Kraj | antydotum - RealnaPolska
ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo
Bandyci Są Zdumieni
Od kiedy to 13 grudnia 2023 w Polsce spadkobiercy gestapo przejęli władzę nad Polakami jesteśmy świadkami wzmożonej dewastacji struktur państwa, barbarzyństwa, sadyzmu i bandytyzmu politycznego. Jest to kontynuacja tej dewastacji państwa jaką prowadzili poprzednicy obecnego gestapo, czyli spadkobiercy NKWD, pogrobowcy SB, UB, skupieni w partii bolszewickiej Prawo i Sprawiedliwość, która jak na spadkobierców komuny przystało przybrała nazwę odwrotną do realizowanych celów politycznych.
| 0 | 1072
Polski Cyrk
Od przekrętu okrągłego stołu polskojęzyczne najemne rządy nieustannie organizują dla polskiej gawiedzi igrzyska, dzięki którym wciąż utrzymują się przy władzy i tą bezrozumną gawiedź prześladują, zniewalają, okradają i eksterminują… Gawiedź dzięki temu czuje się szczęśliwa wyzbywając się wszystkiego i nabiera obrzydzenia do własności, wolności, niezależności, suwerenności i pokoju.Z wdzięcznością odpłaca się najemnikom, wybierając raz jednych raz drugich zbrodniarzy w wyborach powszechnych, powierzając im kolejne rządy nad sobą. Powstało pewnego rodzaju perpetuum mobile, którego wydaje się nikt już nie jest w stanie zatrzymać.
| 0 | 1491
Podsumowanie Wyborów.
Kolejne wybory za nami. W zasadzie żadnych niespodzianek nie było. Naród który bezcześci swoją historię i wybiera sobie wyobcowanych katów, by nim rządzili jest narodem bez przyszłości. Tak oto po kolejnych wyborach nasza normalność odskoczyła od nas o kolejny dystans i jakiś czas będzie tylko widoczną perspektywą z przeszłości.Polska bez walki poddała się lewackiemu terrorowi w imię bezhołowia o jakim marzą zdegenerowane młodsze pokolenia, które dochodzą dziś do głosu.
| 0 | 1427
Układ Scalony
Z obrzydzeniem wielkim, ale jednak z szacunku do wiedzy i prawdy, ukazującej upadłość człowieka, zajrzałem na niemiecki „Onet”. Tak, na ten najbardziej perfidny i antypolski Onet, nie tyle internetowy portal, co rynsztok serwowany „Nowemu Polakowi”, którego największym osiągnięciem może być tylko pozostanie sodomitą. Ten szlam intelektualny zgarnięty z samego dna dziennikarstwa, zajął się edukacją polityczno-moralną, resztek polskiego niegdyś społeczeństwa. Stankiewicz, Długosz, Dziubka i Grochal to są twarze załgania, politycznego lokajstwa, degrengolady i upadku godności z jaką każdy człowiek przychodzi na świat.
| 0 | 2796
Ogląd z Dystansu
Wydarzenia jakie się nam objawiły po październikowych wyborach okazały się szokiem. Jednak nikt kto jest w szoku nie jest w stanie w sposób właściwy ocenić wagi tych wydarzeń i ich konsekwencji. Aby dojrzeć sedno i źródło tej tragedii jaka Polskę spotkała, musimy odrzucić wszelkie emocje związane z preferencjami politycznymi.m Wtedy dopiero można odczytać i ocenić wyłącznie fakty jakie miały miejsce nie tylko w kampanii wyborczej, ale także po niej i po ukształtowaniu się już władz. Żeby mieć czysty obraz wydarzeń i ich konsekwencji musimy sięgnąć wiele lat wstecz. Dzisiejszy stan Naszej Ojczyzny trzeba by było rozważać od przypomnienia faktów sprzed lat, co najmniej od czasów, kiedy to w 2005 roku powstała koalicja PiS, LPR i Samoobrona.
| 0 | 2283
Alternatywna Alternatrywa
Od kiedy wermacht ponownie zdemolował polski szlaban i z Tuskiem na czele wtargnął do Polski, wzbiły się w powietrze kłęby dymu i kurzu odsłaniając ruiny państwa polskiego. Świętość jaką do niedawna jeszcze była koń stytucja RP została bandyckim butem zdeptana i rozniesiona. Państwo prawa jakiego przez ostatnie lata mieli bronić ludzie marginesu spod szyldu PO, zostało zmienione w bajki Kim Ir Sen’a i nad Polską rozprzestrzenił się w pełnej krasie, obraz bandyckiego totalitaryzmu i najbardziej prymitywnych rządów. Tak prymitywnych jak prymitywna jest cała obecna bezprawna Rada Ministrów osadzona intelektualnym i kulturowym badziewiem. W momencie objęcia urzędu przez pałkowmnika Bartłomieja Sienkiewicza cywilizacja wraz z konstytucją i prawem, została wysadzona w powietrze…
| 0 | 2362
Rozdział Kościoła i Państwa
Zohydzić, opiłować i odebrać nam wszystko tak, żebyśmy już w niczym i w nikim nie mieli żadnego oparcia. Tak właśnie najbardziej podłe i zakłamane media starają się uczcić za nas Boże Narodzenie… Wirtualna Polska po głębokim wdechu śladu węglowego zajęła się napuszczaniem kominowego malarza na Konkordat, który utknął kością w gardle lewactwu, przez co cała zboczona postępowość nie może pozbyć się do końca własnego sumienia, jakie im przeszkadza w prowadzeniu sodomickiego życia… Już nie małymi kroczkami a wielką falą nienawiści do Chrystusa i do każdego kto jego wyznaje, zioną wszelkie ścierwomedia, lewackie zboczeństwo i diabelskie wręcz nasienie, które rozpoczęło ostateczne niszczenie wszystkiego, co przez wieki stanowiło fundament ludzkiej cywilizacji
| 0 | 2518
Dziaders
Jan Pietrzak śpiewał w "obronie TVP". Maciej Orłoś komentuje.Maciej Orłoś nie kryje swojego zdania na temat zmian, jakie mają zajść w TVP. Sam otrzymał propozycję powrotu na antenę, na razie nie zdradził jednak, czy z niej skorzysta. Skomentował natomiast pojawienie się Jana Pietrzaka na proteście pod TVP. O Janie Pietrzaku broniącym TVP powiedział krótko: “Kolejny dziaders" Pietrzak bez zbędnych ceregieli wyraził publicznie z czym Polska ma dziś do czynienia i w jakiej sytuacji znaleźli się dziś Polacy.
| 0 | 2139
Młodzi i Polityka
Nareszcie poubeckie dziedzice, mają nadzieje sięgnąć raz jeszcze po władzę, by w ten sposób pomnożyć te swoje łupy, jakimi się ich rodziny obłowili, od czasów przekrętu kanciastego stołu aż po dziś. Zasada my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych nadal obowiązuje, ale młodzież z ubeckiego chowu, nie ma o tym najmniejszego pojęcia, jako że nie miała potrzeby by czymkolwiek się interesować.Oni dostali na tacy wszystko co tylko chcieli i to o co nawet nie prosili. Mieli w czym przebierać. To jest właśnie ten grzech pierworodny Polaków, że na to ubeckim bandytom pozwolili…
| 0 | 2110
Przygody Pinokia
„Wybory Polaków zobowiązują”, powiedział Matołusz Morawiecki, oceniając własną misję tworzenia rządu jaka została mu powierzona przez sługę narodu ukraińskiego z (nomen omen) Pałacu Namiestnikowskiego w Warszawie.Najwyraźniej PIS już tak się zachłystnął władzą, że nie zważa na realia w jakich się znalazł i liczy na to, że wciąż odwołując się cynicznie do patriotycznych i szlachetnych wartości Polaków, nadal uda im się z polskich baranów robić baranów zsowietyzowanych.Premier Mateusz Morawiecki pracuje nad misją tworzenia nowego rządu. Twierdzi, że to nie jest "mission impossible" i interpretuje wyniki wyborów parlamentarnych 2023:
| 0 | 2141
Wszystko Nowe
Wybory się właśnie skończyły i choć wszyscy w tych wyborach przegrali, to dla zamulonego polskiego telewizyjnego wyborcy wszyscy są zwycięzcami. PiS choć przegrał, to wygrał te wybory, uzyskując najwięcej mandatów w Sejmie, które w całej swej masie niczego PIS nie dają. „Kałolicja Obywatelska” choć przegrała, to jednak wygrała, bo w porozumieniu z pozostałymi politycznymi renegatami, dysponując sumą przegranych, będzie mieć większość w sejmie i możliwość utworzenia nowego-starego rządu. Król Europejskiej Jełopy -Tusk, kombinuje zrobienie kolejnego składaka dla dewiantów, składającego się ze starych politycznych capów, skompromitowanych, sprzedajnych najemników, nastawionych na świadczenie usług wszystkim, oprócz Polski o ile uda im się dogadać i porozumieć w sprawie jej ostatecznego rozszabrowania i dobicia. Dowiadujemy się teraz po raz kolejny, że wszystko co stare, wraca właśnie jako wszystko nowe.
| 0 | 2193
Ubeckie Fatum III RP
Czy dzieci mają się tłumaczyć z biografii rodziców?Slogan ten jest rozpowszechniany przez dziedziców UB-eckich pokoleń po to, by znęcanie się nad narodem polskim, mogło trwać i degradacja materialna Polaków mogła ich wpędzić w nędzę do końca.Powiedzenie to, ma zapobiec wyciąganiu na wierzch życiorysów polskich zbrodniarzy i ich następnych pokoleń. Nie od dziś wiadomo, że przyszłość dzieci budują i kształtuję ich rodzice. To oni uczą co jest dobre a co złe, to oni dają przykład jak należy postępować, by swoje życie przeżyć jak najlepiej w bezpieczeństwie i zdrowiu.
| 0 | 3244
Jeżdzcy Apokalipsy
Jeźdźcy apokalipsy ruszyli w teren. Rozpoczęła się Kampania wyborcza, która ruszyła pełną parą. Liderzy partii politycznych a także i te bezwolne kandydujące karykatury powyciągane jak króliki z kapelusza, prześcigają się w rywalizacji, kto bardziej nałże i bardziej oszuka zanim usiądzie na poselskim stołku w celu naciskania przycisku. Wszystko rozgrywa się poza naszymi plecami w zacisznych gabinetach partyjnych będących okrągło stołowym spadkiem, po najbardziej zhańbionym okresie państwowości od czasów zaborów.
| 0 | 3905
Do was PISiory
Na nasze nieszczęście przez setki lat Polacy jako naród nie byli w stanie się zorganizować w taki sposób, by odzyskać swoje państwo i rządzić w nim gospodarnie i sprawiedliwie. Młode pokolenia są wykolejane, otępiane (szczególnie przez system edukacji), a później niszczone przez kolejnych gubernatorów na Polskę. Tak jak wówczas tak i dziś, polskie pokolenia już od dzieciństwa są rozpijane, demoralizowane i niszczone na wszelkie sposoby a teraz ta zbrodnia jest wspierana przez pornografię, dopalacze i narkotyki czego nigdy wcześniej nie było.
| 0 | 3560
Rzeczywistość Alternatywna
Wybory coraz bliżej i każdego dnia jesteśmy coraz bliżej zrozumienia swojej tragicznej sytuacji a rzeczywistość coraz bardziej nas zdumiewa. Jeszcze do dziś uważałem, że jedynym i najmniejszym złem, będzie Konfederacja, ale w świetle ostatnich wypowiedzi Sławomira Mentzena zdanie to samo się zmienia i deprecjonuje.Tu zawsze wraca jak bumerang spiskowa teoria, ale ta spiskowa teoria ma od razu bezpośrednie przełożenie na rzeczywistość.
| 0 | 3601
Potem Nastąpi Cisza
Życie polityczne kieruje się swoimi prawami. W latach 80-tych XX wieku w Polsce najważniejsze stało się sprawne a jednocześnie skryte przed narodem szalbierstwo polskiego majątku narodowego, kosztem zarówno państwa jak i narodu co z politycznego punktu widzenia było przez lata przygotowywane przez przodującą siłę narodu i jej uzbrojone bijące ramię.SB wytypowało i wyszkoliło najpierw opozycjonistów, którzy w/g dobrze przygotowanego scenariusza doprowadzili do zmiany ustroju.
| 0 | 2919
Kampania Na Niby
Nowomowa wprawionych już w łgarstwach polityków jest podstawowym narzędziem tumanienia Polaków, które jest używane albo do przejęcia, albo do utrzymania władzy.Problemem nie jest sama władza, ale to jak ta władza jest używana przez rządzących i czy w efekcie jest z nami czy przeciw nam. Od roku 1945 Polacy nie mieli szczęścia do władzy jaką sobie wybierali albo jaka im była narzucona.Wszelkie rządy w Polsce albo na skutek własnej pazerności albo na skutek obcego szantażu sprawowały swoja władzę w sposób najemny.
| 0 | 2265
PISowski Holokaust
Polska znalazła się dziś w najtrudniejszej sytuacji, bodajże od czasów rozbiorów. Rząd PIS odebrał nam suwerenność i bez pytania kogokolwiek z Polaków o zdanie przekazał wszelkie decyzje do Brukseli ubezwłasnowolniając naród. Teraz w kampanii wyborczej 2023 Prezes i jego najemnicy wmawiają Polakom, że oni będą walczyć o tę suwerenność, którą nam właśnie przehandlowali. Obiecują nam walkę o Polkę a jeszcze jest o co, ponieważ przez 8 lat nie zdążyli ograbić nas ze wszystkiego. Pod ziemią zostały skarby natury a na powierzchni jakieś szczątki polskiej własności więc chcą już dobić nas wszystkich do końca tak, byśmy nie mając niczego mogli nareszcie być szczęśliwi.
| 0 | 3628
Kamractwo czy Buractwo ?
Życia uczymy się codziennie. Codziennie napotykamy jakieś wydarzenia, które, w jednej sekundzie potrafią zmienić kierunek w jakim zmierzamy, by dotrzeć do upragnionego celu szybciej i lepszą drogą. Dla każdego Polaka takim celem jest wyzwolenie naszej Ojczyzny od obcojęzycznych pachołków, którzy od 1945 roku sprawują nad nami uzurpatorską władzę. Sprawują władzę nad nami, bo mają w swoich rękach wszystkie formacje siłowe łącznie z wojskiem policją i administracją
| 0 | 3213
Beatyfikacja
10 września w Markowej (woj. podkarpackie) odbędzie się beatyfikacja zamordowanej przez Niemców rodziny Umów. Wykonana przez hitlerowców egzekucja była karą za pomoc, jakiej Ulmowie udzielili Żydom. Sprawie przyglądają się już wszystkie organizacje żydowskie na świecie. Akt beatyfikacji Ulmów, to kolejna okazja by światu wykazać, że Polacy to najbardziej prymitywni wykonawcy holokaustu. Według instytutu „ jad waszem” (a naszem odszkodowania) zanosi się na kolejną antyżydowską hucpę przygotowaną przez antysemitów w Polsce i Watykanie. Nowojorskie żydostwo już gotuje się z oburzenia, bo najwyraźniej w ich przekonaniu, majątek Ulmów choć nie jest imponujący, to jednak był żydowską własnością przejętą podstępnie pod pretekstem ratowania żydowskiego życia.
| 0 | 2273
Unijny Bilans
Kluczowa data w historii najnowszej Polski to 1 maja 2004 roku, czyli data aneksji Polski przez Unię Europejską. 1 maja 2004 roku jest dniem hańby dla tych, którzy na tę aneksje się godzili w imię złudnych obietnic wprowadzenia Polaków na wyższy poziom majętności i rozwoju. Po blisko 20 latach członkostwa w strukturach UE, Polska straciła całkowicie suwerenność i przestała być wolnym państwem z wolnym narodem.
| 0 | 2620
W Służbie Tumanienia
Od dawna, od czasów hitlerowskich Niemiec i Josepha Goebbelsa, jest już powszechnie wiadomo, że każdego kto nie dba o zachowanie własnego zdrowia intelektualnego, można ulepić na dowolną modłę, jaka tylko będzie pożądana dla realizacji politycznych czy businessowych celów przez tych, którzy inteligencją nie gardzą.Świat nie stoi w miejscu, świat rozwija się technologicznie a wraz z tym rozwojem doskonalą się metody manipulacji,
| 0 | 3518
Inflacja
Rząd i NBP zapowiadają, że od marca czeka nas dezinflacja, czyli hamowanie wzrostu cen. Jak rząd coś zapowiada to jest to ewidentny sygnał dla nas, że mamy się czego bać. Dla Polaków najszczęśliwsze dni, to takie dni, w których rząd i jego instytucje niczego nie zapowiadają. Chyba, że ogłaszają, że wprowadzą nowe podatki. Lockdowny, kary i nakazy albo że znowu ogołocą polską armię z tych resztek jakie jeszcze w jednostkach wojskowych zostały i wywiozą to wszystko na Ukrainę w nadziei, że ubiją Putina, który im kością w gardle utknął.
| 0 | 3456
Cwaniaki
Nadchodzi czas walki o koryto, bo druga kadencja hańby dobiega końca. Łgarze ze wszystkich stron udają się w trasę, na spotkania z Polakami aby w możliwie najbardziej efektywny sposób przenicować polskie umysły na drugą stronę i zapewnić sobie na następne lata darmowe i pełne koryto. Załgane „Busy”, załgani politycy i załgane obietnice są w drodze. Już do Ciebie jadą.
| 0 | 3324
Sztuczna Inteligencja
Rok 2023 to rok, w którym po raz kolejny Polacy będą teoretycznie dokonywać wyboru. Pytanie jakie się tu nasuwa jest takie: Czy rzeczywiście Polacy dokonują wyboru czy może jedynie głosują, bo krzyżyk przecież, jeszcze jakaś część w polskim społeczeństwie potrafi postawić. Dzisiejsza cywilizacja coraz częściej rezygnuje ze swojej inteligencji i powierza swój los inteligencji sztucznej, którą jak wiadomo tworzą nie maszyny nie ufoludki a programiści według ścisłego zapotrzebowania propagandy globalnych uzurpatorów.
| 0 | 3665
Polska -Państwo Mafijne
Jeśli by ktoś chciał zadać pytanie, jakim ustrojem posługuje się dziś byłe państwo polskie, to odpowiedz może być tylko jedna.Polska jako państwo zdradzone, rozgrabione, pozbawione zarówno wolności jak i suwerenności, jako państwo upadłe ma ustrój typowo mafijny.Widać to na każdym kroku i w każdym momencie i nawet nie trzeba tego w jakikolwiek sposób udowadniać, bo życie samo udowadnia właśnie mafijny charakter Polski.
| 0 | 3276
Świadomość Czyni Wolnym
W dobie wszechobecnych macek globalnych zbrodniarzy, trudno jest zachować wolność, jeśli człowiek nie jest świadomy swego niewolnictwa.Jest to wykorzystywane z premedytacją przez samozwańczych władców świata, którzy jednocześnie nasilają działania, stosując wszelkie środki, aby świadomość była wyeliminowana z życia społeczeństw zarówno ta zbiorowa jak i indywidualna każdego z nas
| 0 | 3580
Zalew
Likwidacja Polski stała się faktem. Ktokolwiek widzi jeszcze jakiekolwiek choćby śladowe cechy państwowości polskiej albo jest ignorantem albo głupcem, albo ma urojenia.Odebranie władzy z rąk Beaty Szydło i przekazanie w ręce żydowskiego namiestnika Matołusza Morawieckiego przyniosło katastrofalne skutki i właśnie najczarniejszy scenariusz dzięki temu już się ziścił. Polska przestała istnieć jako suwerenne państwo i jako państwo także. Została całkowicie ubezwłasnowolniona i pozbawiona swojej wolności.
| 0 | 5590
Pakt z Diabłem
Globalny gubernator na Polskę, Matołusz Morawiecki niedawno odwiedził Berlin i wyraził swoje stanowisko w sprawie paktu z diabłem. Trzeba jednocześnie wyjaśnić, że to nie jest wypowiedź na temat cyrografu jaki Morawiecki podpisał z globalistami, ale odwracanie uwagi od tego, że on jako premier pozbawił państwo polskie i naród polski suwerenności a w konsekwencji tej zdrady próbuje przykryć to, w jaki sposób ogołaca Polskę z wszelkich dóbr, i jak oddaje cały naród i jego majątek w niewolę i na własność globalistów.
| 0 | 3714
Granice Wolności Słowa
Jedną z najważniejszych wartości demokracji jest wolność ogólnie pojęta a wolność słowa w szczególności… Myli się jednak ten, kto uważa, że wolność oznacza wolność. O tym co jest co i co jest wolnością - a szczególnie wolnością słowa - powinna decydować ustalona i sprawdzona na przestrzeni wieków definicja, ale jak się okazuje władza nie ma już zaufania ani do definicji, ani do nauki, ani do tradycji i bierze sprawy w swoje ręce.Wolność słowa zapewniona w konstytucji na tyle rozzuchwaliła naród, że ludzie mówią to co chcą i to co myślą a to już jest myślozbrodnia i sprzeniewierzenie się demokracji.Najbardziej powszechną definicją wolności jest definicja mówiąca, że wolność to brak przymusu, możliwość działania zgodnie z własną wolą. Sytuacja, w której można dokonywać wyborów spośród wszystkich dostępnych opcji.
| 0 | 2262
Objazd Prezesa
Prezes PiS o dokonaniach rządu: „Uznaliśmy, że trzeba opanować tę patologię”. Tak „niezależna” informuje o wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, jaka miała miejsce na spotkaniu z wyborcami i nic nie może lepiej oddać tego co w Polsce się dzieje od 2015 roku, niż ten tytuł. W tamtych latach Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem i wiarą oddawaliśmy swoje glosy w wyborach 2015 a później w 2019 roku, nie tylko na Prezesa, ale i na całą zjednoczoną prawicę.
| 0 | 4328
Plusy Dodatnie i Plusy Ujemne
"Rząd oszalał" Protest służb mundurowych.- Rząd postanowił kupczyć bezpieczeństwem, licytuje się ze służbami. Rząd oszalał, ale już widzi, że się przeliczył, że przegrał, bo nastąpi tragedia -mówią protestujący ze służb mundurowych.Od kiedy Fenicjanie wymyślili pieniądze stały się one źródłem władzy i zniewolenia, dobrobytu i nędzy, wolności i niewoli, bogactwa i biedy sprawiedliwości i krzywdy, szlachetności i niegodziwości, uznania i prześladowania po prostu dobra i zła.
| 0 | 6214
A W Puławach Się Ściemniło
„Żeby Polaków Lżyło się lepiej...” Prezes Kaczyński w Puławach o działaniach rządu od 2015 roku Bezczelność obecnej władzy przekracza bezczelność wszystkich rządów od 1939 roku. Prezes PIS przeszedł sam siebie przemawiając do tubylców w Puławach. Nie da się tego spokojnie ani słuchać, ani czytać, ani komentować. Jedynym wyjściem jest tabletka na uspokojenie i spokojna odpowiedź na każde łgarstwo Prezesa. Prezes PIS i PiS żyją po to, by pomóc społeczeństwu, które od 2015 roku konsekwentnie małymi kroczkami wpędzali w czarną rozpacz, niewolę, nędzę i kłopoty.
| 0 | 3895
Wpuszczeni w Kanał
Premier Morawiecki na Mierzei Wiślanej: Zrywamy dzisiaj symbolicznie ostatnie pęta naszej zależności od Rosji Często jest tak, że potrzeba czasu, żeby zareagować na cyniczne fałszywe wypowiedzi obecnych zarządców Polską. Tak jest i tym razem. Po przeczytaniu słów wypowiedzi człowieka całkowicie wyjałowionego z polskości, od razu ciśnie się na myśl rzeczywistość jaką nam ten wyrachowany parobek globalistów kreuje każdego dnia.
| 0 | 7024
Reparacje Dla Polski
II wojna światowa przyniosła niewyobrażalny tragizm w dziejach Polski. Pochłonęła miliony ofiar Polaków katowanych i mordowanych zarówno przez Hitlerowskie Niemcy jak i Sowiecką Rosję. Cały niemal kraj został zrównany z ziemią a następnie rozgrabiony i podzielony pomiędzy tzw. wyzwolicieli zwących się naszymi sojusznikami.
| 0 | 8077
Ducha Nie Gaście
XXI wiek zaczął się dla Polski fatalnie. W pierwszych latach nowego stulecia nikt w Polsce nie zadawał sobie jeszcze pytań o suwerenność i niepodległość, bo nikomu do głowy nie przychodziła myśl, że te wartości mogą być zagrożone. Nikt także nie wiedział, że tak zwana transformacja ustrojowa, czyli pokojowe rewolucje w Europie środkowo-wschodniej były wynikiem spisku międzynarodowych bandytów, którzy w Polsce realizowali rabunek i destrukcję państwa łapami zbrodniarzy z PZPR i PRL owskich służb specjalnych.
| 0 | 5944
Ministerstwo Propagandy
Minister Maląg: Bez względu na okoliczności realizujemy wszystkie programy społeczne. Sługa prezesa mierna, ale wierna minister PiS-owskiej propagandy Marlena Maląg zabrała głos na temat dobrej zmiany wznosząc się na poziom Ferdka Kiepskiego. A nawet może nawet na poziom Badury. Minister Maląg to minister PiS-owskiego ministerstwa propagandy. Ministerstwo nazwano Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej co jest tak samo prawdziwe jak program PIS i jednocześnie tak samo załgane jak cały PIS.
| 0 | 7049
Polaków trzeba dzielić
Polska to wyjatkowe miejsce na świecie. Nieistniejący od 35 lat komuniści, zwalczają nieistniejących od blisko 80 lat faszystów, rękami młodej wykształconej klasy średniej, która nie jest ani młoda, ani wykształcona, ani średnia.
| 1 | 32943
Zagubieni w Akcji
Służba sprawowana w imieniu międzynarodowej bandyteri to nie łatwy kawałek chleba. Z jednej strony czuje się za swoimi plecami wsparcie pana, któremu zawdzięcza się władzę z drugiej ma się przed sobą rozjuszonych poddanych, którzy coraz bardziej otwierają oczy i doświadczają na swoim karku dobrodziejstwa władzy najemniczej. Wymusza to na parobkach globalistów konieczność wygaszania nieprzewidywalnych nastrojów, jakie tu i ówdzie daje się już coraz częściej zauważać wśród podległych różnym rządom narodów.
| 0 | 4214
Nowe Pomysły PiS
Nigdy do tej pory nie było jeszcze tak nieprzewidywalnego „dziś” jak dziś.Zapowiedzi rządzących nabierają sensu dopiero wtedy, jeśli są rozumiane odwrotnie od werbalnego ich wyrażenia, jest więc czego się bać. Kaczyński zapowiada "program kontynuacyjny" PiS. Zapowiada, że będą w nim także nowe projekty a to już budzi w nas przerażenie.Nie tak program kontynuacyjny, ponieważ Polacy nauczyli się już żyć z tym zakażeniem jakie zgotował nam tym razem PIS.
| 0 | 4794
Wczoraj i Dziś
Tym razem Antydotum podejrzało w sieci na "Niezależnej" artykuł Piotra Lisiewicza, który warto jest wziąć sobie do serca. Wraz z upływem czasu zmieniają się pokolenia a wraz z wymianą pokoleń, zwyczaje, wartości, wiedza, poglądy, wiara, przyzwyczajenia i nasza zdolność intelektualna jako gatunku Homo Sapiens. Od kiedy tzw. Nauka zajęła się nami, coraz mniej człowiek przypomina człowieka, ponieważ na naszych oczach dokonuje się deewolucja rodzaju ludzkiego „Homo”.
| 0 | 3892
Nie Dla Polaków
W „Prima Aprilis” tego roku, czyli 1 kwietnia 2022 udający Prezydenta RP Andrzej Duda wraz z udającą Prezydentową małżonką, udał się z wizytą do Watykanu na spotkanie z udającym Papieża – Franciszkiem, innym wyższym rangą odszczepieńcem. Przypominam tę wizytę dopiero teraz ponieważ z perspektywy czasu bardziej zrozumiale brzmią słowa wypowiadane w tamtym czasie emocjonalnie, z powodu wybuchu wojny.
| 0 | 5985
Powstanie Raz Jeszcze
78 lat temu w Warszawie na rozkaz Komendanta Głównego AK gen. Tadeusza Komorowskiego „Bora” wybuchło powstanie. Przez 63 dni powstańcy prowadzili z wojskami niemieckimi nierówna, heroiczną i osamotnioną walkę. Dziś po tylu latach w kolejną rocznicę w „godzinę W”, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, nie ma komu o tym heroicznym zrywie Polaków pamiętać z należną czcią wdzięcznością.
| 0 | 3617
Stało Się.
Minęły dekady od tzw. pokojowej rewolucji SB z roku 1980, która sobie stworzyła ruch „Solidarność” dla przepoczwarzenia komunistycznej Godzili w kapitalistycznego King Konga. W ciągu tych lat, nasza Ojczyzna z każdym rokiem od tamtych wydarzeń, traciła jakiś kawałek suwerenności i ogromne zasoby majątkowe na rzecz prywatnej własności komunistycznych zbrodniarzy i ich współpracowników, którzy rozproszyli się i wymieszali wśród obywatelki III RP.
| 0 | 3448
Marsz Ku Wolności
W poszukiwaniu śladów patriotyzmu w przestrzeni medialnej polskojęzycznych mediów, natknąłem się na wypowiedź Pana Dr. Jacka Pawłowskiego, która stała się dla mnie inspiracją do poszukiwania rozwiązań, które jeszcze jakiekolwiek dobro mogło by przynieść naszej umęczonej Ojczyźnie. Refleksje Polaków - o ile są - mogą zawierać dobro i zawsze będą owocować dobrem wówczas, kiedy zaczniemy wymieniać się nimi między sobą w poszukiwaniu dobra. Dziś to właśnie tak niepozorny akt jak refleksja staje się czymś heroicznym na miarę bohaterstwa o zasadniczym znaczeniu dla przetrwania Narodu Polskiego.
| 0 | 4025
Na Krawędzi Obłędu
Polska doczekała się czasu ostatecznego. Pod przykrywką patriotyzmu zorganizowana grupa przestępcza skupiona w Partii politycznej PIS wraz z partiami kolaborującymi, uciekając się do cynicznych obietnic wyborczych, w 2015 r. wyłudziła od Polaków zwycięstwo wyborcze i władzę, odbierając Polakom nie tylko to co mieli najcenniejsze, ale wszystko.
| 0 | 4637
Adam Michnik
Adam Michnik.Żyd z antypolską misją i antypolskim rodowodem.Historia wstydliwa. Jego ojciec, Ozjasz Szechter, był pierwszym sekretarzem Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy a jego matka, Helena Michnik po której Adam nosi nazwisko to osobna historia...
| 26 | 213403
Otwórzcie Oczy !
Przekręt dokonany na Państwie polskim już nie staje się faktem a faktem jest. Żydowskie korporacje Rothschildów, Rockefellerów i te skupione w Bilderberg Group oraz pomniejszych ich lokajów globalistycznych pełniących funkcję obozowego kapo jak Klaus Schwab, Bill Gates czy George Soros, skupiają w swoich rękach wszystko co istnieje i ma jakąkolwiek wartość. Właścicielami tych korporacji są ludzie, którzy złupili świat podstępem, zbrodnią, oszustwem i lichwą dzięki czemu wszelkie dobra skupili w swoich rękach.
| 0 | 8507
Jeźdźcy Samozagłady
Już nawet nikogo nie zdumiewa amok w jakim znalazło się państwo polskie i jego ogłupiony naród. Wszystko co prowadzi do nędzy, śmierci, zła, unicestwienia, stało się obiektem euforycznego wsparcia przez otumaniony naród galopujący wprost w objęcia śmierci i nicości.Rząd PiS jak czarna dziura wciąga w siebie i niszczy wszystko, co tylko zadzieje się na horyzoncie zdarzeń i bez oglądania się na jakiekolwiek konsekwencje rujnuje całe państwo, degraduje naród i pogrąża w zapaści gospodarkę, realizując już z prędkością światła proces zagłady jaki został nam przypisany przez globalistów.
| 0 | 5774
Morawiecki Zdradził
Wojna wojną ale powierzone zadania trzeba wykonywać do końca. Podczas Rady Europejskiej namawiałem innych przywódców do wprowadzenia nowych środków bezpieczeństwa energetycznego, m.in. maksymalnej ceny gazu, aby wzmocnić odporność UE i chronić gospodarkę - napisał Morawiecki.
| 0 | 7237
Zamulone Serca
No więc mamy wojnę. Sytuacja dla Ukrainy nie jest pocieszająca a i Rosja grubo przeliczyła się ze swoimi możliwościami. W tym konflikcie Rosja nie jest stroną wspomagającą jedynie jedną z walczących stron, ale jest głównym uczestnikiem konfliktu a to zmienia całkowicie obraz tej wojny i Rosji jako mocarstwa Kadry Rosyjskiego najwyższego dowództwa pozostawiają wiele do życzenia, bo widać gołym okiem, że nie jest to tak silne dowództwo, jakie było podczas II wojny światowej, kiedy przywódcą Rosjan był Stalin.
| 0 | 3972
Polska do wymiany
Prawo i Sprawiedliwość już od 2017 roku zapowiada retusz polskich symboli narodowych, czyli godła, flagi oraz hymnu. Flaga i godło Polski do liftingu. Nowa ustawa o symbolach narodowych ma być gotowa do końca roku - pisze "Rzeczpospolita".
| 0 | 9779
Powrót Grabarza
Co mnie zadziwia u kresu życia to to, że w czasach ostatecznych które właśnie nadeszły, najwięcej wiary przejawiają ateiści. Wiary w to, że to oni mają rację i patent na władzę. I ten patent mają. Tyle tylko, że są oni patentowanymi durniami. Wierzą w to, że ich “mesjasz” który ma ich zbawić od potępienia przez wyborców, wróci na białym koniu. Taki powrót jest opisywany w różnych religiach a także i to głównie w mitach.
| 0 | 5804
Czy jeszcze Patriotyzm ..
Ilość patriotów w Polsce wzrasta w takim tempie, że się zastanawiam czy nawet nie szybciej niż ilość zadłużonych lub zadżumionych zbrodniczym korona świrusem. Kto by o sobie pisał lub mówił (a już z pewnością politycy), nie omieszka koniecznie dodać określenia - "patriota".
| 0 | 5636
Pandemiczne orły RP
W cieniu wielkiej wojny pandemicznej odbywają się partyzanckie zmagania z ptasią grypą. Ptasią grypą która jeszcze dość niedawno przed wynalezieniem pandemii Covid-19 była głównym zagrożeniem dla świata. Gdy wynaleziono ptasią grypę również przymierzano się do masowych szczepień. Ale kto by chciał szczepić się ptasim łajnem. Tylko "ptasie móżdżki" a ludzie jak wiadomo to geniusze. Korona wirus to co innego. Każdy chce być koronowany.
| 0 | 7993
Kto robi z dzieci - wariatów?
Znamy powiedzenie: Z tymi dziećmi można zwariować albo stwierdzenie nauczyciela ty przygłupie. Okazuje się, że młodzież jest nie tylko zwariowana, ale i psychicznie chora
| 0 | 7577
Zdrada stanu
Dziś na Niezależnej a raczej na Nienależnej PanAleksander Mimier zdał relacje z wydarzeń jakie miały miejsce w Białoruskim areszcie, w którym przetrzymywano osoby zatrzymane podczas antyrządowych protestów: Regularne bicie, poniżanie, przeludnione cele czy chlor na podłodze - to tylko namiastka tego, z czym przychodzi mierzyć się pozostającym w białoruskich aresztach. Usłyszeliśmy: No, co wy, k... polskie! Tutaj nie macie żadnych praw - opowiada w swojej relacj
| 0 | 5832
Budujemy własną celę
Po tym jak od półtora roku, PiS więzi Polaków w mieszkaniach i domach (czyli areszcie domowym) wykorzystując do tego pretekst fałszywej “pandemi” i gwałcąc konstytucyjne prawa obywateli - nawet tej liberało-komunistycznej, masońskiej ustawy zasadniczej - obecny reżimi wyzwolił w ludziach stan, jaki nastaje po zażyciu kokainy, zakąszanej jointem z “marychy”.
| 0 | 6803
Strefa zagrożenia
Oto co czytamy na portalu Niezależna pl. Ciekawe jest to, że portal ten nigdy nie ujawnia autorów takich tekstów. Nic tu nie było by dziwnego ani nic zdrożnego, gdyby ta relacja była pokazana rzetelnie i pisana po prostu po polsku. Jeśli chodzi o fakty nie ma tu nic szczególnego z czym można by się nie godzić. ale wplątanie między fakty po prostu zwykłej bezczelnej propagandy jest już godne całkowitego potępienia
| 0 | 5417
Na ubitą ziemię.
Dlaczego taki tytuł? Poznałem dziś tekst mało znanego wiersza, który powstał w związku z konkretną osobą a napisał go znany, doskonały poeta którego ( jak i bohatera wiersza) ujawnię na końcu. Tekst wiersza najlepiej poznać i przemyśleć neutralnie. Tytuł jest dość znamienny a polityk o którym mowa, znany.
| 0 | 1726
Bóg i Państwo
Kwarantanna jest kwarantanną - marcowy ranek. Siedzę na wannie w oazie ciszy. Oto jedna z niespodzianek. Świat był już pewien, że Bóg jest Stary i nic nie słyszy. Ba nic nie widzi i nie rozumie.a tu znienacka Sodoma, Gomora i żona Lota
| 1 | 2665
Sukcesy i porażki
Przerażeniem napawa mnie każdy dzień. Dobra zmiana staje się koszmarem. Czytając wiadomości w Internecie albo tez słuchając telewizyjnych trolli co głoszą zamówione i uzgodnione opinie robi się człowiekowi niedobrze.
| 0 | 3914
Śmieć
Goebbels stanu wojennego, czyli największa kanalia zamieszkująca kiedykolwiek ziemie polskie, radzi takim samym jak on nie przebierając w słowach:"Dopierdalajcie katolikom i biało-czerwonym" Po raz kolejny do Polaków popłynął rynsztok słów
| 0 | 2482
Antypolska Agresja
Jarosław Kaczyński, mianując Mateusza Morawieckiego Premierem Polski nie zrobił tego bez powodu. Degradacja i bezpowrotna zagłada państwa polskiego i zbliża się nieuchronnie.Stery rządu przeszły w ręce kolejnej żydokomuny, która rozpierzchła się po Rzeczpospolitej.
| 1 | 4450
Kwestionowany autorytet
Minęła kolejna rocznica śmierci Władysława Bartoszewskiego, znanego głownie z tego, że Polaków nazwał "bydłem" a sam bezprawnie był nazywany profesorem. W swej desperacji "Totalna" wyciąga upiory z zaświatów
| 5 | 20195
Mowa Nienawiści
Dyskurs publiczny w jakiejkolwiek telewizji niczego dobrego nie wnosi do życia publicznego. Do studia schodzą się politycy, ale nie po to by zająć się jakimkolwiek problemem tylko po to, żeby móc siebie i swoje środowisko przy tej okazji lansować.
| 0 | 3736
Libertyńskie dziedzictwo Gdańska
Nieszczęściem stało się nie to co przydarzyło się Pawłowi Adamowiczowi, bo była to bestialska zbrodnia, ale nieszczęściem stało się to, że w Gdańsku po rządach kolekcjonera mieszkań i zapomnianych kont, władzę objęła jego urzędnica, która czerpie wszelkie wzorce ze swojego szefa.
| 3 | 4624
PIS łże czy oszukuje ?
Sąd Najwyższy wykonał postanowienie Trybunału Sprawiedliwości UE ws. Izby Dyscyplinarnej SN - zapewnił rzecznik tej izby Piotr Falkowski. Podkreślił, że po orzeczeniu TSUE żadna sprawa dyscyplinarna sędziów nie była merytorycznie rozpoznawana.
| 0 | 4799
Polska Państwo Upadłe
Przez wiele wieków Polska była potęgą na skalę światową Było to najpotężniejsze państwo nie tylko w Europie, ale i daleko poza nią . Polskie wojska były jedynymi które zajęły Moskwę. Byliśmy przykładem dla świata
| 1 | 7264
Leksykon poprawnej polszczyzny
Polskojęzyczne antypolskie media idąc w ślady międzynarodowych manipulatorów tak konstruują swoje "news"y" żeby niedouczony wyborca PO porażony błyskotliwością byłego Prezydenta RP "Bula" i urodą Prezesa Rzeplińskiego nie był w stanie zrozumiec co tak naprawdę wokół niego sie dzieje
| 0 | 6485
Polska w akcji
Nadszedł kolejny rok wyborczy. Kolejna jazda po życiorysach, planach, wiecach, spotkaniach, wypowiedziach i czynach, których już nikt nie pamięta. Nikt nie wraca pamięcią do przeszłości a przyszłością stają się łgarstwa i zabiegi by tym których mamy wybrać żyło się lepiej.
| 0 | 5360
Sierściuchy i nie tylko
PiS w końcu dotarł już do ściany. Rozbuchane programy socjalne realizowane bez żadnej logiki, żadnego celu i żadnego sensu doprowadziły państwo polskie na skraj bankructwa. To właśnie dotarło niespodziewanie do decydentów PIS.
| 0 | 7146
Nowe rozdanie znaczonych kart
Borysław Gomułka, wnuk wybitnego przywódcy PRL kontynuując rodzinne tradycje w trosce o jedność, w swej antypisowskiej obsesji, ostatnim rzutem na taśmę wykonał ruch, który uratuje Polskę i Polaków
| 0 | 3186
Milionerzy nad Wisłą
Rozległ się zachwyt pseudo elyt PRL- Bis. Z rozbawieniem przeczytałem w Internecie tytuł: „Podwoi się liczba milionerów”. Chodzi oczywiście o Polskę. Stawiam dolary przeciw orzechom, że autorem tego nonsensu jest jakiś nieuk dokarmiany przez guru od “róbta co chceta”, który nie ma pojęcia o tym że taki tytułu w połowie społeczeństwa zachwytu nie wzbudzi, ale strach i owszem.
| 0 | 3786
Westerplatte broni się
W 79 rocznicę zbrodniczej napaści na Polskę odbyły się uroczystości państwowe w miejscu, gdzie rozpoczęła się II wojna światowa. W uroczystościach jako pierwszy zabrał głos Paweł Adamowicz. To ten co chciał nie wpuścić Wojska na miejsce pamięci
| 0 | 3457