logo
Wyrok
Im dłużej PIS rządzi tym bardziej upodabnia się do wszystkich wcześniejszych uzurpatorów mających władzę w swoich łapach przed PIS. Dziś różnice pomiędzy PIS a innymi partiami mającymi swoich przedstawicieli w parlamencie zatarły się całkowicie. Nowomowa została bardziej udoskonalona. „Pegasus spyware” daje PIS dużą przewagę na innymi, bo dysponując każdym słowem wypowiedzianym nie tylko na obszarze RP, ale i w całej Europie, można w sposób doskonały posługiwać się zarówno manipulacją, szantażem, korupcją, ale także i zastraszaniem, a nawet fizyczną likwidacją swoich przeciwników.
| 677 odsłon
Jeszcze raz Nowy Rok
Życie ma charakter cykliczny a cykl ten jest odmierzany początkiem i końcem roku. Ten fakt staje się okazją do rozdawania na prawo i lewo życzeń, które w sumie nic nie zmieniają, nic nie kosztują a mogą ewentualnie sprawić, że ktoś poczuje troszeczkę bardziej wartościowy. Nie ma znaczenia jak szczery jest taki przekaz, nie ma znaczenia co wyraża treść takich życzeń.
| 622 odsłon
Czwarta Fala
Pomysłowość tak zwanych ekspertów kowidowych poraża. Każdy normalnie rozwinięty człowiek nie musi czekać na opinie eksperta by widzieć to wszystko, co gołym okiem jest widoczne i wiedzieć to wszystko, co powszechnie jest znane.
| 799 odsłon
Bohaterstwo czy Zdrada
Od wielu już lat trwa niewypowiedziana wojna przeciw Polsce. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że znaleźliśmy się w sytuacji najgorszej od czasów targowicy. W latach tak zwanej odzyskanej niepodległości Państwo Polskie nie potrafiło zadbać ani o swoją niezależność ani suwerenność, ani też o wolność dla swoich obywateli.
| 818 odsłon
Ruch Palikota
Ruch Palikota (Ruch PL, RP): Partia niestety posiadała klub poselski w Sejmie VII kadencji. Przy partii działa stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota, które popiera Armand Ryfiński mocno związany z dewiantami politycznymi "racja" działającymi w oparciu o uczucia nienawiści. Do końca nie wiadomo na ile zaangażował się uczuciowo w poparcie Roberty Biedroni i Annego Grodzkiego.
| 550 odsłon
Bóg Honor Ojczyzna
Boga w zasadzie już „zamordowano”. Prowadzi się teraz już tylko ostatnie czynności mające zacierać ślady po Bogu stosując do tego wszelkie zdobycze nauki, filozofii, manipulacji i lewackiego terroru w efekcie czego Chrześcijanie zostali wepchnięci tak jak przed wiekami do katakumb do podziemia.Nastała moda biczowania kościoła w tym w sposób szczególny kościoła Katolickiego.
| 1229 odsłon
Kowidowi Łgarze
Kiedy na ukończeniu były prace nad preparatem medycznym mającym wyeliminować z obiegu biologicznego, stworzonego przez USA i Chiny koronawirusa oznaczonego Covid-19, w mediach przelewało się od zachwytu nad dobrodziejstwem firm farmaceutycznych i potęgą nauki. Ze wszystkich stron spływały zapewnienia, że dwudawkowy preparat przyjęty do swojego organizmu w postaci zastrzyku uniemożliwi zachorowanie na Covid-19 i uchroni ludzkość przed śmiercią.
| 1052 odsłon
Nie Oddamy Guzika
„Nie sprzedamy za euro swojej suwerenności. Dziś prowadzi się wobec nas bezprawne działania i nacisk finansowy. Nie możemy do tego dopuścić” - mówi nam Adam Borowski, szef warszawskiego Klubu „Gazety Polskiej”. Tu zdecydowanie musze obnażyć indolencję i manipulację, skądinąd zasłużonego opozycjonisty, który na stare lata traci wzrok i nie widzi tego co wszyscy już od dawna widzą, wiedzą i z tym muszą żyć.
| 1041 odsłon
Prosperita czy upadek ?
Obyś nie żył w ciekawych czasach – tak od dawana określa się największe zagrożenie stabilności bezpieczeństwa, uzależnionego od warunków polityczno-społecznych, które na horyzoncie ujawniają poważne problemy funkcjonowania państwa, zapaść cywilizacyjną, anarchię, obstrukcję i destrukcje pokojowej egzystencji narodów.
| 1229 odsłon
Dar Nauki
Myślimy o rozwiązaniach, które dadzą pracodawcom pewne narzędzia sankcjonowania tego, czy osoby są zaszczepione i w związku z tym tworzą bezpieczne środowisko pracy – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski.Skąd my te dobrodziejstwa znamy? takie rozwiązania były wprowadzane w III Rzeszy. Wzorce jakie wymyślili Niemcy nie po raz pierwszy znalazły zastosowanie w szerszym wymiarze niż same Niemcy.
| 1369 odsłon
Uwaga, Uwaga Nadchodzi !
Komisja Europejska żąda kar finansowych dla Polski. Chodzi o funkcjonowanie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. W tej sprawie zwróciła się do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. "Jesteśmy gotowi do współpracy z polskimi władzami, aby znaleźć wyjście z tego kryzysu - napisała wiceszefowa KE Viera Jourova". Jest to typowy przykład współpracy barana z rzeźnikiem.
| 1201 odsłon
Dekadencja RP
Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat Antydotum przestrzegało przed tym, co może nastąpić za dwadzieścia lat. Dziś jesteśmy właśnie w tym momencie.Wszelkie działania wszystkich rządów w Polsce od 1989 roku, efektywnie pozbawiały jej niezależności, suwerenności, bogactwa, terytorium, dumy i honoru. Konsekwentnie likwidowały każdy najmniejszy choćby szczątek tych dóbr, „na jeden meter w głąba”.
| 1190 odsłon
Załgana Pandemia
W dniu 13 sierpnia 2021 w piątek wieczorem w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie na ul. Wołoskiej zmarł w wieku 78 lat Arcybiskup Senior Diecezji Warszawsko-Praskiej i wizytator apostolski w Medjugorje Henryk Hoser.Co ciekawe pod koniec lipca abp. Hoser trafił po raz trzeci do szpitala zaraz po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki Pfajzera. Takiej informacji wśród wyrazów bólu, modlitwy żalu i współczucia wszystkich wszystkim nigdzie znaleźć nie można.
| 1477 odsłon
Czwarta Fala
Po konsultacjach ze swoimi expertami minister zdrowia zdecydował się odesłać IV falę Covid do Afganistanu. Jak tam doleci, to będzie już prawdziwe Tsunami w objęciach El Niño.Trwają przetargi który ze speców będzie jechał na grzbiecie tej fali jako sternik. Wysłano samolot zwiadowczy. Ciekawe kto będzie krzyczał pilotowi: Ląduj, ląduj! Q**a ląduj !!!!......Na wszelki wypadek odwołano Covidianom zgony.
| 1009 odsłon
Zaraza
Państwo ma obowiązek uczynić wszystko, żeby doprowadzić do najwyższego stopnia zabezpieczenia przed zarazą, (...) powiedział V-ce Premier i Prezes PiS Jarosław Kaczyński. To jest właśnie to co najbardziej wzburzyło polskie społeczeństwo.
| 2675 odsłon
Rozwód jak wesele
Skoro wszystko w obecnych czasach musi odbywać się postępowo, ba! kultowo, no to i rozwód zasługuje na to, aby nadać mu należytą rangę i oprawę. Wszak progresywni, skoro mogą być agresywni (inaczej nie dochodziłoby do rozwodu) mogą pozować nie tylko na nowoczesnych, ale i kulturalnych. Co im szkodzi. Przecież praktycznie rozwód jest ważniejszy niż ślub. Można żyć i bez ślubu na kocią łapę, ale rozwód nie każdy może wziąć. Trzeba się najpierw ożenić.
| 971 odsłon
Krytykom Powstania
O powstaniu, co roku, wypowiadają się bandy rozentuzjazmowanych osobników. Dają się podpuszczać także nieliczni ci co żyli w tamtych czasach. Niektórzy potomkowie
| 1008 odsłon
Państwowe życie i zdrowie
A jednak wmówiono nam, że to Chiny sprowadziły zarazę na ziemię, gdyż winny musi się znaleźć. Ale czy tylko Chiny manipulowały przy modyfikacji groźnych wirusów?W październiku 2014 roku magazyn Science ogłosił: U.S. halts funding for new risky virus studies, calls for voluntary moratorium- USA wstrzymują finansowanie nowych ryzykownych badań nad wirusami, wzywają do dobrowolnego moratorium
| 1078 odsłon
Przesłanie Poety
Do programu telewizyjnego na żywo zadzwonił młody prawnik, którego wypowiedź zrobiła wielkie wrażenie. Jego wypowiedź napawa nadzieją, że istnieje szansa na odnowę państwa polskiego. Nie ma znaczenia w jakiej "misjonarskiej" telewizji doszło do tego wydarzenia. Wypowiedź tego Polaka jest tym bardziej istotna im więcej bezczelności, buty i kłamstw wylewa się z ust pseudo opozycji a także obłudy jaka wylewa się z ust reżimowej władzy.
| 1076 odsłon
Powrót Grabarza
Co mnie zadziwia u kresu życia to to, że w czasach ostatecznych które właśnie nadeszły, najwięcej wiary przejawiają ateiści. Wiary w to, że to oni mają rację i patent na władzę. I ten patent mają. Tyle tylko, że są oni patentowanymi durniami. Wierzą w to, że ich “mesjasz” który ma ich zbawić od potępienia przez wyborców, wróci na białym koniu. Taki powrót jest opisywany w różnych religiach a także i to głównie w mitach.
| 1062 odsłon
Polska do wymiany
Prawo i Sprawiedliwość już od 2017 roku zapowiada retusz polskich symboli narodowych, czyli godła, flagi oraz hymnu. Flaga i godło Polski do liftingu. Nowa ustawa o symbolach narodowych ma być gotowa do końca roku - pisze "Rzeczpospolita".
| 1057 odsłon
Ustawa prosto z internetu
Poniższy tekst napisałem 25 lutego br. a już jest zapowiedź reżimu, czyli (nie)rządu partii Populizm i Socjalizm o tym, że podniesiona zostanie kwota wolna od podatku, czyli że jednak oddadzą nam kradzione pieniądze dawane do tej pory w formie jałmużny.Ale że PiSowi nie należy wierzyć taj jak PIESowi, tekst ten jednak warto przeczytać i zapamiętać.
| 942 odsłon
Czy jeszcze Patriotyzm ..
Ilość patriotów w Polsce wzrasta w takim tempie, że się zastanawiam czy nawet nie szybciej niż ilość zadłużonych lub zadżumionych zbrodniczym korona świrusem. Kto by o sobie pisał lub mówił (a już z pewnością politycy), nie omieszka koniecznie dodać określenia - "patriota".
| 985 odsłon
Pandemiczne orły RP
W cieniu wielkiej wojny pandemicznej odbywają się partyzanckie zmagania z ptasią grypą. Ptasią grypą która jeszcze dość niedawno przed wynalezieniem pandemii Covid-19 była głównym zagrożeniem dla świata. Gdy wynaleziono ptasią grypę również przymierzano się do masowych szczepień. Ale kto by chciał szczepić się ptasim łajnem. Tylko "ptasie móżdżki" a ludzie jak wiadomo to geniusze. Korona wirus to co innego. Każdy chce być koronowany.
| 1007 odsłon
Kto robi z dzieci - wariatów?
Znamy powiedzenie: Z tymi dziećmi można zwariować albo stwierdzenie nauczyciela ty przygłupie. Okazuje się, że młodzież jest nie tylko zwariowana, ale i psychicznie chora
| 871 odsłon
Budujemy własną celę
Po tym jak od półtora roku, PiS więzi Polaków w mieszkaniach i domach (czyli areszcie domowym) wykorzystując do tego pretekst fałszywej “pandemi” i gwałcąc konstytucyjne prawa obywateli - nawet tej liberało-komunistycznej, masońskiej ustawy zasadniczej - obecny reżimi wyzwolił w ludziach stan, jaki nastaje po zażyciu kokainy, zakąszanej jointem z “marychy”.
| 919 odsłon
Na ubitą ziemię.
Dlaczego taki tytuł? Poznałem dziś tekst mało znanego wiersza, który powstał w związku z konkretną osobą a napisał go znany, doskonały poeta którego ( jak i bohatera wiersza) ujawnię na końcu. Tekst wiersza najlepiej poznać i przemyśleć neutralnie. Tytuł jest dość znamienny a polityk o którym mowa, znany.
| 981 odsłon
Zdrada stanu
Dziś na Niezależnej a raczej na Nienależnej PanAleksander Mimier zdał relacje z wydarzeń jakie miały miejsce w Białoruskim areszcie, w którym przetrzymywano osoby zatrzymane podczas antyrządowych protestów: Regularne bicie, poniżanie, przeludnione cele czy chlor na podłodze - to tylko namiastka tego, z czym przychodzi mierzyć się pozostającym w białoruskich aresztach. Usłyszeliśmy: No, co wy, k... polskie! Tutaj nie macie żadnych praw - opowiada w swojej relacj
| 995 odsłon
Strefa zagrożenia
Oto co czytamy na portalu Niezależna pl. Ciekawe jest to, że portal ten nigdy nie ujawnia autorów takich tekstów. Nic tu nie było by dziwnego ani nic zdrożnego, gdyby ta relacja była pokazana rzetelnie i pisana po prostu po polsku. Jeśli chodzi o fakty nie ma tu nic szczególnego z czym można by się nie godzić. ale wplątanie między fakty po prostu zwykłej bezczelnej propagandy jest już godne całkowitego potępienia
| 647 odsłon
Sierściuchy i nie tylko
PiS w końcu dotarł już do ściany. Rozbuchane programy socjalne realizowane bez żadnej logiki, żadnego celu i żadnego sensu doprowadziły państwo polskie na skraj bankructwa. To właśnie dotarło niespodziewanie do decydentów PIS.
| 1573 odsłon
Śmieć
Goebbels stanu wojennego, czyli największa kanalia zamieszkująca kiedykolwiek ziemie polskie, radzi takim samym jak on nie przebierając w słowach:"Dopierdalajcie katolikom i biało-czerwonym" Po raz kolejny do Polaków popłynął rynsztok słów
| 1907 odsłon
PIS łże czy oszukuje ?
Sąd Najwyższy wykonał postanowienie Trybunału Sprawiedliwości UE ws. Izby Dyscyplinarnej SN - zapewnił rzecznik tej izby Piotr Falkowski. Podkreślił, że po orzeczeniu TSUE żadna sprawa dyscyplinarna sędziów nie była merytorycznie rozpoznawana.
| 2275 odsłon
Nowe rozdanie znaczonych kart
Borysław Gomułka, wnuk wybitnego przywódcy PRL kontynuując rodzinne tradycje w trosce o jedność, w swej antypisowskiej obsesji, ostatnim rzutem na taśmę wykonał ruch, który uratuje Polskę i Polaków
| 2556 odsłon
Bóg i Państwo
Kwarantanna jest kwarantanną - marcowy ranek. Siedzę na wannie w oazie ciszy. Oto jedna z niespodzianek. Świat był już pewien, że Bóg jest Stary i nic nie słyszy. Ba nic nie widzi i nie rozumie.a tu znienacka Sodoma, Gomora i żona Lota
| 2184 odsłon
Polska w akcji
Nadszedł kolejny rok wyborczy. Kolejna jazda po życiorysach, planach, wiecach, spotkaniach, wypowiedziach i czynach, których już nikt nie pamięta. Nikt nie wraca pamięcią do przeszłości a przyszłością stają się łgarstwa i zabiegi by tym których mamy wybrać żyło się lepiej.
| 1858 odsłon
Polska Państwo Upadłe
Przez wiele wieków Polska była potęgą na skalę światową Było to najpotężniejsze państwo nie tylko w Europie, ale i daleko poza nią . Polskie wojska były jedynymi które zajęły Moskwę. Byliśmy przykładem dla świata
| 1718 odsłon
Sukcesy i porażki
Przerażeniem napawa mnie każdy dzień. Dobra zmiana staje się koszmarem. Czytając wiadomości w Internecie albo tez słuchając telewizyjnych trolli co głoszą zamówione i uzgodnione opinie robi się człowiekowi niedobrze.
| 3302 odsłon
Antypolska Agresja
Jarosław Kaczyński, mianując Mateusza Morawieckiego Premierem Polski nie zrobił tego bez powodu. Degradacja i bezpowrotna zagłada państwa polskiego i zbliża się nieuchronnie.Stery rządu przeszły w ręce kolejnej żydokomuny, która rozpierzchła się po Rzeczpospolitej.
| 3883 odsłon
Libertyńskie dziedzictwo Gdańska
Nieszczęściem stało się nie to co przydarzyło się Pawłowi Adamowiczowi, bo była to bestialska zbrodnia, ale nieszczęściem stało się to, że w Gdańsku po rządach kolekcjonera mieszkań i zapomnianych kont, władzę objęła jego urzędnica, która czerpie wszelkie wzorce ze swojego szefa.
| 4029 odsłon
Mowa Nienawiści
Dyskurs publiczny w jakiejkolwiek telewizji niczego dobrego nie wnosi do życia publicznego. Do studia schodzą się politycy, ale nie po to by zająć się jakimkolwiek problemem tylko po to, żeby móc siebie i swoje środowisko przy tej okazji lansować.
| 3182 odsłon
Polaków trzeba dzielić
Polska to wyjatkowe miejsce na świecie. Nieistniejący od 25 lat komuniści, zwalczają nieistniejących od ponad 70 lat faszystów, rękami młodej wykształconej klasy średniej, która nie jest ani młoda, ani wykształcona, ani średnia.
| 11893 odsłon
Kwestionowany autorytet
Minęła kolejna rocznica śmierci Władysława Bartoszewskiego, znanego głownie z tego, że Polaków nazwał "bydłem" a sam bezprawnie był nazywany profesorem. W swej desperacji "Totalna" wyciąga upiory z zaświatów
| 19734 odsłon
Leksykon poprawnej polszczyzny
Polskojęzyczne antypolskie media idąc w ślady międzynarodowych manipulatorów tak konstruują swoje "news'y" żeby niedouczony wyborca PO porażony błyskotliwością byłego Prezydenta RP "Bula" i urodą Prezesa Rzeplińskiego nie był w stanie zrozumiec co tak naprawdę wokół niego sie dzieje
| 5862 odsłon
Adam Michnik
Adam Michnik.Żyd z antypolską misją i antypolskim rodowodem.Historia wstydliwa. Jego ojciec, Ozjasz Szechter, był pierwszym sekretarzem Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy a jego matka, Helena Michnik po której Adam nosi nazwisko to osobna historia...
| 212820 odsłon