtedy to „Czerwone Kmery” PZPR postanowili wydać naszą Ojczyznę na własny żer… Wydłubali z rynsztoka swojego tajnego konfidenta i obsadzili go w roli przywódcy zbuntowanej Polski, mając w ten sposób pełną kontrolę nad wydarzeniami sterowanymi z tylnego siedzenia agentów SB. Mieliśmy w tamtych latach człowieka z marmuru, człowieka z żelaza i człowieka znikąd, ale nikt nie przypuszczał, że wzorcem i autorytetem dla nas będzie człowiek z SB.
| 0 | 2501
Iskra na Świat
I stało się … W polskim Sejmie obca narodowość w żadnym stopniu nie identyfikująca się z naszą Ojczyzną, małymi krokami dokonała agresji i zajęcia polskich władz i urzędów zawłaszczając sobie naszą wolność majętność i prawa. Wszystko to za naszym milczącym przyzwoleniem i bez najmniejszego choćby sprzeciwu. Ludzie ci pochowali mycki i powpisywali się na listy wyborcze jako Polacy, po czym będąc już posłami pasożydują na polskim społeczeństwie, krok po kroku odbierając nam wszystko co nasze i co o nas stanowi. Dopiero dziś, po akcji Grzegorza Brauna z gaśnicą w Sejmowym holu, ludzie ci wyłażą na wierzch jak pluskwy spryskane azotoksem i Polacy z przerażeniem odkrywają, kto tak naprawdę nad nimi panuje i nimi rządzi.
| 0 | 2571
Chomik
Ostatnie wybory parlamentarne w Polsce przyniosły szokujące wręcz rezultaty. Szokiem natomiast jest nie tyle obecna struktura polskiego parlamentu, co decyzje wyborców, które do wyłonienia takiego składu władz ustawodawczych - a przez to także i rządu - doprowadziły… Nie chodzi tu jednak o taką wygraną PIS ze aż przegraną, bo tu dokonuje się sprawiedliwość dziejowa, karząca pychę przypadkowego plebsu wyniesionego na ołtarze polityki.
| 0 | 2101
Fałszywe Święto
Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek zrodzą się we mnie takie refleksje, ale to, co stało się faktem, zdetonowało reakcję taką, jaka musiała nadejść. Najgorszą zbrodnią jaka się na Polsce dokonała, było oddanie władzy najbardziej podłej i zakłamanej części społeczeństwa, i nie chodzi tu o chorą społeczność LGBT, bo bardziej chora, okazała się społeczność PIS, z żoliborskim kurduplem na czele… Zbrodnią jakiej dokonał Kaczyński było odebranie Premierostwa Beacie Szydło i powierzenie tego urzędu żydowskiemu namiestnikowi Matołuszowi Morawieckiemu.
| 0 | 2321
Polska Tu i Teraz
Ostatnie wybory jakie odbyły się w tym roku do polskiego parlamentu, obnażyły skalę dewastacji państwa i narodu jaka na przestrzeni lat, od 1989 roku w Polsce się dokonała.Upadek państwa polskiego ma swoje źródło w członkostwie zarówno w Unii europejskiej jak i w NATO. Dwadzieścia lat w Unii Europejskiej – ogólnie rzecz biorąc – to czas całkowicie stracony dla Polski. To czas dewastacji i demontażu Państwa Polskiego jakiego dokonano najmniejszymi kroczkami, których na co dzień się nie zauważa. Dopiero z perspektywy 20 lat, spoglądając wstecz, można zauważyć jak zdemolowane zostało polskie państwo, jak okradziono Polaków i jak zamieniono nam niemal niezauważalnie, demokracje na globalny totalitaryzm.
| 0 | 2223
Marsz Zaczadziałych
Niemożliwe stało się możliwym, powiedział Tusk patrząc na te otępiałe masy, które przyszły go wesprzeć w jego dewastacyjnych poczynaniach w jakich wciąż stara się doskonalić po powrocie do Polski. kiedy widzę to morze serc, kiedy widzę te setki tysięcy uśmiechniętych twarzy, to dobrze czuję, że przychodzi ten przełomowy moment w historii naszej ojczyzny -powiedział Donald Tusk na rozpoczęciu Marszu Miliona Serc w Warszawie.Przełomowy moment w historii jego Ojczyzny już był i nie był to zbyt udany debiut, bo Hitler ostatecznie skończył marnie i wojnę przegrał.Po tym przełomie z września 1939 roku, dziś Donald Tusk zapragnął kolejnego przełomu w Polsce, tak jak to wyraźnie zadeklarował niejednokrotnie i publicznie „Für Deutschland”.
| 0 | 2428
Między Dżumą a Cholerą
Rozpoczęliśmy właśnie kampanie stołkową. Komuniści przy okrągłym, stole zapewnili sobie dożywotnią władzę do końca świata i jeden dzień dłużej… System wyborczy jest tak urządzony, że rządzą nami i dla nas stanowią prawo ci sami, którzy od dziesięcioleci gnębili i niszczyli zarówno Państwo Polskie jak i Naród. Nie reprezentują oni nikogo oprócz samych siebie i swojego namiestnika czy też oficera prowadzącego, który z tylnego siedzenia steruje myślami i czynami mas i usadzonym na stołku posłem.
| 0 | 4366
Służba czy Business
Pieniądze w ochronie zdrowia zawsze są potrzebne, ale potrzebne jest też dobre zarządzanie; przed nami są duże wyzwania; w najbliższym czasie będziemy mieć dobre informacje dla pacjentów związane z profilaktyką zdrowotną - zapowiedziała w TVP Info nowa minister zdrowia Katarzyna Sójka. Tam, gdzie pieniądz staje się Bogiem tam człowiek staje się tylko towarem. Kolejny raz establishment zachwyca swoim cynizmem. Może by należało zacząć od ustalenia tego czym jest służba a służba zdrowia w szczególności
| 0 | 6023
Ratownik i Psychopata
Bajka kiedyś się kończy i wraca twarda rzeczywistość Wśród wielkiej przyjaźni psy zająca zjadły… i wygląda na to, że Rosjanie dogryzają właśnie ostatnią ukraińską kość. Nic nie dzieje się z przypadku a wydarzenia bieżące, z jakimi wszyscy mamy dziś do czynienia, zawsze są zakorzenione w przeszłości. Świat znalazł się nagle w sytuacji wojny w Europie i jeśli ktoś twierdzi, że był to wybryk Władimira Putina, to dla niego najlepszym pocieszycielem może być tylko grabarz. Ciśnienie historyczne, sięgające nawet kilkuset lat wstecz, wywaliło na wierzch obecny Stan wojny pomiędzy NATO i Rosją, jaka rozgrywa się na Ukrainie
| 0 | 3503
Bunt Sługi Narodu
Sny o potędze które nawiedzały kurdupli z Żoliborza, kiedy już wykopali z grobu żydowską lożę masońską B’nai B’rith -Polin - zamieniły się w upiorne koszmary, które niczym wypuszczony z butelki dżin terroryzują państwo i naród.Na fotelu Prezydenta zasiadł Andrzej Duda wychowanek (nomen- omen) Pałacu Namiestnikowskiego oddany bez reszty żydomasonerii, który idąc na skróty ogłosił Polakom, że już nie ma Rzeczpospolitej ani pierwszej, ani trzeciej a Polacy czy chcą czy nie mają już Polin.
| 0 | 5502
Wojna i Przedpokój
Po wielu latach wzajemnego oszukiwania się zachodu i Rosjan nadszedł czas konfrontacji, który ma ukazać obu stronom prawdę o ich możliwościach militarnych, ekonomicznych i politycznych. Test jaki zaaranżowano na Ukrainie przerodził się w otwarty konflikt pomiędzy NATO i Rosją w który zaangażowały się dwa najbardziej bandyckie kraje na świecie tj. Wielka Brytania i USA. Nie od dziś wiadomo, że od 4 lipca 1776 Ameryka pozornie uzyskała niepodległość i po dziś dzień jest sterowana z tylnego siedzenia przez Londyn.
| 0 | 5201
Konsekwentna zbrodnia
Galopująca już niemal wszechobecna globalizacja, a w jej efekcie dążenia do federalizacji Europy, postawiły w nowym świetle problemy związane z suwerennością państw, obywatelstwem, państwem narodowym, tożsamością narodową i kulturową, a także kwestie ubezwłasnowolnienia narodów i państw będących formalnie w Unii Europejskiej. Nie ulega wątpliwości, że federalizacja Europy i globalizacja świata to zbrodnia, to czynniki osłabiające więzi etniczne i narodowe a także kulturowe, stojące na drodze do pozbawienia ludzkości podstaw egzystencjonalnych, w tym własności, prywatności, wolności i wolnej woli.
| 0 | 2133
Feniks
Antydotum od lat jest języczkiem uwagi międzynarodowej bandyterii choć należy do tzw. kategorii portali niszowych. Tym niemniej ze względu na to, że portal obnaża to, co powszechnie jest znane jako „fake news” czy też „mowa nienawiści” a nawet „wrogie demokracji zachowania” cały czas leży w kręgu zainteresowań złych ludzi. Antydotum jest permanentnie atakowane przez siły postępu i demokracji, wyznające wyłącznie jedną prawdę bez względu na to, jak by ta prawda nie byłaby zafałszowana, zmanipulowana i używana wyłącznie w celach propagandy.
| 0 | 2164
Dwa Oblicza Zemsty
Sąd w Moskwie skazał na 25 lat więzienia działacza opozycji antykremlowskiej Władimira Kara-Murzę, oskarżonego o zdradę stanu. Opozycjonista, aresztowany w kwietniu 2022 roku, był też objęty odrębnymi sprawami karnymi dotyczącymi rozpowszechniania "nieprawdziwych informacji" na temat armii rosyjskiej oraz uczestniczenia w działalności organizacji uznanych za "niepożądane".
| 0 | 3171
Brukselka
Brukselka to odmiana kapusty, pochodzi z Belgii, w Polsce uprawiana jest w kilku odmianach. Powstała ze skrzyżowania jarmużu z kapustą głowiastą, a jej jadalna część wygląda jak malutka kapusta. Jest to roślina dwuletnia należąca do rodziny głąbowatych. Prawdopodobnie powstała ze skrzyżowania głębokiej komuny i rozwiniętego faszyzmu. Brukselka była wielokrotnie modyfikowana genetycznie a obecna mutacja nosi w sobie cechy samo destrukcyjne. Uprawiana od drugiej połowy XX wieku głównie w Europie Zachodniej i Północnej.
| 0 | 4255
Wróg
Wśród słów we wszystkich językach świata jakich używają ludzie, jest tylko jedno słowo dobitne, bezkompromisowe, jednoznaczne, złe, przerażające i konsekwentne do bólu i do samego końca. Tym słowem jest słowo „wróg” .Przez ostanie dziesięciolecia największym wrogiem ludzkości był antysemityzm. Społecznie wyizolowany ze wszystkich wrogów antysemityzm stał się niemal religią wspólną dla wszystkich narodów i kultur świata.
| 0 | 5280
W Nurcie Demokracji
Demokracja przez wieki była jedną z wielu opcji do wyboru. Wyrosła z totalitaryzmu i po zakrętach historii do totalitaryzmu wraca. Pierwszy system demokratyczny, który nadawał ramy organizacyjne państwa, zaczął ulegać różnorodnym przepoczwarzeniom i wraz z nimi zmieniało się znaczenie i kształt samej demokracji.Ateńska „Demokracja bezpośrednia” zmieniła się w demokrację przedstawicielską a ta, na skutek dalszych mutacji stała się już demokracją najpierw parlamentarną i ostatecznie totalitarną.
| 0 | 4423
Długie Łapska PIS
Służby z dostępem do skrytek i rachunków bankowych. Co będzie w nowym systemie rządzących najemników w Polsce ? Krajowa Administracja Skarbowa, czyli jednym słowem rządowy kat, egzekutor i inne służby, będące do ich dyspozycji, będą w kilka minut dostawać informacje o skrytkach bankowych i rachunkach. Będą wiedziały, że Kowalski ma skrytkę, ale nie co w niej jest. Dowiedzą się o rachunku w banku, ale nie o zgromadzonych na nim pieniądzach. Nie od dziś powszechnie jest wiadomo, że każdy zaakceptowany przez naród wyjątek, unicestwia obowiązująca regułę.
| 0 | 4376
Nie Oddamy Ani Guzika
Kaczyński: „W Polsce problemy z praworządnością są zupełnie z drugiej strony. " Panie Prezesie, Polacy to wiedzą z której strony macie problemy Polski. Wiemy również, że zarówno Pan jak i cały PIS oraz cała Zjednoczona Łżewica ma z drugiej strony nie tylko problemy z praworządnością, ale także całe prawo, całe polskie państwo i całą polską społeczność. Ta druga strona już puchnie nadmiernie każdemu Polakowi od tych plusów jakimi jest okładana od kilku lat. PiS nie zaśpiewa „wszystko co nasze Polsce oddamy” A raczej „wszystko co wasze obcym rozdamy”
| 0 | 4578
Ustawa
Doczekaliśmy kolejny raz ciekawych czasów. Jeszcze przez te kilka ostatnich lat władza udawała, że słucha głosu swoich obywateli. Wsłuchiwali się w każdą opinię, byśmy widzieli, że się wsłuchują, ale robili co chcieli nie licząc się ze „wsłuchanym” głosem. Dziś już nawet nikt nie udaje, że obchodzi go jakakolwiek opinia obywatela. Dziś nie zważając na „piątkę Kaczyńskiego dla zwierząt™ władza robi wszystko na wydrę.Jak uparty osioł goli swoje barany zwane „narodem” który jedocześnie jest traktowany jak dojna krowa.
| 0 | 3285
Ściema Hipokryty
Czy takiej Europy chcemy?". Morawiecki o wypowiedzi von der Leyen"Czy to jest demokracja, praworządność? Że eurokraci z Brukseli dyktują, jaki ma być rząd? Kto ma wybierać rządy: narody czy Bruksela z Berlinem? To nie jest praworządność, to nie jest demokracja" - tak o słowach Ursuli von der Leyen dotyczących Polski i Włoch mówił dziś premier Mateusz Morawiecki.
| 0 | 5322
Zbrodnia Posła Brauna
Jak wiadomo nie od dziś, Poseł Grzegorz Braun nie jest spolegliwym posłem dla namiestniczej władzy, jaka jest sprawowana nad Polską i Polakami. A to nie zakładał maseczki, a to obnażył ludobójstwo dokonujące się na Polakach pod pozorem pandemii i szczepień a ostatnio wyraził swój zdecydowany sprzeciw wobec wprowadzania banderyzmu do Polski. Wszystko to sprawiło ze poseł Braun na tyle, na ile mogą to jeszcze robić najemnicy globalistów w Polsce, jest niszczony na każdym kroku, pod każdym pozorem i pod każdym względem.Ostatnio został okrzyknięty zdrajcą i - bez obrazy - „Sługą Narodu” tylko dlatego że w rosyjskiej Telewizji oprócz Michała Kamińskiego i Jarosława Kaczyńskiego zwanego Jarosławem „K” pokazali także posła Brauna, który na wiecu w Warszawie wyrażał wprost swój sprzeciw dla ukrainizacji Polski.
| 0 | 7835
Grunt To Prund
Podjęliśmy działania, żeby prąd dla każdego gospodarstwa domowego do 2 tys. kW był po cenie stałej, która obowiązywała dotychczas. Cena nie będzie zwiększana, a jeżeli ktoś zmniejszy zużycie o 10% to będzie miał ulgi - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Pruszkowa. Ale Prezes nie wspomniał nawet słowem o tym, że już dobroczyńcy z PiS zdążyli drastyczne podnieść cenę nie tylko prądu, żeby mieć z czego finansować Ukrainę (a przy okazji siebie) i teraz wygląda na to, że ta cena będzie ceną, którą będą płacić gospodarstwa domowe.
| 0 | 3993
Śmierć z Fiolki
Eksperci od depopulacji nazywają to “nadmierną śmiertelnością".Jakoś trzeba ludziom zamydlić oczy by depopulacja nie spowodowała nagłych eksplozywnych protestów, które by międzynarodową bandyterię starły z powierzchni ziemi. W Europie odnotowuje się obecnie niezwykle wysokie wskaźniki zgonów. Koronawirus nie może być bezpośrednią przyczyną fali śmierci mówią dziś ci co jeszcze wczoraj straszyli nas bezpośrednią śmiercią od koronawirusa.
| 0 | 5286
Pranie Mózgów
Tekst ten został znaleziony na portalu niezależna.pl, przez ludzi uczciwych zwanym nienależna.pl albo wręcz załgana.pl Portal ten stosuje niewyobrażalną cenzurę wypowiedzi w oparciu o poprawność polityczną. Czemu to robi, trudno zgadnąć, ale nie sposób jest tam napisać krytyczny komentarz w stosunku do zdrajców zwanych rządem RP. Ci „skrzywdzeni” Rosjanie. Tomasz Łysiak dla Niezalezna.pl o skutkach propagandy Kremla
| 0 | 4923
Klimatyczne Łgarstwo
Profesor Zbigniew Jaworowski (ur. 17 października 1927, zm. 12 listopada 2011). Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przedstawiciel Polski w Komitecie Naukowym ONZ. Był zdecydowanym przeciwnikiem teorii globalnego „ocipienia”. A szczególnie wpływu człowieka na globalne ocieplenie na kuli ziemskiej. Profesor Zbigniew Jaworowski przygotował dokument dla Komisji Senackiej Kongresu USA, który jednak nie był tej komisji przedstawiony.
| 0 | 4510
Strażnicy Wolności
Czasem wydaje się nam, że granice przyzwoitości są skrupulatnie przestrzegane i każdy choćby w minimalnym stopniu dba o swoją reputację. Nic bardziej mylnego. Granice zniknęły nie tylko pomiędzy płcią męską i żeńską, nie tylko pomiędzy krajami Unii europejskiej, nie tylko pomiędzy głupotą i mądrością nie tylko pomiędzy dobrem a złem, normalnością a zboczeniem, ale zniknęły wszelkie granice jakie pozwalały nam odgradzać się od tego co nas niszczy i co odbiera nam naszą godność.
| 0 | 7078
Karczma Polin
Ukraińcy walczą nie tylko o swoją wolność, ale walczą także za nas Polaków, za obywateli krajów bałtyckich, walczą o wolność całej Europy i całego demokratycznego świata – powiedziała marszałek Sejmu Elżbieta Witek na spotkaniu z mieszkańcami Jarosławia (woj. podkarpackie). Ukraina walczy o wolność całego demokratycznego (jak Ukraina) świata, który już zdołał zainstalować się na Ukrainie z fabrykami dzieci, z laboratoriami do produkcji covidów i innej zarazy, z podziemnymi świątyniami satanistycznych sekt, rozpusty, pedofili i nade wszystko pohitlerowskiej i banderowskiej ideologii rozprzestrzeniając tę banderowską demokrację, gdzie tylko się da.
| 0 | 6293
Szachiści
Sasin: Prezydent Lech Kaczyński rozumiał zasady gry na szachownicy świata. Prezydent Lech Kaczyński grał na dużej szachownicy w polityce międzynarodowej i szybko zrozumiał zasady gry - podkreślił w Bydgoszczy wicepremier, szef MAP Jacek Sasin. "Zrozumiał, że tym złym na szachownicy jest Rosja z jej imperializmem" - dodał wicepremier.
| 0 | 7044
Brońcie Swojej Wolności
Ostatnio coraz częściej intensyfikują się nachalne ataki na naszą wolność, na naszą wolną wolę, na nasze myśli, na naszą duszę, na nas w całości tak jak istniejemy i funkcjonujemy, niemal na każdą naszą komórkę. Chcą nam wyrwać wszystko, zdeprawować nas tak, byśmy mogli pragnąć jedynie własnego unicestwienia. Nie dajmy sobie odebrać naszej wolności.
| 0 | 2196
Wolność Wolnością Się Mierzy
Czy zastanawiałeś się kiedyś co to jest matrix? Co w ogóle znaczy to słowo? Otóż mówiąc najprościej Matrix jest to zaprojektowana i sztucznie wytworzona rzeczywistość dla ludzi, dla społeczeństw, dla narodów, dla ogólnie pojętej ludzkości z wyjątkiem samych twórców tej sztucznej rzeczywistości. Ta tworzona przez zbrodniarzy dla nas rzeczywistość nie wynika z logicznego ciągu zdarzeń, ale jest zaprojektowana i wypuszczona między ludzi po to, by odpowiednio sterując ludzkimi zachowaniami uzyskiwać zaprojektowane rezultaty.
| 0 | 2594
Wojna Bez Zwycięzców
W tej wojnie nie ma i nie będzie zwycięzców. Polska wśród największych przegranych. Wojna na Ukrainie codziennie przynosi nowe tragedie. Od ofiar cywilów, po uchodźstwo milionów Ukraińców. Prezydent Wołodymyr Zełenski i państwa zachodnie zapowiadają walkę aż do zwycięstwa nad Rosją. W tej wojnie Wszyscy przegrywają i nikt nie osiągnie celów, które wszystkie strony konfliktu sobie założyły.
| 0 | 7128
Tu Radio Erewań
Naukowcy odkryli sekret wiecznej młodości. Kobiece komórki odmłodzili o… 30 lat! Jak podaje Radio Erewań brytyjscy badacze odmłodzili komórki skóry 53-letniej kobiety do stanu, w jakim występują one u znacznie młodszych kobiet, 23-letnich – informuje pismo „eLife”. Na razie dokonano tego wyłącznie w laboratorium. Do końca tylko nie wiadomo czy to była cała kobieta, czy to były tylko komórki skóry, czy miała 53 lata czy dwadzieścia
| 0 | 6133
Retrospekcje Prezesa
8 maja 2022 w wieku 57 lat zmarł prof. Waldemar Paruch. Prof. Waldemar Paruch urodził się 15 września 1964 r. w Lublinie. Był naukowcem, działaczem społecznym, inicjatorem powołania i byłym szefem rządowego Centrum Analiz Strategicznych oraz historykiem związanym z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
| 0 | 5427
Ateistom Pod Prąd
Świat nas codziennie czymś zaskakuje. Jeszcze nie tak dawno, nikomu nie przyszło by do głowy, że może być zmuszony do noszenia szmaty na twarzy albo do przyjęcia jakiegoś preparatu, nie wiedząc zupełnie czym ten preparat jest i jakie mogą być skutki jego przyjęcia. Obudziliśmy się jednego dnia i to co było niewyobrażalne nagle okazało się faktem. Mijają dni i lata i nikomu nie przyszło by do głowy, że w środku Europy jest możliwa wojna. Wojna tak samo okrutna, jak ta sprzed ponad 80 lat.
| 0 | 4949
Druga Strona Medalu
Do niedawna jeszcze trudno było sobie wyobrazić jakiekolwiek działania zbrojne w Europie, ale dziś jest to już tragiczna rzeczywistość. Trauma jaka w związku z tym się pojawia jest tym bardziej okrutna, jeśli obraz tej wojny jest przedstawiany przez łże media, które już wcześniej dawały się poznać ze strony zwykłych informacyjnych defraudantów zwanych mediami głównego nurtu a bardziej dosadnie ścieku. Nie można bowiem niczego ocenić w oparciu o prawdę, jeśli ni e dopuszcza się do głosu innego punktu widzenia niż mają ci co dysponują przemocą i siłą państwa.
| 0 | 4981
Doradztwo Kalego
Dialektyka to nauka i praktyka specjalizująca się w wykorzystywaniu przeciwieństw i sprzeczności właściwych jakiemuś zjawisku, czyli prosto mówiąc dotyczy manipulacji i indoktrynacji. Specami od takich praktyk był bohater znanej powieści o imieniu Kali. Jego słynne powiedzenie:” Kali ukraść krowę dobrze, Kalemu ukraść krowę- źle”. Doczekaliśmy się w Polsce Kalego własnego chowu. Oto on.
| 0 | 5130
Czy jest jeszcze Polska
Od kilku już lat a ostatnio przez wiele ostatnich miesięcy rozgrywa się agresywna ofensywa przeciw Państwu Polskiemu i Polakom. Porównując sytuację dzisiejszą z tą, jaką mieliśmy w 1939 roku, łatwo można zauważyć, że to nie jest już tylko pakt Ribbentrop-Mołotow, ale do tego paktu dołączyły USA i Izrael.
| 0 | 7174
Dziecko. Dar Boży czy produkt?
W Polsce zrobił się lewacki szumek, gdy ksiądz Piotr Natanek stwierdził, że dzieci z probówki (dla niepoznaki zwane z “in vitro”) to nie ludzie a produkt taki, jak każdy inny powstający w fabryce lub laboratorium. Co prawda dziecko powstające w probówce dostaje od Boga życie, ale nie otrzymuje duszy. Tak jak zwierzęta.
| 0 | 5728
Ciemna Materia
Zgodnie z uznanymi teoriami,80% materii we wszechświecie to ciemna materia, którą można wykryć pośrednimi metodami. Przeprowadzone badania naukowe wskazują, że teorie, nie odpowiadają rzeczywistości. Uczeni podważają możliwość istnienia ciemnej materii
| 0 | 9254
Waldemar
Znaki czasów mówią, że XXI wiek jawi się jako wiek władzy medialnej, gdzie ludzie nade wszystko wykształceni, pozbawieni osobistych ambicji, będący bezwzględnie usłużni swoim mocodawcom , sterować będą myślami i czynami mas. pierwsze dno stanowi sam Waldemar
| 0 | 13134
Szczepienny Holokaust
Mało kto dziś zdaje sobie sprawę z teg, że system demokratyczny będący przez wieki systemem nadziei przerodził się na naszych oczach w demoniczny system zbrodni opartej na przymusie prowadzącym do destrukcji i śmierci. System, który cywilizację życia, zamienił w cywilizację śmierci bezprawia i ostatecznego końca.W tych demonicznych systemach zachodnich jakie się narodziły po okresie demokracji,od zagłady juz nie ma odwrotu. W Polsce rozpoczyna się pierwsze oswajanie
| 0 | 5658
Jakie życie taka śmierć.
Kora Jackowska w wieku 67 lat zmarła w swoim domu w Bliżowie w otoczeniu najbliższych sobie osób, męża, dwóch synów i przyjaciół. Po śmierci nie spoczęła nigdzie. Jako nastolatka była silnie związana z krakowskim środowiskiem artystycznym i hippisowskim. To wtedy przyjęła swój pseudonim Kora.
| 2 | 18308
Nur für Geimpfte
Obostrzenia tylko dla osób niezaszczepionych. Całymi sercami są za takim krokiem lekarze. Kiedy pandemia koronawirusa zaczyna nam odpuszczać - nadchodzą wielkie zmiany w obowiązujących zasadach. Pandemia może ludziom popuścić ale reżim rządzący nigdy.
| 0 | 4912
Spal książkę Tokarczuk
Nie odsyłaj, spal .Teraz wiadomo w jakim celu Alfred Nobel skonstruował dynamit. Dziś jest on zapewne najbardziej przydatny, gdyby ktoś wkurzony idiotycznie przyznawanymi nagrodami Nobla, chciał usunąć skutki lub przyczyny tych niedorzeczności. Czy ktoś naprawdę wierzy, że takie “gwiazdy” jak Barack Obama, Lech B. Wałęsa, All Gore, Henry Kissinger, Wisława Szymborska mieściły się choć w mglistych wyobrażeniach fundatora Nagrody?
| 0 | 1656
Pasja czy pasja?
The Passion of The Christ. Słowo "pasja" w naszym języku ma także inne znaczenia. W języku codziennym w Polsce słowo "pasja” ma również inne znaczenia różniące się od tego oryginalnego i podstawowego wyrazu.
| 0 | 9769
Być Żydem
Od zakończenia II wojny światowej na całym świecie najważniejszy stał się Żyd, bez względu na jego status społeczny materialny czy miejsce zamieszkania. Dzisiejszy świat, to świat Żydów, który Żydzi sobie stworzyli
| 2 | 9604
W nurcie ścieków
Problemem lat 30 XXI wieku stają się media. Jawność życia publicznego coraz bardziej staje się tajna a wolność słowa i wolność wypowiedzi coraz bardziej komercyjne. W ślad za największymi przestępcami światowej bandyterii takimi jak pesjbook, świter i googlacz pospieszają wszelkie bezmyślne miernoty medialne, które za wszelką cenę chcą kształtować serca i umysły nasze na wzór przodowników leninowskich klas.
| 0 | 1857
Mądrości nie tylko żydowskie
Tewi rozmawia z Bogiem: Dobry Panie, czemuś aż tak nakazał nam szukania swoich słów we wszystkim co żyje? - Ja wiem. Cały Twój świat powstał na obraz i podobieństwo Twoje, więc i wszelkie przykrości, które nas spotykają zsyłasz nam, abyśmy pamiętali, że to nie jest Raj.
| 0 | 10088
Supernowa czy biały karzeł
Nie, to nie będzie rzecz o kosmicznych obiektach fascynujących swoją tajemniczością i niedoścignionym urokiem. Tym razem zastanówmy się nad tym jak bardzo ważne są dla nas wydarzenia z dziedziny kultury.
| 1 | 3529
Honor i słowo
Raper Taco Hemingway, lansowany przez media na idola młodzieży w utworze Polskie tango wyśmiał pstrokate bloki i ich mieszkańców. Odpowiedział my inny raper tak jak należało. W programie Piotra Lisiewicza Wywiad z chuliganem odpowiedział mu raper Małpa
| 1 | 5139
Ścierwomedia
Każdego dnia, kiedy próbuję znaleźć informacje z kraju i ze świta napotykam się wyłącznie na propagandę jaka wylewa się ze wszystkich stron tworząc medialny słowotok zalewający prawdę ściekiem brudów, kłamstw, oszczerstw i niekończącej się satysfakcji z odbierania ludziom zdrowego rozsądku i logicznego myślenia.
| 0 | 5849
Dziecko to jeszcze nie człowiek
Dziecko w opinii profesora Dębskiego jest towarem, produktem który należało - w wyniku wykrytych braków - zutylizować. Nie jestem medykiem, nie znam się na sposobach leczenia ludzi z tak poważnymi wadami. I właśnie dlatego chętnie bym coś na ten temat usłyszał. Tymczasem ani słowa a cała ustawka Kuźniar - Dębski sprawiła na mnie wrażenie klasycznej propagandówy, której jedynym celem było przekonanie ludzi do zabijania chorych, nienarodzonych dzieci.
| 0 | 3752
Zagłada czy ocalenie
Polityka to troskliwa dbałość o dobro wspólne. Jest dążeniem do pomnażania i dzielenia dobra wspólnego, jest czymś bardzo pięknym, pożytecznym i wartościowym, ponieważ wnosi wszelkie sprawdzone już w budowaniu dobra wartości w sferę społeczną i publiczną.
| 2 | 2672
O co chodzi z tym 5G
Od kilku lat pojawił się pęd do rozwoju coraz to nowszych technologii z zakresu łączności. Ma być szybciej i szybciej. Wszystko ma działać szybciej i wydajniej a także ma być jak najprędzej wprowadzone w życie. ta technologiom wymaga tego, aby się zatrzymać.
| 0 | 2657
Narodowiec
Już blisko dwa lata Komisja europejska gra na nosie polskiemu rządowi raz obiecując wypłatę pieniędzy KPO dla Polski drugim razem wstrzymując wypłatę. Jednocześnie KE przestawia Polakom meble jak tylko chce nie stosując nawet metody kija i marchewki, ale samego kija. Zgodę na "pieniądze za praworządność" wyraził nie kto inny jak Matołusz Morawiecki na szczycie RE w grudniu 2020r. Strategię ówczesnych negocjacji budżetowych opracowywali wspólnie panowie Kaczyński, Orban i Morawiecki. Rozmowy w tej sprawie toczyły się 8.12.2020r, w Warszawie.
| 0 | 6953
Upadły umysł.
Krystyna Janda chętnie komentuje sytuację polityczną w kraju. Jakiś czas temu zasłynęła też wypowiedzią, że nie chciałaby, żeby Polacy wygrali mundial, bo radość kibiców byłaby dla niej nie do zniesienia.W rozmowie z Kuźniarem przyznała, że "zapadła na umyśle".
| 1 | 3537
Na poczatku było "Słowo"
Jako fizyk spotkałem na swej drodze mnóstwo światowych specjalistów i z nimi współpracowałem. Jako fizyk jestem pewien tylko istnienia dwóch rzeczy: własnej świadomości i Boga. W Bogu pokładam nadzieję.
| 2 | 7362
Nauka nie wie
Naukowcy w żaden sposób nie potrafią wyjaśnić natury zjawiska, które zachodzi w Neapolu. Od kilkunastu stuleci, każdego roku, ma miejsce pewien fenomen, tak zwany "cud krwi" św. Januarego. Męczennik ten został ścięty w 305 r. Jedna z pobożnych kobiet obecna podczas egzekucji, zebrała do flakonika pewną ilość krwi, która od roku 305 jest przechowywana w specjalnym relikwiarzu.
| 0 | 6794
Eksperci i Uzdrawiacze
Polska jest krajem unikalnym i to w skali globalnej. Jako jedyny kraj świata ma najwięcej uzdrawiaczy tego co nie choruje i naprawiaczy tego co nie jest popsute. Każdego dnia objawia sie na łamach gazet bądź ekranach LCD jakaś kawa na ławie , jakaś kropka nad i w której fakty widać wyraźnie jak przez Szkło kontaktowe.
| 0 | 6945